Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Jerzy Brzeczek trenerem Lechii!

strona 2/2

17 listopada 2014, 18:51 / poniedziałek
Brzęczek był w przeszłości przymierzany do Górnika Zabrze a w 2013 proponowano mu stanowisko trenera U20. Odmówił z tych samych powodów dla których wcześniej nam odmawiał. Dałbym mu szanse naprawdę. Wypowiada się sensownie. Ma charakter i jaja. Taj jak pisze Cygnus-po 19. kolejce będziemy mądrzejsi.
17 listopada 2014, 18:54 / poniedziałek
Poza tym Unton, mimo całego szacunku jakim go darze, zbłaźnił się wystawiając skład na ostatni mecz z Koroną. Stawiam, że obejmie rezerwy bo Robakiewicz z relacji z meczu rezerw na lechia.pl mówił jakby "do widzenia". Dziękował całemu sztabowi etc. Także będzie wakat dla Untona. Ciekawe czy zostaną też Ci niemcy od fizycznego... Zobaczymy.
17 listopada 2014, 19:23 / poniedziałek
A propos Robakiewicza, to trzeba przyznać ze jako trener rezerw zrobił dobry wynik. Z dołu tabeli wyszedł na 3 miejsce, dlatego nie wiem czy tak lekką ręką mozna go odsunąc od trenowania rezerw.

TYLKO LECHIA!
17 listopada 2014, 19:38 / poniedziałek
Marudzicie i tyle a Ojrzyński to skąd przyszedł do E-klasy, same biedaki bez kasy a jakoś wkomponował się z swoim warsztatem do tej miernej ligi.
Legia Warszawa (zespoły trampkarzy)
Legionovia Legionowo (II trener)
Błękitni Stargard Szczeciński (II trener)
Milan Milanówek
Radomiak Radom (II trener)
Polonia II Warszawa
ŁKS Łomża (II trener)
Polonia Warszawa (II trener)
Znicz Pruszków
Wisła Płock
Raków Częstochowa
Odra Wodzisław Śląski
Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce
Podbeskidzie Bielsko-Biała
17 listopada 2014, 20:03 / poniedziałek
Zobaczymy Jurek po 4 kolejkach, musi byc co najmniej 12pkt.
17 listopada 2014, 20:07 / poniedziałek
Lechia style 100%!
Pany, nastawmy się, że będzie dobrze. Do końca roku powinniśmy już wiedzieć w którą stronę to będzie szło.
17 listopada 2014, 20:09 / poniedziałek
Zgadzam się z Cygnusem i wspieram wątek Rysiu Robakiewicz musi zostać. A zatrudnienie Brzęczka nie jest przypadkowe... Najwyraźniej najważniejszym kryterium wyboru trenera jest znajomośc niemieckiego.... Toteż wybór nie jest chyba duży - Wałdoch, Hajto, Brzęczek i Probierz ( chyba że tylko zdanie na konferencję wykuł na pamięć ). Stąd fenomen tego wyboru.....
17 listopada 2014, 20:30 / poniedziałek
zapomniałeś o Pasiece.
17 listopada 2014, 21:25 / poniedziałek
skoro trener musi mówic po niemiecku, to pozostał nam jeszcze Klopp. Lada dzień wywala go z Borusii a to naprawdę dobry trener i jajcarski gość. Może wziąć nawet Jurka na asystenta a w pakiecie jego siostrzeńca a swego podopiecznego.
Co do Brzęczka : piłkarz dobry, trener - no name, tyle że z gęby nie robi cholewy i kontrakt wypełnił . To na plus. 7-me miejsce Rakowa w II lidze trudno mi docenić, bo nie wiem, jakimi patałachami gra ten zasłużony klub. Generalnie myślę, że to trener niewiadoma. Nikogo pewnie nie stuknął na pasach, fajkami nie handlował ale czy te rekomendacje mnie powalają ? Na pewno NIE. Ale sytuacja organizacyjna w klubie jest taka, że naprawdę nie mamy co liczyć na nikogo lepszego. Moniz był do wzięcia ale takiego układu nie był w stanie zaakceptować. Jedne co rozsądne, że kontrakt jest na jedną rundę + dogrywkę i mam nadzieję, że jeśli trener nie będzie się wygłupiał , to piłkarze obronią swoje tyłki, bo w końcu w ich karierze byłaby to tez plama na honorze być transferowanym z I ligi polskiej.
17 listopada 2014, 21:27 / poniedziałek
Klopp tak. Pasieka nie - ze względów oczywistych.....
17 listopada 2014, 21:34 / poniedziałek
Jaką logikę wyznaje Mandziara że woli Untona i Brzęczka od Kociana to naprawdę nie wiem. Może ktoś zna odpowiedź na to nurtujące mnie pytanie. Brałem pod uwagę wszystko począwszy od wynagrodzenia jakie sobie trener zaśpiewa, poprzez doświadczenie, CV trenerskie, podatność na wpływy Mandziary i innych i naprawdę nie mogę dojść do logiki jego rozumowania, w jaki sposób trener Brzęczek może przybliżyć pana Adama do realizacji jego celów (jakiekolwiek by one nie były) bardziej niż Kocian. Jest to dla mnie nie do ogarnięcia.
17 listopada 2014, 21:59 / poniedziałek
Lille - jesli sie nie mylę to kontrakt jest do czerwca 2016, czyli jakies półtorej roku, a nie na pół roku.

TYLKO LECHIA!
17 listopada 2014, 22:13 / poniedziałek
podobno Raków grał fajnie za Brzęczka, doświadczenie piłkarskie ma, i myślę, że to facet z jajami, a może i Kubę w przyszłości załatwi
nie bez powodu go zatrudniono, powinniśmy go oceniać po 3,4 meczach w 2015
17 listopada 2014, 22:44 / poniedziałek
Myslisz o tournee na Kubie zimą?No piłkarze by sie ucieszyli na pewno:-)
A tak powaznie to nadal nas maja za idiotow, to zreszta sie nie zmienia od kilkudziesieciu lat jak zauważył wcześniej Marek....zahartował sie człowiek i tyle bo inaczej pierdolca idzie dostać.
17 listopada 2014, 23:26 / poniedziałek
Sezon 2009/2010
+ Tomasz Mazurkiewicz - 15 meczów (23 punkty), Z: 7, R: 2, P: 6, bramki: 25-28

Sezon 2010/2011:
+ Tomasz Mazurkiewicz - 30 meczów (40 punktów), Z: 11, R: 7, P: 12, bramki: 42-42

asystent Brzęczka jako trener Unii Janikowo

były gracz Arki Gdynia
2006/07 [Polska] Arka Gdynia 16 1
2007/08 [Polska] Arka Gdynia
2008/09 [Polska] Arka Gdynia 0 0
18 listopada 2014, 00:39 / wtorek
Ja na trenera proponuje Darka Michalczewskiego. Przynajmniej nauczy ich pokory i zapierdalania. Do sztabu szkoleniowego awizowalbym Pawla Nastule i Mameda. Przynajmniej Druzyna nabierze charakteru i mniej bedzie takich pizdeczek w zespole jak Pietrowski.
A co do Brzenia, licze po cichu ze posadzi magistra na lawie i wroci Trela do skladu, Vranjes wyleci do rezerw a efekt nowej mioteki sprawi ze probierzowi odechce sie prowadzenia jagi
18 listopada 2014, 01:24 / wtorek
zaiste Brzeczek podpisał kontrakt na 1.5 roku. Dla klubu to zapewne niekorzystne, bo odcinamy się od trenera klasy europejskiej LE/LM ale żaden szanujący się trener nie podpisze kontraktu na krótszy okres a zatem był to zapewne najkrótszy termin, jaki się dało wynegocjować. Nie mówmy teraz czy to dobrze, czy źle. Zakładam, że dobrze, a jak się okaże, to zobaczymy. Póki co dobrze gada a czy czuje ten fach ? Ciekawe jak u niego z licencją ? Mam nadzieję, że wszystko o.k. W końcu trenował kiedyś drużynę Górnika Zabrze.
18 listopada 2014, 02:34 / wtorek
Inteligentny facet, mam nadzieje ze tez z ambicjami i twarda reka... o umiejetnosciach trenerskich sie nie wypowiem, bo zapewne jest podobnie jak i u pozostalych polskich trenerow... ale dajmy mu czas, moze zaszczepi w naszych milosc do klubu i walke do ostatniej minuty, a to juz ogromny sukces
18 listopada 2014, 04:36 / wtorek
Jesteśmy klubem ekstraklasowym z dosyć mocną kadrą i możemy wynegocjować z trenerem, który generalnie jeszcze nic nie osiągnął kontrakt na minimum 1,5 roku? Życzę nowemu trenerowi jak najlepiej ale uważam, że trenerów, którzy są jedną wielką niewiadomą powinniśmy kontraktować na pół roku z opcją automatycznego przedłużenia na dwa lata po osiągnięciu wyznaczonego celu.
18 listopada 2014, 05:06 / wtorek
Skoro byla nagonka na Hajto to teraz bedzie nieudacznik Brzeczek, ktory nie szuglowal fajek czy rozjechal baby na pasach, wiec w rozumieniu wiekszosci kibicow jest lepszy :-)
18 listopada 2014, 07:28 / wtorek
Co do asystenta Brzeczka to nie grał on w Arce jak podano wyżej. Ten Mazurkiewicz przyczynił się do spadku Lechii w 1988 roku w pamiętnym barażu z Olimpią Poznań.
18 listopada 2014, 07:31 / wtorek
Co do asystenta Brzeczka to nie grał on w Arce jak podano wyżej. Ten Mazurkiewicz przyczynił się do spadku Lechii w 1988 roku w pamiętnym barażu z Olimpią Poznań.
19 listopada 2014, 10:06 / środa
gadał sensownie i z duza pewnością siebie w wielu punktach o których mówił ma racje ...daje mój kredyt zaufania(podkreślam mój osobisty) do początku wiosny ...zobaczymy czy to tylko pusta gadka czy facet ma jaja i STWORZY DRUŻYNĘ z indywidualności bo według mnie to w tym tkwi największy problem Lechii...
p.s ciekawy wątek o transferach

odnośnik
19 listopada 2014, 16:58 / środa
Mnie to najbardziej wkurwia, że oni się nam po prostu śmieją w twarz.
19 listopada 2014, 21:47 / środa
Pierwsza decyzja personalna Brzęczka - Trela numerem 1 (za wp.pl).
Po dwóch dniach obserwacji? Czyżby Bączek był aż tak cienki?
19 listopada 2014, 22:00 / środa
Mati w formie nie jest, mysle ze laik ogladajac ostatnie mecze Lechii tez mógłby to stwierdzic
19 listopada 2014, 22:08 / środa
Mamy dwóch równorzędnych bramkarzy...każdy jest słaby...

Mateusz ( z całą sympatią dla niego ) jest totalnie bez formy, Trela dla mnie jest też na maksa elektryczny, ale teraz ...jego szansa.

Tak samo powinniśmy dać odpocząć Kamikadze...
20 listopada 2014, 16:19 / czwartek
Wczorajsze info z wp.pl jednak z dupy wzięte.
Bączek w bramce na Jagę.
odnośnik
21 listopada 2014, 15:17 / piątek
Z całym szacunkiem dla Bąka ale jest bez formy lata jak pojebany na tej bramce. Ile tych przelotów już było? Trela tez kiksuje ale bramka nie wpada. Niestety chłopaki strzelą z przodu a z tyłu i tak wpadnie.
Zobaczycie jak Probierz to wykorzysta.
Gajos i Tuszyński będą walić piłkę na 16 non stop.
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.460