Gdańsk: środa, 8 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:


Lechia-Piast 7 Grudzień 2014 w 15:30.

strona 2/3

5 grudnia 2014, 02:53 / piątek
Każdy już sie chyba zorientował, że DziadziazGdanska to musi byc jakaś rodzina Pietrowskiego, bo wychwalanie tej melepety w każdym wpisie, a zwłaszcza lansowanie go jako "Lechisty" przy zupełnym pominięciu Piotrka Wisniewskiego to absolutny cyrk na kółkach!
Ta tragiczna piłkarska pomyłka - przy założeniu bycia Lechistą - juz dawno podjęłaby decyzję o zakończeniu "kariery" i zaprzestaniu męczenia fanów swoimi "popisami" na boisku.
5 grudnia 2014, 16:28 / piątek
Dawno tak się nie uśmiałem S.S. faktycznie jakaś fanka albo ktoś z rodziny przechwala tego pana Pietrowskiego, a przecież jesteśmy na każdym meczu i oczy mamy, nieprawdaż?!
I widzimy co się dzieje i jak kto gra, to przecież masakra jakaś wmawiać Nam KIBICOM Lechii, że białe to czarne a czarne jest białe!!!!!!!! Nie można tak traktować tych co jeszcze chodzą i wierzą w ten zespół i śmiać się po meczu jak by nic się nie stało!
Nasza cierpliwość jest już wyśrubowana na maxa. To tyle i Amen
Ktoś z Lechistanu
5 grudnia 2014, 20:09 / piątek
Czychowski włączony przez Brzęczka do 1 drużyny. Może i nie zagra, ale musi być jakaś konsekwencja. Wyróżniałeś się w rezerwach = dostajesz szanse w 1 druzynie.
SS: uprzedzając twoje domysły: Nie. Nie jestem rodziną Czychowskiego:)
6 grudnia 2014, 00:05 / sobota
Z_Danziger. Czesc Zolw, gdzie sie ukrywales od lata? Jak tam sie wiedzie na nowej drodze zycia? Sa jakies pozytywy? Z Czarnym czesto sie zastanawiamy nad Twoim losem...Bedziesz piastowal nasze zwyciestwo nad Piastem?
6 grudnia 2014, 15:36 / sobota
SPRZEDAM !
2 bilety w cenie jednego.. Na sektory 1 , 2 ( 50 zl )

Damiano256@wp.pl
6 grudnia 2014, 15:42 / sobota
SPRZEDAM !
2 wejsciowki w cenie jednego biletu .. Na sektory 1 , 2 ( 50 zl )

Damiano256@wp.pl
6 grudnia 2014, 23:01 / sobota
Podobno tylko świnia nie zmienia poglądów i .... "trener" Brzęczek. Po przeczytaniu Lechisty i proponowanego składu bez chociażby jednej zmiany w porównaniu z meczem w Bielsku zakrawa na kpinę. Jego gadanina na temat taktyki w meczu..."Gdy wdaliśmy się w dośrodkowania na pole karne, okazało się to wodą na młyn dla stoperów gospodarzy...." Przepraszam a Co robił Brzęczek, stai jak słup soli i nie reaguje. Mówi, powinniśmy rozgrywać piłkę, kto to miał robić? Na boisku było stado biegających bez ładu i składu baranów a nie piłkarzy. To trener ustawia taktykę, ćwiczy trzy cztery schematy,które drużyna gra do znudzenia a Lechia?Gra bez ładu i składu, nie ma jakiegoś pomysłu na przeprowadzenie akcji. Nie wiadomo kto za co odpowiada. Kopnąć piłkę do przodu czy wstrzelić ją bezmyślnie w pole karne potrafi przypuszczam większość juniorów. Nie na tym jednak polega piłka nożna, wiedzą to wszyscy poza Brzęczkiem. Unton miał przynajmniej pomysł na grę a taki trener jak Brzęczek jest w Lechii po raz pierwszy. Cudów nie ma i albo ktoś jest trenerem albo ma tylko papiery trenera.To tak jak w życiu, nie każdy kto ma prawo jazdy może jeździć bolidem formuły F1. I ta sama historia jest z Brzęczkiem.Popełniać błędy może każdy ale powtarzać je, to robią tylko głupcy Panie Brzęczek.

do SS. domyślam się, że to do mnie jest Twoja uwaga o Pietrowskim. Otóż nie jestem rodziną Pana Pietrowskiego ani nawet go nie znam osobiście. Ale cenie ludzi,którzy w życiu coś osiągnęli a nie tylko kopią piłkę. Znam wielu sportowców
(nie tylko piłkarzy), którym wydawało się, że do końca życia będą noszeni na rękach a potem kończyli na śmietniku. Pietrowski ukończył studia jeżeli uważasz, że to mało to pokaż co zdobyłeś więcej. Dlaczego go bronię, bo cenię przywiązanie do czegoś takiego co nazywa się barwy klubowe. Wiśniewski nie jest
wychowankiem i tyle ale też jest Lechistą podobnie jak Bąk. Pamiętam jak pierwszy raz wyszedł na Traugutta Janicki, co krzyczeli kibice a ja mówiłem dajcie mu spokój jest młody i zobaczycie. Wykrakałem, teraz jest najlepszym obrońcą w Lechii. Wole słabiej grającego Pietrowskiego od gwiazd typu Możdżeń, Bougajdis i paru innych sprowadzonych latem do Gdańska. Tyle na ten temat.
Jednak w niedzielę liczę na wygrana jak zwykle od .....
6 grudnia 2014, 23:52 / sobota
Od Pietrowskiego nawet Pani Krystyna z gazowni jest lepsza i szczerze co kogo obchodzi to, że on zrobił magistra w kontekście gry w piłkę? Na boisku nie ma miejsca na sentymenty, jeśli jesteś słaby - nie grasz proste. Mnie dziwi, że Pietrowski ślizga się u każdego kolejnego trenera i dostaje jakiekolwiek szanse na gre. Przecież każda jego interwencja czy nawet przebywanie w danym sektorze boiska to największe zagrożenia dla nas i naszej bramki... przykład meczu z Koroną. Grał w środku, poszła akcja środkiem - brama. Zaraz został przesunięty na prawą obronę i od razu w 1 akcji ośmieszony wręcz i padła druga brama, a to tylko w sumie najświeższy przykład. Mimo przywiązania do barw i jego stażu w Lechii uczciwie sobie powiedzmy, że miejsca w Lechii dla Pietrowskiego już dawno być nie powinno, gdyż jak już wcześniej pisałem jest on po prostu za słaby i to nie nawet na granie w 1 składzie, ale nawet na to, żeby wejść z ławki na podmęczonego przeciwnika.
7 grudnia 2014, 00:51 / niedziela
A ja pójdę pod prąd. Chociaż uważam, że Pietrowski to nie poziom pierwszej ósemki ekstraklasy ( czyli w skrócie, nie do gry w wyjściowym składzie u nas), to na pewno na pozycji defensywnego pomocnika solidny zawodnik do drużyny ekstraklasy. I na pewno nie jest w tej drużynie najgorszym zawodnikiem. O ile moim zdaniem obrywa mu się zbyt często, to ja nie rozumiem parasola ochronnego wobec np. Vranjesa - dla mnie najbardziej przereklamowanego zawodnika jakiego widziałem w tym klubie od czasów Matsui. A porównywanie go do Stlicia to trochę kiepski żart, o wiele bardziej w naszym klubie wolałbym obecnego (jeszcze) Wiślaka.
7 grudnia 2014, 08:11 / niedziela
Najgorsze co się może zdarzyć w dwóch pozostałych meczach to scenariusz z Zabrza i Warszawy, czyli przyzwoita gra zespołu bez zdobyczy punktowych. Da to pretekst Mandziarze i Bałazińskiemu do pozostawienia Brzęczka na stanowisku trenera, tak samo jak to było z Untonem. Powtórze raz jeszcze, że najważniejszą rzeczą w przerwie zimowej jest znalezienie trenera, w Brzęczka nie wierze, nawet jak się dobrze zaprezentujemy z piastem i lechem.
7 grudnia 2014, 08:19 / niedziela
Co do Pietrowskiego to niestety jego główną wada jest to że nie robi postępów a wręcz cofa się. OK wielu powie że gra na nie swojej pozycji, ale nie chodzi mi tu o jego kwalifikacje jako prawy obrońca a po prostu o talent i ogólne predyspozycje do gry w piłkę. Grając od 5 lat na poziomie Ekstraklasy w większości w pierwszym składzie wymaga się znacznie wyższego poziomu niż jego fatalne występy w tym sezonie. Jezeli poziom ma cały czas tak słaby jak w wieku 20 lat to znaczy że po prostu nie nadaje się na Ekstraklasę. Idealny kontrprzykład to właśnie Janicki, który początki też miał nienajlepsze ale się wyrobił i dostał nawet powołanie do repry.
Być może Probiez będzie go chciał ściągnąć do Madery, Tuszyńskiego i Frankowskiego, choć w mojej opinii nawet Jaga to dla niego za wysoki poziom, jak u siebie czułby się w Bytovii albo Olimpii Grudziądz.
7 grudnia 2014, 10:38 / niedziela
SPRZEDAM !
2 wejsciowki w cenie jednego biletu .. Na sektory 1 , 2

Damiano256@wp.pl

Swoją droga wszyscy na mecz !
7 grudnia 2014, 10:43 / niedziela
carpaccio
" choć w mojej opinii nawet Jaga to dla niego za wysoki poziom,"

?????????????????????????????????????????????????? ????????????

nawet Jaga?-dlaczego nawet?-przecież to jest pewne jak w banku-nie porównujmy drużyny która walczy o puchary i potrafi zagrać regularnie kilka dobrych meczów,dobrze przygotowanej fizycznie i taktycznie z bandą wygłaskanych i wychuchanych przez kibiców kalek które myślały że na farmazonie tą ligę rozwalą.
Jak czytam Lechistę i wywiad z tym zjebem Makuszewskim który cały czas uważa że oni mają potencjał to płakać się chce.
Oto potwierdzenie potencjału:
odnośnik
A będzie jeszcze gorzej za dwie kolejki-to pewne.

Tak to jest że niektórzy zapierdalają na murawie o każdy centymetr boiska i walczą jak lwy chociaż w klubowych kasach pustki i grają za pół darmo-ale walczą o chociażby 5-6 miejsce-może jak się uda to o coś więcej jak Górnik,Podbeskidzie czy Piast.
A te parówy tylko szukają w mediach wymówek dla swojej indolencji,lenistwa i bezmyślności boiskowej-wcześniej odpowiednio naprowadzeni przez kibiców na pierwszą trójkę i zagłaskani.
Banda chuja nic więcej.

Co do przereklamowanego Vraniesa jak ktoś wcześniej napisał dodałbym jeszcze kalekę Nazario,Lekovica i oczywiście gwiazdę hiszpańskich boisk Bartusia Pawłowskiego.
Frajera który kolejnym trenerom wchodzi w dupę bez mydła a po zwolnieniu szkoleniowca wylewa na niego pomyje.Pierdoliła pała na wuefistę z Portugalii a ten przecież dawał mu szansę od początku.Tylko musieliśmy oglądać jego parodię gry defensywnej i ofensywnej i Portugalczyk miał rację że ściągnął go po pierwszej połowie z boiska-dzięki temu uratowaliśmy remis w Białymstoku.
7 grudnia 2014, 10:53 / niedziela
ludzie, poczekajcie na wiosnę, wtedy będzie mozna go oceniać, a propo Pwłowskiego to od przyjścia Brżęczka jest postęp
7 grudnia 2014, 11:19 / niedziela
kolego-ostatni mecz z Podbeskidziem-zajebisty postęp
na wiosnę to każdy mecz będzie na wagę życia a frekwencja?
4000-5000
7 grudnia 2014, 11:52 / niedziela
@gregory
"A te parówy tylko szukają w mediach wymówek dla swojej indolencji,lenistwa i bezmyślności boiskowej-wcześniej odpowiednio naprowadzeni przez kibiców na pierwszą trójkę i zagłaskani."

Idąc Twoim tokiem myślenia to my Kibice Lechii jesteśmy odpowiedzialni za taki stan rzeczy jak jest teraz ??
7 grudnia 2014, 12:35 / niedziela
"nawet Jaga?-dlaczego nawet?-przecież to jest pewne jak w banku-nie porównujmy drużyny która walczy o puchary i potrafi zagrać regularnie kilka dobrych meczów,dobrze przygotowanej fizycznie i taktycznie z bandą wygłaskanych i wychuchanych przez kibiców kalek które myślały że na farmazonie tą ligę rozwalą.
Jak czytam Lechistę i wywiad z tym zjebem Makuszewskim który cały czas uważa że oni mają potencjał to płakać się chce.
Oto potwierdzenie potencjału:
odnośnik"

Nie drogi kolego to nie jest potwierdzenie potencjału, potencjał to określenie skrajnych możliwości nie bieżącej sytuacji. Jaga, Piast czy Podbeskidzie nigdy nie będą wielkimi klubami bo właśnie brak im potencjału do tego by nimi być(mniejsze miasta, mniejsze zainteresowanie w regionie, brak wsparcia lokalnego biznesu, mniejsze stadiony, mniejsze budżety, brak infrastruktury etc.).
Lechia już jest, jak na polskie warunki, wielkim klubem - sympatię do barw deklaruje co 6 mieszkaniec pomorza(około 300 tysięcy ludzi), budżet w wysokości 42 mln zł stawia nas pod tym względem na 3 miejscu w Polsce, wkład sponsorów(reklamodawców w klub to blisko 11 mln zł), mamy ponad 2000 dzieciaków trenujących pod szyldem Lechii. Jedyne czego brakuje nam w tej chwili to spokój w strukturach, spokój za wszelką cenę i sytuacja w tabeli.
Pozdrawiam Buziek
7 grudnia 2014, 12:45 / niedziela
I w tym miejscu mogę się podpisać pod tym co napisał kolega Buziek.
7 grudnia 2014, 13:51 / niedziela
Buziek
Ja odebrałem ten wywiad jako potwierdzanie swojego potencjału piłkarskiego.
I o to tym kopaczom chodzi.Im sie wydaje że oni są wyjątkowi-stąd te lekceważenie w wywiadach Łęcznej czy Podbeskidzia.Teksty typu nie powinniśmy tego przegrać czy zremisować pokazuje jaki stosunek maja te primadonny do innych piłkarzy czy klubów.Szkoda że Stalowej Woli nie zlekceważyli...
Bo o potencjale miasta czy rzeszy kibiców nie mam nawet zamiaru dyskutować bo nie mam żadnych argumentów.
Mi to wygląda że ktoś takiemu Pawłowskiemu czy innemu kopaczowi wmówił że on ma potencjał wiekszy niż przeciwnicy w lidze i on w to uwierzył.
Nie chcę się powtarzać ale potencjał piłkarski pokazuje tabela.

Pozdrawiam kolego również.
Teraz znowu trzeba wyjść zobaczyć tą rąbankę w wykonaniu gwiazd.
Mam przeczucie że do domu wrócę zmarznięty i wkurwiony.
7 grudnia 2014, 14:11 / niedziela
Myślę ,że będzie dobrze, zawsze tak było gdy już mało kto wierzył . Trochę rześkiego grudniowego powietrza też nie zaszkodzi :D
7 grudnia 2014, 14:29 / niedziela
Garbacik w pierwszym składzie.
7 grudnia 2014, 14:33 / niedziela
Skład Lechii na mecz:

LECHIA: 24. Mateusz Bąk – 32. Mateusz Możdżeń, 2. Rafał Janicki, 4. Damian Garbacik, 13. Mavroudis Bougaidis – 11. Maciej Makuszewski, 16. Ariel Borysiuk, 21. Stojan Vranjes, 14. Piotr Wiśniewski, 10. Bruno Nazario – 20. Antonio Colak.

W rezerwie pozostają: 77. Damian Podleśny, 17. Marcin Pietrowski, 8. Daniel Łukasik, 9. Piotr Grzelczak, 19. Bartłomiej Pawłowski, 15. Adam Dźwigała, 28. Paweł Czychowski.
7 grudnia 2014, 14:51 / niedziela
Znowu defensywne zestawienie... W sumie można to zrozumieć, bo przecież Piast to potęga i musimy zabezpieczyć dostęp do własnej bramki. Dziwi mnie tylko, że znowu wychodzimy na mecz bez bramkarza.
7 grudnia 2014, 15:00 / niedziela
Bioshock raczej ofensywie z jednym defensywnym pomocnikiem. Obawiam się o Garbacika. Valente nie mógł grać albo Bougaidis na środku? Te ciągłe rotacje to tylko pomagają grającym u buka na przegraną:(
7 grudnia 2014, 15:00 / niedziela
Czemu defensywne skoro jest tylko jeden defensywny pomocnik? Mamy grać trójką z tyłu żeby nie było defensywnie? Ja obawiam się wspólnej gry Vranjesa z Wiśniewskim bo za Maczady kilka razy potykali się o siebie na boisku.
7 grudnia 2014, 15:14 / niedziela
Transmisja meczu w Internecie dostępna jak zwykle na
www.meczenazywo.org
Pozdrowienia!
7 grudnia 2014, 15:20 / niedziela
Trela ma nadal kontuzję czy jest w tak fatalnej formie, że Brzęczek znowu wystawia Bąka w 1 składzie?
7 grudnia 2014, 15:26 / niedziela
Faktycznie. Jakoś wcześniej mignął mi w pierwszym składzie Łukasik i Borysiuk. Zatem obecny skład (z jednym defensywnym pomocnikiem) wygląda całkiem nieźle. Chociaż ja osobiście wolałbym nie oglądać w pierwszym składzie Bąka, Makuszewskiego i Vranjesa.
7 grudnia 2014, 15:40 / niedziela
No i masz - Pietrowski za Janickiego w 10 min.
7 grudnia 2014, 16:01 / niedziela
BRAWO PIOTREK !

1:0 Nie spoczac teraz tylko , mimo ze daleko od Gdanska marzy mi sie zeby na stadionie kibice w 80 minucie glosnio krzykneli

Raz.....Dwa....Trzy MALO!
7 grudnia 2014, 16:04 / niedziela
Ale teraz mamy fart - Wilczek minimalnie obok słupka. Z przebiegu gry powinno być już minimum 3:0.
7 grudnia 2014, 16:08 / niedziela
2:0 znowu Wiśnia! Teraz szkoda okazji Colaka. Jest nieźle!
7 grudnia 2014, 16:19 / niedziela
Czerwo dla Bougaidisa. Przedostatni mecz z Piastem, w którym Sadajev dostał czerwo, wygraliśmy 3:1.
7 grudnia 2014, 16:24 / niedziela
Garbacik rogrywa dobry mecz, do momentu nieudolnego wyprowadzenia pilki, gdzie wsadzil na mine Greka. I gramy w 10. W 2 polowie zobaczymy jak funkcjonują kontry.
7 grudnia 2014, 16:27 / niedziela
Akurat Greka za te kartkę winić nie można. Gdyby nie ta interwencja Piast mógłby złapać kontakt i w drugiej połowie mogłoby już być nieciekawie mimo jednobramkowego prowadzenia. Gorzej, że w 1 połowie zagraliśmy całkiem nieźle i dość ambitnie, a wiadomo jak nasza gra prezentuje się w przekroju 90 minut - jedna połowa niezła, druga do dupy.

Mamy poza tym małe pole manewru na ławce. Dwie zmiany już wykorzystane. Kogo zastąpił Dźwigała?
7 grudnia 2014, 16:31 / niedziela
Garbacik kryminał....i gramy w 10...ale wygramy:) Dzisiaj Lechia gra naprawdę walecznie.
7 grudnia 2014, 16:41 / niedziela
Goooooooooool Wiśnia hattrick!!!!!
7 grudnia 2014, 17:06 / niedziela
Piro-przesada. Teraz gdy wkoncu zaczelo isc druzynie. To napewno im nie pomoze.
7 grudnia 2014, 17:12 / niedziela
dokładnie zero wiatru trochę z ilością przesadzili
7 grudnia 2014, 17:16 / niedziela
Nie w 80min a w 70min krzykneli to co sobie wymarzylem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7 grudnia 2014, 17:17 / niedziela
Kurwa gol dla Piasta. Za piro posypią się kary.
7 grudnia 2014, 17:19 / niedziela
Widzicie co teraz sie dzieje? :(
7 grudnia 2014, 17:21 / niedziela
No to mamy tradycyjną obronę Częstochowy.
7 grudnia 2014, 17:25 / niedziela
No to przed chwilą mieliśmy "popis" Pietrowskiego - Janczyk go minął jak dziecko. Nie istniejemy na boisku.
7 grudnia 2014, 17:27 / niedziela
No tak na szczęście jest niezawodny Możdzeń...wybiórcze widzenie masz kolego.
7 grudnia 2014, 17:41 / niedziela
Tylko, że pomyłka Możdżenia jest kroplą w morzu pomyłek i błędów Pietrowskiego. Choć trzeba mu dzisiaj oddać, że mimo objechania go jak dziecko w 1 połowie przez Wilczka to nie przysłużył się ofensywie Piasta w żaden sposób.

Komentarz do meczu:
Zawodnik meczu - Wiśnia (ze względu na bramki)
Cichy bohater mimo wsadzenia na mine Bougaidisa - Garbacik

Niech Brzęczek porządnie przetrzepie te rezerwy skoro taki Garbacik wchodzi na debiut do 1 składu i gra jakby Ekstraklasa była dla niego codziennością to takich chłopaków w rezerwach MUSI być więcej.
7 grudnia 2014, 18:07 / niedziela
Poza oczywiście Wiśniewskim, najlepszym zdecydowanie zawodnikiem był Borysiuk, który zagrał tak jak na początku sezonu. Garbacik wielki błąd pod koniec pierwszej połowy, mając 20 sekund do końca połowy nie można podejmować takiego ryzyka, natomiast pełen szacunek dla niego że w 2 połowie dawał radę pomimo takiego błędu do szatni i kilku innych niepewnych interwencjach w 1 połowie. Grek natomiast miał decyzję skasowac gościa czy ryzykować gola do szatni na 2-1, ponieważ wygraliśmy to podjął dobrą decyzję. Generalnie bardzo pozytywny mecz, wszyscy walczyli jak nalezy, wiadomo było że przy takim zestawieniu obrony i grze w osłabieniu na jakiś szał w 2 połowie nie było co liczyć.
Ciekawy też jestem czy piro i nieuniknione kary to był rodzaj zemsty kibiców na właścicielach/włodarzach klubu?
7 grudnia 2014, 18:23 / niedziela
Wynik ważny, mecz do zapomnienia, Piast jest bardzo słaby, my w sumie wciąż też tacy sobie, Garbacik duży plus, Grek na ławkę, murawa do natychmiastowej wymiany ( bo na tym w piłkę grać się nie da i nie dziwie się wkurwionemu Makuszewskiemu ani trochę ), trybuna pewnie do zamknięcia, pieniądze z pensji dla nowego stopera na kary i dużo czasu dla Brzęczka.

No i brawa dla Wiśni. Irytował swoimi decyzjami w ofensywie jak zawsze ( swoją drogą przyjęcie piłki w pierwszej połowie, gdzie piłka odskoczyła mu na pierwsze piętro klasa sama w sobie), ale to on ten mecz nam dzisiaj wygrał.
7 grudnia 2014, 18:49 / niedziela
Carpaccio a przypomnij mi od kiedy to klub płaci kary za piro?
7 grudnia 2014, 18:58 / niedziela
Wiśnia klasa! Chociaż nie pomagał Możdzeniowi w defensywie (nie nadążał z powrotami) i opiero zamiana na skrzydle z Grzelczakiem, trochę uspokoiła lewą stronę. Inna sprawa, że nasz prawy obrońca parę razy się "machnał" co nie przystoi na tym poziomie klasy rozgrywkowej. Bardzo dobry mecz Ariela, ale niestety muszę zjebać Vranjesa, za to że był bezproduktywny. Zaskakująco dobrze (czytaj bez strat) zagrał Jedi- z ławki, widać, ze u niego problem siedzi w głowie a nie w nogach (presja?).
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.312