Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lech.Amica.Pyrlandia - Lechia 13.12.2014 godz. 18:00

strona 1/4

7 grudnia 2014, 20:47 / niedziela
Ja zakładam wątek, bo mam farta i Lechia wywiezie 3 punkty z Poznania !
7 grudnia 2014, 22:07 / niedziela
No to dzięki.
8 grudnia 2014, 00:30 / poniedziałek
Ok
8 grudnia 2014, 08:50 / poniedziałek
Szanse na wywiezienie punktu mamy mniej więcej takie jak to, że Biedroń zmieni orientacje. Jednak to tylko polska kopana w tym możemy upatrywać szans.
8 grudnia 2014, 11:18 / poniedziałek
To prawda, szanse są niewielkie. Generalnie spokojnie ustawić się w obronie i czekać na kontry. Polskie zespoły nie umieją grać ataku pozycyjnego.
8 grudnia 2014, 11:30 / poniedziałek
naszą szansą jest czerwona dla brodacza dlatego trzeba kogoś kto będzie go cały czas prowokował.. i chyba tylko gra z kontry nam pozostaje bo amica ma bardzo dobre posiadanie piłki co pokazała wczoraj z Wisłą.. liczmy na cud świąteczny :)
8 grudnia 2014, 12:49 / poniedziałek
O ile brodacz wogle zagra.
8 grudnia 2014, 13:14 / poniedziałek
Powinien, ostatnio bramkę strzelił.
8 grudnia 2014, 13:36 / poniedziałek
Każda zdobycz punktowa z kuchenkorzem będzie sukcesem. Nie ma co się łudzić w obecnej sytuacji. Dla mnie ważne jest to co się działo w meczu z Piastem. Pełne zaangażowanie, ambicja chłopaków. Te trzy punkty są bardzo ważne. Teraz jak będzie tak będzie ale wiem, że to Wiśnia może wyautować Zaura. Ma jakąś zadrę Czeczen chyba do niego. Może da się sprowokować i mecz wcale nie zakończy się gongiem:)
8 grudnia 2014, 15:23 / poniedziałek
1945: chyba ze zadziała zasada Oresta:
w nastepnym meczu grzeje ławe, bo drugi raz tak dobrze juz nie zagra:)
8 grudnia 2014, 16:12 / poniedziałek
Obrona Lecha wcale nie jest dużo lepsza jakościowo od naszej. Na luzie można tam coś strzelić i wywieźć punkty.
8 grudnia 2014, 16:47 / poniedziałek
Jeżeli nie zagra Lekovic to nie mamy lewego obrońcy, a nawet jeśli zagra to ciężko porównać go obecnej formie to Henriqeza czy Douglasa. Prawa obrona ten młody Kedziora jest według wielu jednym z najlepszych w lidze..my mamy Możdżenia, ktory kłoci się z piłka. Środek obrony porównywalny (jeśli zagra Janicki).
8 grudnia 2014, 19:46 / poniedziałek
Możdżeń będzie dodatkowo zmotywowany, Pietrowski ostatnio ładnie zagrał i skończcie na niego pierdolić, młodzi stoperzy vs Pinokio, który robi ostatnio błędy.
8 grudnia 2014, 20:09 / poniedziałek
Przestańcie już pieprzyć tylko po bilety. Mój leży koło mnie i już czekam na sobotę. Zeby wygrali to potrzebują wsparcia, naszego wsparcia, więc poszukajcie po kieszeniach tych 90 zł i jazda po bilet. I tylko niech większość z Was nie mówi że w sobotę pracuje (pojedyncze przypadki rozgrzeszam).
Jazda z kurwami Lechijko....
10 grudnia 2014, 14:35 / środa
Sektor gości w Poznaniu pusty :(
10 grudnia 2014, 14:54 / środa
Właśnie się dowiedziałem że od piątku mogę iść oddać bilet do Poznania, bo dostaliśmy zakaz wyjazdowy :( ja jeb.....
10 grudnia 2014, 14:57 / środa
" Z kolei Dawid Kownacki w ubiegłym tygodniu zerwał więzadła w stawie skokowym po starciu na treningu z Zaurem Sadajewem i w pełni zdrowia będzie dopiero na początku zimowego okresu przygotowawczego."
cytat z gówna
tak machomet wywalcza se miejsce w składzie
10 grudnia 2014, 16:55 / środa
Wiadomo coś jak ze zdrowiem Janickiego ? Bo jak wiadomo nasza oficjalna jest bodaj najbardziej niedorozwiniętą stroną klubową w Polsce niczego się z niej nie dowiesz co się dzieje we własnym klubie.
Na stronie Lecha piszą, że nie wiadomo czy zagra Arajuuri, Jevtic, Kędziora, Pawłowski i Lovrencic z czego ci dwaj ostatni prawdopodbnie nie zagrają więc osłabienia mają ogromne cała ich siła napędowa.
10 grudnia 2014, 17:23 / środa
Gdzies tam widziałem info ze Janicki i Maki jednak nie pojadą do Wielkopolski.

TYLKO LECHIA!
10 grudnia 2014, 17:58 / środa
Janicki pewnie nie doszedł do siebie po starci z Wilczkiem.
Makuszewskiemu (oby nie) mógł się odnowić uraz, którego nabawił się w Łęcznej.
10 grudnia 2014, 18:12 / środa
Janicki ma zakaz treningów od lekarza.
10 grudnia 2014, 18:52 / środa
Chłopaki, a o Lekovicu coś wiadomo ? Bo krucho się robi z obroną, nawet jeśli Garbacik pokazał się nieźle to z całym szacunkiem dla niego, na ofensywnych zawodników z Lecha to raczej nie wystarczy no chyba, że się nie wyleczą L:D
10 grudnia 2014, 19:44 / środa
ej Karol-brzezno a ty przypadkiem z klubu za Sopotem nie jestes?
10 grudnia 2014, 20:10 / środa
Uderzyłeś się czy od urodzenia tak masz?
10 grudnia 2014, 20:25 / środa
Leković normalnie dziś trenował.
10 grudnia 2014, 20:39 / środa
Oj Karol,Def mógł tak pomyśleć zresztą nie tylko on.
10 grudnia 2014, 20:40 / środa
to, że ktoś zza Sopotu nie znaczy, że śledź
10 grudnia 2014, 20:47 / środa
Na jakiej podstawie mógl tak stwierdzić ? bo chory ? to go nieusprawiedliwia
10 grudnia 2014, 21:03 / środa
bo wychwalasz amice pod niebiosa przeczytałem twoje wpisy i też mam takie wrażenie.Ale jeżeli jesteś LECHISTĄ to pisz inaczej pozdrawiam.
10 grudnia 2014, 21:14 / środa
Dwa dni temu tez pisalem, ze ten karol to sledz. W kazdym temacie jest "anty Lechia" w jego wykonaniu
10 grudnia 2014, 21:24 / środa
Zauważyłem, że dla niektórych tutaj trzeźwe myślenie jest równoznaczne z bycie śledziuchem. Czyli jeśli uważam, że cokolwiek, ktokolwiek jest lepsze/lepszy od Lechii to nie jestem kibicem Lechii ?? Czy jeśli napisałem, że Lech ma lepszych piłkarzy bo tak po prostu jest to jestem śledziem ? Darujcie sobie, po za tym .. troche off topic się tu zrobił
10 grudnia 2014, 21:45 / środa
Karol-brzezno

"Czyli jeśli uważam, że cokolwiek, ktokolwiek jest lepsze/lepszy od Lechii to nie jestem kibicem Lechii ??"

Tak nie jesteś kibicem Lechii. Dla kibica Lechii nikt i nic nie jest od Lechii lepsze!

"Czy jeśli napisałem, że Lech ma lepszych piłkarzy bo tak po prostu jest to jestem śledziem ? "

Czy jesteś śledziem nie wiem ale śmierdzisz śledziem jeśli nie odróżniasz Amici od Lecha.
10 grudnia 2014, 22:03 / środa
Rozumiem w takim razie od dziś napawam się cudowną grą i talentem Bartłomieja Pawłowskiego jako najlepszego prawoskrzydłowego ligi bo jest od nas, koniec tematu pozdrawiam
10 grudnia 2014, 22:06 / środa
Ty masz jarac się atmosferą trybun a nie umiejętnościami Pawłowskiego.
11 grudnia 2014, 04:03 / czwartek
Karol:

Ja od samego początku nadaję na "gwiazdę Malagi", bo według mnie jest "chujowy jak Jacek Krzynówek" albo i jeszcze bardziej.

Zauważyłeś gdziekolwiek żebym z tego samego powodu wychwalał wkłady do koszulek "kurwy z krainy kwitnącej bulwy"?

Jeśli tego nie czaisz, a zaakceptowałeś wiadomość przy zakładaniu konta na tym forum to:

1) Jesteś nieprzeciętnie upośledzony i powinieneś zmienić forum kibicowskie na czysto "komentatorskie";
2) Jesteś rybiogłowym śledziuchem podającym się za kibica Lechii i powinieneś zostać na tym forum i kontynuować swoje wypociny żebyśmy mogli je punktować w naszym unikalnym stylu;

Cokolwiek wybierzesz - możesz liczyć na nasze poparcie! ;-)
11 grudnia 2014, 15:47 / czwartek
Coraz więcej dziwolągów na tym forum. To amice chwalą, to race im nie pasują, niekumate emo czy gimbaza albo bezdomni zza między się tu czasem też wpisują. Szkoda gadać.

AVE Lechia.
ps. w ostatnim filmiku na naszej oficjalnej stronie Lechii - jednej z lepszych stron klubowych pod względem nawigacji, przejrzystości i wielu innych, spodobała mi się wypowiedź Bąka, że od poniedziałku zapier... i szykujemy się na Poznań.
11 grudnia 2014, 18:04 / czwartek
Często w ostatnim czasie u góry strony wyświetlają mi się reklamy agd firmy Amica. Przypadek ?
11 grudnia 2014, 18:21 / czwartek
Karol, chuj mnie obchodzi Amica i co kolwiek, co się gdzie kolwiek wyświetla...A ty jesteś za to nie złym przypadkiem na tym forum!!!
11 grudnia 2014, 19:28 / czwartek
ok !!!!!!!
11 grudnia 2014, 21:40 / czwartek
Pisuje na lamach tego forum od czsu do czasu, lecz nim zaczalem to po prostu czytalem z ciekawoscia co sie dzieje w moim klubie, a tu wiadomosci zawsze najswiezsze. Nie jestem ultrasem, nie chodze na zielona, mieszkam w UK i tylko jak mam szanse to zawsze na mecz wpadam. Na zolta (znam swoje miejsce w szyku i nie widze powodu do wstydu z tej przyczyny) zabieram ostatnio nawet swoich dwoch synow i zaznajamiam ich z klubem z ktorym maja sie identyfikowac.
Pisze to wszystko, bo niektore nowe wynalazki piszace tutaj nie rozumieja, ze jak wchodzi sie do czyjegos domu to pozostawia sie gospodarzowi mozliwosc zadecydowania o menu serwowanym i po za tym, ktore jest dostepne nie ma nic innego. Jesli gosciom sie nie podoba, to moga sobie otworzyc swoj lokal i tam jesc sledzie i zagryzac piaskiem z plazy - ich sprawa.

Piro? Jak najbardziej! Argument, ktory mowi o tym, ze to jest nie zgodzne z prawem i jesli jest niezgodne to nie wolno, jest smieszny. Smieszy mnie ten argument smiesznoscia niezwykle smieszna swoja i rozsmiesza mnie w miare gdy sie smieje coraz bardziej. Idac tym tokiem rozumowania (nie wolno, bo wbrew prawu), dochodze do wnioskow, ze Ci co tego argumantu uzywaja jezdza 40 w miescie, wyzucaja smieci zawsze do smietnika, nie klna w miejscach publicznych, nie obstawiaja u buka online i ogolnie zawsze stosuja sie do najbardziej idiotycznych przepisow. Gratulacje dla tych Panstwa, tak dalej, a droga do odmozdzenia bedzie latwa, lekka i przyjemna, a gdy sie wszyscy Ci zpampersiali pseudokibice (tak ich trzeba nazwac, bo nie rozumieja kim jest kibic) juz beda mieli wate nasiaknieta papka pomiedzy uszami, wtedy wejdziemy MY, cali na bialo...

AVE LECHIA!
11 grudnia 2014, 21:54 / czwartek
dobrze powiedziane
12 grudnia 2014, 10:57 / piątek
Ja się boję tylko piro pod sektorówką. Jakoś nie mogę się do tego przekonać, mimo iż to fantastycznie wygląda.

Co do statusu klubu z pyrlandii... Gdyby zdegradowany Lech wykupił Amikę, żeby uratować miejsce w lidze, byłoby to słabe, ale nadal byłby to Lech. Ale było odwrotnie. To Amica wykupiła Lecha. Czy też raczej "przeprowadziła fuzję".

Właścicielem "Lecha" jest Jacek Rutkowski. Właściciel i prezes zarządu Amiki. To jasno daje do zrozumienia, z kim będziemy grać w najbliższej kolejce.
12 grudnia 2014, 16:15 / piątek
Wystarczy przestudiować historie wpisów w KRS Amica Wronki SSA oraz SoMaLi Poznań SSA i wszystko będzie jasne :)
12 grudnia 2014, 20:34 / piątek
Skład na jutro:
Bąk - Pietrowski, Garbacik, Dźwigała, Możdzeń - Borysiuk - Wiśniewski, Nazario, Grzelczak - Colak

Opieram skład po zebranych wypowiedziach użytkowników forum, którzy byli na wczorajszym spotkaniu z Brzęczkiem.
Chyba lepszego składu na obecną chwilę nie mamy.
12 grudnia 2014, 21:09 / piątek
@Gianni
Licze, licze, licze i ni jak mi nie wychodzi - w Twoim skladzie brakuje 11ego zawodnika...
12 grudnia 2014, 21:16 / piątek
Bo 11-tym będzie Pinokio.
12 grudnia 2014, 21:24 / piątek
Może uwzględnił czerwoną kartke :)
12 grudnia 2014, 23:17 / piątek
Ale jebnąłem babola :P
Do tej dziesiątki dodaje Pawłowskiego.
Gramy ofensywnie! ;)
12 grudnia 2014, 23:53 / piątek
Byle Możdzeniowi się nie popierdoiliło i pod sektor amici nie poszedł.
13 grudnia 2014, 09:36 / sobota
Gianni
Wyjście w Poznaniu bez środka pola to 4 w plecy po pierwszej połowie.
Jest to zespół z innej półki niż Podbeskidzie czy Piast a w tym momencie nasza przetrzebiona obrona będzie miała mnóstwo roboty z ich siłą ofensywną.
Siłą której najsłabszym ogniwem jest Sadajev i do tej pory dziwie się jak poznańscy działacze co roku myślący o mistrzostwie mogli zatrudnić w klubie takiego zjeba.
 
1 2 3 4
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031