Gdańsk: środa, 16 października 2019
FORUM
Podstrony:

Lech.Amica.Pyrlandia - Lechia 13.12.2014 godz. 18:00

strona 3/4

13 grudnia 2014, 19:18 / sobota
Szmaciarz hempik oczywiście puszcza bąki
13 grudnia 2014, 19:23 / sobota
Kpiną jest Pawlowski na boisku i jego "dryblingi".Niestety tego Brzęczek nie widzi....
13 grudnia 2014, 19:28 / sobota
Nie ma zespołu. Dzisiaj pokazujemy że w tabeli jesteśmy na odpowiednim miejscu. 2-3 podania i tracimy piłkę. Ani jednego celnego strzału na bramkę (4 niecelne), Lech 8 celnych i 10 niecelnych. Jest bardzo źle. Jak nam darują to skończy się na najmniejszym wymiarze kary. Valente, Pietrowski, Vranjes to dramat. Nie wiem jak to dalej ma wyglądać.
13 grudnia 2014, 19:32 / sobota
Pewnie lada moment wejdzie Paweł , zycze mu z calego serca zeby wygral nam mecz :)
13 grudnia 2014, 19:32 / sobota
Jest słabo...mega słabo jeśli wywieziemy dzis jakies punkty z Poznania to bedzie tylko fart nic więcej .
13 grudnia 2014, 19:37 / sobota
Sadajev jednak nas lubi.
13 grudnia 2014, 19:39 / sobota
Kur wa co oni wyprawiają dzisiaj remis to jak trafić szóstkę w totka
13 grudnia 2014, 19:44 / sobota
Jak my mamy zremisować jak oni nie oddali żadnego celnego strzału.
13 grudnia 2014, 19:46 / sobota
Miejmy nadzieję , że strzelą celnie, jest jeszcze kilka minut.
13 grudnia 2014, 19:48 / sobota
Bąk był bliski zremisowania tego meczu w pojedynkę. Tylko 1 mały przypadek.
13 grudnia 2014, 19:51 / sobota
Ale nerwy w zespole.. widać , że bardzo chcą mieć punkt lecz ciągle coś nie wychodzi. Szkoda tego wyniku.
Wisniewski z nieba do piekla. Jeden z najslabszych zawodnikow Lechii dzisiaj czy bylo chociaz jedno udane dosrodkowanie?). Slabszy chyba tylko Pietrowski, Nazario i Vranjes.
Mecz bez historii. Oczywiście linia obronna zawala mecz, ale to nie pierwszy raz. Bak wybronil karnego i sam na sam z Hamalainenem, wiec najmniejszy wymiar kary. Ofensywa nie istniała.
Czekam na mecz z Wisłą i oczekuję innej drużyny. tyle w temacie.
13 grudnia 2014, 19:54 / sobota
Całe szczęście że już przerwa zimowa , trzeba mieć tylko nadziejęeże na wiosnę bedzie lepiej inaczej musi być lepiej
13 grudnia 2014, 19:56 / sobota
Odnotujmy kilka rzeczy.
Spotkanie z trenerem powinno odbyć się po tym meczu. Dlaczego? Słaby Vranjes, słaby Nazario on jest chujowy. Nic nie wnosi do naszego zespołu. Pawłowski cały czas gra to samo czyli kompletne zero, zwód i strata. Pierdolony magik.
Na plus Garbacik. Po raz kolejny (!) oprócz karnego wg mnie zagrał dobrze. Borysiuk nawet, nawet. Colak słaby, bardzo słaby i niewidoczny. Nie zgarnia piłek nie wychodzi tylko na nie czeka.
O Pietrowskim osobny akapit. Jest kozłym ofiarnym swojego przestawiania na boisku. On ma grac wszędzie i wina spada na niego. Wkurwia mnie to bo on w środku potrafi. Skoro szukamy takiego zawodnika co gra na każdej pozycji to ściągajmy Fraczaka ze Szczecina.
13 grudnia 2014, 19:58 / sobota
Ja rozumiem, że nie mogę oczekiwać w naszej "ekstraklasie" poziomu ligi mistrzów. Ale jeśli tych grajków przerasta dokładne podanie do kolegi oddalonego o 10 metrów, najprosztsze przyjęcie piłki, to w zasadzie czego ja, jako kibic, mogę od nich wymagać...?? Miejsce w tabeli absolutnie nie jest przypadkiem. Tej drużyny nie ma, bo to co jest to jakieś poszarpane strzępy.

Ps.Sadajew ma ewidentnie problemy z psychiką. Marne pocieszenie, że to nie jest już nasz problem.
13 grudnia 2014, 19:58 / sobota
Tak Hodor- Wisniewski najslabszy, za to Pawłowski najlepszy!Czarodziej dryblingu i tytan defensywy.Fakt Wisnia jebal wszystkie stałe fragmenty gry ale i tak był najjasniejszym punktem w polu.Baczek uchronil nas od pogromu.Niestety nie mamy druzyny, kurwa nie stworzylismy nawet jednej klarownej sytuacji do strzelenia bramki.
13 grudnia 2014, 20:00 / sobota
Odnośnie karnego Garbacika to faul był przed polem karnym z tego co mi sie wydawało.
13 grudnia 2014, 20:00 / sobota
Tak prawdę mówiąc to ten karny to troche naciągany bo takich zatrzyman przy polu karnym jest mnóstwo w różnych meczach i sędziowie tego nie gwiżdżą. Garbacik na plus ale cala reszta...pominmy to milczeniem.
13 grudnia 2014, 20:01 / sobota
Maroch mam podobne zdanie co Ty na temat Jediego.Wszyscy widza skutek a nie widza przyczyny.
13 grudnia 2014, 20:31 / sobota
Pozwolę wtrącić swoje skromne zdanie. Większość z was, rozkłada obecną sytuację na poszczególnych graczy. Ale moim zdaniem to nie jest podstawowy problem tej ekipy. Pierwszy to poprostu brak drużyny. Tu wszystko dzieje się od przypadku do przypadku. Ktoś szarpnie, ktoś ma dzień konia i czasem są z tego punkty. Ale opierając się na tak wątłych fundamentach, to daleko nie zajedziemy. Czy wynika to z ich umiejętności? Braki charakterologiczne? Słaby sztab szkoleniowy? Nie wiem i nie mnie to oceniać, są ludzie, którzy są z tą "drużyną" na codzień. Ktoś wyżej pisał o Pietrowskim i jego pozycji - to nie są piłkarze, których umiejętności są na tyle duże, że obojętnie na jakiej pozycji, poniżej pewnego poziomu nie zejdą. Ale to wszystko wynika jak już pisałem, z braku stabilizacji (czyt.drużyny). Dużo osób, typuje tu skład przed meczem. I co wam to daje? Czy na chwilę obecną, są w tej drużynie zawodnicy, co do których istnieją choćby przesłanki, że będą powtarzalni? Że wystawiając ich, wiem, że mogę od nich oczekiwać odpowiedniego poziomu i nie zawiodą? Moim zdaniem nie ma. Pociski na tym forum, przewinęły się chyba przez zdecydowaną wiekoszość zawodników. Czyli wychodzi na to, że nie ma (w sensie umiejętności, formy) kim grać...??
13 grudnia 2014, 20:31 / sobota
Tego nie da sie ogladac na trzezwo niestety.
Zawodowi pilkarze co nie potrafia podac do najblizszego zawodnika na 5 metrow
Nazario szczyt debilizmu...,po faulu w 59 minucie powinien zejsc z boiska i dostac z liscia.
Kulawy ,slepy ,gluchy i bez butow Lekovic jest lepszy od Pietrowskiego na lewej
stronie...Czy w rezerwach ,juniorach,mlodzikach ,trampkarzach,oldboyach nie ma zawodnika.Panie Brzeczek wystaw pan tesciowa ,rezultat nie bedzie gorszy .A NUZ ODPALI......
13 grudnia 2014, 20:43 / sobota

Bolesne widowisko i najniższy wymiar kary. Oceny na gorąco. Skala szkolna.

Bąk - 5. Obronił dziś wiele trudnych piłek i w dodatku karnego. Jeśli chodzi o ocenę byłoby nawet lepiej, ale po pierwsze, mimo wszystko część winy za straconego gola spoczywa na nim. Nie można puścić kola po krótkim słupku w takiej sytuacji, nawet, jeśli był rykoszet. Był blisko, powinien sięgnąć. Poza tym minął się z piłką i gdyby nie sentyment do Lechii Sadajewa, byłoby 0:2. A gdyby Jevtic miał lepiej nastawiony celownik, byłoby 0:3 po wyjściu Bąka przed pole karne. I na koniec, bardzo nie podobało mi się jego zachowanie wobec Valente, bo to on, Bąk, niepotrzebnie wdawał się w drybling. Trzeba było po prostu kopać do przodu, zamiast się wygłupiać. Za dużo nerwów.

Możdżeń - 3. Niewiele błędów w obronie, ale do przodu wypuszczał się bardzo rzadko. Za rzadko. I za mało walecznie. Jeszcze wiele pracy przed nim, jeśli ma być dobrym prawym obrońcą. Póki co nie do końca kuma swoją rolę.

Pietrowski - 1. Katastrofa. Pomijając bezpośredni udział przy golu przegrał dziś absolutnie wszystko na lewej flance. Co ciekawe, gdy już przekroczył dwudziesty metr, czyścił elegancko. Ale w tym meczu nie miał grać, jako defensywny pomocnik. Kiedy ma piłkę, to w ośmiu na dziesięć przypadków zagrywa ją do tyłu lub w poprzek boiska. Do ofensywy nie wnosi nic, a w defensywie jest zwykłym pachołkiem postawionym na trawie. Mniej więcej tyle samo problemów sprawia ofensywnym piłkarzom rywali. Warto natomiast powiedzieć, że nie grał na swojej pozycji i Brzęczek w końcu powinien zrozumieć, że na lewej obronie Pietrowski grać nie może i koniec. Ja wiem, że mamy tam skrajny deficyt, ale już lepiej, żeby wpuszczać tam Grzelczaka, niż faceta, który zupełnie nie ma lewej nogi.

Garbacik - 4. Ocena nieco na zachętę, ale dobry występ. Wygrywał wiele pojedynków, nie przestraszył się nawet Sadajewa, który wykonał dziś niewiarygodnie dużo dryblingów. NIby sprokurował karnego, ale tak naprawdę był to błąd sędziego, bo Garbacik faulował przed linią pola karnego i powinien być jedynie rzut wolny w tej sytuacji. No i ten strzał z dystansu… Może i niecelny, ale fantastyczny.

Valente - 2. Niemiłosiernie kiwany przez Sadajewa. W dodatku strasznie bojaźliwy. Pewność siebie zostawił, w najlepszym wypadku, w autobusie. Zasadniczo, kiedy wrócą Janicki z Bougaidisem, to Valente nie będzie do niczego potrzebny. Szczerze? Zamiast niego wolałbym nawet Pinokia.

Vranjes - 1. Zawodnik do natychmiastowego wytransferowania. Dziś nie było go na boisku. Tracę do niego cierpliwość. Jeśli naprawdę chce go Legia, to oddawać! Zwłaszcza, jeśli w rozliczeniu za Koseckiego.

Borysiuk - 5. Świetne zawody. Typowy defensywny pomocnik, którego praca nie rzuca się w oczy, ale jest bardzo potrzebna. Ariel wrócił do wysokiej formy. Masa przerwanych akcji. Masa wyprowadzonych akcji, kilka strzałów z dystansu. Na tę chwilę najlepszy zawodnik Lechii.
13 grudnia 2014, 20:45 / sobota

Nazario - 2. Beznadziejny, jak cały blok ofensywny. Irytujące straty, brak walki, brak dryblingów i jeszcze pyskówka z Wiśnią. Powinien zostać w szatni po przerwie i ustąpić miejsca Grzelczakowi. Zobaczymy, co pokaże po przerwie, ale jeśli nie będzie postępu, to należy go wytransferować po sezonie.

Pawłowski - 3. Miał momenty, ale jego dryblingi były nieprzemyślane. Czasem nawet wygrał kiwkę, ale tylko po to, by zaraz stracić piłkę. Ponownie to samo zachowanie, co za Machado. Traci piłkę i zamiast zapieprzać do obrony, truchta sobie z powrotem. To mnie w nim irytuje najbardziej. Bartek, weź się do roboty, albo wynocha.

Wiśniewski - 4. Ocena na zachętę. Najwięcej walczył i miał najwięcej udanych akcji z wszystkich piłkarzy ofensywnych. Ale albo nikt za nim nie nadążał, albo za bardzo chciał wygrać. w każdym razie żadne z jego działań nie przyniosły zagrożenia. W dodatku mało elegancko się zachował wobec Nazario i może młody Brazylijczyk nie powinien odpowiadać agresją, to jednak trzeba zauważyć, że jeśli ktoś się z kimś w tej drużynie kłóci, to zwykle jednym z tych piłkarzy jest Wiśnia. A to bardzo nieładnie.

Colak - 2. Słaby mecz. To, że walczył i wracał po piłkę nie dodaje mu do noty, bo to jego obowiązek. Najbardziej irytowało jego katastrofalne przyjęcie piłki. Dwa razy mógłby się znaleźć w dobrej sytuacji, gdyby nie to, że piłka mu odskakiwała na dwa metry. Ale jedną rzecz trzeba podkreślić. Colak jest pozytywnym zawodnikiem. Każdemu może nie wyjść mecz. Ale Colak walczy, jest w grze. Świetnie się zachował rozdzielając skaczących sobie do oczu kurdupli. Widać, że jest strażnikiem dobrego nastroju w tej drużynie.

Czychowski - 1. Innym zawyżałem ocenę na zachętę, jemu obniżę. Żeby wiedział, że muszi pracować jeszcze bardziej i jeszcze więcej. Grał wystarczająco długo, by go ocenić. Beznadziejny mecz. Widziałem go tylko ze dwa razy i nic nie wygrał w tym meczu. Oczywiście, debiut to debiut. Mam nadzieję, że dostanie jeszcze swoją szansę. Ale dziś był słabiuteńki. Może to nerwy debiutanta. Do poprawki.

Łukasik - 4. Trudno cokolwiek powiedzieć. Po jego wejściu gra się nieco poukładała. Uporządkował ją, ponieważ jest na tej pozycji tysiąc razy lepszy od Vranjesa. Dlatego ocena dobra. Wniósł jakość do drużyny, ale sam sobie jakością nie był.

Grzelczak - 4. Krótko, ale na temat. Rozruszał nieco ofensywę. Ale on powinien dostawać nieco więcej, niż te kilka minut. Zwłaszcza, kiedy Nazario gra piach, a Pawłowski niewiele lepiej.

P.S Formella jebie prawdziwym śledziem.

P.S.S Mimo, że dziś strasznie dużo spierdolił, uważam, że wytransferowanie Sadajewa było błędem. Myślę, że we dwóch z Colakiem sialiby popłoch w tej lidze. A tak, Colak nic nie gra, bo nie ma od kogo dostac piłki.

P.P.P.S I na chuj ten limit 5 tysięcy znaków w poście???
13 grudnia 2014, 21:06 / sobota
Zacznijmy:

1) Nie ma sensu mieć pretensji do Pietrowskiego. Nigdy nie był, ani nie będzie zawodnikiem ekstraklasowym. Był, jest i będzie drewnem, które wnosiło coś do gry, ale w 2 lidze. Tu pytanie do trenera (i jego poprzedników), czemu gra w 1 drużynie. Może dobrze kukurydzę opierdala albo ma zabawne żarty. To, że gra, można jedynie usprawiedliwić punktem 2, czyli

2) Nie mamy w drużynie bocznych obrońców. Możdżeń nie jest bocznym obrońcą, tylko przeciętnym skrzydłowym, Pietrowski nie powinien być bocznym obrońcą ani defensywnym pomocnikiem (nie powinien grać w 1 drużynie), Lekovic, choć jako jedyny zasługuje na miano bocznego obrońcy, nie umie poukładać sobie w głowie swoich spraw.

3) Nie mamy rozgrywającego. Nie sposób nawet wskazać kogoś, kto mógłby takiego rozgrywającego udawać.

4) Nie mamy napastnika. Na chwilę obecną jedynym napastnikiem jest Friesenbichler, który leczy akurat kontuzję.

5) Jebanie na Pawłowskiego nie ma sensu. Jest on typem zawodnika, który gra lepiej, gdy drużyna gra lepiej (pkt 2, 3 i 4). Jeśli nie ma zawodników szybko i celnie podających, otwierających pole gry, to tacy zawodnicy jak Pawłowski czy Makuszewski będą grali na 30% swoich możliwości. Jeśli ktoś oczekuje, że Pawłowski okiwa 4 rywali i strzeli bramkę przy biernej postawie kolegów, to proponuję trochę mniej fify.

6) Za punkty 2, 3 i 4 odpowiada klub, który w kwestii transferów od kilku lat robi całkowitą amatorkę. Lechia jest jak bokser, który ma jedną rękę, niedowidzi i ma astmę. Co z tego, że ma piękne kolorowe spodenki i markowe buty, skoro byle szmaciarz pokonuje go w ringu? Oczywiście nawet jednoręki bokser czasami zapoda cios (vide mecz z piastem), ale czy jest jakikolwiek sens liczenia na szczęście? Wątpię. I żaden trener tego nie zmieni, nawet ślązak, nawet szaman voodoo czy pielgrzym jasnogórski.

7) Jeżeli sytuacja się nie zmieni, to będzie miedź legnica i gks katowice.
13 grudnia 2014, 21:29 / sobota
Allure nie wiem co Tobie opierdala Bartuś ale chyba ma u Ciebie fory.Twoim zdaniem winnym jego beznadziejnej gry(kurwa ten gość pozoruje grę) jest slaba gra Lechii?
Pierwszy do wyjebania z Lechii nie, moge patrzec na tego lenia i nieudacznika.Pietrowski jest kozlem ofiarnym i tyle.Piszesz,ze nie jest od dryblowania i kreaowania gry?To czego mamy od niego oczekiwac, napisania ksiązki pt "Jaki byłem zajebisty w Maladze?"Ten człapacz jedzie na ciagłym farmazonie wielkiego talentu a chuj wielki pokazuje,nawet zaangażowania nie potrafi dac tej drużynie.
13 grudnia 2014, 21:36 / sobota
Jak do tej pory mialem pozytywne zdanie o Brzeczku tak zmieniam je o 180stopni.
Przegrywamy ,a jak wyglada nasze przejscie do ataku?Stoper podaje do stopera ten podaje do defensywnego( MINIMUM 20 SEKUND STRACONYCH ,PYRY MAJA CZAS BY USTAWIC SIE W OBRONIE ) i lufa do przodu na afere,bo wszyscy kryci ,nawet do Matiego nie mozna podac bo naciskany(patrz podanie od Valente na koniec meczu) .Nie pamietam czy wygralismy jakas gorna pilke?Taktyka na mecz 2 podania w szerz,lufa do przodu i...... czekamy co zrobia pyry.......TRAGEDIA
13 grudnia 2014, 21:41 / sobota
w pierwszej kolejnosci do odpalenia PAWLOWSKI, dosc tego gamonia w Lechii.. wielka mi gwiazda ktora okazala sie kolejnym leniwym gownem.

Wypierdalaj
13 grudnia 2014, 22:11 / sobota
Byłem na spotkaniu z Jurkiem i obiecał nam ,że nie będzie grania na alibi w Poznaniu a tu kompromitacja , tragedia,brak pomysłu , Jerzy skompromitował naszą Lechię. Mówił, że rozmawia z zawodnikami, a tu Pawłowski ..... brak słów , brak dziesiątki widoczny od czwartej kolejki , Wejście Czychowskiego na boisko to już kompromitacja skautów ( letnie okno transferowe 20 paru grajków Mandziary i podobnym a wchodzi gość który pogrywał w Cartusi ogony i ma zmienić oblicze ziemi spalonej tej ziemi naszej biało-zielonej ziemi .
13 grudnia 2014, 22:13 / sobota
Z innej beczki
Smiac sie czy plakac

Poszla zonka do sklepu po browara bo krzatam sie podk....ony po domu by mi sie choc troche polepszylo. Dobra kobita.

I PRZYNOSI 6PAKA LECHA...... bo zielony byl....
30 rodzajow piwa w sklepie.......
13 grudnia 2014, 22:33 / sobota
koniec roku i rundy jesienno-zimowej wieńczy "dzieło"
dzisiejszy mecz to kolejna żenada, drużyna bez ładu i składu :/
podsumowując kompromitację ostatnich 6 miesięcy:
zarząd - europejscy właściciele 0/10 za zniszczenie 4-tej drużyny ostatniego sezonu, ośmieszanie Klubu, hurtowe ilości piłkarskiego szrotu
piłkarze 2/10
trenerzy 2/10
kibice, w tym przede wszystkim ULG 10/10

ciężko myśleć pozytywnie o wiośnie, jeżeli dalej będą wpierdalać się do zarządzenia klubem menadżerskie pasożyty - mandziara i piekarski i im podobne szwabskie odpowiedniki
13 grudnia 2014, 22:40 / sobota
d.g. widzę, że jesteś całkiem poirytowany i to normalne po takim meczu, więc puszczam Twoje docinki mimo uszu. Jednak cały czas nie zmieniam zdania, pamiętam, jak Pawłowski grał w żydzewie. Nie jestem jego miłośnikiem, ale na chwilę obecną mamy w kadrze 3 skrzydłowych: Makuszewski, Pawłowski i Możdżeń. Trochę to idiotyczne, że wykorzystują mniej niż połowę swojego potencjału. Przy odpowiednim ustawieniu/nastawieniu, to formacja skrzydłowych powinna być naszym największym atutem.

Do Czas walki: dziwna logika kierować swój gniew na zawodnika zamiast na trenera, który go wystawił. Ale cóż, jak kto lubi.
13 grudnia 2014, 22:54 / sobota
Takich "piłkarzy" jak Pawłowski to w Lechii jest z 20... Na dobrą sprawę w przerwie zimowej Lechię powinni opuścić wszyscy oprócz Bąka, Treli, Janickiego, Wiśniewskiego i Colaka. Zostawiłbym też wszystkich młodych poniżej 20 lat. Resztę trzeba wypierdolić dyscyplinarnie. I tak spadniemy z tej ligi, więc dlaczego by nie dać pograć młodzieży?

Dziś ta "wspaniała" drużyna nie oddała żadnego celnego strzału... To co dzisiaj zaprezentowali to poziom okręgówki. Mam nadzieję, że za takie przejście obok meczu zarząd ukarze tych gównianych pseudopiłkarzy dotkliwymi karami finansowymi.
13 grudnia 2014, 23:02 / sobota
wkładzie , wkładzie
znów przegrałeś
ja zaś cierpię...zrozumiałeś?
Tu nie chodzi o porażke , ani o przegraną flaszkę
Znowu w chuja przygraliście , za to się należą liście
I niech nikt mi nie pierdoli , że was bardzo to zaboli
Bo jesteście tu przypadkiem , tak jak krótka podróż statkiem
Gdzieś się znowu przycumuje , wszak pieniążków już brakuje
A więc wkłady....wszystkie naraz
Jak najszybciej , wypierdalać!!!
13 grudnia 2014, 23:16 / sobota
Allure jeśli odebrałes to osobiscie to wybacz, jednak nie mam zgody na określenia jakiego uzyłeś w stosunku badz co badz naszego wychowanka.Jest moda na jebanie Marcina a nikt nie docieka przyczyn jego slabej gry.Pamietasz jak pogrywal z Surmikiem na środku?Mimo sl;abej gry nie mozna mu odmowić ambicji w przeciwieństwie do faworyzowanego przez Ciebie Pawłowskiego.A nazywanie go skrzydłowym to naduzycie z Twojej strony,ostatni skrzydłowy w Lechii to był Lukjanovs.Ta łamaga(mowa o byłej gwieżdzie hiszpańskiej ligi)nie potrafi nawet minąc jednego przeciwnika i zacentrowac w pole karne(pisałes o 4 ale wiem ze to ponad jego siły) więc o czym my tu piszemy?Takich zapowiadajacych sie w naszej lidze było i jest na pęczki.I przypomne Ci ze za tego gwiazdora Lechia wybulila kilkaset koła jewro.
I caly czas do niego dokladamy zamiast te pieniadze przeznaczyc na dzieciaki z Akademii Piłkarskiej.Zreszta takich gwiazd do odpalenia jest więcej, jedynie Borysiuk prezentuje jakis poziom i widac ze mu sie chce.Zrobili sobie z naszej Lechii przystań do dojenia z kasy i tyle.Czas rozgonic to towarzystwo,osmieszja Lechię i kompromituja klub.
13 grudnia 2014, 23:40 / sobota
"Czychowski - 1. Innym zawyżałem ocenę na zachętę, jemu obniżę. Żeby wiedział, że muszi pracować jeszcze bardziej i jeszcze więcej. Grał wystarczająco długo, by go ocenić. Beznadziejny mecz. Widziałem go tylko ze dwa razy i nic nie wygrał w tym meczu. "

Czychowski w pierwszej akcji był faulowany w odległości 2 metrów od liniowego, ale widocznie w Poznaniu nie gra się na faule albo ściąganie za rękę na ziemię to tam nie faul.

W drugiej podał kiepsko, ale tylko dlatego, że jak zwykle nie było komu podać. W Lechu, gdy jeden dostaje piłkę, natychmiast ma kolegę, może dwóch do grania. U nich jest tak, że gdy jeden ma piłkę, to jest to sygnał dla okolicznych, że należy rozegrać z tym jednym akcję.

U nas - ten, kto ma piłkę musi szarpać sam, wdawać się w pojedynki biegowe. Wokół naszego zawodnika z piłką na ogół nie ma żadnego kolegi z drużyny. Nawet, gdy nasz kiwnie dwóch, to zatrzyma się na trzecim przeciwniku. Tak szarpią się u nas niemal wszyscy. Nazario, Wiśniewski, Pawłowski, Borysiuk...

W pomocy już kolejny tragiczny mecz gra Vranjes. Gra to zresztą dużo powiedziane. Podaje niecelnie, traci piłki, bezmyślnie wybija. Gdy wszedł Łukasik, natychmiast zaczęło coś się z przodu dziać. Pomoc to dzisiaj kluczowa formacja a my mamy tam zawodnika bez formy. A jeden zawodnik bez formy rozwala całą formację, bo pozostali nie mają z kim grać.

Do tego dochodzi kwestia uwarunkowań fizycznych. W Lechu wszyscy zawodnicy to ogromne chłopiska, o pół głowy wyżsi od naszych. Lechia grająca z takim zespołem wygląda jak niedorostki. Nic z tym oczywiście nie zrobimy, ale nie można z takim przeciwnikiem grać tego, co my gramy - dalekimi, wysokimi piłkami do przodu na pałę! Trzeba pobawić się klepką, krótkim rozegraniem... tylko, że do tego potrzebny jest zespół, a nie zbiór piłkarzy, jaki my na dziś mamy, do tego potrzebna jest gra drużynowa, wsparcie ze strony kolegów dla tego, który ma piłkę.
I tu kółko się zamyka.
13 grudnia 2014, 23:42 / sobota
P.S
W pierwszym rzędzie Bartek , Stojan...wypierdalać w stronę Bojan
A jak nie to do Warszawy
Leśnodorski jest łaskawy
13 grudnia 2014, 23:43 / sobota
Ja tylko mam pytanie, czy tam nikt nie widział, że Burić wszystkie wolne/rożne wyłapywał
i nikt mądry nie powiedział, żeby chociaż raz spróbować odchodzącą zagrać?
Szczególnie w drugiej połowie..

pz,
Okon
13 grudnia 2014, 23:45 / sobota
najwieksza porażka jest dla mnie Vranjes... gramy w 10 z nim w I skladzie i w 17 z nim na lawce, nie mam pojecia jak tak dobry zawodnik może grać tak słabo. Colak to nastepny leszcz... wykupienie go jest totalnym bledem, gosc bez techniki i generalnie z duzym fartem. Duda też 5 bramek w rundzie potrafil strzelić ... Friesenbichler go na glowe bije. Nazario za swoje zachowanie powinien przeprosić albo wypierdzielać ... jakaś hierarcha w drużynie musi być... Nie wiem za co wrzuty na Pawłowskiego nie zagrał gorzej niz Makuszewski w każdym swoim meczu tym sezonie. Valente to typ na poziomie Rahui, jezeli mamy takich gosc isciagac to lepiej stawiac na ludzi z rezerw (duzo mniejsze koszty). Ogólnie z 4 druzyny w lidze z budzetem kolo 25 mln zrobiono 14 druzyne z budzetem 40 mln i lepszymi teoretycznie zawodnikami... BRAWO.
14 grudnia 2014, 00:20 / niedziela
tyle już o meczu napisano więc w skrócie:
Bączek - bardzo solidnie 8/10
Możdżeń - solidnie bez błysku 7/10
Valente -dupy nie urywa 6/10
Garbacik - może na wyrost ale lepiej niż Valente 7/10
Pietrowski - jedyne co go usprawiedliwia to nowa-kolejna pozycja ,... - 4/10
Pawłowski - bezbarwnie - 6/10
Borysiuk - solidnie bez błysku - 7/10
Vranjes - słabo - 5/10
Wiśnia - to nie był jego dzień - to pewne - 6/10
Nazario - tak jak Pawłowski - 6/10
Łukasik - normalnie ale wydaje mi się, z mu pary brakuje ... 7/10
Czychowski-ma nabierać doświadczenia w tym sezonie więc za wcześnie na ocenę
Grzelczak - cóż na kolana mnie nie powalił dzisiaj 6/10
Colak - nie miał piłek od innych - a sam nic nie stworzył - 6,5/10
14 grudnia 2014, 00:24 / niedziela
dajesz oceny jakbyśmy wygrali... najniższa 5/10?
14 grudnia 2014, 01:00 / niedziela
Z taką grą to szybko na horyzoncie zobaczymy rybie łby w pierwszej lidze...
14 grudnia 2014, 01:19 / niedziela
Niestety, ale tutaj trener zawinił. Bez sensu wszystkie rożne i wolne wykonywał Wiśnia. Mógł spróbować Nazario, Vranjes albo Łuakasik.
14 grudnia 2014, 01:19 / niedziela
Oceny, jak po wygrany meczu, w niezłym stylu... Boże, chyba mnie otacza jakaś alternatywna rzeczywistość :/
14 grudnia 2014, 01:44 / niedziela
Łukasik lepiej niech nie tyka sie stałych fragmentów. Poza tym nie rozumiem po co my wrzucamy piłkę w pole karne skoro ze stałych fragmentów nie strzelamy praktycznie goli. Juz lepiej podejść bliżej pola karnego i dusić jakiś rykoszet. Padła kwestia Colaka i jego wykupienia - zobaczymy ma cała rundę ile bramek pyknie. W Stojanie nie widziałem nikogo jako słabego-średniego piłkarza. bardziej drażni mnie totalny zjazd Makiego
14 grudnia 2014, 05:52 / niedziela
Od zamieszłych czasów czekamy na Lechie Walczącą,
I chcemy się doczekać ,dziewięciu na atak ,a reszta na obrone.
14 grudnia 2014, 08:39 / niedziela
dobra przyznaje tak z rana przy kawie -wszystkim minus 2 pkt do wystawionych powyżej ocen jest bardziej adekwatne (z wyjątkiem Bąka jego ocena powinna zostać). +uwaga do rożnych - nieważne kto je wykonywał - wszystkie zawiesiny na 5 metr prosto w ręce bramkarza ...
14 grudnia 2014, 09:34 / niedziela
portfel weź lepiej zmień kawę...
14 grudnia 2014, 09:51 / niedziela
Jak dla mnie Bączek,Garbacik ( nie biorę pod uwagę karnego bo jego wina ) no i jeszcze mogę dodać Borysiuka za grali dobre spotkanie całą resztę powinniśmy wywalić do rezerw i za nich dać zawodników młodych typu Czychowski .
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.335