Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lech.Amica.Pyrlandia - Lechia 13.12.2014 godz. 18:00

strona 4/4

14 grudnia 2014, 10:37 / niedziela
Dla mnie Bąk zawalił bramkę, że później wybronił karnego nic nie zmienia bo i tak punkty zostały w Poznaniu. Z drugiej strony i tak lech był lepszy na boisku. Zarówno Trela i Bąk nie wybronili nam żadnego meczu a kilka zawalili. Obydwaj nie powinni grać.
14 grudnia 2014, 10:47 / niedziela
Maroch -100%racji co do Stojana. Makuszewski bez blysku ,ale wczoraj nie gral i bylo widac ze nie mozna podac na prawo (wczoraj to wlasciwie nigdzie) bo tam pustka lub Mozdzen.Maku to choc stara sie biec z pilka do przodu by cos z tego wyszlo ,ale jak na lewej mamy Nazario -jezdzca bez glowy,w srodku Stojana,Pawlowskiego i inne gwiazdy ,ktore nie stanowia zadnego zagrozenia to kazda druzyna nie gorsza od Stalowej Wolii skupi sie na prawej stronie.Bo czy mamy jakiegos pilkarza na lewej stronie jak nie ma Lekovica?
Jesli Brzeczek nie dostanie 3-4 ogarnietych graczy zima ,to znow przyjdzie nam rzucac kapusta w Braniewie bo jak widac trener nie ma pomyslu na te legie cudzoziemska od mandziary......
14 grudnia 2014, 10:53 / niedziela
Przepraszam jest oczywiscie Grzelu,na ktorego nie moglem patrzec za Janasa ,ale nie wiedziec czemu ne dostaje szans od Brzeczka kosztem Nazario,ktory na kazdym treningu powinien dostac profilaktycznego liscia od rady druzyny....
14 grudnia 2014, 11:46 / niedziela
Trener bał się na niego stawiać, skoro u Untona lepiej zaprezentował się Nazario. teraz po zimie na pewno wybierze najlepszą jedenastkę.
14 grudnia 2014, 12:12 / niedziela
Oby.Ale patrząc na jakość większości hurtowych nabytkow jestem bardzo zaniepokojony. A i Brzeczek nie ogarnia tego, przynajmniej mam takie wrażenie.Choć za wiele czasu nie miał i pomimo reakcji na ławce to chyba do Moniza mu daleko....
14 grudnia 2014, 12:34 / niedziela
Do Himenes
A jak nam bramkarze maja wygrac mecz jak nasze gwiazdy z pola nie potrafia sklecic nawet jednej akcji?
Bramkarz to moze mecz zremisowac lub uchronic od blamazu co zrobil Mati wczoraj
14 grudnia 2014, 14:03 / niedziela
Himenes - jak Bąk zawalił bramkę skoro piłka odbiła się od Pietrowskiego
14 grudnia 2014, 14:26 / niedziela
Nowy trener Lechii jeszcze przed świętami? Jak szaleć to szaleć....

co prawda to z tweetera sledzia, i oby to byla ironia
14 grudnia 2014, 15:14 / niedziela
Już wyprostowal, że to ironia.
14 grudnia 2014, 18:04 / niedziela
Do marioviking - na 10 meczy z Bąkiem w bramce zawodnicy z pola w 8 strzelili bramkę z czego wygraliśmy 2 mecze. Jak grasz i masz pewnego bramkarza to i z przodu łatwiej, a jak w bramce wisi ręcznik to i reszta zespołu gra tak by zabezpieczyć tyły.
Do teskigda - bramka Bąka bo krótki słupek i akcja była z narożnika pola karnego a nie ze środka. I strzał nie był jakiś mocny.
14 grudnia 2014, 18:23 / niedziela
Tyle się mówi, że ekstraklasa wyrównana, a ja widziałem różnice klas w tym meczu. O poziomie co niektórych kopaczy zostało już troche napisane każdy z nas widzi jaki poziom prezentują, ja dodam tylko, że niewyobrażalnym jest pobierać tak wysokie pensje za tą padake. Inną sprawą jest, że ktoś ich zatrudnił.
Dla mnie największym aktualnym problemem jest, że tu nie ma jakiejkolwiek drużyny. Każdy gra na swoją kartę, zero jakiegokolwiek pomysłu, sportowej złości. Nazario ma całkowicie wyjebane w to co się dzieje na boisku w wyniki itd. Jedynymi piłkarzami, którym się chce i oddaliby zdrowie za wynik jest Bączek i Wiśnia reszta to najemnicy wkłady. Tak wiele zmian jest potrzebnych w Lechii, że mam uzasadnione wątpliwości czy mamy kompetentnych ludzi, którzy byliby w stanie to ogarnąć.
Na koniec chciałbym się odnieść do pana piłkarza Pawłowskiego. Szczerze nie wiem jak to się stało, że trafił na ekstraklasowe, a tymbardziej w primera divison to jest po prostu niezrozumiałe. Nawet jeśli jest w dołku to gość nie prezentuje ze sobą całkowicie nic, żadnych umiejętności, który wyróżniłyby go z tłumu. Henriqez pogrywał sobie z nim jak z przedszkolakiem.
Ostatnia kwestia warta uwagi. Buric i jego gra na przedpolu. Złapał bodaj wszystkie piłki po naszych rożnych i wrzutkach eliminując jakiekolwiek zagrożenie. Przydałby się taki bramkarz u nas..
Aha i Garbacik - z tego gościa może coś być.
14 grudnia 2014, 18:26 / niedziela
@portfel ty tak na serio z ocenami czy to ironia
14 grudnia 2014, 20:57 / niedziela
Kulisy meczu w Canal+, Brzęczek ściska Pawłowskiego i rozpromieniony mówi:"dobrze było"....znaczy sie jest git a będzie jeszcze lepiej?
14 grudnia 2014, 20:59 / niedziela
A może po prostu zamiast dołować graczy próbuje ich jakoś zmobilizować do wysiłku i zdjąć nieco presję z nieradzących sobie z nią? Ale co ja się tam znam...
14 grudnia 2014, 21:02 / niedziela
Będzie lepiej! Nie tak trudno utrzymać klub w ekstraklasie, gdyby cel się nie zmienił i byłoby to 3 miejsce w tabeli to Brzęczek powoli by pakował manatki. No ale oby na wiosnę trener (niekoniecznie Brzęczek) miał taką serię jak United obecnie czyli 6 meczy wygranych z rzędu czego sobie i wam wszystkim życzę!
14 grudnia 2014, 21:05 / niedziela
Jak sobie nie radzi z presja kopacz za 300 tys jewro to niech spierdala na kasę do Biedronki albo do firmy sprzatajacej w Auchan za 1100 miesiecznie.Tam odjebie 8 godzin bez presji.
14 grudnia 2014, 21:07 / niedziela
Zresztą jako kasjer jeszcze bardziej by sie dolował...moze gdzies do biblioteki cisza i miła atmosfera:-)
14 grudnia 2014, 21:08 / niedziela
On może spierdalać problem w tym że nikt wtedy nie zwróci Lechii 300 tysięcy euro. Ale masz rację niech spierdala
14 grudnia 2014, 21:10 / niedziela
No tak to jest argument za jego pozostaniem.....musi wiec zostac i grać.
14 grudnia 2014, 21:12 / niedziela
generalnie to te 300 tyś powinien tracić frajer który na niego wykładał czyli niemiaszek lub jego menadzer który opowiadał że to coś potrafi kopać prosto piłkę.

zatrudnić 2-3 silnorękich którzy po każdym treningu prostowaliby zjebane gwiazdki, kiedyś były inne czasy, kiedyś grajek dostawał z łokcia w splot słoneczny i grał dalej a teraz żel na dupie i solarium sprawiły że mamy takie a nie inne pokolenie.
14 grudnia 2014, 21:13 / niedziela
Zostać musi - ma podpisany kontrakt, kontrakt albo zrealizuje do końca(jeśli będzie chciał zostać) albo przerwie jeśli znajdzie nowego pracodawcę

Grać zaś nie musi wcale - ale nie widzę też powodu dla którego trener miałby go nie wystawiać na boisku jeśli uzna że jego forma/umiejętności/zaangażowanie będą wystarczające do tego by grać
14 grudnia 2014, 21:15 / niedziela
@Czas Walki - owszem powinien, niestety sprzedanie Lechii Kucharowi i co jeszcze gorsze sprzedanie mu akcji serii A doprowadziły do tego że nie straci. Ot po prostu zwiększy zadłużenie wobec siebie, a koniec-końców jeśli nie uda mu się inaczej odzyskać pieniędzy to po prostu zbankrutuje nam Lechię
14 grudnia 2014, 21:17 / niedziela
No coż, ciężko przełknąc kolejna gorzką pigułkę. Właściwie ten mecz był jak 3/4 meczów w tej rundzie. Drużyna grała jakby miała zatwardzenie i w wiekszosci przypadków nawet gówna z tego nie było. Czasem udawało sie zremisować jak z Bełchatowem czy Łęczną, ale wczoraj nie można było nawet tego osiągnąć, bo trzeba w czasie 90 minut kopnąć piłkę w stronę bramki przeciwnika, a ta sztuka nie udała sie naszym gwiazdom.
Przegralismy 8 meczów na 19 bo tylko w trzech meczach umielismy zagrać na 0 z tyłu, a ostatnio zaczeło szwankować z przodu, pomijac ostatni "Wisnia show" to od 9 kolejek nie umielismy strzelic wiecej niz 1 gola na mecz (w 8 meczach 5 bramek).

Mamy 14 pozycje, 2 pkt nad strefą spadkową (po podziale pkt), takze profesjonalisci z Niemiec i z niemieckim akcentem powinni sobie pogratulować, bo nie wszystko da sie przypisać Juskowiakowi.

Ciężka zima czeka, czas na refleksję, uderzyc sie w piersi i do przodu.
Nec Temere Nec Timide panie Mandziara....

TYLKO LECHIA!
14 grudnia 2014, 21:17 / niedziela
niema żadnego sposobu by zarzucić niemiaszkowi działanie na szkodę Lechii ? Ergo zrzucić winę na mandziarę i jego sługe piekarskiego ?
15 grudnia 2014, 00:01 / poniedziałek
Do Himenes
Nie twierdzę że Bak jest super bramkarzem,ale myśląc Twoim tokiem co ma myśleć Bak skoro strzelamy 5bramek w 8 meczach jak wykazał kolega Cygnus.
Grałem trochę w piłkę i w sytuacji takiej jak miała miejsce w Poznaniu to obrońca powinien kryć krótki róg. Pietrowski próbował to zrobić lecz nie jest obrońca co było widać dobitnie. Szczególnie bramkarz przed meczem musi mieć luz psychiczny bo jego błąd zawsze kończy się bramka
P
15 grudnia 2014, 06:33 / poniedziałek
To teraz ja do marioviking:

pietrowski nie probowal kryc, on stal od strzelajacego formelli 2,5 metra.

to nie jest ani obronca, ani pomocnik ani bramkarz ani zaden pilkarz, podkreslam, on nie jest pilkarzem...

Dopoki bedziemy mieli na bramce recznika (popieram Himenesa), ktory gowno wie co bramkarz powinien robic stojac miedzy slupkami, dopoki jakikolwiek trener bedzie mial do dyspozycji takich ludzi jak pietrowski czy bak, dopoty nasze miejsce bedzie w ololicach miejsca 14.

Na dzien dzisiejszy potrzebnych jest dwoch bramkarzy, nie jeden, bo trela wyglada jak polamany.
Do tego wymienilbym caly, bez Lekovicia blok obronny z charakternym stoperem typu Glowacki. Brac Sadloka z Wisly.

Oddac takie wynalazki jak grzelczak, vranjes, nazario, bak, pietrowski to oczywiste, valente.

Dac ultimatum takim pilkarzom jak borysiuk, lukasik,
Albo przestana kochac swoja zasrana legie warszawa albo wypad...

Pawlowski to juz sam nie wiem, poczekalbym do wiosny, jezeli dalej bedzie gral padake, wypozyczyc go albo opierdolic,

W ataku pozbylbym sie kevina, Colak i tak odejdzie, stawialbym na Czychowskiego, tego Bukse wypozyczyc, po co siedzi.

Pomoc, jeden klasowy playmaker i nie mowie tu o Mili po on na mocnej nodze pogra jedynie potora sezonu do Euro,

potem juz bedzie padaka, takie sa moje przewidywania

Szukac do zespolu ludzi z charakterem, bo na boisku procz wisni mamy 10 pizdeczek. Baka charakteru nie licze bo jest recznikiem
15 grudnia 2014, 06:36 / poniedziałek
i tak apropos straconej bramki,
jest to wina baka i pietrowskiego, nie po 50% a po 1000.
15 grudnia 2014, 09:06 / poniedziałek
do pirlo
w 100 %procentach sie z Toba zgadzam co do druzyny(jesli takowa wogole jest) ,jak chyba wszyscy na tym forum.
A bramka to wlasciwie samoboj Pietrowskiego ,przypatrz sie uwaznie .Gdyby nie wlozyl tam duzego palca od nogi to pilka pewnie trafilaby w Baka.Co byloby pozniej jest zagadka,bo przy Baku wszystko jest mozliwe.......Moze gdyby Bak nie stal tak nisko na nogach i nie robil tych swoich podskokow to wyjalby i te pilke.Ale do tego trzeba miec naprawde duze umiejetnosci i refleks ,czego Bak nie ma.
Co do Pietrowskiego to probowal bronic i blokowac ale jak juz napisalem wczesniej on nie jest obronca , dal sie latwo okiwac ,wiedzac ze jest spozniony(jak zwykle) nie naciskal Formeli lecz staral sie przeciac strzal,.Jaki byl skutek ,widzielismy wszyscy.On jest zwyklym kopaczem ligowym ktory pewnie niegralby nawet w eklasie ,gdyby nie Lechia.Do tego rzucanym przez wszystkich trenerow po boisku.

Oczywiscie mozemy teraz gdybac i dyskutowac o winie ale to tylko jeden mecz .I patrzmy na caloksztalt ,ta druzyna nie ma chemii to jest zlepek kopaczy co graja jakby znali sie od wczoraj.Czy brak im umiejetnosci??? .Tu trzeba psychologa lub cudotworcy
15 grudnia 2014, 09:37 / poniedziałek
Cala sytuacja z lataniem dziur na boisku i wstawianie tam Pietrowskiego pokazuje dobitnie jaka jest mizeria z hipermarketem od mandziary.......
15 grudnia 2014, 12:17 / poniedziałek
To ja teraz do Pirlo . Zmien tabletki , klub , miasto , kraj i od Lechi odp....sie . Twoje wpisy to zenada , sa glupie i idiotyczne . Na poziomie merytorycznym nie podejmuje dyskusji na poziomie szamba i mulu . Ogarnij sie i wymysl cos pozytywnego , madrego co pomoze Lechi w tak dramatycznej sytuacji . Albo - sugeruje Ci odbij .
15 grudnia 2014, 12:35 / poniedziałek
Takich chłopaków jak Pietrowski to u nas w red boxie jest na pęczki, ba sa nawet lepsi. Mysle, ze Chojnice albo chociaż Kartuzy będą miały z niego pożytek bo ekstraklasa to za wysokie progi.
15 grudnia 2014, 14:18 / poniedziałek
sam często krytycznie pisałem o grze Bąka - ale winienie go za bramkę po rykoszecie mocno na wyrost - gdyby spóźniony Pietrowski nie musnął piłki ta trafiła by Bączka...
16 grudnia 2014, 15:40 / wtorek
do "tuptusia" (tus'a):
krotko:
pomysk na zmiany masz wpisany w tymze poscie. Moze do Ciebie nie dociera to, ze tych "zawodnikow" trzeba wymienic, w 60 procentach.

Jezeli jestes zadowolony z postawy tych "grajkow" to Twoja sprawa. Nie widze tez nigdzie bys ty dal jakis pomysl jak poprawic to co jest zle.

Rozumiem ze mozesz byc sympatykiem bramkarza, czy pseudo pilkarzy typu MP, masz prawo doceniac talent ktorego oni nie maja.

Tu jest forum do wpisywania czego mi sie zywnie podoba. Nic co jest napisane nie godzi w Lechie, to sa moje wlasne przemyslenia do ktorych mam prawo, wiec:
podsumowujac: sam odbij
16 grudnia 2014, 15:43 / wtorek
Marioviking,
powiedzmy ze to iz pilka sie odbila od nogi MP mozna powiedziec swiadczy o tym iz staral sie bronic, przeszkadzac. Natomiast z tego co sie orientuje bramkarz powinien trzymac krotki slupek, czyz nie?
Nie ma chemii, to prawda, aby byla takowa, potrzeba takich pilkarzy jak w przeszlosci Grembocki, Peczak, Wojciechowski, Giruc, Jerzy Kruszczysnki czy Maciej Kamisnki badz Lukasz Surma.
W Druzynie jest bezkrolewie, nie ma lidera (pytam sie kto Janickiego dal na Kapitana wczesniej). Bak moze i ma charakter, aleKapitan musi byc prawdziwym Liderem
16 grudnia 2014, 17:56 / wtorek
Bramka Bąka a Pietrowski i tak jest słaby. Kurwa ludzie nie mówcie o nich wszystkich jak o piłkarzach, bo oni nie są nawet na poziomie ligi RedBoxa albo PL3.
16 grudnia 2014, 17:56 / wtorek
pirlo, ośmieliłeś się przedstawić swoją opinię o Pietrowskim, o zgrozo, negatywną opinię. Jak widać nie od dzisiaj jest on tutaj na forum swoistym bożkiem dla niektórych. Wiesz, nie muskasz wychowanka po grzbiecie, pici-pici, toś menda i tyle.

Auditur et altera pars
16 grudnia 2014, 19:19 / wtorek
Allure kreujesz sie na człowieka inteligentnego, elokwentnego, erudytę wręcz, cytujesz łaciną a nie stac Cie było na konstruktywna krytyke Pietrowskiego?Teksty o opierdalaniu kukurydzy Brzęczkowi, który dla mnie jest zwykłą pyrą poznańską to dla mnie żenada.
Jesteś kozak to podejdz do niego po meczu i powiedz mu to co napisałes tu na forum.
Dla mnie Bączek i Jedi sa slabymi piłkarzami ale mam do nich szacunek, sa naszymi wychowankami,graja kupe lat.A z wychowankami to trochę jak z dziećmi, nie zawsze są zdolne, utalentowane czy wybitniejsze od innych, ale czy przez to przestajemy je kochać?Zwłaszcza gdy tych dzieci tak mało dzisiaj....same wynalazki,które nie wiedza czym dla nas jest Lechia.
16 grudnia 2014, 20:07 / wtorek
d.g. nie bardzo rozumiem, jesteś jego kuzynem, bratem czy wujkiem? Może jego ojcem? mam wrażenie, że kipisz ze złości na każdą uwagę pod jego adresem.

Pytasz czy jestem kozak? Nie odpowiem Ci na to pytanie, nie mnie oceniać. Ale kiedyś w kwadratowej nie omieszkałem powiedzieć Twojemu ulubieńcowi, co uważam o jego prowadzeniu się jako zawodnika profesjonalnej drużyny piłkarskiej, której jestem wieloletnim kibicem. Nie zrozum mnie źle, pewne sprawy to przeszłość, więc niekoniecznie trzeba do nich wracać.

Jeśli wychowanek gra na równi z, jak to określiłeś, "wynalazkiem", to wolę, jeśli gra wychowanek. Ale jeśli poziom gry wychowanka i "wynalazku" to dno z mułem, to powiem tak otwarcie. Powtórzę jeszcze raz: Marcin Pietrowski nie prezentuje poziomu ekstraklasowego. Czy są inni zawodnicy w Lechii, którzy nie prezentują takiego poziomu? Owszem. Jaki z tego wniosek? Ani on, ani ONI nie nadają się do gry w tej drużynie. No tak, ale to są "dzieci, których tak mało"... może zagrajmy samymi wychowankami?

Przy okazji, skoro 1 sezon podczas 23 letniej kariery zawodniczej w kuchence uprawnia cię do nazwania kogoś "zwykła poznańską pyrą", to jaką dyskusję my tutaj prowadzimy?
16 grudnia 2014, 20:40 / wtorek
Po co ta szydera myslisz,ze jesteś taki fajny?W zasadzie Twój pierwszy akapit rozwiazał sprawe- nie mamy o czym rozprawiać.Bez odbioru....
16 grudnia 2014, 21:47 / wtorek
Ile razy ja juz mu w ryj mówiłem co o nim sadze.. za kazdym razem glowa w piasek,zero odzewu.
16 grudnia 2014, 21:56 / wtorek
Panowie ,wyluzujcie troche.Kazdy ma prawo oceniac po swojemu i niech tak zostanie.Wymieniajmy swoje zdania ale bez zaczepek ,czy drwin. Miejmy szacunek do siebie i do kolegi z Lechii,nawet jesli ma inne zdanie...
17 grudnia 2014, 07:17 / środa
Podsumowując temat Pietrowskiego to ten zawodnik zawinił bezpośrednio przy bramkach które kosztowały Lechie utratę 9 punktów w tej rundzie. (Ruch, Bełchatów Łęczna po 2 pkt plus Korona, Zabrze Poznań po 1 pkt, być może coś pominąłem). Mając zamiast niego obrońcę nie popełniającego błędów nawet z tą beznadziejną grą bylibyśmy blisko czołówki.
17 grudnia 2014, 10:58 / środa
REASUMUJĄC cała wina aktualnej pozycji LECHII to Bąk Wiśniewski i Pietrowski. Cała reszta grała doskonale. Gdyby nie doskonała postawa zawodników z letniej łapanki bylibyśmy na pewno niżej.
17 grudnia 2014, 11:18 / środa
miko duzo wczesniej na forum opisani sa inni zawodnicy ,ale jakos nasi wychowankowie budza najwiecej emocj (szkoda ze te zle sa w przewadze)

O 90% zawodnikow z letniej lapanki to mozemy pisac jak o calej masie czy jednej materii.Tu nazwiska sa niepotrzebne bo wszyscy prezentuja podobne dno.I opisanii byli ze 100 razy.Tyle w temacie
17 grudnia 2014, 11:26 / środa
Drażni mnie juz poprostu jazda po NASZYCH. Co dał LECHII taki Vranjes albo Lekovic ? Celowo nie pytam o gwiazdy z letniej łapanki. Magister to pomocnik i za występy na tej pozycji powinien być oceniany. Nie zrobisz w przysłowiowe pięć minut z Elektryka - Murarza.
17 grudnia 2014, 12:09 / środa
Rozumiem Cie dokladnie...
I moze to caly jad wyrzucany na Pietrowskiego (ktory jak wczesniej napisalem ,ze choc nie jest wirtuozem to jest rzucany po boisku by lepic dziury po "materii" lub jej braku) pokazuje rozgoryczenie wiekszosci Nas co do wynikow.
1 2 3 4
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021