Gdańsk: wtorek, 7 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

Spotkanie otwarte z trenerem Lechii Jerzym Brzęczkiem

strona 1/1

1

8 grudnia 2014, 21:06 / poniedziałek
Zapraszamy na spotkanie otwarte z trenerem Lechii Jerzym Brzęczkiem. Spotkanie odbędzie się w czwartek o godzinie 19:00 w sali konferencyjnej na PGE Arenie.

Jego inicjatorem jest trener, który do tej pory nie miał okazji porozmawiać z kibicami, a chciałby się z nami spotkać jeszcze przed ostatnim meczem w tym roku, czyli przed wyjazdem do Poznania.
Zapraszamy
8 grudnia 2014, 21:23 / poniedziałek
Miło.
Pierwszy trener, który wyszedł z taką inicjatywą?
8 grudnia 2014, 22:24 / poniedziałek
Głupi nie jest, chce się spotkać po wygranej póki są troszke lepsze humory, a przed prawdopodobną porażką po której znowu wszyscy będą wkur..
8 grudnia 2014, 22:34 / poniedziałek
Jak już coś piszesz to pisz to co wiesz a nie to co wymyślasz. Trenerowi zależało na spotkaniu z kibicami po porażce z Podbeskidziem.
8 grudnia 2014, 22:54 / poniedziałek
Karol-brzezno - kurwa, takiej teorii spiskowej to chyba nawet najlepsi detektywi by nie wymyślili.

Jakim trzeba być skrzywdzonym przez życie / ludzi człowiekiem, żeby w nawet najbardziej pozytywnych rzeczach widzieć zło... Współczuję.
9 grudnia 2014, 00:11 / wtorek
Trener zapewne chce podziękować za zwycięską taktykę i przeprosić że z powodu zbyt póznego rozpoczęcia czytania forum straciliśmy punkty z Podbeskidziem oraz Babą Jagą oraz ,że to się więcej nie powtórzy.
Cenna i uczciwa postawa.
9 grudnia 2014, 00:35 / wtorek
Kurwa, stary, ktos juz Ci napisal zebys przestal... meczysz strasznie...
9 grudnia 2014, 00:43 / wtorek
To żart , jeżeli się nie domyśliłeś :)
9 grudnia 2014, 01:11 / wtorek
I poza wszystkim kolego to co Cię tak strasznie męczy? To temat o spotkaniu z trenerem (czyli taktyce , skłądzie , personaliach, transferach) Mnie ta kwestia interesuje. Męczyła to taktyka z Borysiukiem i Łukasikiem obok siebie przez którą przegrywaliśmy mecz za meczem. Chwała Brzęczkowi ,że po dwóch wtopach do tego doszedł ,ale należy mu z tego powodu pomnik stawiać, skoro to z trybun było ewidentne kilka meczy wcześniej?
Zaznaczę ,że samym wyjsciem z propozycją takiego spotkania i chęcią podjęcia dialogu z kibicami pan Brzęczek zyskuje w moich oczach. I jeżeli myślisz ,że życzę mu zle to się bardzo mocno mylisz. Jest dokładnie odwrotnie
9 grudnia 2014, 01:18 / wtorek
Witam serdecznie uczestników forum. Chciałbym powiedzieć, że trener Brzęczek zaczyna do mnie "przemawiać sobą". Decyzje, reakcja na boiskowe wydarzenia, i ten człowiek "żyje tym". Żyje każdą akcją, każdym rzutem wolnym rożnym i wszystkimi innymi anegdotami piłkarskimi. Podkreślić trzeba też, że nie robi z siebie pajaca jak Probierz, nie reaguje jak histeryk w niesłusznych sytuacjach. Z chęcią przyjdę na to spotkanie zadać kilka pytań trenerowi. Wiosna nasza.
9 grudnia 2014, 01:42 / wtorek
Będą jakieś laczki?
Ja przyjdę, trener mnie póki co przekonał do siebie.
9 grudnia 2014, 04:04 / wtorek
Mam pytanie do Lwów Północy,czy istnieje możliwość zorganizowania możliwości zadawania pytań dla osób na emigracji live np. za pomocą skype.Wiem,że czasem można pisać pytania i wy wybieracie najciekawsze,no ale to nie to samo co bezpośrednio.Oczywiście zdaję sobie sprawę,że teraz jest zbyt krótki termin by to ogarnąć,ale może w przyszłości.Pozdrawiam.
P.s . Proszę bez zbędnych napinek i głupich komentarzy.
9 grudnia 2014, 09:33 / wtorek
Corney ja po prostu trzeźwo myśle za dużo tu jest osób, którzy są ślepo zakochani we wkładach do koszulek. Jedno zwycięstwo i już wszystko ok zapominamy o tym co się działo wcześniej kompromitacjach i jedziemy dalej do końca świata środek tabeli.
9 grudnia 2014, 09:48 / wtorek
szkoda tylko ze trzezwe myslenie nie ogranicza u Ciebie pisania nieprawd i zarzucania cynizmu. Napisał Ci LP na górze kiedy wyszła propozycja spotkania, wypadałoby przeprosić. No i pisanie że to forum jest rozkochane we wkładach to kolejne nieporozumienie

Sama inicjatywa kontaktu z nami mocno na plus
9 grudnia 2014, 10:04 / wtorek
jeszcze się taki nie narodził żeby wszystkim dogodził....Inicjatywa trenera Brzeczka bardzo pozytywna na pewno będę...pozdro
9 grudnia 2014, 11:08 / wtorek
Niestety kolega karol strasznie podpada. Kazda jego wypowiedz na forum to ciagle szykanowanie czegokolwiek z Lechii.
9 grudnia 2014, 17:23 / wtorek
Robex... nadal w Stanach siedzisz? Dałbyś jakis namiar na prv mail, to byśmy pogadali o starych czasach!

PS: przepraszam za prywatę.
9 grudnia 2014, 21:11 / wtorek
Stara Szkoła nadal w USA siedzę,sorry ale jak napisać na priv na tym forum?Pozdrawiam.Moderator sorry za prywatę.
9 grudnia 2014, 21:21 / wtorek
Skrobnij Brachu na: polishprideworldwide@gmail.com
11 grudnia 2014, 22:52 / czwartek
Rozumnym gościem wydaje się być Brzęczek, ciekawe czy wnioski ze spotkania przełoża się na konkretne decycje.. Częściowo przekonany się w sobotę wieczorem, oby trafił do głów piłkarzyków .. Oby mu się udało na chwałę Wielkiej Lechii Naszych Marzeń!!!
12 grudnia 2014, 00:43 / piątek
o czym była mowa na spotkaniu?
12 grudnia 2014, 07:33 / piątek
Ogólnie o polityce transferowej (potrzeby drużyny w okienku zimowym--oczywiście bez nazwisk-rozstaniach z Lechią) przygotowaniu zespołu , motywacji i zaangażowaniu o cyklu treningowym w przerwie zimowej (2 zgrupowania)teoretycznym składzie na najbliższy mecz itp. Bardzo miłe spotkanie szkoda ze frekwencja no nazwijmy średnia,Co do samego trenera to bardzo pozytywny odbiór.
12 grudnia 2014, 08:04 / piątek
Mi się podobał taki kameralny klimat. Bez mikrofonów, bez zbędnej oprawy graficznej, bez moderatorów. Wydaje mi się, że po Brzęczku było widać, że zależało mu na tym spotkaniu i szczerej rozmowie z kibicami żeby faktycznie mieć z nimi dobry kontakt. Że nie był to jakiś chwyt marketingowy, jakieś podlizywanie się kibicom czy coś w tym stylu co pewne karole z Brzeźna próbowały tu insynuować... Swoją drogą ciekawe, czy te karole były na spotkaniu. Nie sądzę.

Z konkretów:

- zimowe zgrupowania w Turcji i Hiszpanii. Na zakończenie przygotowań mecz z Olimpią Grudziądz i o ile dobrze słyszałem - z Bytovią.

- Między wierszami - Aleksić odpalony.

- Między wierszami - można spodziewać się wzmocnień również na pozycji bramkarza (tak przynajmniej odebrałem odpowiedź JB na pytanie o taki transfer - powiedział, że wzmocnień wymaga cała formacja odpowiedzialna za bronienie...)

- Można spodziewać się sprowadzenia doświadczonego piłkarza / piłkarzy

- Brzęczek nie pozwoli, by jakieś transfery odbywały się poza jego wiedzą i akceptacją. Nie dopuści do tego, żeby znów przyszedł zaciąg kilkunastu piłkarzy w jednym okienku transferowym.

- W kwestiach organizacyjnych: w Klubie nie funkcjonuje żaden zorganizowany mechanizm przeprowadzania transferów. Nie ma za to konkretnie odpowiedzialnych osób. Na razie Brzęczek spotkał się z Bieniukiem, Wojciechem i Gładyszem i dyskutował na temat wzmocnień. Jak sam trener to określił: na razie pewne sprawy funkcjonują na zasadach amatorskich...

- Trener Brzęczak nie poznał póki co żadnego skauta w Klubie. Kaczorek, jak zauważył, jest raczej odsunięty od tych spraw. Skauta z Niemiec, o którym pisała jakiś czas temu prasa, jeszcze nie poznał.

- Było o problemach Lekovica. Chłopak nie może się podnieść po tragedii rodzinnej i w stu procentach skupić na grze. Poza tym w jakiś przypadkowy sposób wyszły na jaw jego jakieś inne problemy zdrowotne, o których nie mówił wcześniej nikomu. To obrazuje, że w kwestiach komunikacji wewnątrz zespołu jest jeszcze sporo do poprawienia.

- Zespól zaczyna powoli się scalać w szatni. Zaczyna być zespołem. Są znaczne postępy w tej kwestii od kiedy Brzęczek przyszedł do Lechii.

- Garbacik ma spore szanse na grę w pierwszym składzie w meczu z amicą.

- Do Poznania nie jadą Maki, Janicki i Trela

Generalnie spotkanie bardzo pozytywne, dające nadzieje na przyszłość. Brzęczek, pomimo że rozumie frustrację kibiców dotychczasowymi problemami organizacyjnymi klubu, to uważa, że ludzie w Klubie też widzą popełnione przez siebie błędy i chcą ich w przyszłości uniknąć. Jego przesłanie jest takie, że należy patrzeć do przodu i nie rozdrapywać ran. Dać spokojnie pracować ludziom w Klubie.

Widać, że JB chce zorganizować i uzdrowić wiele mechanizmów funkcjonujących w Klubie. Pytanie tylko, czy on, jako trener powinien się takimi sprawami zajmować (to pytanie retoryczne), a jeśli już tak będzie, to czy będzie miał on wystarczający wpływ na to co będzie dział się w gabinetach Mandziary, Piekarskiego, Bałazińskiego... Oby. Jeśli tak, to śmiem wierzyć, że będzie dobrze. Choć wątpię, że pojawianie się Brzęczka w Klubie nagle zmieni całą politykę, organizację i działania władz.

Pożyjemy - zobaczymy.

To tak z grubsza.
Chyba nie pominąłem jakichś innych istotnych kwestii.
12 grudnia 2014, 08:28 / piątek
odnośnik
bardzo podobnie jak opisałeś :)
12 grudnia 2014, 08:37 / piątek
Mnie osobiście najbardziej intryguje sprawa Aleksicia i Kacajewa.
Aleksić miał okazję się pokazać 2-3 razy na boisku, chłopak narobił sporo szumu na boisku, widać że jest dobry, tylko trzeba odpowiednio go "zagospodarować". Może Brzęczek nareszcie na niego wpłynie pozytywnie? Moim zdaniem może być z niego więcej pożytku niż z Vranjesa.
Kacajew? Każdy go chwali, (a może chwalił?) kilka razy pojawił się na rezerwie i nic nie ma o nim słychać.
O innych Mirandach, Malbasiciach i innych anonach trzeba zapomnieć jak najszybciej.
12 grudnia 2014, 08:49 / piątek
corney dokładnie tak napisałeś, tez tak to odebrałem --Aleksis prawie na bank odpalony.To samo z transferami na pozycje defensywne ..ktoś zadał pytanie czy pod uwagę bierze tez obsadę bramki i ...nie było dementi tylko delikatny uśmiech...z ciekawostek mówił ze
CZYCHOWSKI był przewidziany do wejścia na boisko w meczu z Piastunkami ale sytuacja która wynikła w trakcie meczu pokrzyżowała te plany..no i ze Garbacik raczej napewno zagra z kuchenkami
12 grudnia 2014, 14:46 / piątek
Po spotkaniu (nie będę poruszał kwestii o czym była mowa, bo wszystko zostało w zasadzie napisane) jedyną refleksją jest fakt, jak MAŁO osób przychodzi na takie spotkania - sala powinna pękać w szwach a tymczasem... Pomijam tych co pracowali, mieszkają daleko etc. ale żeby sto osób nie zebrać to jest wstyd. Nie będę dzielił kibiców na gorszych i lepszych -każdy sam niech się rozliczy czy mógł ruszyć dupsko z domu a nie będzie szukał kolejnej wymówki! Jak powiedział Jurek - jeśli komuś się nie chce, to on z tym nic nie zrobi. To siedzi w głowie.
12 grudnia 2014, 15:16 / piątek
Aimar to samo zwróciło moją uwage ...drużyna w kryzysie ,wyniki kiepskie ,spotkanie merytoryczne i bardzo szczere i otwarte tylko zainteresowanie znikome.....to gdzie te Biało-Zielone serducha??? SZKODA ...
13 grudnia 2014, 02:19 / sobota
Żałuję, ze nie było mnie ale obowiązki. Odnośnie spotkania czy została podjęta kwestia komunikacji w zespole? Odnoszę wrażenie, że czasem niektórzy nie rozumieją swojej roli. Czy zaproponował ktoś przesunięcie Nazario na inna pozycję?

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.263