Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

LECHIA-WISŁA (13.02.2015) 20.30

strona 1/3

13 grudnia 2014, 21:10 / sobota
Za 2 miesiące zaczynamy grać. Okres zimowy trzeba przepracować, aby zregenerować siły i stać się lepszym zespołem. Wierzę w Brzęczka i naszych piłkarzy.
13 grudnia 2014, 22:05 / sobota
ilu widziales dzis "pilkarzy" w bialozielonych strojach?
70% wkladow trzeba uczyc pilki od podstaw -przyjmij-podaj-biegnij
modlmy sie o zime stulecia bo czasu moze byc za malo.....
14 grudnia 2014, 00:09 / niedziela
Lepszym zespołem... a Ty widzisz tu JAKIKOLWIEK zespół, że piszesz o jakimś lepszym? Nie chce się znęcać więc poprzestane na tym.
14 grudnia 2014, 15:39 / niedziela
Oby ktoś zmądrzał w zarządzie i pozbył się niepotrzebnych (Vranjes, Pietrowski, Valente i paru innych paralityków) na rzecz 3-4 konkretnych nazwisk które by wskoczyły od razu do pierwszego składu. Konkretnie środkowy i lewy obrońca, obowiązkowo playmaker i lewy skrzydłowy. Pożyjemy zobaczymy nadzieja umiera ostatnia.
14 grudnia 2014, 17:52 / niedziela
Może będę odosobniony ale zamiast ściągać kolejne wynalazki od Wittmana, Piekario czy Mandziary odpaliłbym te wynalazki co nawet nie zagrały kilku epizodów. Poprawił atmosferę w zespole. Nie może być, że pewne kobyły grają a na treningach i tak się opierdalają. Inni piłkarze to widzą I szlag ich trafia. Dlatego na boisku nie widać chemii a tylko pretensje. Przykład mieliśmy wczoraj. Wiśnia i Nazario gdzie szczyl się rzuca bo mu Rogon granie zapewnia i czuje się bezkarny. Drugi numer między Valente i Bączkiem. Mati nogami gra tak, że jeszcze mógł swojaka zrobić ale po co to show robił? Gdyby stoperem był facet z jajami to pewnie by tego nie zrobił bo dostałby z liścia w szatni. Indywidualnie to naprawdę dobry zespół. Teraz zrobić z tego jakość w grze. Liczę na to, że Mandziara w styczniu nie przywiezie tira z najemników ze stajni Rogonu. To byłby gwóźdź do trumny. Zastanawiam się tylko czy ten zjazd formy Vranjesa to nie jest najlepszy przykład, że nie ma atmosfery w zespole? Bo jeśli tak jest to niektórzy zechcą uciec z tego dryfującego statku. Jurek żebym nie wiem co robił to i tak dostanie rozpiskę kto ma grać od prokurenta. Nawiasem mówiąc to chyba obecna sytuacja w klubie jest mu na rękę. Nie ma prezia a on z tą lalką i jeszcze jednym typem z Krakowa bo dalej robić swoje pranko. Ciekawe jaki już dług wygenerowali.
28 grudnia 2014, 13:40 / niedziela
panowie kurrwa rozumiem ze sa swieta ale czemu do chuja nic sie nie dzieje w sprawie nie wpuszczenia wszystkich kibicow z zielonej na nastepny mecz czas leci

przeciez taka odpowiedzialnosc zbiorowa gdzie andrzej z heniem wymyslili sobie z komisji ligi przy herbacie to totalne bezprawie

trzeba pozwac skurwieli to jest nie konstytucyjne, sprawa wygrana dla nas i pieniadze beda na kolejne oprawy
28 grudnia 2014, 19:04 / niedziela
Ja kurrwa nie rozumiem czemu jeszcze ich nie pozwałeś za te niekonstytucyjne kary i czemu nic nie robisz tylko piszesz na forum.
Ja wiem że sądy mają przerwę świąteczną ale coś już mogłeś zrobić.

Może alkohol odłożyć na kilka dni....?
29 grudnia 2014, 14:44 / poniedziałek
Menda, ty przecież i tak na mecze nie chodzisz, to chuj ci do tego?
29 grudnia 2014, 22:11 / poniedziałek
a ty chodzisz?
4 lutego 2015, 16:07 / środa
Kibice z trybuny zielonej wejdą na mecz z Wisłą Kraków.
4 lutego 2015, 16:33 / środa
Podstawa prawna do wpisu wyżej - odnośnik
Rysiu się zagotuje...
4 lutego 2015, 16:50 / środa
A tam się zagotuje. Pierdolnie zamknięciem stadionu i tyle. Cieszycie się jakbyście Rycha nie znali.
4 lutego 2015, 22:28 / środa
Krzycho - podzielam Twoje zdanie, mimo to zakupiłem juz karnet, a co tam :-p hehe

TYLKO LECHIA!
5 lutego 2015, 11:12 / czwartek
Napiszcie gdzie siada doping?
5 lutego 2015, 11:18 / czwartek
górne sektory trybuny zielonej.
5 lutego 2015, 13:14 / czwartek
U nas doping nigdy nie siada.
5 lutego 2015, 19:08 / czwartek
Z powodu zamknięcia dolnego piętra trybuny zielonej (sektory U,V,W,X) na meczu z Wisłą Kraków, "Młyn" usadowiony będzie na górnym piętrze "Zielonej" (sektory 21, 22, 23, 24), skąd wspólnie z Braćmi z Krakowa będziemy prowadzili doping.

Widzimy się na meczu!
6 lutego 2015, 13:11 / piątek
Buchalik kontuzja kolana 3 tyg przerwy.
6 lutego 2015, 13:17 / piątek
Dobra wiadomość dla nas, zostaje im będący bez gry Miśkiewicz
6 lutego 2015, 13:43 / piątek
Z tego jak sięgam pamiecia gralismy nie raz z Wisłą gdy miala ona problemy kadrowe, byla bez formy a Lechia nigdy nie potrafila wygrac. W najlepszym wypadku było 0-0.
Czy w koncu po tylu latach wygramy w Gdansku? Ja stawiam na remis jako najbardziej realny scenariusz.
6 lutego 2015, 14:20 / piątek
Hemik, nie nigdy, tylko prawie nigdy, bo w 2011/2012 wygraliśmy 1:0. I to na wyjeździe:)
7 lutego 2015, 02:01 / sobota
MISTRZ, MISTRZ, MISTRZ !!!!!!!!!!!! LECHIA MISTRZ, MISTRZ, MISTRZ !!!!!!!!!!!!!!!!
7 lutego 2015, 11:55 / sobota
Chodzi mi o mecz w Gdańsku. Tutaj nie pamiętam kiedy wygraliśmy z Wisłą. Chyba bardzo zamierzchłe czasy.
7 lutego 2015, 22:34 / sobota
Dobrze że pierwszy mecz z Wisłą. Od razu będziemy wiedzieć o co walczymy. Dla mnie zadowalajace wyniki to 3:0 ewentualnie 3:1 o remisie czy porażce nawet nie myślę bo to oznaczało by że cały czas stoimi w miejscu, albo jak kto woli brodzimy w mule. Po za tym kiedyś trzeba tą Wisłę zacząć lać.
Już za niecałe 6 dni zaczynamy.
8 lutego 2015, 01:37 / niedziela
Hempik

84/85. 2:0

Wcześniej dwa razy w latach 60. i pięć razy w latach 50. (z czego raz jako Budowlani)
8 lutego 2015, 08:16 / niedziela
No tak jak sądzilem. Dość odlegle czasy.
9 lutego 2015, 12:03 / poniedziałek
jak ktoś kupuje bilet z meczu na mecz to przy zakupie biletu na Wisłę bilet na osucha za 0 zł
9 lutego 2015, 12:05 / poniedziałek
9 lutego 2015, 14:14 / poniedziałek
moja 11 na Wisełkę. (chciałbym na 2 napastników z Colakiem lekko cofniętym do środka)

Bramka: Bąk
obrona od lewej: Wawrzyniak - Janicki - Bougaidis - Wojtkowiak
pomoc od lewej: Nazario - Borysiuk - Mila - Makuszewski
napad: Kevin - Colak

Mamy na prawdę kłopot bogactwa na środku. Dużo i solidnie grał Możdzeń, jest Stojan, Łukasik. De facto sporo piłkarzy na każdą pozycje. Mam tylko nadzieję, że jak ktoś nie dostanie szans o 1 minut to się nie obrazi tylko będzie jeszcze mocniej pracował żeby przeskoczyć konkurenta!
9 lutego 2015, 14:17 / poniedziałek
11 na wisle bylo widac w sparingu z bytovia, poza tym borysiuk pauzuje za kartki
9 lutego 2015, 14:24 / poniedziałek
Ja też myślę, że na Wisłę wyjdzie 11 z meczu z Bytovią. Ale mam nadzieję, że zagra lepiej.
9 lutego 2015, 14:29 / poniedziałek
Posadzenie w chwili obecnej Możdżenia na ławce, to sabotaż.
9 lutego 2015, 14:30 / poniedziałek
Ja bym to widział tak na pierwszy mecz z Wisłą:

Bąk
Wojtkowiak Janicki Bougaidis Wawrzyniak
Nazario Możdzeń Borysiuk Kazlauskas
Mila
Friesenbichler

A docelowo:

Budziłek
Wojtkowiak Janicki Gerson (Bougaidis) Wawrzyniak
Nazario Możdzeń Borysiuk (Łukasik) Makuszewski (Kazlauskas)
Mila (Vranjes)
Friesenbichler (Colak)
9 lutego 2015, 14:34 / poniedziałek
Wojtkowiak - Janicki - Bougaidis - Wawrzyniak
Kazlauskas Możdżeń Mila Łukasik Grzelczak
Friesenbichler

Tak na 99% będzie wyglądał skład na Wisłę.

Chociaż wolałbym :
Wojtkowiak Janicki Bougaidis Wawrzyniak
Makuszewski Możdżeń Mila Kazlauskas
Colak Friesenbichler

Na ten moment mega ofensywa, i wydaje się najrozsądniejszy skład.
Niestety wygra opcja pierwsza.
9 lutego 2015, 15:24 / poniedziałek
Dziwi i zarazem wkurwia fakt, że Jerzy nigdy nie testował ustawienia z Colakiem i Kevinem w ataku podczas przygotowań. Dwóch solidnych i różniących się od siebie napadziorow, mogliby się uzupełniać w ataku.
9 lutego 2015, 15:25 / poniedziałek
@elo-polako

Chociaż wolałbym :
Wojtkowiak Janicki Bougaidis Wawrzyniak
Makuszewski Możdżeń Mila Kazlauskas
Colak Friesenbichler

jestem zdecydowanie za !!
9 lutego 2015, 16:20 / poniedziałek
Wisła dopiero jutro wraca z Turcji. Nie znam się tak bardzo ale czy powrót do kraju 3 dni przed meczem to nie za mało na taką zmianę klimatu ? Ktoś mądry wie czy to nie będzie jakiś atut dla nas ?
9 lutego 2015, 16:53 / poniedziałek
Zawsze ma to jakiś wpływ, choć bardziej niż różnice temperatur (mniej niż 10 stopni) problematyczne dla nich może być zmęczenie podróżami, jutro wracają do Krakowa, a w czwartek (zapewne) lot do Gdańska. Mimo wszystko wielkiej wagi bym do tego nie przywiązywał.
9 lutego 2015, 17:56 / poniedziałek
Zagranie na 2 napastników wydaje mi się absolutnie niemożliwe, gdy w pomocy mamy Milę, który nigdy nie był wielkim pracusiem i musi mieć obok siebie zawodników którzy będą biegać i pracowac w odbiorze.
11 lutego 2015, 17:36 / środa
Nareszcie wielkimi krokami zbliża się mecz inaugurujący rundę wiosenną z naszymi Braćmi z Krakowa. Ten rok jest wyjątkowym, ponieważ nasza Lechia obchodzi 70-lecie swojego istnienia. Niestety ostatnia grudniowa oprawa wymagała od nas dużych nakładów finansowych. Z tego względu potrzebujemy waszej pomocy! W nadchodzący piątek, 13 lutego, podczas spotkania z Wisłą, przeprowadzimy zbiórkę na oprawy i graffiti. Członków grupy Ultras Lechia Gdańsk i SKLG "Lwy Północy" wyposażonych w specjalne identyfikatory oraz puszki, będzie można spotkać przy bramach wejściowych na górną trybunę zieloną i trybunę żółtą. Stać nas na wiele, jeszcze dużo ścian i sektorówek przed nami, ale bez was nic nie zdziałamy.

Widzimy się w piątek na górnej Trybunie Zielonej! Udostępniajcie i przekazujcie informację dalej!
AVE LECHIA!

odnośnik
12 lutego 2015, 11:09 / czwartek
Buchalik jednak wyzdrowiał i zagra.
12 lutego 2015, 11:14 / czwartek
odnośnik

Poprawiony link Lwów.
12 lutego 2015, 14:40 / czwartek
Godzina zero zbliża się nieubłaganie, choć strasznie wolno:) Jedna prośba, jeśli ktoś w piątki, trzynastego ma pecha, niech się powstrzyma od oglądania:)
12 lutego 2015, 14:46 / czwartek
Sędziować będzie Szymon Marciniak
12 lutego 2015, 23:13 / czwartek
No to prze**bane.
Człowiek, który zwalił mecz z Lechem, przy rekordzie frekwencji i mecz z Koroną.
12 lutego 2015, 23:21 / czwartek
Przejebane to male slowo.Marciniak zawsze sedziowal przeciw Lechii,wszystkie kontrowersyjne sytuacje na boisku na Nie.Kilka dni temu rozmawialismy z kumplami i mowimy zeby tylko nie Marciniak i kurwa co za pech i to pierwszy arcywazny mecz.
12 lutego 2015, 23:35 / czwartek
Bo na dziesięciu rudych jedenastu jest fałszywych!
13 lutego 2015, 00:26 / piątek
Wstępnie pula to 520zl i 26 drużyn, muszę zweryfikowac. Portfel, thx
13 lutego 2015, 00:28 / piątek
Przepraszam nie ten temat
13 lutego 2015, 07:02 / piątek
Standard w meczu z Wisla. Kiedys Małek a teraz Marciniak.
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023