Gdańsk: poniedziałek, 23 października 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Sebastian Mila

strona 1/3

22 stycznia 2015, 06:50 / czwartek
Może dzień za wcześnie, bo Sebastian jeszcze dziś przechodzić będzie badania lekarskie w Gdańsku, ale ... Seba witaj w domu :)
22 stycznia 2015, 07:55 / czwartek
Wg dzisiejszego PS Śląsk dostał za Sebastiana 1,3 mln zł. Sam zawodnik obniżył swoje oczekiwania finansowe, a jego menadżer zrezygnował z prowizji, byle tylko transfer udało się dopiąć.
22 stycznia 2015, 09:00 / czwartek
To, że Weber zrezygnował z prowizji między bajki włóż:)
22 stycznia 2015, 09:52 / czwartek
żeby tradycji stało się za dość, Seba po "zaaklimatyzowaniu się" na starych śmieciach, idziemy na plotki do Kwadratowej,jak to miało miejsce wieki temu .Teraz Ty stawiasz :)
22 stycznia 2015, 10:43 / czwartek
Wieki minęły, ale spokojnie Jedi Was oprowadzi :)
22 stycznia 2015, 11:39 / czwartek
Cristal swoje zarobi.
22 stycznia 2015, 13:47 / czwartek
jako, że oficjalnie już Seba klepnięty do Nas, mamy w końcu na każdej pozycji człowieka, który ma Lechię nie tylko na koszulce.Bączek,Mila i Wiśnia.
Cytując klasyka: "Jedziemy z frajerami!"
22 stycznia 2015, 21:19 / czwartek
i o to się stało co już miało się stać wieki temu hehe wiosna nasza a kto nie wierzy hmmm po rundzie sam powie do siebie a huj mi w dupę choć jeszcze nie jest tego świadomy . a jak jest innego zdania to niech h.j jeden z drugim nie śpiewa że
My ... Wierzymy..... tylko w BKS......
22 stycznia 2015, 21:46 / czwartek
Mazi w sklepie i na stoisku ludzie pytają dlaczego mamy herb BKS a nie KS. Tutaj jest delikatnie mówiąc - dramat.
22 stycznia 2015, 22:04 / czwartek
LP i co mogę teraz odpisać ? potrzeba kibiców i to jest fakt bez tego ni .uja nie da rady ale nie dajmy zapomlniec po co tam jestśmy i o co walczyliśmy tyle lat !!! a po co ? spyta kibic ? a po to że Lechia to moja i pewnie Was część życia i takich chwil nie można zapominać !!! każdy ma inne priorytety i sposób na życie ale mimo wszystko jesteśmy razem praca dom przyjaźnie itd jeśli Lechia ma być większa bo już wielka jest i jak ja to mówię nie chochlą a łyżeczką i uwierzcie sami się będziemy z tego śmiać jak to pozytywnie poszło bo że wierzymy to wiem .
22 stycznia 2015, 22:06 / czwartek
Ja nie mam zamiaru sobie chuja w dupe wbijac (nawet slownie), no ale kazdy mowi i robi co chce.
22 stycznia 2015, 22:08 / czwartek
ehhh czytaj ze zrozumieniem enh pedalstwa nie toleruję hehe
22 stycznia 2015, 22:10 / czwartek
ale widzę że temat zainteresował bez podtekstów oczywiście hehe
22 stycznia 2015, 22:27 / czwartek
Na Mili jak do tej pory wszyscy zarobili, skorzystali sportowo, zyskał też Mila. A za wszystko zapłaciła na końcu Lechia.

ps podziwiam Śląsk. Mieć drogiego spacerującego zawodnika vel spaślaka, odebrać opaskę kapitańską, wnerwić tzn zachęcić do odejścia nawet za darmo, ale znaleźć kupca za ponad milion ... bezcenne.
22 stycznia 2015, 22:34 / czwartek
Proponuje zamknąć wątek.
22 stycznia 2015, 23:10 / czwartek
Hehehehe ciekawe czasy ...,,,,dawni gracze ległej i inne polsko - zagraniczne wynalazki nie podzieliły tak tego forum i nie wywołały tak zaciętej dyskusji +dość mocnej szydery a MILA z zaprzyjaźnionego Sląska okazujący od lat nazwijmy to sympatie do Lechii i naszego pięknego Gdańska to spaślak spacerujący po boisku mocne!!!(pragnę tylko powiedzieć ze nie tylko Mila ma taki styl gry jest np. taki grajek no trochę inna półka ale są podobieństwa - ma 35 lat i tez sprinterem nie jest ale bardzo decydującym graczem dla swojej drużyny jak i klubowej tak i reprezentacji-nazywa się Andrea Pirlo i jakoś nikt mu spacerów nie wypomina a myślę ze drogo i to bardzo by jeszcze sprzedał swoją skórę gdyby chciał) --no cóż a MILA-gość i tak już przeszedł do historii Polskiej piłki miejmy nadzieje ze przejdzie tez do historii Biało -Zielonych czego i jemu i nam wszystkim życzę !!! I tak jak napisał Wierny skończmy temat ..... już niedługo się okaże kto miał racje i po uczynkach GO poznamy...
p,s
proponuje wszystkim trochę umiaru walnąć lufę lub drinka odprężyć się i poczekać na bieg wypadków...bo to co już się stało to się nie odstanie ...
23 stycznia 2015, 12:51 / piątek
" ... podwyżka będzie wynosić 50 tysięcy euro rocznie, dzięki czemu 32-latek zainkasuje 300 tysięcy euro za sezon."

Nieźle - koło 100 tyś zł miesięcznie.
23 stycznia 2015, 18:12 / piątek
https://www.youtube.com/watch?v=PDnC4E1gE-E&featur e=youtu.be&a
23 stycznia 2015, 19:00 / piątek
No to teraz się zacznie na forach Śląska.....Mila wytarł frotką kinola;)

To co dzisiaj widziałem to łzy , łzy najprawdziwsze ,takie jakie można zobaczyć u człowieka ,u człowieka który pokochał ten klub i to miejsce.I zawsze będzie kochał bo zostawił tam wiele wspaniałych chwil ,nie zapomnianych wspomnień ,tysiące uradowanych twarzy.I za to Ci Seba każdy powinien podziękować.Teraz jak sam powiedziałeś ,spełniasz swoje marzenia i wracasz do Gdańska ,Spełniaj je z razem z nami ,marzeniami o Wielkiej Lechii!

Ave Lechia
23 stycznia 2015, 19:41 / piątek
Też tak uważam, wiem może jestem naiwny i tak dalej, ale myślę że ściemy nie było.

Generalnie, to w ogóle nie rozumiem skąd ta nagonka na gościa?
Mieliśmy gorsze przypały i takiego szumu nie było, mieliśmy kapitanów którzy mieli przeszłość za Sopotem i jakoś wielkiego szumu nie było, a dla mnie to chujnia była
23 stycznia 2015, 21:22 / piątek
https://www.youtube.com/watch?v=NihCp2V4GOc

Majstersztyk
23 stycznia 2015, 21:37 / piątek
LP - ostatnio małolata w koszulce Lechii zapytała mnie, czy niewiem przypadkiem gdzie jest szpital na Smoluchowskiego...
23 stycznia 2015, 21:40 / piątek
Po konferencji we Wrocku mozna wywnioskowac ze w koncu mamy Pilkarza w druzynie,ktorego mozna dzieciom pokazywac jako przyklad. I choc nie zagral jeszcze meczu u nas ,to chyba juz wole og od obecnych "gwiazdek".

Seba. Witaj i jestem pewny ze dasz troche z "watroby" w kazdym meczu.
23 stycznia 2015, 22:18 / piątek
Witaj... Daj energie młodym..
23 stycznia 2015, 22:21 / piątek
Sebastian witaj w domu. My wierzymy...
https://www.youtube.com/watch?v=PDnC4E1gE-E&x-yt-t s=1421914688&feature=player_embedded&x-yt-cl=84503 534
23 stycznia 2015, 22:59 / piątek
Duże nadzieje a jeszcze większe oczekiwania kibiców i ....Mandziary. Na Mili już pewnie Lechia nie zarobi a kosztował niemało bo 1200 tys. + 200 tys. dla Pawła Żelem (tyle zażądał za podpisanie zwolnienia Mili) to dużo (dla pracujących) i mało (dla kasy klubowej). Teraz Seba musi pokazać i udowodnić, że warto było tyle w niego zainwestować. Serce ma biało zielone i Lechisty charakter a więc powodzenia i strzelaj gole na chwałę Lechii. Wszyscy w Gdańsku na to liczymy.
24 stycznia 2015, 17:12 / sobota
Seba, mordo ty nasza :)
24 stycznia 2015, 17:45 / sobota
@MaciejzGdańska

myślisz,że na piłkarzu zarabia się tylko poprzez jego sprzedaż?
podpowiadam: gadżety , przywiązanie piłkarza do klubu, z którym się identyfikuje napędza trybuny,po zakończeniu kariery, podobnie jak Palmer będzie pracował dla klubu, gdzie wartością będzie jego praca oparta o zdobyte doświadczenie oraz co jest ważne gra dla Reprezentacji. także tacy ludzie jak Mila są niezbędni do sukcesu na zielonej trawce a nie myślenie jak agenci ( żydowskie kmiotki ) = tanio kupić,dobrze sprzedać, bo Lechia to nie targ ani giełda
25 stycznia 2015, 12:06 / niedziela
"Serce ma biało zielone i Lechisty charakter" - jezeli on to ma to proszę, nie nazywajcie mnie nigdy więcej Lechistą!

Kurwa w dupach Wam się pojebalo. Fajnie, bo przyszedł niezły (na obecną formę) wkład do koszulki. Piłkarsko niezły, moralnie dęta pała i chorągiewka jakich wiele. Tańczy jak mu zagrają, a motloch to kupuje.

Dobranoc.
25 stycznia 2015, 12:20 / niedziela
Dokładnie.
25 stycznia 2015, 14:20 / niedziela
Tylko tych dwóch panów wyżej ma serce Biało-Zielone -zapamiętajcie -nikt więcej oczywiście w/g ich kryteriów.
25 stycznia 2015, 14:23 / niedziela
Tylko tych dwóch panów wyżej ma serce Biało-Zielone -zapamiętajcie -nikt więcej oczywiście w/g ich kryteriów.
25 stycznia 2015, 15:02 / niedziela
" Tańczy jak mu zagrają, a motloch to kupuje."----Rozumiem ze ty to ta ARYSTOKRACJA ponadprzecietna Lechii a ten motłoch to ta masa dzieciaków o Biało -Zielonych sercach (aczkolwiek nie tylko ) ktora wczoraj robila sobie zdjecia z SEBĄ i brała od niego autografy???I pare setek KIBICOW Lechi która skandowała jego nazwisko. Trzeba było przyjsc na stadion i im to powiedziec w twarz ze są motłochem(paru chirurgów plastycznych miało by troche roboty z twoją mętną facjatą jak mniemam) No coz roznie dzisiaj są zryte pały ale tak to jest ...Lechia to szyk i elegancja wiec z checia nie nazwe Ciebie Lechistą bo ty i Lechia to dwie sprzecznosci
25 stycznia 2015, 15:13 / niedziela
Nic kurwa nie rozumiesz i już pewnie nie zrozumiesz. Nie jestem żadna arystokracja, ale mam coś czego klakierom brakuje. Trzeźwe spojrzenie. Nie kupuje wszystkiego co powiedzą w faktach tvn albo innych ubeckich polsatach. Albo tego co wkład Mila mówi. "Po czynach go poznasz". Chłop jest dobrym populista i tyle. Ale kurwa szacun. Dzieci robiły sobie zdjęcia kurwa grubo. Do tematu mojej twarzy wrócę z tobą osobiście, bo nie mam konta u internetowych chuliganów.
25 stycznia 2015, 15:38 / niedziela
Tak sobie to czytam i czytam i widze, że ludzie nic nie kumają...

Należy bardzo wyraźnie rozróżnić dwa światy: świat kibiców i świat piłkarzy. I jak na piłkarskie standardy Seba jest jak najbardziej Lechistą. On nigdzie nie powtarza, że kocha Lechię, jako kibic. Mówi jedynie, że tu się wychował, tu zasmakował prawdziwej piłki i ten klub darzy szczególnym sentymentem.

Jak dla mnie to wystarczająco uczciwe zapewnienie.

Co więcej, zastanówmy się przez chwilę: jaki on miałby interes w tym, by tak mówić? Przecież te jego wypowiedzi nie zaczęły się wczoraj. Mówił tak, gdy zdobywał Mistrzostwo Polski ze Śląskiem. Będąc mistrzem zapowiadał, że chce wrócić do Lechii, która nie tylko zajęła wtedy zaledwie 13 miejsce, ale również nikt wtedy nie marzył o poważnym inwestorze. Po co miałby to robić?

Życie pilkarza ma swoje obwarowania. To raczej dość oczywiste i dziwię się, że niektórzy nie chcą tego zrozumieć. Piłkarz musi manifestować radość z gry dla swojego klubu i musi uważać z manifestowaniem sympatii wobec klubu innego, niż swój. Będąc młodym i ambitnym, musi chcieć dążyć do tego, by grać w jak najlepszej drużynie. Czy Wam się zdaje, że gdyby Bączek dostał poważną ofertę z Legii, to by ją odrzucił? Naprawdę, bądźmy poważni. Jestem w stanie zrozumieć "legijny" wybryk Sebastiana. Chciał robić karierę, jak każdy w jego wieku i fachu.

Natomiast kluczowym dla oceny uczciwości Mili wydaje się być etap, na jakim jego kariera się znajduje. Ma już 32 lata i wie, że jego kariera zmierza ku końcowi. Od kilku lat konsekwentnie powtarzał, że chce wrócić do Lechii i nie zmieniło się to nawet po tym, jak został niemal bohaterem narodowym. Po prostu w chwili, gdy człowiek ma już wszystko, co może mieć, nie musi już kombinować. Dlatego obecną postawę Seby oceniam, jako szczera i prawdziwą.

No i ta frotka... Śmiejmy się z niej, jeśli chcemy, ale spróbujmy jednocześnie odpowiedzieć: kto inny kiedykolwiek manifestował swoje przywiązanie w podobny sposób? Nawet jeśli było to łatwe, bo za grę z taką frotką we Wrocławiu niewiele mu groziło.

Dajmu mu czas. Może stanie się drugim Bieniukiem.
25 stycznia 2015, 15:48 / niedziela
Duch
Czy Bączek gdyby dostał ofertę z Legii poszedł by do niej?

To więcej niż pewne-nie ma w Lechii piłkarza który odrzuciłby ofertę warszawiaków mając możliwość gry co roku o mistrza(grać a nie tak jak w Gdańsku fantazjować) i co roku pokazywać się piłkarsko w Europie.
Jeden sygnał z Legii i nasze gwiazdeczki zapierdalają do Warszawy z kisielem w gaciach.
25 stycznia 2015, 15:58 / niedziela
Od X czasu chodzę na LG. Nie siedzę w młynie nie jeżdżę na wyjazdy nie czytam wybiórczej ,noszę barwy w samochodzie wisi biało -zielona koszulka ,w pracy plakaty i kalendarze Lechii.Mam pytanie.Czy jestem Lechistą ?.Ps Duchu mądrze myślisz.
25 stycznia 2015, 16:01 / niedziela
Niestety, bedziemy mieli zawsze placz. Sciagamy do Klubu reprezentantow Polski i jest lament. Jak do Lechii przychodzil Surma w wieku 32 lat to nikt nic nie mowil a nawet zajarany byl bo co jak co ''pikarz z nazwiskiem''. Frankowski wrocil do Jagiellonii i nikt nie plakal ze ma 34 lata. A u nas? Chlop ktory zaczal kariere w Gdansku, wrocil na ''stare smieci'' i wypychacie go jak najwiekszego wroga! Juz pewnie wolelibyscie no name zza granicy ktory dobrze by ''Lechia'' nie potrafil wymowic. Seba nie bo jest przeplacany! Serio? 1mln to jest az tak duzo? Jezeli bedzie prezentowal swoj poziom to to sie zwroci raz dwa. On ma umiejetnosci takie, ze w 2 lata moze zrobic wiecej niz Sazankovy, Rahuje,Airapetiany,Buvale, Buvale i Pozniaki...

Nie rozumiecie takich rzeczy ze mogl sympatyzowac Legii w latach swojego dziecinstwa? Dlaczego? Legia czy Gornik byly na TOPie, Liga Mistrzow, chlopak ze wsi z Koszalina i mial od razu kibicowac Lechii? Ktora w tym czasie byla sportowo na poziomie Chrobrego Glogow?
Wychowal go Lechista Michal Globisz, duzo zawdziecza na pewno Kaczmarkowi ktory rowniez jest z Lechia zwiazany. Do Gdanska przyjechal jako junior. To w Gdansku zaczal samodzielne zycie, pewnie kurwa pobzykal pierwszy raz, pierwsze imprezy, liceum, jezdzenie autobusem na treningi na T29, chodzenie na mecze. Takie rzeczy sie pamieta i nikt mu tego nie odbierze! Dlatego ja nie dziwie sie ze ma tak wielki sentyment do Lechii i samego Gdanska.

Druga sprawa to myslicie, ze Wisnia od razu byl tak zakochany w Lechii? Nie wiecie, ze jak Jeszcze jak gral w juniorach w Starogardzie to by sobie mogl dac nogi uciac, tylko zeby z Lechią wygrac ? a teraz Ikona naszego klubu i piekna historia. Nie ktorzy z Was niestety nie sa swiadomi tego co pisza i pierdola byle by pierdolic. Traktujecie Mile jak jakiegos najemnika z Afryki. Tyle ode mnie.
25 stycznia 2015, 16:11 / niedziela
Są jakieś zdjęcia Sebastiana z czasów gdy grał w Lechii jako junior?
25 stycznia 2015, 16:21 / niedziela
Einherjer kojarzysz mi sie z facetem ktory wwalczyl o wolna Polske ale ktoremu sie nie udalo w zyciu po 1989 r. Miales wielkie oczekiwania ze w Polsce bedzie lepiej I latwiej masz zal .Konsekwencja jest fakt ze klniesz na potege I uwazasz ze tylko Ty masz racje I kazdy kto mysli inaczej to burek.Twoje racje sa sluszne ale nie maja szans przetrwac w dzisiejszym swiecie.Powiem Tobie tylko tyle sa ludzie na tym forum ktorym sie udalo ,saludzie inteligentni wyrozumiali I otwarci
25 stycznia 2015, 16:27 / niedziela
Znawca

Dość paskudna wycieczka osobista. Zwłaszcza, jak na gościa, co założył konto 2 dni temu.
25 stycznia 2015, 16:27 / niedziela
Nie kazdy musi myslec tak jak Ty .Nie kazdy musi powtarzac swoim dzieciom ze Mila to pierdolony nastepny wklad do koszulek .Sa ludzie ktorzy powiedza do syna lub corki patrz ten Sebastian Mila robi wszystko aby Lechia byla mistrzem polski to nasz chlopak ktory uksztaltowal sie jako pilkarz w Gdansku tak jak Wisnia I Baczek
25 stycznia 2015, 16:34 / niedziela
Mimo wszystko szanuje Ciebie bo widze ze kumasz o co kaman .Na koniec powiem Ci jeszcze jedno walcz ale daj innym myslec inaczej tak jest ten swiat stworzony .Powodzenia TYLKO LECHIA
ZAWSZE I WSZEDZIE POLICJA JEBANA BEDZIE
25 stycznia 2015, 18:01 / niedziela
Widzisz Znawco są ludzie którzy nie wiedzą czy syn/córka jest ich. Mów swoim dzieciom (jak są/będą Twoje) co chcesz. Po Twoim wpisie widać, ze jesteś kibicem Bursztynka więc nie będę Ci podawać nazwisk, które ja mówię moim dzieciom.
25 stycznia 2015, 18:09 / niedziela
Szanowny Znawco. Nawiązując do wpisu w którym wychwalasz Mile za to jak (teoretycznie) walczy ku chwale Wielkiej Lechii (też Go za to będę chwalić, bo jak już pisałem to jest niezły wklad) powiedz mi proszę co On zrobił ku chwale Wielkiej Lechii? Był w Naprzód Lechio? (Słyszałeś kiedyś o czymś takim?). Czy kiedykolwiek publiczne pokazał i udowodnił (a nie powiedzial) miłość do Wielkiej Lechii?
25 stycznia 2015, 18:15 / niedziela
Einherjer - daj spokój, przecież widać gołym okiem ze znawca to forumowy nick Sebastiana! ;)
Co do Twojego ostatniego pytania, to pamiętam jak Seba po strzelonym golu (dla Śląska) podbiegł do fany z herbem Lechii i pocałował go ! :)

PAX PAX panowie, poczekajmy na to efekty boiskowe. Dajcie mu sie wykazać!

TYLKO LECHIA!
25 stycznia 2015, 18:20 / niedziela
Cygnus - jest weekend to raz, dwa że ja tutaj już raczej gościem jestem więc nie łapie wszystkich nowych wynalazków, ale jak mówisz tak będzie, bo Ty zawsze z sensem gadasz (nawet jak wypijesz :) )
25 stycznia 2015, 18:46 / niedziela
Seba witaj w domu!

V kolumna aktywna, to nie Lechiści.
25 stycznia 2015, 20:14 / niedziela
Ale Ty za to kurwa jestes lechista hehe
idz wypnij dupe Legii. A za 10 lat załóż frotke Lechii na 3 lata i zalatw sobie kontrakt zycia w Gdansku.
i jeszcze przy ponad 100 tys bedziesz mógł mowic, że jedynym punktem odniesienia byla miłość do klubu hehe.

I jeszcze jedno. Odmow po drodze 5 razy tej samej Lechii nizszego kontraktu.
25 stycznia 2015, 20:30 / niedziela
Sarenka wrócił do Gdańska!
Pamiętam tego młokosa jak zapylał na lewym skrzydle w 2 lidze, albo innej...
Wrócił Seba w chwale! Ilu mieliśmy mega wychowanków: Wojciech, Kaczmarczyk, Giruć i można by tak z 15 wymienić. Ale czego brakowało? Kasy.
Za przeproszeniem: huj wie co z tego wyjdzie, ale takiego składu w historii Lesi nie było.
Nie kce mi się tu boxować towarzysko, więc jak ma ktoś nadmiar czasu i minut to proszę na kom:
504 128 289
pozdro dla niekumatych
el'jot
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.278