Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Zawisza, sobota, 21.02, 15:30

strona 1/3

14 lutego 2015, 00:02 / sobota
Po takim wyniku, jak dziś, chciałoby się, żeby z Zawiszą grac już jutro. A tu trzeba czekać 8 dni. Ale za 8 dni musimy się ciszyć z kolejnego zwycięstwa. nie ma innej możliwości!
14 lutego 2015, 00:27 / sobota
Potrzeba nam serii zwycięstw i terminarz jest dla nas łaskawy. Wierzę, że damy radę ugrać 6 punktów w 2 najbliższych meczach i później będzie już z górki. Mecz z Zawiszą przychodzi moim zdaniem w odpowiednim momencie: nie na samym starcie i po budującym zwycięstwie. Nie zmienia to faktu, że te punkty trzeba będzie wybiegać, najprawdopodobniej to spotkanie będzie podobne do tego z Wisłą tzn. Zawisza postawi autobus, licząc na szczęście.
Kluczem będzie wygranie środka pola tak jak to było z Wisłą. Łukasik musi potwierdzić formę, a Możdżeń zbliżyć się do tej z okresu przygotowawczego, bo w pierwszym meczu, mimo wszystko spodziewałem się odrobinę więcej od niego.
Obrońców proszę o to co z Wisłą, a Bąkowi życzę, żeby znów tylko złapał 3 dośrodkowania i pograł nogami.
14 lutego 2015, 00:32 / sobota
Nie postawi autobusu. Zawisza jest w katastrofalnej sytuacji i będzie grać o wszystko. Tak, jak dziś z Łęczną. Mieli kilka naprawdę dobrych sytuacji i chyba byli lepszym zespołem. A w każdym razie walczyli o pełną pulę.
14 lutego 2015, 11:26 / sobota
A ja myślę, że postawi. Wiedzą już, że Nasza obrona jest dość mocna (Nareszcie!, choć to może za wcześnie napisane tylko po pierwszym meczu, ale jestem zawsze optymistą). Moim skromnym zdaniem nastawią się na kontratak w nadziei na nieskuteczność Naszych ofensywnych graczy. Przewiduję ciężki ale wygrany mecz. Choć po cichu liczę na grad bramek i wysoką wygraną.
15 lutego 2015, 20:43 / niedziela
Pytanie mam czy jak byłem na meczu z Wisłą to z Zawisza mam za free??
15 lutego 2015, 20:45 / niedziela
Jak szybko strzelą to może poleci.
15 lutego 2015, 21:17 / niedziela
Jarosław35 - raczej nie - bilety "kupowało się" w pakiecie - sama obecność na meczu raczej nie wystarczy - najlepiej zadzwoń jutro do klubu - albo zaloguj się na stroni Lechii i zobacz cz masz nabity bilet
16 lutego 2015, 00:33 / poniedziałek
Z Zawiszą mecz nie będzie łatwy, ale z wypowiedzi treneiro wnioskuję, że zespół ma tego świadomość i w 100% wyjdą do walki jakby grali z liderem. Szkoda by było zmarnować wynik z Wisłą. Forza Lechia!
16 lutego 2015, 00:52 / poniedziałek
Przed nami jest dziesięć spotkań i żadne z nich nie będzie łatwy. Jeśli ktoś myśli że będzie inaczej to się grubo myli. Nawet jeśli wygramy najbliższych 9, a Korona najbliższych 9 przegra to i ten ostatni: Korona - Lechia będzie bardzo trudny. Nikt się przed nami nie położy i nam nie pomoże, więcej nie ma co specjalnie liczyć na uczciwe sędziowanie - grać swoje, wkładać serducho, zabiegać przeciwnika - wszystko się ułoży, ten sezon jest do uratowania tylko wymaga maksymalnego zaangażowania - nikt niczego więcej od was nie wymaga

Zaś jeśli chodzi o nas(kibiców) to przychodzić na stadion, stawać w sektorach UVWX i dawać z siebie wszystko nawet, a może przede wszystkim jeśli na murawie nie wszystko jest tak jak być powinno

pozdr. Buziek
16 lutego 2015, 15:13 / poniedziałek
Jaroslaw, tu odpowiedz na Twoje pytanie: odnośnik
19 lutego 2015, 11:55 / czwartek
Borysiuk wskoczy do składu za Możdżenia i jazda.Innych zmian bym się nie spodziewał.Kevin wypadł z Wisłą słabo,ale szanse dostanie zapewne i powinien mieć łatwiej z zawiszą,bo Głowa go do parteru sprowadził
19 lutego 2015, 14:02 / czwartek
Gwiżdże nam Kwiatkowski - Warszawa
19 lutego 2015, 16:18 / czwartek
Jak to mówią "zwycięskiego składu się nie zmienia", tak więc nic bym przy nim nie kombinował tylko wystawiał identyczny jak z Wisłą. Zresztą Możdżeń w sparingach wypadał lepiej niż Borysiuk.
19 lutego 2015, 17:29 / czwartek
W poprzedniej rundzie mając bardzo słabą obronę wygraliśmy z Zawiszą 2-0 to teraz typuje 4-0.
19 lutego 2015, 18:49 / czwartek
Własnie obejrzałem sobie mecz z Wisłą i zmieniam oczekiwania co do wyniku. Ucieszy mnie każde zwycięstwo nawet 1:0 po karnym. Po prostu na takim klepisku nie da sie normalnie grać.

TYLKO LECHIA!
19 lutego 2015, 18:57 / czwartek
Z górnych sektorów nie było widać ze nawierzchnia przypomina tor po Wielkiej Pardubickiej, owszem tuman piachu przy kopnieciach i łyse place były widoczne ale skacząca sobie piłka to tu to tam juz nie tak bardzo, w telewizorze wyglądało to tragicznie.

TYLKO LECHIA!
19 lutego 2015, 20:05 / czwartek
Za murawę odpowiada operator/ właściciel stadionu, który podpisał taką a nie inną umowę z firmą Trawnik Producent Sp. z o.o. Jedyne co możemy zrobić to wysłać 10 tys maili o tu: office@arenagdansk.com lub biuro@bieg2012.pl do Tomasza Kowalskiego - prezesa tychże spółek. Dla porównania, wczoraj leciał w publicznej mecz Schalke z Realem, klimat podobny jak u nas, murawa równa jak stół bilardowy. Można? Ja tam podejrzewam niekorzystnie skonstruowaną umowę, która nie przewiduje doświetlań (bo podobno nic nie daje - bzdura), wymieszania naturalnej trawy ze sztuczną (idealne połączenie?), czy też zbierania murawy po meczu do specjalnie przygotowanych do tego hal wegetacyjnych. Zapewne jest to zrobione po taniości, mogą oszczędzać na papierze toaletowym w kiblach ale nie na murawie. Aż dziw bierze, że Lechia nie pogroziła jeszcze palcem tej spółce. Może czas na jakąś społeczną inicjatywę - aż prezesunio zrobi to co musi czyli ustąpi (mowa o tym Panu wyżej wymienionym z imienia i nazwiska). W tym roku nie było prawie zimy więc do kurwy nędzy, albo operator się opamięta i zrobi murawę droższą ale na lata! Jak szkoda wam pieniędzy to zabierzcie z Szadółek lub innej spółki miejskiej. Podstawa to $ na prawidłową pielęgnację i nie mam tu na myśli pana Henio, latającego z motyką.
19 lutego 2015, 20:19 / czwartek
Prosimy o cisze.! Będziemy jebać Zawisze !
To, po głośnym dopingu w czasie meczu :)
19 lutego 2015, 20:25 / czwartek
"Tu juz nie ma co trenowac, tu trzeba dzwonic..."-chcialoby sie rzec.

Nie wiem ilu z Was jest na tyle zainteresowanych tym co sie dzieje przed meczem z nasza murawa, ale moge podpowiedziec, ze nasi trawiasci kurwa specjalisci z samego rana w dniu meczu postanowili sobie jebnac piachu na plyte boiska, na jaki chuj to tylko oni wiedza.Nikt raczej nie wymaga od tych imbecyli dywanu rodem z ostatniego maczu PSG, ale minimum przyzwoitosci moglibysmy zachowac, stadion najpiekniejszy w Polsce, a murawa gorsza niz na wiekszosci osiedli gdzie ludzie psy wyprowadzaja.
19 lutego 2015, 20:40 / czwartek
Piach pomaga, bez niego trawa rwałaby się jeszcze bardziej pod korkami.
19 lutego 2015, 20:41 / czwartek
W meczu z Zawiszą ucieszy mnie każdy wynik, który da Lechii 3 pkt. bo to się tylko liczy. Przypomnę poniektórym, że przed sezonem Lechia ograła Panathinaikos 4:0 i co z tego wynikało? Nadmuchano balon, który o mało nie pękł. Napisałem przed Wisłą, ze w czterech pierwszych meczach powinna Lechia zdobyć 10 pkt. żeby zachować jako takie szanse na grę o ósemkę. Teraz po zwycięstwie nad Wisłą jest szansa na komplet tj. 12 pkt. i top byłby najlepszy dla mnie prezent imieninowy (Macieja 24 lutego). Wszystkie zespoły są w lidze do ogrania, pokazała to Jaga z Ległą w Warszawie i Pogoń w meczu z Lechem (cudem kolejarze uratowali remis). Mecz z Zawiszą będzie trudniejszy niż ten z Wisłą, dlaczego? Zawisza nie ma napastnika (żadnego!!!). Jak zatem zagra? Zaparkuje "autobus" na 30 metrze i laga do przodu na aferę. Z takim przeciwnikiem bardzo ciężko gra się nie tylko Lechii. Po prostu trzeba grać bardzo skoncentrowanym, żeby nie stracić głupiej przypadkowej bramki samemu grac z pierwszej piłki i celnie strzelać z dalszej odległości (Mila, Borysiuk). Chyba można zaryzykować i zagrać trzema obrońcami i zamiast np. Bugaidisa pozostawić Możdżenia, który może uzupełniać w razie czego Janickiego. Liczę jednak, że ktokolwiek wyjdzie na murawę godnie zaprezentuje nasze barwy i pozostawi serducho na boisku jak w meczu z Wisłą. Typuję 2:0 dla Lechii
19 lutego 2015, 21:07 / czwartek
Dokładnie, każde zwycięstwo będzie cenne. W tej lidze każdy może wygrać z każdym i myślę że Zawisza jeszcze kilku zespołom sprawi niespodzianki, oby nie nam.
19 lutego 2015, 21:13 / czwartek
@Aimar, nie porównuj murawy na stadionie Schalke bo ta murawa ma opcję wyjazdu poza stadion.

Jest to murawa która dosłownie wyjeżdża poza obiekt gdy nie jest potrzebna co pozwala jej na znakomitą wentylację i nasłonecznienie.

Nasza z tego co wiem takiej opcji nie ma i miec nie będzie.
19 lutego 2015, 21:15 / czwartek
Mechanizm wygląda mniej więcej tak:

odnośnik
19 lutego 2015, 21:42 / czwartek
Poza tym klimat na zachodzie Niemiec jest jednak juz trochę inny niż u nas, choć akurat w tym roku ciężko powiedzieć ze zima nas jakoś doświadczyła.
Mimo to widać ze szefowie operatora zapomnieli ze zarządają stadionem PIŁKARSKIM a nie jakimś Circolandem, wstyd!

TYLKO LECHIA!
20 lutego 2015, 12:18 / piątek
moim zdaniem nie powinniśmy kombinować z taktyką z 3 obrońcami, w żadnym sparingu tego nie próbowaliśmy, mogłoby to źle wypaść więc myślę, z trener też nie chce przekombinować
20 lutego 2015, 13:28 / piątek
Z tego co się orientuję to skład wyjdzie identyczny jak w meczu z Wisłą. Dwiema niepewnymi są: prawe skrzydło(Kazlauskas być może za Makuszewskiego) i defensywny pomocnik(Borysiuk za Możdżenia)
20 lutego 2015, 14:08 / piątek
Rzeczywiscie Kazlauskas moglby wyjsc za Makuszewskiego ktory nie zachwycil w meczu z Wisłą. Możdżeń zaś zagral bardzo dobrze moim zdaniem i powinien zacząć w pierwszym składzie. Ale oczywiście trener zdecyduje kto ma najlepszą formę.
20 lutego 2015, 14:48 / piątek
Przed sobotnim meczem Lechii Gdańsk z Zawiszą Bydgoszcz, członkowie grupy Ultras Lechia Gdańsk i SKLG "Lwy Północy" , przeprowadzą zbiórkę środków na oprawy i graffiti. Osoby te będą wyposażone w odpowiednie identyfikatory oraz puszki, będzie można ich spotkać przy bramach wejściowych na trybunę zieloną i trybunę żółtą.

Stać nas na wiele, jeszcze dużo ścian i sektorówek przed nami, ale bez was nic nie zdziałamy. Liczymy na wasze wsparcie!
20 lutego 2015, 15:09 / piątek
co masz na myśli pisząc "graffiti" ?
20 lutego 2015, 17:44 / piątek
odnośnik

Mam nadzieje, ze pomoglem.
20 lutego 2015, 18:18 / piątek
Wygląda na to, że będzie jedna, ale istotna zmiana w składzie.
20 lutego 2015, 18:36 / piątek
Mati Bąk??
20 lutego 2015, 19:34 / piątek
"z tego co się orientuję" to niech Jerzy ljungberg Brzeczek zajmuje sie wystawianiem tych czy innych. ma jeden cel i mam nadzieje ze du.. nie da
20 lutego 2015, 21:30 / piątek
Info o Bartku Pawłowskim:
Piłkarz nie zagra w meczu z Lechią. W kontrakcie o wypożyczeniu zawartym między klubami zawarta jest klauzula mówiąca o tym, że w przypadku występu Pawłowskiego przeciwko gdańszczanom zespół z Bydgoszczy musiałby zapłacić drużynie z Trójmiasta.
20 lutego 2015, 21:32 / piątek
Nieoficjalnie mówi się o kwocie 200 000 zł
20 lutego 2015, 21:36 / piątek
Jeżeli chce kupić bilety dla znajomych którzy będą pierwszy raz na meczu Lechii to muszę podać ich pesel czy tylko imię i nazwisko? Jak to wygląda teraz?
21 lutego 2015, 01:09 / sobota
Pesel tez
21 lutego 2015, 03:14 / sobota
Oto jest dzień, który dał nam Pan
Weselmy się i radujmy się w nim...
21 lutego 2015, 03:44 / sobota
Panie Buziek,
Tą pieśń kościelną śpiewaliśmy w Świeciu po zaj..ebistym meczyku w Toruniu.
Czyli bardzo dobra pamięć.Brawo,brawo.
Potem w zajeżdzie ,wódka i czekolada hehe.
Rycerze,księza i nawet diabły "byli"(wypożyczalnia kostiumów zarobiła że Cho Cho).
21 lutego 2015, 09:02 / sobota
G. brodaczu ogol się na mecz, a nie pijesz do rana :).
W innym zajeździe było kiedyś śpiewane: "Pani młoda robi...", ale ciiii
Pozdro dla Ciebie i rodzinki.

A my swoje... arka gnoje.
21 lutego 2015, 10:31 / sobota
Tylko zwycięstwo, ku pokrzepieniu serc!!!
21 lutego 2015, 10:40 / sobota
Kumpel zgubił kartę kibica, na której była nabita wejściówka na mecz z Zawiszą. Wydrukują mu w kasach bilet czy będzie musiał wyrobić nową kartę?
21 lutego 2015, 11:56 / sobota
Jeśli to było po meczu w Toruniu to moja pamięć szwankuje bo ja to kojarzę z innych "wojaży"... No ale młody byłem, nie wszystko mogę pamiętać :)
21 lutego 2015, 13:15 / sobota
Jeśli mam nadzieje uda się dzisiaj wygrać to do ósemki w najgorszym wypadku będziemy tracić 3pkt.a jeśli Bełchatów przegra lub zremisuje to tracimy 2 pkt. No ale trzeba wygrać.
21 lutego 2015, 13:41 / sobota
Lechistann wydrukuja twojemu kumplowi w kasie bilet papierowy niech powie tylko ze zapomnial karty z domu lub ze zgubil.
21 lutego 2015, 14:02 / sobota
Pracuję nad moją drugą książką. Więc położyłem się dopiero koło piątej nad ranem i wstałem pół godziny temu. Kawa już paruje w biało-zielonym kubku. Wyglądam przez okno. Warszawa jest zimna i senna. Niebo białe, ludzie tak jakby też. Ot, takie życie na emigracji.

Z suszarki zdejmuję świeżo wypraną koszulkę. Tę z wypisanymi dzielnicami Gdańska. Lubię ją, choć moje Karczemki na niej nie figurują.

Telewizor już chodzi. Rozgrzewa się, a ja kroję chleb na śniadanie. Zanim je zjem, to pewnie najpierw papieros...

Muszę odkurzyć. Ale to potem. Teraz już nie mogę się skupić na niczym innym, niż to, co mnie czeka za półtorej godziny. Wszystko inne musi poczekać. Dzień Meczu. Tak to zwykle u mnie wygląda.

Dziś będzie dobry mecz, panowie. Czuję to.
21 lutego 2015, 14:20 / sobota
Duchu91.
Urzekla mnie Twoja historia,moje zycie już nie będzie takie,jak do tej pory.
Jestem pod dużym wrazeniem.
21 lutego 2015, 14:28 / sobota
Kurwa tu jest Lechia a nie jakies pedalskie forum do zwierzen.
21 lutego 2015, 14:28 / sobota
No już, już:)

Chciałem wnieść odrobinę czegoś osobistego, żeby tchnąć nieco uczucia w to forum:) Każdy z nas po swojemu szykuje się do dzisiejszego wydarzenia. Obyśmy tylko na koniec mieli za co wznieść toast.

Pozdrawiam wszystkich, a po meczu, czy wygramy, czy nie, wzniosę za Was toast.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021