Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Zawisza, sobota, 21.02, 15:30

strona 3/3

22 lutego 2015, 18:43 / niedziela
CzechuLG - jak odniosłem odmienne wrazenie, ale chyba trzeba bedzie obejrzeć w TV powtórkę aby zweryfikować pogląd. Ja zapamiętałem udane frekwencje (nawet instyktowna obronna strzału Wiśni - co prawda był spalony czy ręka ale jakby wpadło to mielibysmy wiekszą gorzycz w gardle), no a piąstkowania....kwestia dyskusji lepiej dobrze wypiastkować niż w ogóle nie wyskoczyc do piłki...

TYLKO LECHIA!
22 lutego 2015, 18:51 / niedziela
Sandomierski urósł w moich oczach.
1 "Różowy chujowy" - za jego szczery uśmiech w naszą stronę, bez spiny - wie o co chodzi ;)
2 Po wyrzuconym "plastikowym kubku po piwie" - od razu podniósł, i wyrzucił. Nie robił teatru - i za to przede wszystkim ma u mnie szacunek !
22 lutego 2015, 18:52 / niedziela
Ja to uważam za źle oddany strzał [wprost w bramkarza], a nie instynktowne obrony ;)
Przynajmniej dwa razy piłka po rożnym leciała mu w łapy na 3 metr przy niewysokiej zawiesinie co moim zdaniem jest obowiązkiem złapania tymbardziej jeszcze przy tych warunkach fizycznych... Nawet Bączek by to chyba złapał... ;)
22 lutego 2015, 20:14 / niedziela
Einherjer nie wmawiaj innym swoich ukrytych pragnień i fantazji , nie równaj wszystkich swoją miarą. Po drugie z takimi tekstami wyjezdzaj paniom za miedzy a nie ludziom po szalu .
23 lutego 2015, 00:33 / poniedziałek
Cygnus x-1: "udane frekwencje" bramkarza są niczym w porównaniu z całkiem przyzwoitą "interwencją" na trybunach, nie? ;-P

kologd: nie do końca wiem jaka jest aktualna "mądrość etapu" na forumach, ale dla mnie braci po szalu ma się na meczach, wyjazdach i w życiu... a nie na internetach. Bywały tu rybiogłowe ścierwa, milicyjne szmaty, tęczowe kryśki, białoruskie kurwy, a ostatnio nawet jakieś spamujące cwe(L)icho... więc z tym "po szalu" to byłbym ostrożny.
23 lutego 2015, 07:42 / poniedziałek
Jakbym miał się bratać z każdym kto wchodzi na to forum to... SS to wypunktował post wyżej.
23 lutego 2015, 08:00 / poniedziałek
SS - dzięki, człowiek głupi i nie czyta swoich wypocin przed zatwierdzeniem! Dobrze ze istnieje Stara szkoła pisania i czytania :)

TYLKO LECHIA!
23 lutego 2015, 08:53 / poniedziałek
Wracają demony przeszłości - kopanina bez ładu bez składu. Czy te jełopy z zarządu zatrudnią wreszcie przyzwoitego trenera z pomysłem na grę?Nakupowali niezłych (na papierze) zawodników a nie ma kto ich odpowiednio poustawiać. Mam nadzieje, że Maku w Chorzowie odpocznie sobie od gry bo od dłuższego czasu kopie się po czole i wymachuje rękoma tylko....
23 lutego 2015, 09:04 / poniedziałek
Nie zgodzę się z opinia na temat kiepskiej gry Makuszewskiego. Miał kilka dobrych akcji oskrzydlających, kilka razy zgubił przeciwnika, fakt, że pod koniec meczu wywalił w kosmos podczas próby dośrodkowania, ale na tle reszty nie był ani specjalnie groszy, ani lepszy. Jedynie obrona zdała egzamin w tym meczu, niestety kiepsko to wypadł moim zdaniem Mila, który był mało widoczny, no i Colak, który zagrał słabo. Brzęczka nie ma co oceniać na razie, dajcie facetowi popracować do końca sezonu i wówczas oceniajmy. Legia ma stały skład, stabilność finansową, tego samego trenera od dłuższego czasu i sezone rozpoczęli fatalnie. Nie gorączkujmy się, zobaczymy dwa najbliższe meczu w których trzeba zdobyc min. 4 pkt.
23 lutego 2015, 11:07 / poniedziałek
moim zdaniem nie ma co zwalniać trenera po drugim meczu, dajmy czas Brzęczkowi, fakt ostatni mecz to było wykopywanie do przodu ale jak inaczej grać na takim boisku. Jeżeli będziemy zmieniać trenera co pare meczy nigdy nam się tu nie zrobi drużyna
23 lutego 2015, 11:26 / poniedziałek
Strasznie rozchwiana emocjonalnie jest nasza gdańska publika. Były przygotowania i mało co nie spadliśmy w Turcji po meczu z Niemcami, potem przyszedł drugi obóz w Hiszpanii i otucha zagościła w gdańskich sercach bo i wzmocnienia jakieś takie sensowne i wyniki sparingów całkiem niezłe... No i przyszedł ten pierwszy mecz Lechia wygrała z Wisłą - gorące podziękowania na koniec meczu... już mieliśmy mieć 12 punktów w pierwszych czterech meczach(takie coś w wątku meczowym się znalazło) i każdy zaczął spoglądać w górę tabeli ile jeszcze punktów potrzeba by być w "ósemce", no i ten feralny mecz z Zawiszą bezbarwne 0-0 przy małym zaangażowaniu połowy składu i gwizdy na koniec...

Po dwudziestej piątej kolejce powinno być wykrystalizowane "rozerwanie" tabeli na 3 części "mistrzowską" "pośrednią" i "spadkową". Które po 30 znów zostaną zrewidowane do dwóch... Jeśli Lechia uzbiera do tego czasu ~32 punkty to bez problemu znajdzie się w tej drugiej, jeśli 37 to może się załapać i na tą najlepszą
23 lutego 2015, 17:12 / poniedziałek
@buziek jak idol i reszta gwiazdek odpierdolą jeszcze ze dwa takie mecze jak z Zawisza, to dopiero zobaczysz rozchwianie emocjonalne kibiców ;-) Makuszewski całkiem juz odlecia,ł skoro każe szanować remis z Osuchową zbieraniną last minute.
Uwierz na wielu kibicach w Gdańsku, nazwiska Mila,Wawrzyniak czy Wojtkowiak nie robia wrażenia.Jak na razie to robia za idoli i festyniarzy na galeriach handlowych.
Na boisku w sobotę wygladalo do znacznie gorzej.
23 lutego 2015, 17:16 / poniedziałek
Ale sam przyznasz że przeskok od noszenia na rękach po Wiśle do wygwizdywania po Zawiszy jest lekko niepoważny?

Zaś nazwiska jak nazwiska: jeśli ugrają podium to zapiszą się w historii Lechii, jeśli spadną to się ich powiesi za jaja. Jeśli się jedynie utrzymają to będzie jak na załączonym obrazku odnośnik
23 lutego 2015, 17:31 / poniedziałek
Jasne ze tak, jakies proporcje trzeba zachować.Z drugiej strony cos w tym jest, bo żona mówi,że przed meczem i po meczu zachowuję sie jak nienormalny;-)
23 lutego 2015, 22:14 / poniedziałek
Cygnus x-1: spoko... błędów nie robi tylko ten, co nic nie robi... nie? :-)

Mnie też się zdarzają.

Pzdr.

SS-grammar
23 lutego 2015, 22:52 / poniedziałek
Proponuję co niektórym odpocząć od przychodzenia na mecze ,może dwa trzy spotkania .Nabierzecie dystansu do zawodników i trenera.Trawa się zazieleni Lechia zacznie wygrywać mecz po meczu.I żony zauważą metamorfozę.Pozdrawiam optymistów
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.204