Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Zbiórka na nowe szatnie na PGE Arenie

strona 1/2

14 lutego 2015, 11:19 / sobota
Zakładam nowy temat, żeby trafił do większej ilości osób. Lechia prowadzi akcje crowdfundingową, polegającą na zbiórce pieniędzy na remont szatni gospodarzy na PGE Arenie, żeby nasi piłkarze czuli, że są u siebie. Celem jest zebranie minimalnie 30.000 zł do 15.04.2015. Klub daje ciekawe nagrody za udział w akcji np bilety na wybrany mecz, piłki, koszulki z autografami, udział w treningu czy też można zaprosić piłkarza na urodziny czy kolację.

Tutaj jest link do akcji: odnośnik
14 lutego 2015, 11:54 / sobota
tam trzeba się jakos ekstra gdzieś logować czy idzie przez stronę Lechii ?
14 lutego 2015, 12:09 / sobota
Trzeba się zarejestrować na tej stronie.
14 lutego 2015, 12:13 / sobota
rejestrujesz się przez twitera, facebooka lub maila
14 lutego 2015, 12:23 / sobota
dzięki
14 lutego 2015, 14:50 / sobota
Cel szczytny - zakup, chociaż kwota niepowalająca, dokonany.
14 lutego 2015, 19:24 / sobota
Na początku coś słyszałem o tym, ale później temat ucichł. Chodzi mi o to, że po Euro mieli trochę pozmieniać na PGE. Co prawda powstał napis z krzesełek, ale mi się marzy herb Lechii gdzieś w widocznym miejscu na zewnątrz stadionu np. obok napisu PGE Arena albo coś w tym stylu. Można byłoby też środki na to uzbierać. Fajnie byłoby z daleka widać kto jest gospodarzem.
15 lutego 2015, 00:35 / niedziela
21% w 2 dni, ładnie idzie, oby tak dalej.
15 lutego 2015, 13:50 / niedziela
no szybko idzie teraz koło 28 %, tak się zapytam - po wyborze biletu na mecz macie kolejny krok czy na tym się kończy (nie ma wyboru sektora itp.) i bilet jakoś później przyjdzie czy jak ?
tak pytam bo na takich akcjach się nie znam ...
15 lutego 2015, 14:01 / niedziela
Najlepiej byłoby mieć jakąś oryginalną nazwę stadionu. Tak jak Santiago Bernabeu, Camp Nou, Stamford Bridge, Old Traford,
Ale to tylko marzenia i nasz stadion musi się nazywać PGE arena
15 lutego 2015, 14:09 / niedziela
Nie musi, i niebawem raczej nie będzie.
Co innego, ze bedzie to nazwa innego sponsora a nie np "Baltic Arena".
15 lutego 2015, 14:41 / niedziela
Nie wiem jak to będzie z biletami, na razie tylko wybrałem mecz i jak będzie bliżej do niego to się zainteresuję bardziej, może przyjdzie kiedyś coś na maila.
15 lutego 2015, 14:45 / niedziela
portfel - pewnie dostaniesz emaila aby sprecyzować jaki mecz sektor itd.
Dla mnie akcja na duży plus i nie chodzi tu tylko o cel akcji, ale też o to ze oprócz tego działa pozytywnie na emocjonalne związki z klubem szerszej grupy ludzi. Tworzenie atmosfery wspólnoty i tego ze razem możemy wszystko. W myśl zasady: Cała Lechia zawsze razem!

TYLKO LECHIA!
15 lutego 2015, 15:20 / niedziela
Dzięki wszystkim za odp :)
Cygnus x-1 - zgadzam się z Tobą w 100 %, nie oszukujmy się gdyby chodziło o pieniądze to w skali klubu żadna kasa, nawet gdyby grajki chciały spersonalizować szatnię to przy ich zarobkach zrzuta po tysiaka nie byłby problem. Zresztą te "nagrody" są korzystniejsze dla kibiców, niż gdyby je kupować w klubowym sklepie :)
akcja na plus dla organizatora - w tym wypadku chyba marketing Lechii ...
15 lutego 2015, 16:25 / niedziela
Oczywiście że chodzi o podkreślenie związku kibiców i klubu, 30 tys to żadna kasa przy budżecie na pensje piłkarzy. Akcja na pewno na plus dla działu marketingu!
15 lutego 2015, 18:59 / niedziela
Zgadzam się z opiniami powyżej... ale - swoją szosą - piłkarzykom też mogłoby "wpaść do głowy" żeby wszystko, co zostanie zebrane przez kibiców zdublować z własnych funduszy pokazując, że i im zależy na tym magicznym 'team spirit'.

Nowy kapitan powinien być tym, który da przykład... w końcu to on to niejako spowodował.
15 lutego 2015, 22:10 / niedziela
No i pękło nam 10 000zł.
16 lutego 2015, 09:56 / poniedziałek
Dostaliście coś na maila w sprawie biletów?
16 lutego 2015, 09:57 / poniedziałek
47 %
16 lutego 2015, 10:14 / poniedziałek
pękło 50%, w takim tempie jak będziemy zbierać kasę to do szatni jeszcze jakiegoś piłkarza będziemy mogli im dorzucić ;)
16 lutego 2015, 10:50 / poniedziałek
hmm, zaszalałem sobie z koszulką, ale dopiero teraz do mnie dotarło, że na oficjalnej nie ma żadnego info o tej akcji.. mam nadzieje, że nie jest to żadna podpucha ;-)
16 lutego 2015, 10:54 / poniedziałek
Tak chuliganeria z Gedanii zbiera na oprawę i robią Nam koło pióra...

odnośnik
16 lutego 2015, 10:55 / poniedziałek
Napisz do marketing@lechia.pl jeśli masz wątpliwości
16 lutego 2015, 11:03 / poniedziałek
@Zabory: umknął mi gdzieś ten post. dzięki za info.
16 lutego 2015, 15:00 / poniedziałek
proszę proszę 61 %
16 lutego 2015, 23:50 / poniedziałek
o Pany 78 % :)
17 lutego 2015, 21:22 / wtorek
97% ciekawe czy peknie 100 do północy?

TYLKO LECHIA!
17 lutego 2015, 21:43 / wtorek
Brakuje 400 zł więc na pewno
17 lutego 2015, 21:59 / wtorek
Właśnie pękło !
3 dni i.... ;) Gratulacje dla biało-zielonej braci ! Jestem ciekawy celu dodatkowego ?
A może by tak koszulki dedykowane ? - a Duch zajmie się projektem
17 lutego 2015, 22:01 / wtorek
100% ;)

wg info z DB dodatkowa kwota ponad 30 ma być m.i.n na oprawę

(...)
W klubie wiedzą już co zrobić, gdyby udało się zebrać więcej pieniędzy niż 30 tysięcy złotych.
- Pierwsza rzecz to odpowiednia aranżacja oświetlenia w biało-zielonych barwach w tych strefach. Druga to dołożenie się do fajnej oprawy, zgodnej z przepisami. Kibice chcą przygotować coś spektakularnego na kwietniowy mecz z Legią Warszawa - kończy Agnieszka Weissgerber, PR i CSR manager w Lechii.
.
17 lutego 2015, 22:01 / wtorek
Już tak sobie nie dodawajmy :) 4 dni z groszami. Oczywiście wynik i tak imponujący.
17 lutego 2015, 22:03 / wtorek
i gitara
17 lutego 2015, 22:12 / wtorek
Krzycho - rzecz jasna, że 4 ;)

Ad Tomas - wynika z tego, że teraz dla samych siebie zbieramy. Czyli taka internetowa "pucha" ? Co na to Lwy ?
17 lutego 2015, 22:56 / wtorek
Ja mam mieszane uczucia co do tej akcji, bo według mnie taki wystrój szatni który ma na celu identyfikację zawodników z klubem jest sprawą oczywistą i jestem szczerze zaskoczony, że nasze szatnie do tej pory nie są wyraźnie biało-zielone. Od samego początku (afera krzesełkowa) nasz stadion próbowano zrobić jak najbardziej neutralnym, tak jakby tu kiedykolwiek miał szansę grać regularnie inny klub.
Na szczęście powoli wszystko zmierza w dobrym kierunku i nasz bursztyn będzie coraz bardziej biało-zielony, aczkolwiek o wystrój szczególnie szatni gospodarzy powinien zadbać klub, a zbiórka powinna być przeznaczona raczej na biało-zielone zdobienia stref dostępnych dla wszystkich kibiców podczas meczu.
Trochę sobie ponarzekałem, ale oczywiście akcję wsparłem i czekam na koszulkę.
17 lutego 2015, 23:19 / wtorek
Szacun pełen 102%...
18 lutego 2015, 08:57 / środa
@sew: Wydaje mi się, że nie do końca zrozumiałeś cel akcji. Tak jak mówisz, o wystrój powinien zadbać klub. Akcja raczej jest bardziej zagraniem marketingowym, mającym na celu przywiązanie kibiców do klubu. Przykładowo, pakiet za 180zł w skład którego wchodzi meczówka z autografami, do tego dwa bilety na sektory 1 i 2 oraz wpis na tablicy nijak się ma do rzeczywistej wartości tych rzeczy. Zwykła koszulka w sklepie Lechii kosztuje już 165zł. Do tego bilety każdy chyba coś koło 40zł, to już wartość "nagród" masz 245zł.
18 lutego 2015, 09:58 / środa
jak to jest z ta tablica ? przelalem 30 zl to moge dac wiecej niz 1 nazwisko na tablice ?
18 lutego 2015, 10:25 / środa
Jeżeli w ramach tych 30 zł kupiłeś więcej niż jedną nagrodę to tak, w panelu na liście możesz dopisać inne nazwisko.
18 lutego 2015, 11:29 / środa
To jest śmieszne akurat żeby jeszcze kibice zbierali na ten cel...Dlaczego piłkarzyki nie mogą dać z własnych kieszeni? Zarabiają nie mało...
18 lutego 2015, 11:42 / środa
Śmieszny, a raczej żałosny to jest twój wpis.
18 lutego 2015, 11:42 / środa
KKary - a ja akurat uważam, że to dobrze że będzie wkład kibicowski. I znalazłbym na to dużo argumentów.
18 lutego 2015, 13:34 / środa
KKary , tak delikatnie , nic nie kumasz

juz jest 34tys i "tylko" 485 kibiców
18 lutego 2015, 14:52 / środa
Dla mnie to tez lekki skandal ze klub nie potrafi wyłożyć 30tys.
Zapraszam czasem na Ergo do RehaSport na parking jakimi furami przyjeżdżają nasi piłkarze.

p.s Makuszewskiego Mercedes powala
18 lutego 2015, 14:58 / środa
@Raginis myślę, że ta wypowiedź: "Druga to dołożenie się do fajnej oprawy, zgodnej z przepisami. Kibice chcą przygotować coś spektakularnego na kwietniowy mecz z Legią Warszawa - kończy Agnieszka Weissgerber, PR i CSR manager w Lechii. ", a zwłaszcza drugie zdanie jest odpowiedzią na Twoje pytanie :)
18 lutego 2015, 15:17 / środa
n4rc nikt Ciebie do niczego nie zmusza, jarasz sie furą Makuszewskiego idz do kibelka i to załatw sam ze sobą
18 lutego 2015, 16:24 / środa
Myślę, że klub by spokojnie wyłożył te 30 tys,a i więcej jakby było trzeba.. Tu chodzi o fajna akcję, gdzie za pół darmo możesz zgarnąć piłkę, koszulkę z autografami, wynająć piłkarza na obiad z dzieciakiem, czy mały trening. Normalnie byś tego nie był w stanie zrobić, a tu masz okazję by jednocześnie wesprzeć klub i zgarnąć jakiś bonus w niewygórowanej cenie. Więc klub w tej akcji też daje coś od siebie. Tyle tłumaczeń wystarczy, czy kapuściane łby dalej nie kumają?
18 lutego 2015, 17:00 / środa
Dla mnie jest też bardzo dziwne to, że o czymś tak ważnym jak identyfikacja zawodników z barwami klubowymi już w szatni, zadbano dopiero po czterech latach funkcjonowania stadionu.
18 lutego 2015, 17:07 / środa
na odnośnik jest aktualizacja celów i nowe fanty - już trochę grubsze :)
18 lutego 2015, 17:53 / środa
ad swe - Otóż to, w dodatku sam fakt że ta - przynaję, nienajgorsza marketingowo - akcja została określona jako "zbiórka kibiców na nowe szatnie" może brzmieć dość kpiarsko - jakby to "szatnie się zużyły [ot, magia bursztynka, "a taki był, na ełro..."] i kibice [bo kto innego to interesuje, tu są transfery panie i wielka piłka a nie jakieś pierdoły - zupełnie jak swego czasu kolor krzesełek] się zrzucą, jak w V lidze na buty dla piłkarza" - to ja się nie dziwię reakcjom kulegów powyżej, chociaż przedramatyzowanych, niemniej dobrze że przynajmniej coś się w tym zakresie dzieje - może bursztynek mimo wszystkich swoich przywar (z nierentownością włącznie) będzie jeszcze mniej "nijaki", cel dodatkowy też dobrze wygląda, chociaż brzmi niepokojąco - mam tylko nadzieję że to nie oznacza nastania epoki projektów opraw powstających w dziale PR, jak i te zapewnienia o "oprawie zgodnej z przepisami" - pani Agnieszko, nec temere ale i nec timide :))

oraz, na koniec cytując jeszcze raz: "PGE Arena jest miejsce przyjaznym dla wszystkich, jednak jest też zwyczajem, że klub grający na obiekcie ma na stadionie swoje znaki szczególne (...)" - pomijając tę głęboką, wręcz antropologiczną analizę, tak po stwierdzenie że "bursztynek jest miejscem przyjaznym dla wszystkich" dowodzi wreszcie, skąd te wyniki :)))

szalom
18 lutego 2015, 18:22 / środa
Kilka zdań ode mnie.
Po pierwsze nikt nikogo nie zmusza do wpłacania. Po drugie tak jak ktoś wcześniej napisał równowartość nagród jest większa od wpłacanej kwoty. Każdy coś zyskuje na tej akcji. A już doszukiwanie się w tej akcji, że zarząd albo dział PR będzie nam robił oprawy jest po prostu żałosne, wstyd czytać takie komentarze. Przecież oczywiste jest, że zarząd nie da Lwom na race, bo są zakazane i klub miałby przez to kłopoty. Już widze tytuły w gównie wyborczym ,, Lechia sponsoruje race kibolom"
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025