Gdańsk: wtorek, 9 marca 2021
FORUM
Podstrony:

Zbiórka na nowe szatnie na PGE Arenie

strona 2/2

18 lutego 2015, 19:00 / środa
dobrze poszło nie do połowy kwietnia ale w pięć dni może by pociągnąć dalej w głowach marketingowców się zalęgło, może oprawy klubowe czy coś innego, widać że zainteresowanie jest, trochę nienaciąganiem trąci. OK na konkretny cel nie ma sprawy ale na ogólniki? ja w to nie wchodzę
18 lutego 2015, 19:01 / środa
Tak Panowie najlepiej nic nie robić i się położyć, bo zawsze będzie "czemu tak późno".
Skromnie, ale akcję wsparłem.
18 lutego 2015, 19:24 / środa
niech zainwestuja w lampy ktore beda nagrzewac murawe, bo to jest jakas masakra by na niej grac.
Zespol ekstraklasowy ,a murawa jak w IV lidze
18 lutego 2015, 19:58 / środa
Kto ma zainwestować? Klub ? Poza tym lampy to pół biedy. Kto zapłaci za prąd - to już nie jest inwestycja tylko koszty. Taka pora roku, parę dni przed meczem śnieg tam leżał. Kiedyś została podjęta decyzja, że medodą dbałości o murawę jest jej wymiana regularna i chyba jedną wymianę operator ma w ramach usługi gwarancyjnej.

zresztą: odnośnik
18 lutego 2015, 20:10 / środa
temat zbiórka na nowe szatnie faktycznie brzmi źle ale nie znałem nazwy jeszcze tego projektu a później nie mogłem zmienić nazwy tematu
18 lutego 2015, 20:34 / środa
Słodowy, z całym szacunkiem ale to jest poplątane z pomieszaniem, nie kibiców jest zadaniem dbanie o jakość murawy i jej pielęgnację, zarówno my płacąc za bilety by patrzeć i dopingować grę naszych kopaczy chcemy boisku o jak najwyższej jakości by nie było wymówek, jak i klub płacąc za możliwość grania na PGE powinien powiedzieć zaraz co nas obchodzi pora roku, koncerty i inne czynniki chcemy jakości boiska przez duże "J", a jak to będzie to zrobione to zmartwienie operatora
18 lutego 2015, 21:28 / środa
A propos tematu... Zbiórkę na oprawę mogę zrozumieć, choć wolę wrzucić kasę bezpośrednio do puszki na stadionie. Szatnie też jeszcze mogę pojąć, ale zrzuta na sparingpartnera z LM? Po to, żeby różnym wynalazkom z całej Polski dać możliwość podziwiania "gwiazd" światowego formatu, kiedy my dostaniemy 500 bietów w promocyjnej cenie 90, zamiast 100 zł., żeby móc dopingować Lechię? Dziękuję, postoję.
18 lutego 2015, 21:34 / środa
Nie widziałem takiej "opcji" zbiorki, ale jeżeli to prawda to ich kurwa poniosło, ślepy Owsiak macza w tym palce czy ki chuj?
18 lutego 2015, 21:37 / środa
Daleko nie trzeba szukać.
odnośnik
18 lutego 2015, 21:44 / środa
podobno następna zrzutka ma być na koseckiego jak warszawiaki z ligi europy polecą
18 lutego 2015, 21:53 / środa
ret - jesli dobrze zrozumiałem tekst z lechia.gda.pl to chodzi o zbiórkę na oprawy meczów z Legią i ze sparing partnerem z LM, a nie za zakontraktowanie meczu.
Poza tym sparingpartner z LM to bardzo szerokie spektrum, moze to byc Real Madrid jak tez Apoel Nikozja, BATE Borysów lub inny Victoria Pilzno.

TYLKO LECHIA!
18 lutego 2015, 22:05 / środa
Racja, Cygnus. Analfabetyzm wtórny się odezwał, sorry za ferment. Choć można to zrozumieć i w ten sposób, że na meczu z Legią będą dwie/trzy itd. oprawy. Mniejsza o to, mój błąd.

Poza tematem, pozostaje kwestia rywala z LM i ceny biletów, żeby miał kto zaprezentować tę oprawę, ale pewnie jeszcze będzie czas, żeby się o to powk*rwiać:)
18 lutego 2015, 22:37 / środa
Nie chcecie w tym brać udziału to nie. Ale się przynajmniej nie wp...lajcie ze swoim jęczeniem. Albo jeszcze lepiej - zaproponujcie coś lepszego. Za chwilę się dowiem, że ja i jeszcze ponad 500 (na chwilę obecną) innych kibiców to banda frajerów, leszczy, januszów i cośtam jeszcze.
19 lutego 2015, 00:55 / czwartek
kulego szanowny, nurmalnie takich rzeczy nie wytykam, ale - jesteś tu od 3 dni, a do tego czytając posty do tej pory popełnione wyczuwam swoim garbatym nosem że faktycznie "w marketingu zaczęło się dziać", toteż wskaż proszę kto i gdzie się "wpierdala jęczeniem", bo nie widzę (pomijając fakt, że ostatnio w polskim internecie istnieje mocna tendencja do określania jakiegokolwiek głosu odbiegającego od odgórnego zachłytu "hejtem", i na forumce tutejszej też się niestety przykładów tego da znaleźć), albo lepiej - porzućże ten obrażalski ton godny kolegów i sympatyków Owsiaka, bo frajerów leszczy i januszy tutaj nie znajdziesz aż tylu by się na to chłycili, dziękuję i pozdrawiam

i ad Lewcinho - komu wstyd i dlaczego to już nie moja sprawa, ale żeby wstydu uniknąć polecam czytać uważnie i ze zrozumieniem, zarówno post do którego się odnosi, to raz, a dwa - także sam materiał o którym się pisze... ale skoro już mowa, to nikt nie pisze o tym że KLUB MA ZADEKLAROWAĆ ILE ZA TO RAC BĘDZIE I CHUJ, tytuły w gównie wybiórczym - no proszę, a tyle razy tu czytałem że "kogo one interesują" :) - powstaną takie, jakie sobie ich z dupy wzięci gryzipiórkowie wymyślą niezależnie od okoliczności i wpłynąć na to można jedynie chyba post factum drogą sądową, więc widzenie pochodzenia lekko stamtąd, skąd i gryzipiórkowie przychodzą - zwłaszcza że tym tokiem myślenia równie dobrze można stwierdzić że 'race fuj, wszystko inne też bo źle napiszą'
[natomiast tak dla porównania, skorośmy się tego uczepili, co ciekawe jakoś w Poznaniu (tak, wiem, chuj nas obchodzi amika itd. - inna sprawa że z tą demoniczną 'co ludzie powiedzą' wybiórczą też mają tam adekwatnie na pieńku) taka Kampania Piwowarska nie czuje potrzeby deklarowania na każdym kroku że "kapsle są zbierane na BEZPIECZNĄ, KULTURALNĄ I ZGODNĄ Z PRZEPISAMI OPRAWĘ" :)]
dodajmy jeszcze, że nie mówimy o jakimś 'doszukiwaniu się', ale właściwie w tekście o którym mowa ani razu nie jest wspomniane, by te wspomniane "Biało-Zielone oprawy" miały powstać przy jakiejkolwiek współpracy z Lwami - z jednej strony można mieć nadzieję że to jedynie "delikatne niedopatrzenie", z drugiej teoretycznie niby nie byłoby nic w tym złego, jeśli klub chciałby coś zorganizować nawet "na własną rękę" (chociaż wiadomo jak bardzo jest to sztuczne, vide 'ultrasi' red chuj Salzburg), gorzej jeśli miałoby to później posłużyć jako pałka pt. "my tu taką ładną oprawę sami umiemy zrobić, a te kibole wszystko psują i bursztynka nam zamkną" - ale to już takie tam, gdybanie (albo i zwykła ostrożność, zwłaszcza wskazana gdy mówimy o działaniach zwłaszcza 'z zewnątrz', skąd zazwyczaj bywają wszelie 'pijary', odnośnie trybun)... z pierwszą częścią się zgadzam, ale kończę temat, bo zaraz mnie tu Gwardia Rewolucyjna osaczy za sabotaż, defetyzm, wrogość wobec ajatollaha i "hejterstwo", czy jak to dzisiaj kurwa nazywacie :)))

szalom
19 lutego 2015, 08:20 / czwartek
Według mnie dobrym pomysłem byłaby zbiórka na umieszczenie znaku klubowego na zewnętrznej koronie stadionu obok logo PGE. Oczywiście moga być jakieś ograniczenia w umowie z PGE czy operatorem, więc jeżeli tak jest to tematu nie ma. Fajnie jednak jakby stadion również z zewnątrz przypominał że jest domem Lechii.
19 lutego 2015, 09:35 / czwartek
jednym się pomysł podoba - innym nie - przecież nikt nikomu nie każe płacić - akcja jest dobrowolna... a jak ktoś ściągnie zawodnika na urodziny dzieciaka, kupi tańszy bilet na mecz czy koszulkę to tylko się cieszyć ...
19 lutego 2015, 09:49 / czwartek
Kulego protokolant. Normalnie nie odpowiadam na takie posty ale jawisz się osobą ogarniętą więc uczynię wyjątek :) Owoż zauważywszy, że na twitter pojawiło się konto tej zacnej strony i parę wpisów uznałem, że zarejestruję się tu, gdyż nie ma ograniczenia do 160 znaków :).

Co do jęczenia - pytanie podstawowe dla mnie - Czy to jest dobre dla Lechii ? Jezeli odpowiedź jest "Tak" (a tak jest) to wszelkie głosy kontestujące traktuję jako jęczenie jeżeli nie są konstruktywne (czyli nie zawierają propozycji ulepszeń a są jęczeniem typu "Czemu sobie piłkarzyki same nie urządzą szatni").

W dzień meczowy kibice wydają więcej przed meczem na wspieranie browarów niż klub chce zebrać na te dwie akcje (parę tysięcy ludzi pijących piwo x klika piw).

Dodatkowo - każdy by chciał zajebistą murawę , ja też. Ale czy każdy by zaakceptował podwyżkę cen biletów na ten cel. Taki podatek nazwijmy go "murawnym" w wysokości np 20 % . To by było dopiero jęczenie chociaż w skali miesiąca byłoby to kilka PLN.

Przy okazji - moim zdaniem warto powtórzyć w sobotę akcję zborki na koszty wiadomej oprawy - w piątek trudno bylo mojemu dziecku namierzyć osobnika z puchą a miał drobne na ten cel- może dlatego że było ciemno. W sobotę będzie jasno w porze meczu :)
19 lutego 2015, 11:17 / czwartek
Po szatniach, zbieramy na oprawę!

Jak zapewne wiemy, Lechia od kilku dni prowadzi akcję crowdfundingową, podczas której zbierano środki na zrealizowanie „Biało-Zielonej PGE ARENY”! Dzięki zebranej w ciągu 5 dni (!) kwocie, szatni oraz korytarzom stadionu zostanie nadany Biało-Zielony charakter.
Na cel ten potrzeba było 30 tysięcy złotych. Wspólnie z klubem postanowiliśmy, iż nie przerywamy akcji i dodany został dodatkowy cel, jakim będą kibicowskie oprawy!

Jak jest przekonany nasz klub:
"Nie mamy żadnych wątpliwości, że jesteście WSPANIALI, potraficie stworzyć na stadionie wyjątkową atmosferę i nie macie sobie równych w kraju. Przystępując do projektu „Biało-Zielona PGE ARENA” zapewniliście piłkarzom komfort spędzania ostatnich chwil przed meczami w pomieszczeniach, które będą miały gdańską duszę. A teraz RAZEM przenieśmy te chwile biało-zielonego spełnienia na trybuny! Już w kwietniu Lechia podejmie na PGE Arenie mistrza Polski – Legię Warszawa. Latem czeka nas jeszcze większe wydarzenie – przeciwko Lechii zagra wielki europejski klub, uczestnik Ligi Mistrzów. Pragniemy, aby te dwa spotkania były wyjątkowe. By każda osoba, która pojawi się na naszym meczu, zapamiętała go na długie lata. WSPÓLNIE STWÓRZMY i PRZYGOTUJMY „Biało-Zielone oprawy”! Niech ten wyjątkowy KIBICOWSKI PREZENT doda sił naszym piłkarzom i jeszcze bardziej zmotywuje ich do walki!

Jak imponująca może być oprawa meczowa przedstawia wizualizacja, a my wiemy, że możemy przygotować ją RAZEM Z WAMI jeszcze LEPIEJ!"

Wizualizację, szczegóły oraz korzyści płynące z uczestnictwa w akcji możecie znaleźć pod adresem: odnośnik
A my już teraz zachęcamy do wsparcia akcji!
19 lutego 2015, 11:31 / czwartek
A już chciałem napisać,że jeśli Lwy Północy nie byłyby zaangażowane w stworzenie tej oprawy to cel zbiórki nie miałby sensu,bo powstałby bez nich jakiś stworek a'la fan club Barcelony z meczu z nami,a tak wszystko jasne i klarowne.Cel zbiórki na oprawę z Legią ma w 100% rację bytu
19 lutego 2015, 11:40 / czwartek
Wszystko jasne i klarowne mecz z zawiszą za 2 dni TYLKO ZWYCIĘSTWO LECHIO!!!!
19 lutego 2015, 19:59 / czwartek
ad Lwy Północy - i o to chodziło, jakby to powiedział dziadełe: "ale klar", miód na moje oczy - dzięki :)

szalom
19 lutego 2015, 20:30 / czwartek
przedluzmy akcje, to moze zbierzemy kase na murawe...
20 lutego 2015, 15:38 / piątek
Jakby ktoś nie zauważył to na mailach są wiadomości odnośnie odebrania biletów.
20 lutego 2015, 16:40 / piątek
Super sprawa, fajnie, że vouchery są na dowolny mecz:)
2 marca 2015, 08:22 / poniedziałek
Panowie ktoś wie jak odebrać te Vouchery na mecze?
2 marca 2015, 09:41 / poniedziałek
Zaloguj się na stronie zbiórki i wejdź w twoje nagrody
2 marca 2015, 10:21 / poniedziałek
Wchodzę i mam informację, że na prezent mam czekać do końca maja. Wybieram mecz na który chcę iść, klikam zapisz i nic...
2 marca 2015, 10:23 / poniedziałek
Dostaniesz na maila nr vouchera, przy zakupie biletu online podajesz ten nr i nie musisz płacić.
12 marca 2015, 19:00 / czwartek
A tym czasem.... klub zmienił nazwe projektu z ,,biało-zielona PGE Arena'' na ,,Tęczowa PGE Arena''. odnośnik
12 marca 2015, 19:46 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 marca 2015, 12:50 / piątek
Żeby jego tęczowi koledzy nie chcieli adoptować naszych trampkarzy... Poradzimy sobie bez takiego "ambasadora"!
13 marca 2015, 16:38 / piątek
hahahah zablokowali dodawanie komentarzy przez fb
26 marca 2015, 11:37 / czwartek
Panowie, 19 dni, 191%, brakuje nie cale 2500
30 marca 2015, 22:46 / poniedziałek
Ze strony akcji:

Cała Lechia dla Fundacji Pomorze Dzieciom - drugi cel dodatkowy!
Rozpoczynamy ostatni etap projektu LECHII GDAŃSK oraz JEJ WSPANIAŁYCH KIBICÓW! Wiemy już, że pomieszczenia na PGE Arenie będą miały Biało-Zieloną DUSZĘ, a podczas dwóch prestiżowych spotkań NASZEJ LECHII uroku trybunom dodadzą efektowne oprawy. Teraz czas na drugi cel dodatkowy, który Piotr Wiśniewski nazwał „wyjątkowym”. I tak jest w rzeczywistości!

Lechia Gdańsk współpracuje z Fundacją Pomorze Dzieciom, nasi piłkarze niedawno uczestniczyli w wyjątkowym balu karnawałowym, adresowanym do podopiecznych hospicjum fundacji oraz ich rodzin. Misją Fundacji są działania, które przyczyniają się do promocji idei dziecięcej opieki paliatywnej. Pomorze Dzieciom zapewnia śmiertelnie chorym najmłodszym pacjentom bezpieczny pobyt w rodzinnym domu w ostatnim okresie ich życia, zapewnia 24-godzinną opiekę medyczną w ramach prowadzonego hospicjum dla dzieci, ale także udziela wsparcia psychologicznego i socjalnego rodzinom. Motto Fundacji brzmi: „Skoro nie możemy dołożyć dni do Ich życia, dołóżmy życia do Ich dni”. Jako Lechia Gdańsk JESTEŚMY Z NIMI I ICH MŁODYMI PACJENTAMI!

Aktualnie Fundacja może objąć opieką 20 małych podopiecznych. Jedna doba utrzymania małego pacjenta kosztuje 170 PLN. WSPÓLNIE „DOŁÓŻMY ŻYCIA DO DNI DZIECI”. Dołączając teraz do akcji „Biało-Zielona PGE ARENA” sprawiasz, że pacjenci Fundacji Pomorze Dzieciom uzyskają możliwość dodatkowej opieki przez wyspecjalizowany personel Fundacji, a dodatkowo sam wygrywasz nagrody! Przygotowaliśmy specjalny zestaw niespodzianek, których wykupienie związane będzie z zapewnieniem opieki podopiecznym Fundacji Pomorze Dzieciom. Wybierając nagrodę za 7 zł fundujesz jedną godzinę opieki dla pacjenta Fundacji Pomorze Dzieciom oraz sprawiasz, że Twoje imię i nazwisko pojawi się na tablicy „My Tworzymy historię”. Nagroda za 14 PLN to już dwie godziny opieki, ale dodatkowo także bilet na mecz ligowy Lechii. Kolejne nagrody mają wyższą wartość, a w puli są także koszulki z autografami całej drużyny.

A to jeszcze nie koniec – specjalnie dla WAS przygotowaliśmy DODATKI DO NAGRÓD. Są one wyjątkowe – to m.in. koszulki piłkarzy ze spotkania z Legią Warszawa.
13 lipca 2015, 14:39 / poniedziałek
Kiedy będzie remont szatni i utworzenie pamiątkowej tablicy?
Czy może coś przeoczyłem?
13 lipca 2015, 23:43 / poniedziałek
A czy ktoś zwiedzał już stadion w ramach nagrody? Mi wysyłali do tej pory wymijające odpowiedzi (napięty terminarz itp.)na zapytanie o termin zwiedzania a ostatnio już w ogóle przestali odpisywać
17 lipca 2015, 08:04 / piątek
Tu info świeże ze zdjęciami odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.326