Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Ruch Chorzów- LECHIA (27.02.2015)

strona 1/3

22 lutego 2015, 01:37 / niedziela
Miejmy nadzieję, że murawa pomoże.
Kevin za Colaka, Ariel za Możdżenia i Kazlauskas za Makiego
22 lutego 2015, 04:13 / niedziela
Nie pozostaje nic innego jak ograć Ruch na wyjeździe...
Do statystyków.
Kiedy ostatni raz Lechia wygrała w Chorzowie?
Ja jestem kibicem Lechii od ponad 20 lat i nie pamiętam aby nasi tam zdobyli 3 oczka...
22 lutego 2015, 04:30 / niedziela
9 listopada 2012. Ruch Lechia 0:1
Kacper Łazaj 86'

słaba pamięć ;-)
22 lutego 2015, 07:52 / niedziela
Skład powinien być ustalany tak że czwórka z tyłu i Łukasik mają pewne miejsce a pozostali są rotowani. Mamy sporo ofensywnych zawodników i jeżeli ci co grali wczoraj przez całą drugą połowę potrafią stwozyć 1 sytuację z drużyną co zdobyła 10 punktów w 20 meczach a na wyjeździe 2 w 9, to czas dać szansę Litwinowi, Wiśni itp a nawet Vranjesovi czy Buksie. W druzynie musi być konkurencja i presja żeby zawodnicy wiedzieli że mają flaki wypruwać żeby utrzymać miejsce w drużynie. I proszę nie używać argumentu o zgraniu czy schematach bo jedynym naszym wyćwiczonym schematem jest rozgrywanie piłki wszerz przez obrońców. Zresztą zgranie najważniejsze jest właśnie w defensywie.
22 lutego 2015, 20:35 / niedziela
Ale dałem plamę :P
Jedyna bramka Łazaja w ekstraklasie...
22 lutego 2015, 23:06 / niedziela
Chorzów – miasto śląskie o szerokości (nie licząc fragmentu z Wojewódzkim Parkiem KiW )
w granicach140000-240000 cm . Ulic o nazwach pochodzących od nazw miast – niewiele ale tych najważniejszych nie brak. Są zatem: ulica Gdańska, Wrocławska, Krakowska , Lwowska i Wileńska. Nie ma natomiast Warszawskiej , Łódzkiej o Lubelskich, Białostockich, Bydgoskich nie wspomnę nawet.
Miasto dumne ze swojej drużyny piłkarskiej i wielkich piłkarzy, że wspomnę: Cieślika,Maszczyka, Wyrobka , Buncola, Bulę, Warzychę czy innego świetnego napastnika o polsko brzmiącym nazwisku Joachima Marxa. W czasach przedhistorycznych grał tu słynny Wilimowski bodajże Ernest, co to Leonidasowi ustępować nie zamierzał . Drużyna, która dopóki nie zmierzyła się w barażach z Lechią w 1987 roku nieprzerwanie występowała w ekstraklasie.

a teraz czas na wyjazd do Chorzowa: z szacunkiem dla rywali, sympatią do naszych byłych piłkarzy ale bez bojaźni i wielką wolą zwycięstwa -
23 lutego 2015, 00:00 / poniedziałek
Lille 1 , zapomniałeś o największej legendzie niebieskich - strzelcu najpiękniejszej bramki w historii polskiej piłki Januszu Jojko ( albo -jce o ile się odmienia)

a my swoje
23 lutego 2015, 00:15 / poniedziałek
Gianni jeździ na wyjazdy na różne dyscypliny, to zdarza mu się zapomnieć to i owo.

Boldi spędza życie w Galerii i w internecie, więc jest pierwszy do niepotrzebnej szydery...

;-)

Co do meczu... mnie ciekawią dwie kwestie oscylujące wokół dziesięciu minut. Czy Wiśnia dostanie więcej niż tą dzyszkę tym razem... i czy Cycu bedzie miał siły na więcej niż 10?
23 lutego 2015, 01:27 / poniedziałek
@synek
Nie zapomniałem. Widziałem tę bramkę na żywo więc jakbym mógł.
Wspomniałem za to o skutkach tej interwencji . Jednak prawdę mówiąc, to Lechia dwa razy ograła Ruch, wiec gdyby pominąć aspekt konieczności zmiany taktyki Niebieskich w meczu rewanżowym, jaki wymusił ten, jakby tu delikatnie nazwać ... dziwny gol , to w zasadzie nie miał on decydującego wpływu na losy tych baraży ;)
23 lutego 2015, 16:15 / poniedziałek
Lille 1 , ja również miałem okazję widzieć w realu samobója , czy miał czy nie znaczenie to tylko gdybanie , różnie mogło być .

Niemniej miała kolosalne znaczenie dla zgód czy układów kibicowskich , również w kontekście obecnej na meczu Wisełki

a my swoje
26 lutego 2015, 13:24 / czwartek
Juz jutro mecz a wątek dołuje na stronie, czas go podbić.
Mecz z Ruchem to jeden z tych meczów o 6 pkt. Pierwszy i w zasadzie najważniejszy, bo ewentualne zwycięstwo powinno nas "utrzymać w kontakcie wzrokowym z 8 pozycją" (takie kolarskie okreslenie ).
Remis spowoduje dalsze zawieszenie miedzy strefą spadkową, a środkową czescia tabeli i ciagła niepewność, o co walczyc bedzie Lechia.
Porażka spowoduje, ze na dobre zaczniemy oglądac wyniki Zetki, Ruchu, Korony czy Łęcznej, a o grupie mistrzowskiej bedzie mogli pomyslec juz tylko w kategorii cudu

Podsumowując, na stole leży gruba stawka i trzeba teraz pokazać jaja, aby pić szampana. Nie interesują mnie nieprzychylni sędziowie, nierówna murawa, złe wejscie w mecz, ma być ZWYCIĘSTWO!

TYLKO LECHIA!
26 lutego 2015, 13:36 / czwartek
W piątek o godz. 18.00 w Chorzowie Lechia Gdańsk zmierzy się z Ruchem Chorzów. Spotkanie poprowadzi sędzia Tomasz Musiał.
Arbiter z Krakowa w tym sezonie był rozjemcą trzech spotkań z udziałem Biało-Zielonych. Lechia odniosła w nich jedną wygraną i dwukrotnie zremisowała. Z kolei w przypadku Ruchu Chorzów sędzia Musiał gwizdał w jednym meczu, który „Niebiescy” wygrali.
26 lutego 2015, 21:56 / czwartek
A jaka murawa w Chorzowie?
Króliczki Playboya pod szyldem Lechii Gdańsk nie będą miały problemów z utrzymaniem równowagi na placu?
26 lutego 2015, 22:30 / czwartek
O co chodzi z tą równowagą ? Bączek miał urodziny przedwczoraj. Chyba że poprawiają w hotelu. Ale na twiterze cisza jakaś więc chyba Brzęczek im zabrał komórki i położył spać :)
27 lutego 2015, 10:53 / piątek
Mecz za kilka godzin, czyli prawie za chwilę.
Czy może ktoś wie jaka kadra pojechała/poleciała?
Nie potrafię nigdzie znaleźć takiej informacji.
27 lutego 2015, 12:40 / piątek
Najlepsza n te chwilę.Mój skład;
Bąk/Budziłek
Wojtkowiak Janicki Bougaitis Wawrzyniak
Kazauskas Łukasik Mila Wiśnia Grzelu
Ćolak
27 lutego 2015, 13:11 / piątek
Kevin, Leko, Wisnia i Grek muszą uważać na kartki (po 3 na koncie)
27 lutego 2015, 14:38 / piątek
Jako, że to mój pierwszy wpis to się przywitam - cześć, co do składu na dziś mam tylko pytanie co z Możdżeniem i Friesenbichlerem? reszta raczej zachowa pewny plac, pisaliście o Litwinie zamiast Makiego, raczej bez szans o czym w jednym z wywiadów wspominał Brzęczek.
27 lutego 2015, 14:53 / piątek
nie wiem czemu ale jak tylko zobaczyłem Twój wpis to bardzo posmutniałem.
Bardzo niefartowna nazwa użytkownika...
27 lutego 2015, 14:56 / piątek
@ Bianco
Skąd u Ciebie ten nick? A właściwie jego druga część ?
Wiem że w wielu językach oznacza zieleń , jednak tu to słowo dla wielu z nas ma zupełnie inną , trudną do zdefiniowania wartość...
27 lutego 2015, 14:56 / piątek
Jak dla mnie powini grać Jak ponizej,
Litwina nie widziałem, więc pewnie Maki w lepszej formie. Gdzie mozna zobaczyć mecz w necie ??

Bąk
Wojtkowiak Janicki Bougaitis Wawrzyniak
Makuszewski Łukasik Mila Borysiuk Grzelu
Friesenbichler
27 lutego 2015, 15:09 / piątek
Hmm nie chciałem nikogo smucić a tym bardziej urazić, nick wziął się stąd, że dużo jest biało-zielonych, a tak jak kolega wyżej napisał zapożyczyłem w tym przypadku z włoskiego. Czemu drugi człon jest źle kojarzony?
27 lutego 2015, 15:13 / piątek
Lepiej zmień....
27 lutego 2015, 15:32 / piątek
@bianco
"...Czemu drugi człon jest źle kojarzony?"

Wprost przeciwnie, jest bardzo dobrze wspominany i dlatego zmień...

P.S. jak chcesz wiedzieć dlaczego ? - poszukaj po naszym forum a sam przyznasz nam rację. Nie czas i miejsce żeby to wyjaśniać.
27 lutego 2015, 15:42 / piątek
Nawet sie nie wahaj zmien lepiej...
27 lutego 2015, 16:13 / piątek
Zmienię, pewnie, napisałem już maila do technicznych, bo samemu chyba nie ma opcji
27 lutego 2015, 16:52 / piątek
Ponawiam prośbę o live stream do meczu.
27 lutego 2015, 16:59 / piątek
27 lutego 2015, 17:10 / piątek
Jeśli chodzi o wyjściową 11 to Jaroslaw35 bingo :-)
27 lutego 2015, 17:16 / piątek
Lechia:
Bąk – Wojtkowiak, Janicki, Bougaidis, Wawrzyniak – Makuszewski, Łukasik, Borysiuk, Mila, Grzelczak – Friesenbichler

Ruch:
Putnocky – Konczkowski, Grodzicki, Helik, Oleksy – Babiarz, Surma – Kowalski, Starzyński, Zieńczuk – Visnakovs
27 lutego 2015, 17:17 / piątek
Łukasik - Borysiuk. Z tym tandemem od pierwszych minut Lechia jak dotąd nie błyszczała. Niby na papierze fajnie ale "w praniu" jakos nie wychodziło....
Oby dzis dali radę.

TYLKO LECHIA!
27 lutego 2015, 17:29 / piątek
No faktycznie trafiłem w 100 % ze składem. To może jeszcze wyniki obstawię na 2:0.
27 lutego 2015, 17:35 / piątek
Lepszy by był 0:2 ;)
27 lutego 2015, 17:55 / piątek
To fakt... Borysiuk i Łukasik na boisku razem to porażka. Jeden biegnie w prawo to od razu drugi też w tą samą stronę.... Miejmy nadzieję że dziś to tak nie będzie wyglądało.... Za Lechie za BKS!!!!
27 lutego 2015, 18:00 / piątek
Ekipa wyjazdowa dojechała :)
27 lutego 2015, 18:03 / piątek
Gruba przeginka z tym Lechijko jazda z kurwami podczas minuty ciszy. Tak się po prostu nie robi wobec zmarłego
27 lutego 2015, 18:08 / piątek
karol, nie ma ciebie tam wiec sie nie wypowiadaj na te tematy
27 lutego 2015, 18:10 / piątek
Póki co Ruch ciśnie.
27 lutego 2015, 18:11 / piątek
słaby początek puki co ...
27 lutego 2015, 18:11 / piątek
5 minuta a Makuszewski już dwie straty.Masakra co on gra.
27 lutego 2015, 18:14 / piątek
Przed chwilą kolejna jego strata.
27 lutego 2015, 18:24 / piątek
Karol, czepiasz się troszkę. Przestali jak dotarło że jest minuta ciszy. Słabego spikera w Chorzowie mają i tyle.
27 lutego 2015, 18:28 / piątek
Powiedz mi tylko co tam było do usłyszenia ? Czy stojący piłkarze w kółku nie oznacza minuty ??
27 lutego 2015, 18:29 / piątek
nie zawsze....
27 lutego 2015, 18:35 / piątek
Wojtkowiak na razie imponuje
27 lutego 2015, 18:37 / piątek
Na reszcie pierwszy strzał, myślałem że się nie doczekam
27 lutego 2015, 18:42 / piątek
Z przodu to taki dramat że aż żal patrzeć. To nie boisko zadecydowało o remisie z Zawiszą.
27 lutego 2015, 18:43 / piątek
rządzi przypadek
27 lutego 2015, 18:44 / piątek
Tragiczny mecz. Kevin Mila i MAKUSZEWSKI dramat.

Na plus obrona, w tym Wojtkowiak chyba najlepszy na boisku.
27 lutego 2015, 18:48 / piątek
Miałem pisać, że Maku się rozkręca... ale mamy gola :) Brawo!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013