Gdańsk: wtorek, 10 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Pogoń - LECHIA 13.03.2015r. g.20:30

strona 2/3

11 marca 2015, 14:57 / środa
Legia sie potknie w Gdansku jesli sędziowie nie pomogą.
11 marca 2015, 17:48 / środa
Hempik

Legia się potknie w Gdańsku nie raz. Chyba, że wymienimy murawę;]
11 marca 2015, 18:11 / środa
To teraz Ty Duchu za te potknięcie Legii na naszej murawie masz u mnie "lajka ":)
11 marca 2015, 19:58 / środa
Duchu masz racje zostawić teraz murawe w spokoju a przed meczem z Legia jeszcze ja bronami zaorać,Legia sobie nie pogra.Pózniej można zrobić trawniczek
11 marca 2015, 21:16 / środa
duchu,Ty masz jakies kompleksy,czy co?
Przestan przedstawiać Legie,jako Barcelone,czy inne Reale.Kopacze maja zostawić serducho na boisku,nie ważne,czy to dywan,czy kartoflisko,a o wynik będę spokojny.
11 marca 2015, 22:22 / środa
Czarny

Szczerze, to nie wiem, co Ci teraz strzeliło do głowy. Raczej da się zauważyć, że mój wpis jest humorystyczny. Jakie kompleksy? Nie wiesz, o czym mówisz. Być może ubzdurałeś sobie, że skoro mieszkam w Warszawie, to lubię Legię:) Nic bardziej mylnego. I powiem Ci, że Lechiście nie jest łatwo żyć na co dzień w takim miejscu, jak to. W miejscu, gdzie musisz uważać na to, co mówisz i jak się zachowujesz. A jednak od zawsze moje kolejne samochody mają gdańskie blachy i ramkę z naklejką Lechii. Trzy razy mi to zdemolowano, raz urwano przy okazji zderzak, raz zbito reflektor, ale mnie to jebie. Nigdy się też Lechii nie wyparłem. I tu ciekawostka: nikt mi nigdy nie robił z tego tytułu większych problemów "na mieście". Może miałem fart.

Przez 10 lat byłem cztery razy na stadionie Legii. Za każdym razem rywalem była Lechia. Dwa razy na trybunie gości, dwa razy incognito (bilans 2-2). Poza tym ani razu i z żadnego powodu.

Więc zbastuj nieco. Dla mnie Legia nigdy nie była ani fajną, ani szczególnie dobrą drużyną. Zresztą, w Polsce my jak mało kto potrafimy z nimi grać i mało która drużyna jest nam tak wygodna, jak Legia. Dlatego zakładam, że grać z nimi będziemy o zwycięstwo. Niemniej chyba nie wyjdę na legiofila, jeśli powiem, że w tej chwili to może być nasz najcięższy rywal. Co, Czarny? Wyjdę, czy nie wyjdę?

I na koniec, nie wiem, o co Ci chodziło z tym rzekomym porównaniem Legii do Barcelony. Dla mnie Barcelona to drużyna, która fartem zremisowała w Gdańsku i nic więcej.

Bez napinania, bo po co? Tylko Lechia!
11 marca 2015, 23:08 / środa
Mysle kolego Duch, ze zle odczytales przekaz Czarnego.
12 marca 2015, 00:01 / czwartek
Dokladnie.
Nie chce mi się pisać,ale nadmienię tylko,zebys uwazal z bajera,do kogo się tak odzywasz duchu.
12 marca 2015, 00:11 / czwartek
To nie jest żadna bajera. Zarzucasz mi coś, więc odpowiadam. Nie mam pojęcia, w jaki sposób mógłbym "nieopatrznie zrozumieć" wypowiedź: "duchu,Ty masz jakies kompleksy,czy co? Przestan przedstawiać Legie,jako Barcelone,czy inne Reale." Ani nie mam kompleksów, ani nie cenię przesadnie Legii. Rzuciłem ŻART.
12 marca 2015, 08:37 / czwartek
Zdecydowanie nie zajarzyłeś o co chodziło Czarnemu, gdyż nawet inną część zdania cytujesz:)
12 marca 2015, 09:35 / czwartek
"Aj-waj...", ale co tu więcej pisać... ;-)
12 marca 2015, 10:30 / czwartek
I w porządku. Odnoszę się do tego fragmentu jedynie, gdzie zostałem wywołany. Pozostała część i tak jest bezdyskusyjna.
12 marca 2015, 10:48 / czwartek
Krzysztof Jakubik będzie sędzią w piątek. Jego statystyki z tego sezonu (za lechia.pl) : W bieżącym sezonie ten arbiter prowadził jeden mecz z udziałem Biało-Zielonych, w którym pokonali oni Piasta Gliwice 3:1. Z kolei w przypadku „Portowców” Krzysztof Jakubik sędziował trzykrotnie i wszystkie te mecze Pogoń przegrała.

Natomiast 01.10.2013 tak o nim pisali więc nie wiem czy się bać czy nie:

Odstaje od reszty sędziów! Krzysztof Jakubik (30 l.) z Siedlec popełnił fatalne błędy w meczu Ruchu z Wisłą. Arbiter uznał bramkę Arkadiusza Głowackiego (34 l.), który był na sporym spalonym, a w końcówce spotkania powinien podyktować rzut karny dla Ruchu.
W pierwszych kolejkach tego sezonu praktycznie w ogóle nie mówiło się o potknięciach panów z gwizdkami. Sędziowanie było na wysokim poziomie. Niestety Krzysztof Jakubik zamazuje ten pozytywny obraz, ewidentnie krzywdząc Ruch w weekend. Gol ze spalonego dla Wisły, brak rzutu karnego i zła komunikacja z sędziami liniowymi. Za te "wyczyny" Jakubik powinien odpocząć od prowadzenia najbliższych meczów. - Był spalony przy bramce? Na pewno nie będę przepraszał, że strzeliłem gola - skomentował Arkadiusz Głowacki.
Przypomnijmy, że ten sam arbiter zasłynął ze skandalicznego prowadzenia kwietniowego meczu pierwszej ligi pomiędzy Zawiszą i Arką. Nie uznał on m.in. prawidłowo strzelonego gola przez bydgoszczan, a także nie podyktował ewidentnego rzutu karnego. Co ciekawe przed tamtym meczem wybuchła afera, że mecz może być ustawiony. PZPN zmienił nawet arbitra. - W Bydgoszczy wszystko dobrze szkoda, że nie przyjechali sędziowie. Niestety, potężne błędy - skomentował tamten mecz prezes PZPN Zbigniew Boniek (57 l.).
12 marca 2015, 17:36 / czwartek
Duchu szacun za to co juz piszesz . Ja zrozmialem zart , Czarny odpusc On jest Nasz Bialo-Zielony . W Szczecinie o wszystko . Tylko Lechia .
12 marca 2015, 22:24 / czwartek
Duchu po twoich wpisach widze ze jedziemy na podobnym wozku, mieszkam w wawie ponad 20 lat ale troche czuje sie jak na emigracji, moze jakos sie spikniemy by gdzies przy piwku pogladac mecze Lechijki
13 marca 2015, 08:33 / piątek
Ale matrymonialnie się tu zrobiło. Może wróćmy do tematu - odnośnik
Do zobaczenia w Szczecinie!
13 marca 2015, 09:37 / piątek
Cóż... mecz z paprykarzem będzie miał znaczenie dla repry. Może sędzia nam pomoże.
13 marca 2015, 10:51 / piątek
Jedenastka - według mnie - na dzisiejszy mecz: Bąk - Wojtkowiak, Janicki, Gerson, Wawrzyniak - Borysiuk, Możdżeń (Łukasik) - Makuszewski, Mila, Grzelczak - Colak. Bez eksperymentów.

Wygranie tego meczu pozwoli nie tyle uwierzyć w czołową ósemkę (bo na takie rozstrzygnięcie można już patrzeć jako na realne), co zdejmie trochę presji z zespołu i pozwoli na chwilę spokoju. Mam nadzieję, że nie nastąpiłoby rozprzężenie, bo na ten moment widać, że zawodnicy odpowiadają pozytywnie na obciążenia psychiczne i nawet w tych gorszych meczach nie mozna było im odmówić woli walki i zaangażowania. Nie wiem czy to aż tak istotne, ale na mecz z nami gotowy do gry może już być Akahoszi.

Z paprykarzami TYLKO ZWYCIĘSTWO!
13 marca 2015, 11:10 / piątek
Jak dziś przebudzi się wreszcie Mila, to może to być początek czegoś dobrego. To ten moment, bo atutów mamy naprawdę sporo i potrzeba by zaczęły przynosić jakość. Mila powinien pokazać, że jest organizatorem środka pola, rozdzielaczem piłek i coś może dodać ze stałego fragmentu. To ten mecz!
13 marca 2015, 11:25 / piątek
Lechia wygra. Myśle, że 2:0 dla Nas.
13 marca 2015, 11:53 / piątek
KingOfPizduci

Nie mów, że przyjechałeś :(

jarko

Jasne. Pisz: seth_dzisiaj@o2.pl
13 marca 2015, 16:33 / piątek
Czekam na wiatr co rozgoni szczecińską k.... z pogoni...
Wygramy 2-0
13 marca 2015, 16:51 / piątek
Pogoń jest chujowa, jak sto nieszczęść. Czuję, że nasi się dziś przełamią. Będzie 5:1 dla nas, bo Robak swoje musi wbić.
13 marca 2015, 17:02 / piątek
A ja myślę, że będzie podobnie jak w ostatnich meczach. Na zero z tyłu i wpadnie jedna brameczka dla nas. A my swoje...
13 marca 2015, 17:03 / piątek
Jedyne co pewne to że dzisiejszy mecz to będzie bitwa jak z Bełchatowem. Super gry i wielu bramek nie ma co oczekiwać. Mi wystarczy 1-0 bo golu z wydrukowanego karnego, byleby 3 punkty były.
13 marca 2015, 18:37 / piątek
2:0 dla nas
obstawiam taki skład:

Bąk
Wojtkowiak, Janicki, Gerson, Wawrzyniak
Makuszewski,Borysiuk, Vranjes, Nazario
Mila
Colak
13 marca 2015, 19:11 / piątek
Tomasz Galiński @T_Galinski · 28 mins 28 minutes ago
Lechia na @PogonSzczecin: Bąk; Wojtkowiak, Janicki, Gerson, Wawrzyniak; Makuszewski, Borysiuk, Vranjes, Mila, Bruno Nazario; Colak #POGLGD
13 marca 2015, 19:13 / piątek
koozzaa no to trafiłeś !!!!
13 marca 2015, 19:13 / piątek
Tomasz Galiński @T_Galinski · 27 mins 27 minutes ago
Na ławce: Budziłek; Łukasik, Grzelczak, Bougaidis, Możdżeń, Buksa, Friesenbichler.
13 marca 2015, 19:20 / piątek
W drugiej połowie powinniśmy zobaczyć Buksę. Tak przynajmniej mówił ostatnio trener.
13 marca 2015, 19:22 / piątek
Biorąc pod uwagę że Grzelczak też może grać jako napastnik to mamy 3 napastników rezerwowych zaczynam wierzyć że naprawdę pojechali tam po zwycięstwo
13 marca 2015, 19:32 / piątek
CZemu graja Vranjes z Borysiukiem ? przeciez to jest sabotaz...
13 marca 2015, 19:42 / piątek
sklad ok
13 marca 2015, 19:43 / piątek
nie no Vranjes? Wybrany do antyjedenastki ekstraklasy. Mam nadzieję, że papież się nie pomylił. Przecież Możdżeń i Łukasik strzelili po golu w rezerwach.
13 marca 2015, 19:47 / piątek
misiu67

Skład trafiłem teraz oby wynik się sprawdził:)
13 marca 2015, 19:58 / piątek
Pieprzycie Vranjes zły a ja uważam jest ok a na pewno lepszy niż zestawie Borysiuk - Łukasik. Ale niedługo się przekonamy .
13 marca 2015, 20:06 / piątek
chetnie to odwołam ale Vranjes jest paralitykiem i kopie sie po czole
13 marca 2015, 20:10 / piątek
chetnie to odwołam ale Vranjes jest paralitykiem i kopie sie po czole
13 marca 2015, 20:25 / piątek
koozzaa czego i Tobie i sobie ŻYCZĘ!!!
13 marca 2015, 20:50 / piątek
1:0 Mila pięknie :)
13 marca 2015, 20:50 / piątek
1 już jest:))
13 marca 2015, 20:57 / piątek
Livestream dawać !!!!!:)
13 marca 2015, 21:03 / piątek
teraz sie obudziłeś? ;) odnośnik
13 marca 2015, 21:07 / piątek
kutwa mać, jak oni tego nie wygrają to jakas makabra. przeciez ta pogon to jakis huragan nowe polaszki
13 marca 2015, 21:14 / piątek
dajcie link na live, ale bezpłatny :)
13 marca 2015, 21:15 / piątek
13 marca 2015, 21:18 / piątek
13 marca 2015, 21:22 / piątek
faktycznie gramy u siebie hehehehe pogoni nie słychać prawie a nasi na maxa ...gra na + teraz poprawić i będzie spokojniej
13 marca 2015, 21:42 / piątek
dawno nie widziałem tak dobrego meczu Lechii
co do dopingu - to widać wiatr już rozgonił :)
13 marca 2015, 21:45 / piątek
Nazario i Stojan do zmiany...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.056