Gdańsk: niedziela, 8 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Pogoń - LECHIA 13.03.2015r. g.20:30

strona 3/3

13 marca 2015, 21:49 / piątek
Zdecydowanie Nazario do zmiany. Szkoda ze nie dograł w srodek pola do Colaka tylko strzelał.
13 marca 2015, 21:50 / piątek
Trochę niebezpiecznie zaczyna się robić
13 marca 2015, 21:51 / piątek
Stojan gra dobrze, skutecznie zagęszcza pole. Do zmiany zdecydowanie Nazario i niedługo pewnie Mila
13 marca 2015, 21:52 / piątek
Vranjes jest tragiczny. Zmiany, panie zmiany
13 marca 2015, 21:53 / piątek
mam nadzieje ze ten je... minimalizm nie wyjdzie bokiem. w pierwszej polowie to pogon nie wiedziala co sie dzieje, a teraz jakies dziwne akcje sie dzieja
13 marca 2015, 22:00 / piątek
"mam nadzieje ze ten je... minimalizm nie wyjdzie bokiem"

Jaki minimalizm widzisz w tym meczu?
13 marca 2015, 22:03 / piątek
minimalizm drugiej polowy i jezeli tego nie widzisz to znaczy ze masz kijowy stream
13 marca 2015, 22:09 / piątek
No to mamy inne pojęcie minimalizmu. Minimalizmem nazwałbym grę podaniami między obroną, a pomocą nie nazwałbym cofnięcia się pod naporem przeciwnika
13 marca 2015, 22:13 / piątek
napór przeciwnika- jak pogon ma nas napierac w takim skladzie rozkladzie to dzieki. my gramy o utrzymanie z nimi? ze maja sobie hasac po boisku? przeciez ta pogon gra mega zenujaco
13 marca 2015, 22:23 / piątek
Horror na koniec... szkoda tych akcji Lechii.
13 marca 2015, 22:24 / piątek
No i pięknie ósemka nasza.Brawo Panowie:)
13 marca 2015, 22:29 / piątek
Brawo :) Najlepszy doping , pogoniony Szczecin :)
13 marca 2015, 22:30 / piątek
@Kuntakinte
Właśnie to jest niesamowite w gdańskiej publice. Zaczynamy po przerwie kilka oczek nad strefą spadkową, zagramy kilka niezłych spotkań, zdobędziemy kilka punktów... I nagle z drużyny która jeszcze chwilę temu broniła się przed spadkiem awansujemy na "co nam ta Pogoń w takim składzie". Na dziś jesteśmy w grupie mistrzowskiej i jest się z czego cieszyć ale to wciąż nie jest zespół który będzie dominował każdego przeciwnika przez 90 minut strzelając po 3-4 bramki. Na zero z tyłu, a z przodu się zobaczy - tak dziś gra Lechia i przez jakiś czas jeszcze tak będzie grała

Co do samego meczu cieszą 3 punkty, martwią głupie błędy techniczne(Vranjes, Nazario, Makuszewski, w mniejszym stopniu Janicki) po których robi się niebezpiecznie.
13 marca 2015, 22:32 / piątek
Brawo :D
piąty mecz i tylko jedna bramka stracona

Pzdr dla Ekipy Wyjazdowej
13 marca 2015, 22:32 / piątek
No mogli oszczędzić kibicom tych nerwów i wcisnąć coś na 2
13 marca 2015, 22:47 / piątek
Obrona to podstawa. Po raz kolejny obrona na medal. Nie wiem tylko dlaczego Lechia nie potrafi wychodzić z kontrą. Mając tyle okazji na kontrę na luzach powinni wbić 3 bramki. Fakt że bramkarz Pogoni wykazał się niezłym refleksem w kilku sytuacjach. Łukasik gra tylko do tyłu. A Nazario to jakieś nieporozumienie. Mam nadzieje że Nazario nie wyjdzie w pierwszej 11 w następnym meczu.
Brawo za zwycięstwo i za grę obronną. Gra ofensywna zbyt przekombinowana.
13 marca 2015, 23:00 / piątek
Obrona pewna.Seba -lepiej no i bramka .Ładna asysta Wojtkowiaka drugi raz.
Ćolak ma pecha ale ważne 3-punkty gra o niebo lepsza niż ostatnio.
Maki -niewidoczny Nazario bez płuciowy ale kilka ważnych akcji miał szczególnie na wyprzedzenie.
Bardzo podoba mi się gra Gersona.
Trzeba Stilićia wyciągnąć z Wisły.
13 marca 2015, 23:05 / piątek
Grunt, że są 3 punkty! Nie rozpieszczają nas tymi bramkami chociaż można napisać, że mecz był pod kontrolą. Na minus dzisiaj chyba tylko Makuszewski, kompletnie nie widoczny - brak całej prawej strony no i wuefista czekający ze zmianami. Zamiast dać szybciej Grzelczaka za Nazario żeby wspomógł defensywę bo wszystko się działo po lewej stronie. Również Colak powinien zostać zmieniony. Trener nie robił nic żeby ożywić tą ofensywę!
13 marca 2015, 23:10 / piątek
Z tego składu zmieniłbym Nazario na Grzelczak / Wiśnia. Reszty nie ma na kogo :)

Inna sprawa to podobała mi się sytuacja parę minut przed bramką.

[1] Bączek dostaje podanie, piłka trochę podskoczyła - komentatorzy 1. chyba Bąk zrobił błąd wywalając na aut; komentator 2. nie, nie zrobił piłka podskoczyła.
[2] Bączek dostaje podaje od Gersona w światło bramki, piłkę opanowuje i wywala na aut, ale już dalej od bramki :) komentator 1. teraz też będziesz bramkarza bronił? kom. 2 - był pod presją, dostał podanie w światło bramki, to stresująca sytuacja
[3] Janukiewicz dostaje podanie, wywala piłkę na środek boiska komentator, jemu chyba lepiej wyszło zagranie? .... piłka na środku boiska ląduje na głowie Wojtkowiaka, podanie i gol Mili, komentator - chciał utrzymać piłkę w boisku i nie była to dobra decyzja :))
13 marca 2015, 23:12 / piątek
Techlg: Colac jest piłkarzem meczu, trochę dziwne byłoby zmieniać najlepszego na boisku.
13 marca 2015, 23:14 / piątek
Zmiany u nas bez sensu. Łukasik bez formy zupełnie. Powinni grać Grzelczak i Możdżeń od początku meczu. Litwin chyba jest kontuzjowany ale docelowo on powinien grać w pomocy na prawej zamiast bezproduktywnego Makuszewskiego.
13 marca 2015, 23:32 / piątek
Dzis Vranjes zagral dobry mecz. Ogolnie cala Lechia na plus. Gerson w obronie gra jak profesor. Ciesza trzy punkty i kolejne 0 z tylu. Jestesmy zawsze tam!
14 marca 2015, 00:19 / sobota
Patrze na tabele i się CIESZĘ i to bardzo i kij w w ryj malkontemyom
14 marca 2015, 00:23 / sobota
malkontenttą miało ny
14 marca 2015, 00:26 / sobota
za dużo alkoholu LECHIA GDAŃSK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14 marca 2015, 06:35 / sobota
PIĘKNY WEEKEND NAJPIERW WYGRYWA MOJA UKOCHANA DRUŻYNA a O 4 RANO URODZIŁ MI SIĘ SYN NOWY - LECHISTA .
14 marca 2015, 06:40 / sobota
Nazario wg mnie poprawnie, sporo biegał i walczył, dużo fauli było na nim. Wątpie by Grzelu lepiej zagrał.
Najlepszy Wojtkowiak, pewny w obronie, kiedy trzeba włączal się w akcje, inteligentna asysta - poziom reprezentacyjny.
Bąk kolejny raz bezrobotny jakieś 2-3 lekkie strzały w 2 połowie. Co do wybić to lepiej że nie podejmuje ryzyka i wypierdala w aut jeżeli nie jest pewien zagrania.
Sebek - ładny gol i lepiej niż ostatnio choć wciąż ma myślę duże rezerwy.
Ogólnie mecz na plus, nie ma się za bardzo do czego przyczepić, są cenne trzy punkty:)
14 marca 2015, 06:43 / sobota
Zielony GRATULACJE!!!
14 marca 2015, 07:20 / sobota
ZIELONY gratulacje!
Ją miałem podobnie kilka lat temu. Lechia została liderem II ligi a o 4 rano urodził mi się syn:-)
Hehe teraz widzę że to było ŁADNYCH kilka lat temu.

TYLKO LECHIA!
14 marca 2015, 08:34 / sobota
Zielony gratulacje :)
14 marca 2015, 08:38 / sobota
Cygnus

Czas leci...To znaczy że Twój w Pazdzierniku skończy 8 lat Dokładniej 20-go...
Ale fakt , mogę się mylić
Zielony Moje gratulacje!
14 marca 2015, 08:40 / sobota
Nie rozumiem obrazania tu Brzeczka. Czlowiek wprowadzil Nas ( moze i chwilowo, moze i na stale? ) do osemki, dobrze przygotowal fizycznie zespol, nie przegral meczu ale tu i tak zale.

Machado chcecie?
14 marca 2015, 09:18 / sobota
- kolejne trzy punkty
- kolejny mecz na "0" z tyłu
- w końcu Roger się przełamał
- weszliśmy do "8" (przynajmniej chwilowo)

Mecz może nie był porywający, ale plan został wykonany w 100%. I połowa to totalna dominacja Lechii. W II Pogoń na chwilę doszła do słowa, ale nie stworzyła jakichś groźnych sytuacji. Pochwalić należy na pewno całą formację defensywną (znowu!), Milę za bramkę i mimo wszystko Colaka. Bramki nie strzelił, ale wykonał bardzo ciężką pracę, zastawiając się, przyjmując i utrzymując piłkę, a także zbierając sporo fauli na sobie.

Jeżeli do kogoś miałbym się przyczepić, to do Nazario. Chłop był do zmiany już w przerwie. Mam nadzieję, że za tydzień w jego miejsce wejdzie Wiśnia. Resztę składu bym zostawił, bo nie ma powodu, aby nadmiernie kombinować.

I na koniec pod rozwagę tym, którzy narzekają na styl, jednobramkowe zwycięstwa itp. Jest taka maksyma" mecze wygrywa się atakiem, a tytuły obroną" i póki co w naszym przypadku sprawdza się to idealnie. Gdyby nie głupota Bougaidisa, to prawdopodobnie po przerwie zimowej mielibyśmy czyste konto we wszystkich meczach i bilans 4-1-0. Obecnie też nie jest źle, a dodatkowo Gerson daje nadzieje na to, że w końcu mamy zbilansowany skład całej defensywy. Aktualnie "tytułem", o który walczymy, jest wejście do pierwszej "8". A tam, po podziale punktów, może zdarzyć się wszystko. Mocno wierzę w to, że uda się zająć miejsce o jedno oczko wyższe, niż w zeszłym sezonie.
14 marca 2015, 10:45 / sobota
Witam. Nie udało mi się wczoraj odpalić livestream na telefonie chociaż wcześniej to się udawało. Pytanie czy mecz jest skądś do ściągnięcia? Nikt nie pisze o postawie Borysiuka. Jak się chłopina spisał? ?
14 marca 2015, 11:06 / sobota
Zawsze jest mecz do ściągnięcia, poczekaj kilka godzin, a ktoś wrzuci linka jak co tydzień.

Co do meczu...Poza jakimiś 20 minutami drugiej połowy Pogoni nie było, I połowa to totalna dominacja. Cieszy znowu czyste konto. Szkoda, że nie udało się ich dobić w drugiej połowie, ale jakoś mamy problem, żeby wcisnąć drugą bramkę, chociaż sytuacje są. Jeżeli można się do czegoś przyczepić, to właśnie do tego. Piłkarzy nie będę wyróżniać, bo moim zdaniem nikt nie odstawał wyraźnie ponad resztę, więc powiem tylko, że każdy zagrał dobrze lub bardzo dobrze. Mam nadzieję, że to początek większej serii, choćby co tydzień miało być 1-0 dla Lechii.
14 marca 2015, 12:36 / sobota
Brzęczek ma czas, więc preferuje ostrożną grę. To nie Moniz, który musiał na szybko wynik zrobić.
Jeśli chodzi o Nazario, to zagrał dobry mecz. Wywalczył dużo fauli, trochę pomógł w defensywie.
Sędzia był ok.
14 marca 2015, 12:38 / sobota
Gratulacje dla Zielonego - za nowego Lechistę.
Ci co się obijają do roboty :)
14 marca 2015, 12:54 / sobota
Zielony i Młody Biało/ Zielony gratki.
14 marca 2015, 13:27 / sobota
Udało się wygrać kolejny mecz o 6 punktów. Być może jak to niektórzy wcześniej wieszczyli – kluczowy mecz o 8-kę. Może z tej ósemki damy się jeszcze w ten weekend wypchnąć, więc poczekajmy , co się będzie działo ale już teraz drużynie należą się słowa pochwały za determinację i długie okresy całkiem dobrej gry. Napisałem ‘udało się ‘ , nie dlatego, że jakims fuksem zgarnęliśmy te 3 punkty. Chcę jednak uzmysłowić nam, że fortuna kołem się toczy. Mogliśmy ten mecz zremisować, bo Pogoń miała swoje sytuacje. Jedna bramka przewagi to … jak ulotne bywa zwycięstwo. Nasi obrońcy, sorry nasi reprezentacyjni obrońcy nie rozdają prezentów jak ich poprzednicy a do pomocy mają naprawdę budzącego respekt Gersona no i resztę drużyny próbującą grać pressingiem. Bączek odzyskał dzięki temu spokój i tyły wyglądają budująco. Bramki jednak będziemy tracić, bo statystyka jest nieubłagana i wtedy niedomagania ofensywy mogą okazać się decydujące. Różne mogą być opinie na temat przyczyn przemiany naszej drużyny na lepszy model ale według mnie to przede wszystkim zasługa zimowego podwyższenia jakości "materiału" oraz kwestia lepszego klimatu, który wprowadza Roger. To postać kluczowa. Oczywiście nie może on być z tego tytułu świętą krową, ale trzeba umieć uznać szczególne prawa jednostek wybitnych. I tu pojawia się ważne zadanie dla trenera i drużyny: grać innym wariantem z Milą i bez niego. Szefunio schodzi, czy gramy tak, jakby zszedł tylko napić się wody, czy próbujemy zaskoczyć przeciwnika zmieniając sposób gry np. na szybszy.
14 marca 2015, 13:49 / sobota
3 punkty cieszą. Dominacja Lechii na boisku - no może. Dominacja Lechii na trybunach - NA PEWNO. MIAZGA! Szacunek dla Ekipy Wyjazdowej...
14 marca 2015, 14:26 / sobota
@czarny66 - nie byłem może precyzyjny, chodziło mi o ten sezon ale o objecie pozycji lidera do końca rozgrywek. To było po meczu z Motorem u nas. Gratuluje pamieci :)
Ehhh to był niesamowity sezon i ten mecze z Odrą, Łowiczem, Kmitą....

Sorry za offtopic

TYLKO LECHIA!
14 marca 2015, 14:49 / sobota
Wracając do tematu - Wczoraj wszyscy "fani"Seby, dostali to czego od niego ciągle żądali ;-), czyli wygrywania samemu meczów. Owszem cały zespół grał, spisał sie dobrze, ale zawsze oczy wszystkich zwrócone sa na strzelca bramki. Oby to był dobry omem przed kolejnymi meczami Lechii.
Tak jak pisałem przed meczem, zwycięstwo powoduje, ze stajemy sie poważnym kandydatem do górnej połówki, a kolejny wygrany mecz może nas tam umiescic na stałe.
Oby tak dalej, w mysl gdańskiego Nec Temere Nec Timide, a na końcu możemy jeszcze pić szampana.

TYLKO LECHIA!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.238