Gdańsk: wtorek, 10 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA-Górnik Z. (21.03.2015, godz. 20:30)

strona 1/2

14 marca 2015, 12:39 / sobota
Teraz 3 punkty u siebie :D
14 marca 2015, 13:12 / sobota
Jak wygrają z Górnikiem chociażby 1:0 to nie wierze, że nie uda się już wypaść poza górną ósemkę. Zobaczymy jeszcze jak sąsiedzi z tabeli wypadną w bieżącej kolejce. Liczę ze od tej kolejki juz zakotwiczymy na dobre w ósemce. Na chwilę obecną jestem ciekawy konfrontacji z Legią bo póki co nasza obrona nie do przejścia. W każdym meczu prowadzimy grę. Jak będą wygrywać to na Legii może być nawet 30 tys
14 marca 2015, 13:36 / sobota
Też sądzę że jak wygramy z żabolami to już ósemka będzie w miarę pewna.
14 marca 2015, 14:37 / sobota
Wielki ścisk w tabeli.
Będziemy do ostatnich kolejek musieli pilnować tej 8-emki a później -wszystko może się zdarzyć.
Z Górnikiem mecz o kolejne 3-pkt-y.Oby po tym meczu już była odpowiednia przewaga.
16 marca 2015, 20:46 / poniedziałek
Z Górnikiem to jest obecnie dziwnie. Strzelili najwięcej goli w tej rundzie. Aż 10. (co jest strasznie dziwne, bo oni mają jednego w miarę wartościowego napastnika. U nich strzelają obrońcy i pomocnicy). My zaledwie 4. Ale za to stracił też dużo - aż 9. Upatruję w tym pewnej szansy. My mamy naprawdę szczelną obronę, która mimo wszystko powinna być w stanie zatrzymać niezłą ofensywę żaboli. Natomiast napad mamy przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby, ale na kiepską obronę Górnika powinno starczyć. Ciekawie będzie.

Swoją drogą, chętnie bym zobaczył ponownie w bało-zielonej koszulce Rafała Kosznika, który - jeśli wierzyć statystykom FL - jest najlepszym graczem Górnika w tej rundzie.
17 marca 2015, 15:19 / wtorek
Ja również chciałbym zobaczyć Kosznika w Lechii. Fajny pomysł z wystawieniem go na skrzydle. Jak Leković wróci do formy, spróbowałbym go na lewym skrzydle.
17 marca 2015, 15:31 / wtorek
Dajcie Kosznika i razem z nim Rogalskiego. Ja pierdole my mamy grać o wysokie cele a nie bawić się w klocki lego.
17 marca 2015, 17:04 / wtorek
Chciałbym zobaczyć tego Lekovića w dobrej formie.Nie gra to i forma słaba.Poza tym Wawrzyn dobrze gra.Kosznik -dajcie spokój-jedna runda lepsza jedna gorsza.
17 marca 2015, 19:13 / wtorek
Lechia Gdańsk zwróci kibicom pieniądze za ewentualna porażkę
odnośnik
17 marca 2015, 19:54 / wtorek
Brawo, widać, że marketing ciągle się poprawia. Oby wygrali ;)
17 marca 2015, 19:55 / wtorek
fajna akcja marketing w koncu cos robi, plakaty na miescie coraz lepsze
17 marca 2015, 20:02 / wtorek
Kody zniżkowe -50% na bilety, teraz akcja #MyWierzymy. W końcu widać, że ktoś pracuje w marketingu :) Niech jeszcze kulisy spotkania wypuszczają szybciej i będzie zajebiście :)
17 marca 2015, 20:08 / wtorek
Do tego teraz pod każdym newsem na oficjalnej są kody rabatowe na bilety. Marketing od początku sezonu działał lepiej, ale ostatnio to szaleją.
17 marca 2015, 20:35 / wtorek
no to grubo pojechali
17 marca 2015, 20:49 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
17 marca 2015, 20:58 / wtorek
17 marca 2015, 21:11 / wtorek
prawda - o co Ci teraz chodzi?
17 marca 2015, 21:21 / wtorek
ralalz - prawdzie chodzi o to ze wybrali na ambasadora akcji fans4club pewnego pana, który twierdzi ze lepiej mieszkać w Gdyni niż w Gdańsku, bo czuć tam bardziej szybkość życia (czy jakoś tak), pana który twierdzi ze lepiej dla dziecka jak bedą go wychowywać dwaj tatusiowie niz rodzina, bo jak rodzina to na pewno musi byc patologiczna. No i facet nie chce pic Ciechana.
Poza tym chyba niczym wiecej mi nie podpadł.

TYLKO LECHIA!
17 marca 2015, 21:22 / wtorek
17 marca 2015, 21:32 / wtorek
17 marca 2015, 22:06 / wtorek
Dobra dobra, nie skojarzyłem faktów ;) Nie no to faktycznie, skoro on tam jest to już pozostaje tylko krytyka ;)
17 marca 2015, 22:08 / wtorek
Nie wiem jak zyc, ale prawda ma 100% racji akcje marketingowe powinny być przede wszystkim przeprowadzane z głowa, a poglądy tego człowieka to fatalna reklama w przypadku kibiców. Kogo on jako ambasador ma przyciągnąć na stadion? pedałów i innych zwyrodnialcow? Lepiej czasem mniej rozmachu a więcej pomyslunku. Co do samej akcji z Górnikiem, fajna o ile nic z tego nie wyjdzie (czyli Lechia nie przegra). Na boisku chce oglądać walkę i ambicje i wtedy nawet po przegranym meczu nikt nie powinien żałować wydanych na bilet pieniedzy.
17 marca 2015, 22:29 / wtorek
Panowie pierdolicie wciąż o tym Tiger i tiger a to to a to tamto a Ja wam powiem tyle facet był już lekko zapominany a pewnie jacyś doradcy z koziej Dupy doradzili mu wspomóż ciepłych będziesz Trendy i światu się przypomnisz jaki ty światowy i kulturowy tylko mu zapomnieli powiedzieć że Polska to nie Holandia .Tak więc krótko facet mocno bił i czasami sporo oberwał więc i mózg czasami szwankuje i lepiej go już zostawić w ciszy.
A teraz LECHIA GDAŃSK
do boju do boju do boju wygramy i Zabrze pokonamy
Skład dalej bym pozostawił ten sam co z Pogonią + rezerwa Wiśnia ,Grzelu a reszta nie wiem kto bo po obejrzeniu derbów w wykonaniu rezerw i wychwalania wcześniej Dzwigały czy Możdzenia sam by sobie dał odpowiedź czemu oni nie grają w 1 zespole
17 marca 2015, 22:32 / wtorek
Ja jestem co raz bardziej tylko ciekaw, ile klub to jeszcze czasu wytrzyma.
Rozdawanie biletów za darmo źle się skonczy.
17 marca 2015, 23:14 / wtorek
Chyba trzeba odpuscic kupowanie karnetu.....jak mozna za darmoszkę?
17 marca 2015, 23:42 / wtorek
Niemądry pomysł Mandziary-stwarza dodatkowa presję na drużynę-niepotrzebnie- spieprzy to -po co ta presja.
17 marca 2015, 23:54 / wtorek
A jaka to presja dla drużyny? Oni swoje pieniądze dostaną niezależnie od wyniku

el-polako
Przecież to sytuacja win-win dla klubu. Takie postawienie sprawy działa mobilizująco na kibiców(pikników), a ewentualny zwrot* będzie następował(zapewne) w formie vouchera na inne spotkanie/pamiątki/jedzenie

*z resztą ewentualność przegranej z Górnikiem w tej dyspozycji jest dla mnie jakąś abstrakcją
18 marca 2015, 00:08 / środa
Dyspozycji ? Górnika czy Lechii.
18 marca 2015, 00:10 / środa
Ta drużyna ma niebawem skutecznie walczyć mistrzostwo Polski oraz występować regularnie w europejskich pucharach, wtedy będzie presja.
18 marca 2015, 06:19 / środa
rafalz - nie przesadzaj nikt tu nie krytykuje całości działań marketingu, wręcz jest chwalony. A z osobą Tigera po prostu nie trafili, facet mieli jęzorem nie przemyślając konsekwencji, ze przymilanie sie jednym zamyka sobie furtkę u drugich. Ale żeby być fair, to o ile pamietam, wspiera on juz dłuższy czas, rocznik małych Lechistów, ale panowania nad jęzorem to nie ma.

TYLKO LECHIA!
18 marca 2015, 08:44 / środa
skoro marketing działa z takim rozmachem, to patrząc na ostatnie akcje, dla wszystkich karnetowców na przyszłą rundę powinni dodać nie 1% zniżki, tylko minimum 20%...
18 marca 2015, 10:06 / środa
Dla karnetowiczów szykowane jest na nowy sezon coś ekstra, wzorowane na wyspiarskim TeamCard, tyle, że odgrażają się, że lepsze.
18 marca 2015, 10:11 / środa
no mam nadzieje bo w tej chwili karnetowicze dostają ostro po dupie ;/
18 marca 2015, 11:01 / środa
Górnik Zabrze, Górnik Zabrze... w du... grzebie, w gó... babrze.
Tylko zwycięstwo w sobotę.
18 marca 2015, 11:08 / środa
@panpiter: możesz przybliżyć co to TeamCard?
18 marca 2015, 11:11 / środa
akcja skierowana na przyciągnięcie i utrzymanie pikników, nie wyobrażam sobie, żebym po przegranym meczu poszedł po zwrot kasy
18 marca 2015, 11:35 / środa
@robo_kk: taki mix karnetu z programem lojalnościowym, kupując towary/usługi u partnerów zbierasz punkty, które później możesz wymieniać na oficjalne pamiątki klubowe lub rabaty itd. Chelsea na przykład ma takie coś. Swoją drogą szkoda, że przygoda z Lotosem dobiega końca, połączyć karnet z ich Navigatorem to byłaby fajna rzecz.
18 marca 2015, 12:14 / środa
Tiger to dobra wizytówka klubu iGdańska, nawet przy uwzględnieniu tego, że media wykorzystują go po swojemu ( vide jakaś promocja gender) . Jest na meczu, pokazuja go i jest o.k. Lechia może być trendy wśród kibiców w Polsce,
Co do akcji promocyjnej, to według mnie kij ma dwa końce: fajnie, że Biesiada chce jak najwięcej ludzi nagonić na PGE Arenę. I oby się mu to udało. To zupełnie inne widowisko się robi.Taka sprzedaż łączona zadziałała juz raz tej wiosny. Ta nowa akcja jest nawet bardziej elastyczna. Poza tym, jak ktos kupi wcześniej bilet i to tanio, pójdzie na mecz, nawet jakby popadywało, czy krzyże bolały.
Druga strona medalu jest gorsza: według mnie bowiem, to zmobilizuje przede wszystkim piłkarzy Górnika. Ich odbiór może być taki: Lechia czuje sie pewnie, dają promocje, bo są pewni, że nie przegrają a my sk... pokażemy, jak bardzo sie mylą. Wówczas w całej Polsce będą mówic przede wszystkim o naszym meczu i o naszym zwycięstwie. Jak się zepniemy, to nam sie uda. To wyzwoli dodatkowe siły. Zatem konkludując: naszym będzie dużo trudniej, chyba że Rafał K. wie, co ma robić , aby akcja promocji nie zakończyła się fiaskiem :) . No ale słowo się rzekło, stawka urosła.
18 marca 2015, 12:54 / środa
Ale teorie....

Zwykła promocja, która już nawet w naszej ekstraklasie się zdarzała. Ciężko winić klub za chęć-próbę zapełnienia trybun. Ten zwrot pieniędzy trochę dziwna opcja. W sobotę się okażę co było lepsze. Rozdawanie biletów do szkół czy próba przekupstwa :)
18 marca 2015, 15:14 / środa
Ptaszki ćwierkają, że ta akcja wyjdzie im na plus i za bilety na mecz z krawaciarzami będzie trzeba normalnie płacić.
18 marca 2015, 16:02 / środa
Ty @Konik jak św. Franciszek masz z ptaszkami wspólny jezyk, oby sie to sprawdziło, bo ścisk wokół pozycji 8 taki się zrobił, że z raju do piekła jest tylko krok. Za to w odwrotną stronę wspiąć się będzie już 3 x trudniej.
18 marca 2015, 21:59 / środa
"Jaroslaw35
14 marca 2015, 13:12 / sobota
Jak wygrają z Górnikiem chociażby 1:0 to nie wierze, że nie uda się już wypaść poza górną ósemkę. "

A nie chodziło Ci czasem o to, że wierzysz, iż wówczas nie wypadniemy poza górną ósemkę?

A co do tematu to obstawiam kolejne punkty (oby 3). Jesteśmy na fali i powinniśmy to wykorzystać.
19 marca 2015, 08:52 / czwartek
Patrząc statystycznie na ligę to meczem przełomu była potyczka z Pogonią. Teraz powinno być już OK. Czyli górna połówka. Górnik jest chmieryczny i przegrywając z Lechią skazuje się na równię pochyłą czyli grę w dodatkowej rundzie w dolnej połówce. Oczywiście futbol to gra zespołowa i wszystko może się zdarzyć, szczególnie, że Lechia strzela tych goli mało i na dodatek wymęczone ale obrona jest porządna a Górnik ma z tym problem. Dlatego trzy punkty trzeba zainkasować i w dobrych nastrojach przygotowywać się do meczu z Cracovią ( prawdopodobnie już nowym trenerem).
21 marca 2015, 10:38 / sobota
Panowie jak teraz wygląda sprawa z parkingiem? Płatne przy wjeździe?
21 marca 2015, 10:51 / sobota
Płatny, chyba 10 zł.
21 marca 2015, 10:52 / sobota
Teraz to nie wiem, ale jak byłem na meczu z amicą (z dziećmi) latem to 10PLN przy wjeździe.
21 marca 2015, 12:34 / sobota
Dzięki
21 marca 2015, 23:11 / sobota
Cieszy wygrana, ale momentami był strach. Kilku piłkarzy powinno poprawić celownik.
21 marca 2015, 23:19 / sobota
Załóż sobie wątek....dla kibica w kapciach.
21 marca 2015, 23:26 / sobota
Szósty mecz bez straty bramki bo tej z karnego nie ma co liczyc.Bąk po raz kolejny bezrobotny.Teraz nie liczy się styl choc go brakuje niestety.Punkty zdobywamy obroną i strach nawet pomyslec gdyby linia obrony zostala ta z jesieni.Mila co raz lepiej choc to jeszcze nie to choc warte uwagi ,że wytrzymał tyle minut.Walczą i to widać.Brawo.Jestem dobrej myśli.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.232