Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Cracovia-LECHIA (04.04.2015 13:00)

strona 1/4

1 kwietnia 2015, 10:54 / środa
Hmmmmm, ciekawe jakim składem zagramy. Wątpię, aby zagrał Wawrzyniak, Mila i Colak. Ciekawe jaka będzie sytuacja na lewej obronie, bo w sparingu nie zagrali Leković, Garbacik i Bougaidis. Przewiduję taki skład:
Bąk- Możdżeń, Janicki, Gerson, Wojtkowiak- Borysiuk, Dźwigała- Makuszewski, Vranjes, Nazario- Friesenbichler
1 kwietnia 2015, 13:31 / środa
Dlaczego mieliby nie zagrać Wawrzyniak, Mila i Colak? Kadra to nie szpital.
Trener postawi prawdopodobnie na ten sam sklad co w ost meczu.
Moooze pokusi sie o 1 zmiane.
1 kwietnia 2015, 13:34 / środa
Nie chodzi o to, że byli na kadrze, tylko o to, że wrócili z niej z urazami odnośnik
1 kwietnia 2015, 13:43 / środa
Myslalem, ze mecz co pare dni to dla nich za duzo..
Zwracam honor
1 kwietnia 2015, 14:01 / środa
-----------------------Bąk
Wojtkowiak - Janicki - Gerson - Możdżeń
---------Borysiuk --------- Vranjes
Kazlauskas ----- Nazario ----Makuszewski
---------------Friesenbichler

Na moje zagramy takim składem z Cracovią
1 kwietnia 2015, 15:16 / środa
Ja mam nadzieję, że te urazy nie są tak poważne i wszyscy nasi "reprezentanci" będą gotowi na sobotę i krakowskie parchy z gorszej części tego pięknego miasta, dostaną porządne manto.

TLG!
1 kwietnia 2015, 15:55 / środa
buziek podobnie jak Ty uwazam z jedna wzmianka ze zamiast Nazario zagra Wisnia
1 kwietnia 2015, 16:21 / środa
Na lewej stronie obrony Wojtkowiak, z prawej prawdopodobnie Możdżeń.
1 kwietnia 2015, 23:46 / środa
Szczerze mówiąc to wątpię, że Nazario zagra w środku pola. To zbyt odpowiedzialne dla niego.
2 kwietnia 2015, 07:43 / czwartek
Lekovic jest kontuzjowany? Bez sensu wydają się takie karkołomne przemeblowania jeżeli mamy w rezerwie nominalnego lewego obrońcę.
2 kwietnia 2015, 09:37 / czwartek
Chyba jest, nie wiadomo, co z Bougaidisem i Garbacikiem.
2 kwietnia 2015, 11:21 / czwartek
Marciniak znowu z gwizdkiem. To jakaś rodzina z Marciniakiem z Cracovii :) ?
2 kwietnia 2015, 11:46 / czwartek
Buziek przedstawił wg mnie dobry skład, z dwoma niewielkimi różnicami. Wojtkowiak powinien zagrać na lewej a Mozdzeń na prawej. Na rozegraniu chyba jednak Mila za Nazario (Seba na TT chwalił sie nowymi butami i tym ze w sobote coś nimi ustrzeli).

Mecz bardzo istotny zarówno sportowo jak i marketingowo. Jesli wygramy bedziemy juz jedną nogą w pierwszej 8 (po 30 kolejce) a i sprzedaż biletów na mecz z Legią nabierze tempa, bo kibice sukcesu poczują wiosnę w nozdrzach.
Remis nie bedzie tragedią, zważywszy na to ze gospodarze mają juz nóź na gardle i profesor moze niebawem stracić cierpliwość, dlatego zapewne bedą grać z duża determinacją. Raczej nie postawią autobusu w bramce, bo ich remis "mało urządza". Spodziewam sie raczej zaciętej gry i skutecznych ukłuć Lechii.

TYLKO LECHIA!
2 kwietnia 2015, 12:58 / czwartek
Znowu Marciniak. No tak Cracovia potrzebuje punktów wiec dają sędziego, który drukuje przeciwko Lechii.
2 kwietnia 2015, 13:48 / czwartek
Według portalu ekstraklasa.net Wawrzyniak na pewno nie zagra z Cracovią. Na dzień dzisiejszy pod znakiem zapytania stoi także jego występ z Legią.
2 kwietnia 2015, 14:42 / czwartek
I sie monolit posypal po kadrze.. Co najgorsze plyna wiesci z klubu, ze przerwa moze potrwac 3 tygodnie..
2 kwietnia 2015, 15:02 / czwartek
Jak nasi zagrają na takim poziomie motywacji jak wczoraj Błękitni to nasze rezerwy powinny wygrać i z Cracovią i z Legią. Gorzej jak będą myśleli, że są w Krakowie 600 km od domu, pogoda ch..owa, boisko jeszcze bardziej (bo tam jak na ulicę Kałuży Józefa przystało będzie bagienko przy tej pogodzie), że jeszcze trzeba wrócić do domu a w niedzielę na przykład wizyta u teściowej na śniadaniu :) Mam nadzieję, że nie będą chcieli tylko przetrwać ale i coś pokazać (zwłaszcza jeżeli rezerwowi dostaną szansę).

Czy jak zawodnik jedzie na kadrę to jest jakoś ubezpieczany przez PZPN i może zarówno on jak i klub dostać jakieś symboliczne chociażby odszkodowanie w przypadku kontuzji odniesionej w trakcie zgrupowania lub meczu ?
2 kwietnia 2015, 15:08 / czwartek
Jestem ciekaw, jakie jeszcze niki wymyślą zapryszczone, komputerowe imbecyle pokroju autora tego tematu. By cię pies nie chciał nawet obsikać, jak wstaniesz od komputera imbecylu.
2 kwietnia 2015, 15:12 / czwartek
Admin, wypierdol ten temat, razem z tym kretynem.
2 kwietnia 2015, 18:27 / czwartek
Że małą literą? Już się z tego chłop tłumaczył jakiś czas temu... No, ale co racja to racja - mógłby zmienić na dużą, tak dla zasady.

Wracając do tematu: nie ważne jakim składem, na jakim boisku i jaka będzie pogoda. Nie ważne kto będzie sędziować i kto akurat leczy kontuzję, bądź katar. W sobotę tylko 3 punkty! Tylko to się liczy i...

TYLKO LECHIA GDAŃSK!
3 kwietnia 2015, 11:12 / piątek
o ile dobrze pamiętam marciniak nie odgwizdał nam 2 karnych w meczu z Wisłą, legia traci przewagę to specjalnie nam rzucają gościa który drukuje przeciwko nam. czy klub nie może zainterweniować, że nie zyczy sobie tego pana na naszych meczach?
3 kwietnia 2015, 13:18 / piątek
Z tego co mi się wydaje, to Osuch odwoływał się chyba o to, żeby Gil nie sędziował.
Mandziara miał spipnę z Marciniakiem, może łysy chce odpokutować.
3 kwietnia 2015, 13:36 / piątek
Jakiej kontuzji nabawił się Lekovic?
On chyba nie jest brany pod uwagę odnośnie "18" już od początku rundy...
3 kwietnia 2015, 17:24 / piątek
kolano
3 kwietnia 2015, 17:32 / piątek
Leković niedługo wróci do kadry: obecnie wraca do treningów
4 kwietnia 2015, 07:51 / sobota
gdzie mozna w jakim pubie obejrzec mecz?otwarte o tej godzinie cos bedzie w wielka sobote?
4 kwietnia 2015, 08:34 / sobota
Mila w końcu gra?
4 kwietnia 2015, 08:45 / sobota
Zagra
4 kwietnia 2015, 10:41 / sobota
zobaczycie ze bez Wawrzyniaka obrona sie posypie, po meczu juz
strzelanie po 1 bramce na mecz to za malo
4 kwietnia 2015, 10:42 / sobota
Nazario i Borysiuk zagrożeni kartkami. W przypadku tego drugiego miejmy nadzieję, że nie złapie kartki.
4 kwietnia 2015, 11:18 / sobota
Z Wawrzyniakiem w skladzie w 100% bylbym przekonany, ze ten mecz bysmy na lajcie wygrali i tez obawiam sie, ze obrona dzisiaj moze sie posypac. Szkoda, ze Kuba wypadl w tak waznym meczu.

Tak samo jestem przekonany, ze warszawka juz zadzialala zeby Borysiuk wylapal dzis zolta. Legla dobrze wie, ze im z Lechia nie idzie. Borysiuk pewnie bedzie uwazal ale gra na takiej pozycji, ze ciezko jest zagrac mecz bez zoltka...a wiadomo, ze Ariel przeciwko bylej druzynie chcialby sie konkretnie pokazac bo wedlug mnie chlop w formie nie jest gorszy od Jodlowca.

Mimo wszystko ten mecz trzeba wygrac bo pozniej mamy trudny terminarz.
4 kwietnia 2015, 11:24 / sobota
Nic się nie posypie, 2:0 dla nas:)
4 kwietnia 2015, 11:33 / sobota
Jak ktoś sra w porty przed tym meczem to niech sobie obejrzy minimini. Mecz powinniśmy wygrać bez problemów, a jeżeli takowe się pojawią to będzie to wstyd dla całej drużyny!
4 kwietnia 2015, 11:36 / sobota
Bez przesady nie popadajmy w panikę. Fakt faktem ze strata Wawrzyniaka to oslabienie ale czy od razu ma sie cala linia obronna posypac? Na pewno jezeli stracimy choc jedna bramke to wiekszosc tak bedzie myslala ale mysle ze mamy na tyle wyrownany sklad ze mozemy dac sobie rade z tym. Jest Mozdzen ktory prawdopodobnie zagra na pozycji Wojtkowiaka a Grzesiek przeniesie sie na lewa strone. A Mozdzen to tez nie jest byle pionek (tzn byl pionkiem :) ) i tez walczy o sklad .
4 kwietnia 2015, 12:00 / sobota
Nie przesadzajcie. Możdżeń da radę, większość klubów ekstraklasy by się pocieła, żeby mieć go w składzie.

Ja mam tylko dwie obawy związane z tym meczem.
Raz, że będziemy kręceni przez Marciniaka jak tylko się da.
Dwa, że Borysiuk dostanie żółta.

ps. Wygramy.
4 kwietnia 2015, 12:02 / sobota
Bez Mili jednak. Poza tym sklad optymalny?
4 kwietnia 2015, 12:03 / sobota
Skład na mecz:
Bąk
Wojtkowiak, Gerson Janicki Mozdzen
Maki, Borysiuk, Vranjes, Grzelu
Nazario , Colak

Mili nie ma nawet na ławce

TYLKO LECHIA!
4 kwietnia 2015, 12:03 / sobota
Bąk
Możdżeń Janicki Gerson Wojtkowiak
Makuszewski Borysiuk Vranjes Nazzario Grzelczak
Colak
4 kwietnia 2015, 12:11 / sobota
W rezerwie pozostają: 1. Łukasz Budziłek, 5. Rudinilson, 7. Donatas Kazlauskas, 8. Daniel Łukasik, 15. Adam Dźwigała, 29. Kevin Friesenbichler, 17. Marcin Pietrowski.

Szybie 0:2, i potem dać pograć Litwinowi i Kevinowi.

Wiadomo, czemu nie może zagrać Wiśniewski? Pauzuje za kartki czy kontuzja?
4 kwietnia 2015, 12:22 / sobota
Wiśnia coś mi się kojarzy, że był chory w tym tygodniu.
4 kwietnia 2015, 12:26 / sobota
Watpie, ze Grzelczak zagra caly mecz, wiec pewnie zonaczymy dzis debiut litwina.

Ps. Wisnia na antybiotyku.
4 kwietnia 2015, 12:48 / sobota
Najbardziej martwi ustawienie defensywy, bo z przodu wygląda to całkiem przyzwoicie.
Może uda się wygrać ulubionym wynikiem 1-0 i na święta udać się w dobrych humorach :)
JAZDA Z KURWAMI !!!
4 kwietnia 2015, 13:09 / sobota
Cracovia ma pelne majty w obronie
4 kwietnia 2015, 13:23 / sobota
Na Bąka to zawsze mozna liczyc..
4 kwietnia 2015, 13:27 / sobota
Bramka Możdżenia i Bąka.
4 kwietnia 2015, 13:37 / sobota
Gerson robi za 4 w obronie ... Bąk jak narazie bardzo kiepsko.
Coś czuje że będzie czerwień dla Sraczkowi
4 kwietnia 2015, 13:41 / sobota
Wawrzyniak wracaj! Grzeeeeeelu!!
4 kwietnia 2015, 13:41 / sobota
woooooow ale brama GRZELA!
4 kwietnia 2015, 13:42 / sobota
Ale pierdolnął :)
4 kwietnia 2015, 13:42 / sobota
Nazario poczytał forum i zmienił fryzurę :) . Teraz wygląda jak Jakub K. syn Romana. Oooo jeeeest.....hehehehe
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018