Gdańsk: poniedziałek, 23 września 2019
FORUM
Podstrony:

Cracovia-LECHIA (04.04.2015 13:00)

strona 4/4

5 kwietnia 2015, 06:24 / niedziela
@ser23 - oglądałeś wczoraj Śląska? Z całą miłością do nich (i przed melanżem który zaczynam na trójkącie już za chwil parę) to nie ograć tak słabo grającego Śląska to bedzie wstyd. A Legia kurwa...

Trzeci gol niestety Matiego
5 kwietnia 2015, 11:10 / niedziela
Moim zdaniem, zwłaszcza pierwsza połowa, to koncertowa gra Lesi. Gol z niczego - niestety tak to w piłce jest. Karny dyskusyjny (moim zdaniem bardzo).
Druga połowa na początku świetna: bramka, że ja pierdolę. Niestety izraelska drużyna odpowiedziała celująco.
Cóż, taka ta piłka jest. Można biadolić, można pierdolić, a kochać Lechię trzeba!
Alleluja i do przodu!!!
5 kwietnia 2015, 16:38 / niedziela
Wg mnie w I połowie graliśmy naprawdę nieźle. Wynik do przerwy to powinno być 1:1, bo ten karny... szkoda gadać... Potem po przerwie strzelając gola mielibyśmy 2:1 a wtedy właczylibyśmy nasz tradycyjny w tej rundzie styl dowiezienia wyniku. Ale porażka musiała kiedyś przyjść i nie można teraz nagle rzucać gromów na drużynę wcześniej 4 razy wygraliśmy i 2 razy zremisowaliśmy. A z Legią coś czuję, że zapunktujemy.
5 kwietnia 2015, 17:16 / niedziela
Karny z kapelusza nie usprawiedliwia przeciętnego występu. "Bączek" przy pierwszej bramce popełnił błąd co nie znaczy, że jest cienki albo można próbować po nim jechać.
Pierwsza połowa w naszym wykonaniu dobra, w drugiej - zwłaszcza po 2 zmianie widać było brak pomysłu na grę i oddanie inicjatywy pejsatym. Nie jestem fanem Vranjesa czy Nazario, których na Legię powinni zastąpić zdrowi "Roger" i "Wiśnia".
Nie ma co się załamywać tylko wyjść na pełnej kur*ie w następnym meczu i pokazać, że mamy solidną drużynę.
Będzie dobrze!
5 kwietnia 2015, 20:09 / niedziela
@Einherjer - a jak przed meczem z Nami grala Cracovia? ;)
5 kwietnia 2015, 20:17 / niedziela
Musimy znaleźć pozytywy:
-Potrafiliśmy odrobić straty.
-Vranjes się odblokował.
-Grzelu wrócił do składu.
-Może zbyt daleko wybiegnę, gdy napiszę, że Nazario zagrał dobrze, ale myślę, że zmiana fryzury wyszła na plus.
Zobaczymy jak Cracovia będzie grała po meczu z nami. Myślę, że te 2 stracone gole to była wpadka.
5 kwietnia 2015, 20:21 / niedziela
Bardzo szkoda trzech punktow ale taki jest sport a pilka nozna w szczegolnosci . Przegralismy pechowo i po slabszej grze w drugiej polowie . Nasze bramki stadiony swiata . Ale i tak wszystko w naszych rekach . Dopiero wrocilem z meczu przez naszych kolegow ale caly i zdrowy . Nie bede ocenial nikogo z zawodnikow bo robia to internetowi eksperci ( ciagle ci sami ) . Zapraszam kiedys na mecz na zywo . Jedna uwaga do Hempika i innych zakladajacych konto dla wpisow na Matiego - niby macie takie prawo ale to zenujace ze w komentarz dot. meczu tylko chamsko i prostacko obrazacie naszego bramkarza . Bramki jakie padly kazdy widzial - takie wpadaja na wszystkich boiskach i na pewno Mateusz zadnej nie zawalil . Co do radosci Budzilka z porazki naszej druzyny - mi sie to nie podoba ale moze to taki charakter co nie wrozy dobrze tem bramkarzowi . Z Legia o wszystko koniecznie o trzy punkty .
5 kwietnia 2015, 22:47 / niedziela
Jeżeli Budzilek faktycznie się cieszył z błędów Bąka to pokazuje tylko i wyłącznie, że jest słaby i nie powinien bronić Biało- Zielonych barw.
5 kwietnia 2015, 22:57 / niedziela
Tego nie wiem, natomiast było widać ze miał dobry humor po meczu.
ps. w przeciwieństwie do Nas.

TYLKO LECHIA!
5 kwietnia 2015, 23:35 / niedziela
Po pierwsze Bąk wpuścił w 2015 roku dwie bramki z gry, w tym jedną obciążającą jego konto. Nie ma powodów do dramatyzowania i sadzania go po jednej wpadce na ławkę. Po drugie wolę sto razy Mateusza ,który każdy mecz Lechii przeżywa niż jakiegoś Budziłka ,który cieszy michę po porażce ze sracovią! W ogóle poziom piłkarski to nie wszystko i taki Możdzeń może i piłkarsko nie jest najgorszy, ale jak pierdo.. przed kamerami ,że karny się należał i w ogóle sprawia wrażenie jakby odrabiał pańszczyzne to mnie to trochę irytuje. Z sentymentem wspominam drugą ligę z Pęczakiem , Cetnarowiczem, Kalkowskim itd, ogólnie ludzmi z biało -zielonym przynajmniej wówczas sercem. Bąk takie ma i to widać, on nie cieszy ryja po porażkach. Trochę ogarnięcia i szacunku dla tych nielicznych prawdziwych!
6 kwietnia 2015, 11:14 / poniedziałek
Tez mnie zdziwil Mozdzen, ze tak pro-sedziowsko sie wypowiedzial o karnym. Oczekiwalbym w takich sytuacjach wyraznej postawy i stwierdzen, ze karnego nie bylo, a nie mizdzenie sie do kamery i gadania jak obserwator a nie jak czlonek druzyny, ktora wlasnie przekrecono. Ave!
6 kwietnia 2015, 14:23 / poniedziałek
Tak w sumie to po co nam ten Możdżeń? Na jego pozycję jest 5 zawodników, a na prawej mu się nie chce. Jakoś gdy grał w Poznaniu to był najlepszym prawym obrońcom ligi. Do kamer gada głupoty, nie przypominam sobie jakiegoś meczu, w którym się wyróżnił.
6 kwietnia 2015, 16:07 / poniedziałek
Nick masz z dupy i pierdolisz jak potrzepany.
6 kwietnia 2015, 19:38 / poniedziałek
Jeżeli każdy (tak jak ja się staram) pisałby na forum tylko to, co jest gotów powiedzieć hejtowanej osobie prosto w oczy jeden na jednego to trzech czwartych wpisów by tu nie było :) No ale takie anonimowe osobniki są i muszą gdzieś odreagować jakieś stresy codzienne. Nie dotyczy starć anonim na anonima - wtedy również czasami stosuję brak zasad :)

Mam nadzieję, że Wisełka nam wszystkim poprawi humor na koniec Świąt:) Ciekawe jak Probierz oceni pracę sędziów w I połowie i gol dla Jagi po metrowym spalonym.
6 kwietnia 2015, 20:07 / poniedziałek
Nie mam racji? Zamiast pisać bzdury napiszcie, co złego napisałem. Nie krytykowałem jeszcze nikogo wcześniej, ale Możdżeń nic jeszcze nie wniósł do zespołu.
6 kwietnia 2015, 21:31 / poniedziałek
Zmien w koncu ten nick, bo naprawde drazni...
6 kwietnia 2015, 21:40 / poniedziałek
Nawet w Canal+ wszyscy widzieli, ze drukarz Marciniak sie wygłupił.Oprócz głupiej pyry poznańskiej przebranej w strój Lechii.Powinien za takie wypowiedzi wyłapać liscia w szatni.
6 kwietnia 2015, 21:43 / poniedziałek
Dobrze prawisz d.g.
6 kwietnia 2015, 22:03 / poniedziałek
po co on się w ogóle wypowiadał. i na boisku też był słaby...
6 kwietnia 2015, 23:23 / poniedziałek
@sitek
jeszcze tylko 2 dni i będzie nowy login "L.e.c.h.i.a.2"
6 kwietnia 2015, 23:29 / poniedziałek
Masz racje ziom z ta szatnia.Jest tylko jedno ale.Pekiego w szatni już nie ma(na bank bylby lisc)a niejaki Mateusz B jaja stracil w dalekiej Portugalii,czy innej Bulgarii,niestety.

Mozdzen chuj!

To powiedziałem ja,czarny.
Pozdro ziomek
7 kwietnia 2015, 00:15 / wtorek
Obejrzałem dokładnie skrót meczu i stwierdziłem:
-1. gol to wina nie tylko Bąka, ale w dużej mierze Janickiego i trochę Możdżenia (od razu po golu Bączek zaczął coś krzyczeć do Wojtkowiaka)
-wyjście Bączka w 35' mogła skończyć się utratą gola, gdyby nie Gerson
-karny bez jakiejkolwiek podstawy, gdyż Gerson kopnął piłkę
-3. gol to również wina Janickiego i Bąka, trochę Borysiuka, który zgubił Rakelsa (nie myślcie, że znam piłkarzy cracovi, po prostu sprawdziłem jego numer)
-od razu po trzecim golu Grzelu mocno wkurzył się na Bąka, co potwierdza, że opaska nie dla niego
7 kwietnia 2015, 01:02 / wtorek
Jesteś kibicem Lechii? To albo przygłup z ciebie, albo prowokator. Zamknij dupę póki nie nauczysz się ,że Lechia piszę się z dużej litery. Wkurwiasz każdym postem i treść nie ma znaczenia. Dotarło?
7 kwietnia 2015, 01:16 / wtorek
Ps. Możdzeń przebieraniec i sabotażysta, lepiej dla Lechii by "karierę" kontynował gdzie indziej. Taka postawa osłabia morale i szkodzi całej drużynie. Osobiście mam nadzieję ,że więcej barw Lechii nie przywdzieje.
7 kwietnia 2015, 10:18 / wtorek
edwin, jakbyś czytał forum, to napisałem, że kilka postów wyżej, że za dwa dni będzie nowy nick, więcej nie będę się tłumaczył, poczytajcie forum
7 kwietnia 2015, 10:35 / wtorek
A ty Edwin taki polonista a sam swój nick z nazwą przypuszczam swojego miasta Sopot piszesz z małej litery. Sorry Edwin ale mnie czasami też puszczają nerwy jak widzę że powstają tu kłótnie między nami Lechistami .Pozdrawiam wszystkich i bez napinki .
A z Ległą zwycięstwo i radość.
7 kwietnia 2015, 11:31 / wtorek
Żaden ze mnie polonista, a i z Sopotem dawno nie mam nic wspólnego , ale tam się wychowalem i zawsze będzie mi bliski. W nicku nazwę miasta traktuje jak cześć nicka (przymiotnik), a i imie mam z malej ,chociaż może to i błąd.( jak mówiłem zaden ze mnie polonista, ale tu większość nickow jest z malej i poza słowem Lechia nie dostrzegam w tym niczego nie na miejscu- tworzenie nicka to dowolność poza jednym wyjatkiem, o którym mowa ). Lechia z malej razi i tyle.
7 kwietnia 2015, 13:00 / wtorek
na pelnej fazie i na kacu totalnym musze przyznac, ze itso i d.g. (jak zawsze) podsumowali caly temat.
7 kwietnia 2015, 21:08 / wtorek
Mam nadzieje że Brzęczek w meczu z ległą nie zdejmie jak z Crakovią najlepszego naszego zawodnika Vranjesa -po tej zmianie posypała się totalnie gra Lechii.
W takim wypadku zdejmuje się obrońcę i wstawia kolejnego np pomocnika lub napastnika a nie odbiera szansę na remis.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.236