Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

LECHIA GDAŃSK - Legia Warszawa 11.04 godz 15:30.

strona 1/3

5 kwietnia 2015, 11:36 / niedziela
Czas odstawić na bok spotkania w Krakowie, i koncentrować się na zbliżającym się spotkaniu z Legią.

Ważne spotkanie w walce o górną ósemkę, no i niezwykle prestiżowe.
Jak wiadomo już na starcie, jak to w spotkaniach z Legią - gramy jednego mniej. 12 z Legii plus ten z gwizdkiem. Jednak i tak trzeba dać radę.

Na 6 dni przed meczem sprzedanych zostało 14tys biletów z kawałkiem.

Skład?
Bąka wiadomo, że nie ruszą.
Wojtkowiak powrót na prawą, środek bez zmian. Ponoć są szansę na powrót Wawrzyniaka, Mila już pewny, że będzie do gry.

TYLKO 3 punkty!
5 kwietnia 2015, 12:05 / niedziela
Wątpię w powrót Wawrzyniaka.
Obstawiam tak:
.......................Budziłek
Wojtkowiak...Janicki.....Gerson....Wawrzyniak/Leko vić/Bougaidis/Garbacik
..............Borysiuk.......Vranjes.............. ........
.......................Mila....................... .......
......Nazario...........Grzelczak
.............Colak/Friesenbichler......
5 kwietnia 2015, 12:13 / niedziela
Oczywiscie w poscie mialo byc 11 z Legii + ten z gwizdkiem ;)
5 kwietnia 2015, 13:14 / niedziela
Wydaje mi się że Bąk będzie miał pewny plac do końca rozgrywek.
W lato podejrzewam transfer bramkarza w rozmiarze coś a,la Mila,Wawrzyniak czy Wojtkowiak-czyli prawdziwy piłkarz(w tym przypadku bramkarz).
5 kwietnia 2015, 14:18 / niedziela
Prawdziwy mówisz? Czekaj, mam gdzieś tu w komórce numer do Neuera.
On chyba wg. Twoich kryteriów ma doświadczenie w bramce, a my w obrzucaniu piłkarzy bananami. A Neuer lubi to.
Gdzieś tam się kółka zazębią i będzie Liga Mistrzów...
5 kwietnia 2015, 14:28 / niedziela
oczywiście kolego-po co ten sarkazm
nie zauważyłeś różnicy w grze jak przyszło do nas dwóch prawdziwych bocznych obrońców a nie jacyś przebierańcy?
30-40 występów w danej reprezentacji pokazuje klasę piłkarza
5 kwietnia 2015, 14:55 / niedziela
Jesli Bąk będzie stal w bramce to będzie jak strzał w kolano. Miejmy nadzieje ze wróci Mila. Obrona pozostaje problemem ale może chociaż Bougaidis będzie gotowy bo Wawrzyniak na 3tygodnie wypada.
5 kwietnia 2015, 19:39 / niedziela
Ole ole, ole ola, legła to kur*a w dupe je*ana!!!
5 kwietnia 2015, 19:51 / niedziela
A dlaczego Bougaidis miałby być nie gotowy? Przecież zagrał ostatnio w rezerwach i strzelił nawet bramkę!!!
Moim zdaniem to najlepszy wybór na lewą obronę przy kontuzjowanym Kubie.
5 kwietnia 2015, 21:12 / niedziela
Bąk może stać na bramce to nie koniec swiata, pewnie tak słabo jak w Krakowie nie zagra. Natomiast nie powinien być kapitanem. Po pierwsze to przynosi pecha. Po drugie to opaska mu ciąży i gra wtedy dużo słabiej. Po trzecie źle funkcjonujemy wtedy jako drużyna. Po czwarte w końcu to wracają wtedy demony z jesieni i nawiązujemy do wszystkich negatywnych aspektów które wtedy występowały. Jeżeli wypadają Mila i Wawrzyn to kapitanem powinien być wg mnie Wojtkowiak. Jest doświadczony, ma pojęcie o grze i ma szacunek u innych zawodników. Bąk ma taki szacunek że po trzeciej bramce pół drużyny patrzy na niego i rozkłada ręce.
5 kwietnia 2015, 21:59 / niedziela
tu się zgadzam, Bąkowi zdecydowanie służyła rola - jestem bramkarzem i na tym się skupiam. Mila ściągał na siebie cała presję.
5 kwietnia 2015, 22:02 / niedziela
Nie ma co ukrywać,ten mecz będzie kolejnym arcyważnym spotkaniem.Nasz ukochany treneiro Brzęczek powinien poczytać wpisy z tego forum,wtedy miałby przynajmniej podstawowe pojęcie na temat trenerki.Kiedy słyszę jego przedmeczowe wypowiedzi,to mam wrażenie,iż on co tydzień mówi to samo."Trzeba walczyć,na pewno X zespół jest niebezpieczny,musimy grać ostro".Problem kurwa w tym,że to jego ćwierkanie nie jest odzwierciedlone w grze.

AVE LECHIA
5 kwietnia 2015, 22:26 / niedziela
Heh z Legią jest jak z kapryśną pogodą w kwietniu, moze bedzie śnieg, a może pierwszy upał. Wróżenie jest tu bezcelowe. Myslę, ze z punktu widzenia psychologicznego każde punktowanie w tym meczu bedzie na plus.
Szczerze, to trochę martwi mnie ta bezradnosc od 50 minuty w meczu z cracovią. Niby wszystkie argumenty mamy za sobą, a tu wielkie g.....
A z warszawiakami trzeba sie przygotować na to, ze to oni pierwsi ukłują, szczególnie ze beda miec za sobą sędzinę (chyba ze bedzie Musiał).
Nie jestem optymistą wiec każdy punkt przyjme z zadowoleniem (tak mnie nastroił ostatni mecz).

A my swoje! LECHIA GDAŃSK!!!!!!!!!!!!
5 kwietnia 2015, 22:55 / niedziela
Ja też przyjmę z zadowoleniem punkt.Legia ma teraz "sraczkę" bo Skorża naciska.O grajków raczej się nie martwię bo będą zmotywowani,ale obawiam sie czy Brzęczek stanie na wysokośći zadania.Eksperymenty w meczu z Cracovia mam nadzieję miały słuzyć większemu celowi choć to pewnie naiwne.4 punkty w czterech meczach spokojnie dadzą nam ósemkę choć wiadomo,że to minimum do spełnienia i nie o to nam chodzi.Gramy u siebie i faktycznie jak sędzią nie będzie Musiał to gramy 12 na 11 + publika.
5 kwietnia 2015, 23:16 / niedziela
A Musial to niby z nami? Hehe ;) top3 krecacych Lechie ;)
5 kwietnia 2015, 23:33 / niedziela
To jest Twoje zdanie .Napewno nie umieścilbym go w trójce obok Marciniaka i Borskiego.
6 kwietnia 2015, 10:46 / poniedziałek
Panowie zwróćcie uwagę na jedną rzecz.
Bougatis wyleciał ze skladu dopiero po tym jak sie przeziebil i spowodowal glupi rzut karny chociaz bylo wiadomo ze Gerson lepszy.
Teraz to samo jest z bramkarzami. Jesli Jerzy uzna, ze baczek popelnil karygodny blad w meczu ze sraksa to budzilek wejdzie do bramki i miejsca nie odda.
Pytanie tylko czy zmiana nastapi teraz czy poczekamy jeszcze na nastepny fatalny blad baczka tak aby byl pretekst to posadzenia go na lawce...
mam wrazenie ze trenejro nie chce burzyc atmosfery ryzykujac nawet bledami w grze..
6 kwietnia 2015, 12:38 / poniedziałek
Nikt nie zmieni Bączka na Budziłka w meczu z Legią. Jedyna szansa jeśli się rozsypie na treningu. Gość od prawie roku nie grał w poważną piłkę i do tego znają jego wady na wylot w Legii. Trzeba być niezłym fantastą aby życzyć sobie aby zagrał teraz. Jeśli Lechia będzie potrafiła zamknąć skrzydła to Legia nic nam nie zrobi. Dlatego zwarta obrona jest ważniejsza. Liczę też na dobre zawody Borysiuka. Obawiam się tylko o atak. Nadal nie widać formy u napastników.
6 kwietnia 2015, 13:09 / poniedziałek
Bąk wpuszcza każdy strzał głową z 3-5 metrów zamiast takie pilki piastkowac. Jesli ktos uważa ze to jest ok to ja nie mam pytan. Potracimy kolejne punkty przez Bąka to wtedy moze ktos to zauważy ze to bramkarz bardzo przeciętny i bardzo slaby na ekstraklasę.
6 kwietnia 2015, 13:36 / poniedziałek
Hempik ma zupełną rację. Z całym szacunkiem do Mateusza ale brak gry na przedpolu i tragiczna gra nogami dyskwalifikują go jako dobrego ekstraklapowego bramkarza. No i dochodzi sprawa mentalności obrońców, którzy nie mogą być pewni czy na 3 metrze bramkarz łapie piłkę. To jest i tak cud, że straciliśmy tak mało bramek ale to tylko i wyłącznie zasługa przeciwników, którzy nie potrafią tego wykorzystać. Niestety ale Mateusz tego już nie poprawi, bo jak wszyscy dobrze pamiętają to przed wyjazdem za granicę gra Bączka wyglądała bardziej efektownie niż efektywnie. Oddać mu trzeba, że na linii jest w miarę pewny ale np. przy 3 bramce z pejsami, bramkarz stojący na pierwszym metrze nie może się cofać od piłki, która spada na 3-4 metr.

Co do Budziłka to lepiej się nie wypowiadać, bo kto widział chociaż jeden jego mecz w rezerwach ten wie, że poziomu bramkarzy jak na razie nie podniesie.
6 kwietnia 2015, 14:10 / poniedziałek
Po sezonie pewnie przyjdzie jakiś bramkarz.
6 kwietnia 2015, 14:18 / poniedziałek
Po co ma bramkarz przychodzić? Mamy Trelę, mamy Podleśnego, mamy Sobczaka. Jesienią Brzęczek nie bał wystawić się Garbacika od 1. minuty, dlaczego nie miałby wystawić Sobczaka?
6 kwietnia 2015, 16:11 / poniedziałek
Dlatego, że Budziłek jest od niego kilka klas lepszy.
6 kwietnia 2015, 17:35 / poniedziałek
Mieliśmy Lekovica, Pietrowskiego, Valente wiec po co obrońcy. Podobne rozumowanie. Musi być bramkarz z prawdziwego zdarzenia a nie pseudo bramkarze. Co spowodowało przyjscie Wawrzyniaka i Wojtkowiaka każdy wie. Budzilek nie miał szans pokazac sie w lidze wiec trudno go ocenić. Trela jest wypożyczony wiec zobaczymy co z nim będzie. Ważne by zawsze gral najlepszy a nie ktos za "zasługi". Jakos trudno mi uwierzyć by Bąk byl lepszy na treningach niż Budzilek. Ostatnie wybory trenera co do zmian w meczu z Cracovia są bardzo dziwne. Obrona musi być monolitem na mecz Legią.
7 kwietnia 2015, 14:40 / wtorek
Legioniści ćwiczą doping. Wygląda na to, że będą chcieli rozproszyć naszych zawodników choreografią :) odnośnik
7 kwietnia 2015, 15:08 / wtorek
Wykorzystałem juz swoje vouchery, a znajomy w końcu dał się namówić, więc jeśli ktoś dysponuje wolnym kodem i chciałby się podzielić to będę wdzieczny :)

piotrek199o@wp.pl
7 kwietnia 2015, 18:08 / wtorek
Sobotni mecz pokaże na żywo TVP1
7 kwietnia 2015, 18:25 / wtorek
Ze wzgledu na sytuacje zwiazana z meczem z klubem z Warszawy PROPONOWALBYM udzial w jakims z treningow przed meczem aby zmobilizowac naszych pilkarzykow .Oczywiscie prosba do lwow polnocy dziekuje i pozdrawiam OBECNOSC z moje strony obowiazkowa
7 kwietnia 2015, 20:15 / wtorek
Zważywszy na to jaki był wynik rezerw w meczu derbowym, myśle ze zaakcentowanie co niektórym wagi spotkania byłaby wskazana.

TYLKO LECHIA!
7 kwietnia 2015, 21:55 / wtorek
choc SAndomierski to kurwa za to kopniecie pilki w nasza strone na przyszly sezon potrzebny jest nam bramkarz na zmaine dla baczka
7 kwietnia 2015, 22:05 / wtorek
chodzi mi o przyszly sezon oczywiscie
8 kwietnia 2015, 20:15 / środa
Wawrzyniak na 99% zagra z Legią, Mila 50/50.
8 kwietnia 2015, 20:24 / środa
Buziek skad takie info ?
8 kwietnia 2015, 20:36 / środa
Kuba Staszkiewicz twitter. Co ciekawe wydawało się, że bedzie odwrotnie.
8 kwietnia 2015, 20:43 / środa
Info z klubu, Mila wciąż narzeka na ból uda. Wawrzyniak jutro ma przejść jeszcze jedne badania, dziś już normalnie trenował
8 kwietnia 2015, 20:44 / środa
Pewnie zagra jeden i drugi.Tylko pytanie czy w środku nie powinniśmy zagrać.
Nazario Łukasik Vranjes Borysiuk Maku .
W ataku dałbym Wiśnie-może to śmiesznie brzmi ale tak właśnie bym zagrał.
W obronie 4-gladiatorów i w bramce ?-nie wiem.
Zmiany ;Grzelu Mila i Colak
8 kwietnia 2015, 20:49 / środa
Ja się obawiam, że Mila zagra na pokaz, jaki to on nie jest twardy - i jeden wielki chuj z tego wyjdzie.

Obym się mylił.
8 kwietnia 2015, 20:56 / środa
Myśle, że wbrew pozorom większym osłabieniem byłby brak Kuby Niż Mili. Vranjes jest w stanie go zastąpić na lewą obrone nie mamy nikogo. No i Seba ma siły na max 70-75 minut.
8 kwietnia 2015, 20:56 / środa
-----------------------Bak
Wojtkowiak - Janicki - Gerson - Wawrzyniak
-------------Vranjes - Borysiuk
-----Makuszewski - Mila - Grzelczak
-------------------- Colak

Podejrzewam, ze Mila jednak nie wystapi, wtedy Vranjesa bym przesunal na miejsce Mili a dal Mozdzenia kolo Borysiuka.
8 kwietnia 2015, 21:43 / środa
Bąk za zasługi, i za to, że zaszantażował media, ze nie udzieli im wywiadu za krytykę po Cracovii.
Wojtkowiak Janicki Gerson Wawrzyniak
Makuszewski Vranjes Mila Borysiuk Grzelczak
Colak.

Każdy inny skład będzie zaskoczeniem. Oczywiście Ariel za plecami Stojana.
8 kwietnia 2015, 22:28 / środa
Hmmmmm jeśli chodzi o bramkę to wątpię, że Bączka zdejmą, choć ja bym to zrobił
Wojtkowiak. Janicki Gerson Wawrzyniak
.........,.,.,.Vranjes Borysiuk
Wiśniewski Mila (Nazario) Grzelczak
.,.,,.,.,.,,,.,,.,,,,,Colak
9 kwietnia 2015, 00:15 / czwartek
Przy składzie trzeba uwzględnić czym dysponuje Legła. Mocna druga linia Jodłowiec, Vrdoljak, Guilherme,Masłowski. W obwodzie mają jeszcze Pinto, Dudę,Kucharczyka. Z przodu pewnie zagra Sa lub Saganowski. Lechia powinna zagrać na dwóch defensywnych pomocników. Zakładając, że zagra Mila, Borysiuk, Nazario lub Vranjes (obaj bardzo słabi jako defensywni) należy szukać drugie defensywnego ( Dźwigała lub Możdżeń a może Łukasik). Z przodu....kto? Makuszewski daleki jest od formy z rundy wiosennej ubiegłego roku, w tym meczu powinien chyba zostać na ławie. Grzelczak jest jednostronny ale to "Mr wolej" i może sprawdzić Kuciaka. Colak chyba za wolny i mało zwrotny a Friesenbichler za miękki na Rzeźniczaka i Dossa Juniora. Pozostaje walczak Wiśnia i być może to byłaby całkiem niezła opcja. Z tyłu raczej bez zmian z meczów (poza Sraksą) wcześniejszych. Ale tak naprawdę to muszą Ci, którzy wyjda walczyc do upadłego żeby znów upokorzyć w Gdańsku Ległą. Te zwycięstwa bardzo smakują i o tym niech nie zapominają zawodnicy Lechii. Ten mecz musimy wygrać... My wszyscy Biało Zieloni
9 kwietnia 2015, 07:45 / czwartek
Myślę że skład będzie identyczny jak z Zabrzem czy Pogonia. Jeżeli, w co wątpię Seba nie zagra to za niego pewnie wyjdzie Nazario a Grzelu na lewym skrzydle. Wiśnia nie zagrał w 11 w żadnym meczu wiosną więc czemu Brzęczący ma go wystawić na Ległą.
9 kwietnia 2015, 09:41 / czwartek
na Colaka z przodu już patrzeć nie mogę :D cieszą mnie jego bramki i fajnei, ze cos tam strzela ale to jest drewno niesamowite...
9 kwietnia 2015, 11:28 / czwartek
Sędzia: B.Frankowski
masakra ...

Chłopak nie panuje wcale nad meczem.
9 kwietnia 2015, 11:50 / czwartek
lufate jeśli nie możesz już patrzeć na Colaka to lepiej na nikogo nie patrz. Chłop robi co może, technicznie kilka klas wyżej od ponad połowy składu, przyjęcie i utrzymanie się przy piłce też na bardo dobrym poziome. To, że nie strzela więcej bramek to tylko i wyłącznie "zasługa" Naszych pomocników, którzy nie potrafią dobrze obsłużyć napastników. W meczu z Cracovią nie dograli praktycznie żadnej dobrej piłki, która pozwoliłaby stworzyć dobrą okazję.
9 kwietnia 2015, 12:03 / czwartek
Mila i Wawrzyniak trenują dziś normalnie :))
9 kwietnia 2015, 12:30 / czwartek
Mihal Colak jest technicznym pilkarzem :) ? Poleciałeś ;)! Przyjęcie pilki to tez slaby jego element. Ale wazne, ze te bramki strzela.
9 kwietnia 2015, 13:34 / czwartek
Frankowski sędzią. Szału nie ma ale dobrze że nie Borski.
9 kwietnia 2015, 14:50 / czwartek
el-polako czy pojęcie być "technicznym" oznacza dla Ciebie tylko kiwki czy co? Bo dla mnie to umiejętność odpowiedniego uderzenia i przyjęcia piłki oraz panowaniem nad nią. Zobacz jak Colak jest zmuszony grać przy naszym stylu, ciągle jest tyłem do bramki i ma obrońce lub 2 na plecach, więc ciężko jest mu pokazać się efektownie tak jak większość tego oczekuje.
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023