Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA GDAŃSK - Legia Warszawa 11.04 godz 15:30.

strona 2/3

9 kwietnia 2015, 14:55 / czwartek
Żeby uściślić jeszcze el-polako, nie próbuje udowodnić, że Colak to techniczny geniusz ale to, że nazywanie go drewnem to totalny debilizm.
9 kwietnia 2015, 16:30 / czwartek
Więc ma umiejętność zastawienia się, i gry z przeciwnikiem na plecach.
Akurat przyjęcie piłki to jedno z jego najsłabszych ogniw i ciągle mu ta piłka ucieka. Dużo okazji w ten sposób marnuje, że właśnie piłka mu uciekła.
9 kwietnia 2015, 17:10 / czwartek
Przed sobotnim meczem Lechii Gdańsk z Legią Warszawa, członkowie grupy Ultras Lechia Gdańsk i SKLG "Lwy Północy" , przeprowadzą zbiórkę środków na oprawy i graffiti. Osoby te będą wyposażone w odpowiednie identyfikatory oraz puszki, będzie można ich spotkać przy bramach wejściowych na trybunę zieloną i trybunę żółtą.
Liczymy na was!

FB ULG
9 kwietnia 2015, 19:48 / czwartek
el-polako nie sądzę byś nie umiał czytać ze zrozumieniem, na poprzedniej stronie masz wszystko czarno na białym.
Żeby nie zbaczać z tematu, kluczem będzie opanowanie środka pola i twarda gra. Jazda z warszafką!
9 kwietnia 2015, 19:59 / czwartek
Jeszcze jedno WAŻNE INFO ULG:

Na zbliżający się mecz Lechii Gdańsk z Legią Warszawa grupa Ultras Lechia Gdańsk wraz z SKLG „Lwy Północy ” przy współpracy z klubem przygotowała oprawę, której efekt zależy od każdego, kto w sobotę zasiądzie na trybunach PGE Areny.
Aby wszystko poszło zgodnie z planem, konieczne jest, aby pojawić się na stadionie 15 minut przed meczem oraz wykonywać instrukcje przekazywane przez młynowego i spikera.
UWAGA! Prośba ta dotyczy osób zasiadających na całym stadionie – wszystko jest w Waszych rękach!
Przypominamy też, że przed meczem członkowie grupy Ultras Lechia Gdańsk i SKLG "Lwy Północy" przeprowadzą zbiórkę środków na oprawy i graffiti. Osoby te będą wyposażone w odpowiednie identyfikatory oraz puszki, będzie można ich spotkać przy bramach wejściowych na trybunę zieloną i trybunę żółtą.
Prosimy o udostępnianie tej informacji!
Cała Lechia zawsze razem!
9 kwietnia 2015, 20:13 / czwartek
Nie chcę tu marudzić ale u nas 15 minut przed meczem to na zielonej jest z 50% publiki, reszta schodzi sie nastepne półgodziny. Także ciężko bedzie wyegzekwować "szkolenie" przedmeczowe.
Wracając do meczu to kluczem do zwyciestwa bedzie agresywny odbiór w środku pola.
Jesli nie zagra Mila i Wiśnia, to środek widziałbym tak Borysiuk, Łukasik, Vranjes. Mimo ze nie jestem zwolennikiem zestawiania Borysiuka z Łukasikiem to akurat w przypadku meczu z Legią mam wrażenie ze mogłoby to wypalić.
Inna kwestia to skuteczność, Colak nie moze marnować sytuacji jak w meczu z Górnikiem lub spać za plecami obrońców jak w Krk.
O obronę jestem spokojny jesli Legia nie bedzie miała dużo stałych fragmentów gry przy których Bączek traci pewność siebie.
PS. Szczerze mówiąc nie wierzyłem w powodzenie akcji z rekwencję, ale dziś...kto wie...

TYLKO LECHIA!
9 kwietnia 2015, 21:09 / czwartek
Marzy mi się HSV śpiewane na dwa baty. Młyn i CAŁA Prosta. Przez 20 minut.
9 kwietnia 2015, 23:49 / czwartek
Weź pod uwagę ,ze 20-30% tej publiki to będą ludzie , którzy pierwszy raz pojawią się na meczu. Dobra robota marketingu, ale tez ciężkie zadanie przed mlynarzami i calym dopingowym :)
10 kwietnia 2015, 08:43 / piątek
Edwin dobrze gada... Ja w robocie u mnie nakręciłem kilku kolegów, którzy przyjdą na mecz po raz pierwszy, lub po wielo, wielo letniej przerwie jeszcze chodząc na Traugutta!!!
Nie będzie łatwo...
10 kwietnia 2015, 09:02 / piątek
Dlatego na takich meczach najlepiej wychodza przyspiewki typu "Lechia gol" "Lechia Biało Zieloni" "Super Lechia Gdańsk" bo sa latwe do załapania i znane na ogół z rytmu.
10 kwietnia 2015, 15:44 / piątek
Na najważniejszych meczach na "nowej" Lechii na T29 pół godziny przed meczem bywało pełno ludzi, teraz z różnych przyczyn (wygodniejsze wchodzenie, inna lokalizacja itd) jest tendencja przychodzenia na ostatnią chwilę. Regularnie do 10 minuty meczu dochodzi wiele osób, w tym na Zieloną. W meczach gdzie były rekordowe frekwencje (mecz otwarcia, z Amicą, z Górnikiem) regularnie ludzie dochodzili przez pierwsze pół godziny. Jak ma być wielka kartoniada na początku to mam nadzieję, że nie zabraknie rąk do pełnego efektu.
10 kwietnia 2015, 16:59 / piątek
Liczę na to, że ktoś mądry ogarnie temat w razie korków na kołowrotach i ludzi z papierowymi będą wpuszczać przez furtkę po klasycznym sprawdzeniu papierka. Prawda jest też taka, że ostatnia kolejka mogłaby odjeżdżać na stadion niekoniecznie 20 minut przed meczem tylko wcześniej . Akurat przed tym meczem mogłyby też odjeżdżać częściej a nie co 30 minut, będzie masakra zwłaszcza w taką pogodę co się zapowiada. Wejście ludzi z jednej kolejki na stadion nie zajmuje pół godziny - nie rozumiem po co taki bufor duży robią.
10 kwietnia 2015, 22:33 / piątek
Na samą myśl, że jutro z pełnym młynem bede darł morde OLEOLE OLEOLA LEGIA TO KURWA W DUPE JEBANA przechodzą mnie ciary. Wisła-Górnik idealny wynik jutro wojna walka o każdy metr i zwycięstwo. Niech każdy z nas da z siebie 100% i jeszcze więcej, niech te kurwy warszawskie poczują co to znaczy moc Gdańskiej Lechii !!!
10 kwietnia 2015, 22:40 / piątek
Mi przechodzą ciary jak śpiewam Super Lechia Gdańsk, W Gdańsku sie urodziłem..., Cała Lechia zawsze razem. Nie musze leczyc kompleksów jak ci w Poznaniu i mam nadzieje ze jutro młynarze pociągną doping dla Lechii, a nie pozdrowienia dla warszawiaków, z pewnością zabolałaby ich taka ignorancja.

TYLKO LECHIA!
10 kwietnia 2015, 22:46 / piątek
Nie wiem co robią ci w Poznaniu na każdym stadionie w Polsce śpiewa się to samo od zawsze i na zawsze u nas jest tak samo.
Nie ważne. Ważny jest jutro doping gramy z ciężkim rywalem musim pomóc naszym jak tylko się da.
10 kwietnia 2015, 23:11 / piątek
My nie jesteśmy kazdy stadion w Polsce, my jesteśmy LECHIA i nie musimy nikomu sie "kłaniać".
Wierz mi ze warszawiaków bardziej zaboli brak pozdrowien niż spiewanie to co na "każdym stadionie w Polsce".

TYLKO LECHIA!
10 kwietnia 2015, 23:23 / piątek
Amen
10 kwietnia 2015, 23:27 / piątek
No pewnie, że tak. Lechia Style zobowiązuje...
11 kwietnia 2015, 09:51 / sobota
Zapowiada sie piekny mecz choć jeszcze nie do końca w konfiguracjach jakie sa moim marzeniem;) Liczę na solidny doping i na następny krok czyli udział w pucharach a moje marzenia sprzed 30 lat zostaną spełnione.Pogoda dopisuje przeciwnik jest zacny czego chcieć wiecej? Do zobaczeniu na meczu!
11 kwietnia 2015, 10:29 / sobota
Jak ja wam kurwa zazdroszczę...
11 kwietnia 2015, 10:31 / sobota
Wszyscy sie rozpisuja na temat frekwencji a prawie nikt nic nie pisze o samym meczu. Wedlug mnie kluczem do zwyciestwa bedzie powstrzymanie Kucharczyka. Facet jest w formie i oby Wawrzyn mogl grac to Kucharz przeciwko Wojtkowiakowi nie bedzie mial latwo. O ile sie nie myle to u krawaciarzy nie zagra tylko Dossa Junior.
Ciekawi mnie jak zaprezentuje sie Borysiuk. NA przeciwko niego Jodlowiec a Nawalka pewnie na trybunach.
Legia jest do ogrania ale nie ma Buzaly wiec bedzie ciezko :D
11 kwietnia 2015, 11:40 / sobota
Buziek nie martw się jeszcze zawitasz na stadion z pełnymi Biało-Zielonymi trybunami.I pamiętaj CAŁA LECHIA ZAWSZE RAZEM nie ważne czy na stadionie czy poza.Pozdro
11 kwietnia 2015, 11:46 / sobota
Buziek nie martw sie jeszcze nie jeden raz bedzie takie pospolite ruszenie! cała Lechia zawsze razem!

kod do wykorzystania: 65932/f351

TYLKO LECHIA!
11 kwietnia 2015, 12:13 / sobota
Buziek nie martw się ja nawet w telewizji nie obejrzę.Chłopaki jedziecie z nimi2:0 dla nas
11 kwietnia 2015, 12:19 / sobota
To ktoś tam idzie na ten mecz :D w ogóle? Będziemy drzeć gęby za Was ,pzdr
11 kwietnia 2015, 13:32 / sobota
2-1 dla nas.
Borysiuk i Ćolak.
Nie ważne jak ważne 3=pty
11 kwietnia 2015, 13:56 / sobota
Skromne 3:0 dla nas
11 kwietnia 2015, 14:07 / sobota
Buziek nie jesteś sam, mi pozostaje tylko telewizja, ale 16 maja wracam z emigracji !! :) Pozdro z Aberdeen :) a co do meczu, ważne żeby zdobyć 3pkt, reszta nie ma znaczenia, osobiście stawiam na 2-0 dla Nas :)
11 kwietnia 2015, 14:29 / sobota
odnośnik

W koncu murawa wyglada jak nalezy :)
11 kwietnia 2015, 14:48 / sobota
Co ja mam powiedzieć? Naście lat na emigracji, na "bursztynku" nie byłem, na Traugutta nie widziałem Lechii na żywo ani w III ani w II lidze po 2000 roku!

Będzie dobrze, dacie radę! Skromne 1:0 mnie zadowoli absolutnie, ale nie miałbym nic przeciwko temu, by ponownie pokarać krawaciarzy... ;-)
11 kwietnia 2015, 15:06 / sobota
A w TV nie:

"Lechia trzy lata temu pozbawiła Legię Mistrzostwa Polski"

tylko:

"Legia trzy lata temu własnie w Gdańsku zgubiła Mistrzostwo Polski"

I właśnie dlatego każde upokorzenie 'elyty' ze 'stolycy' cieszy ponad miarę!

NAPRZÓD LECHIJKO!!!
11 kwietnia 2015, 16:27 / sobota
Trochę więcej odwagi i będzie dobrze.
11 kwietnia 2015, 17:05 / sobota
ale piach
11 kwietnia 2015, 17:26 / sobota
Nie piach, tylko cieplutki piasek:)
11 kwietnia 2015, 17:42 / sobota
Zamiast hitu kolejki - piłkarski zakalec. Słabo to wyglądało.
odnośnik
11 kwietnia 2015, 17:48 / sobota
Wypierdalaj spamerze!
11 kwietnia 2015, 17:59 / sobota
Cwe(L)icho spamuje !!!
11 kwietnia 2015, 18:02 / sobota
Mam pytanie, bo ostatnio na pudelku się udzielam. Czy ta blondynka co siedziała koło Leśnodorskiego i co tak strasznie skakała przy czerwieni dla Dudy to Leśnodorskiego chłopak?
11 kwietnia 2015, 18:13 / sobota
frankowski pizda robił wszystko by ratować ległe ale nawet on nic nie wydrukuje jeśli wkłady z warszawy nie będą miały ochoty wejść w nasze pole karne.

Dziś najlepsi na boisku zdecydowanie Gerson oraz Nazario! Brawo! 8 nasza.. teraz po puchary!
11 kwietnia 2015, 18:17 / sobota
Zobaczcie sobie faul który został uznany cweLce: odnośnik i porównajcie go z naszym golem nieuznanym.
Przyczajony tygrys, ukryty smok.
Dzięki Maku, chybab
najbardziej czekałem na Twoją bramkę. Teraz jeszcze Ariel i bedzie dobrze.
Po zdrówka chłopaki.
Miod na moje serce.Kiedys przed TV dostane zawalu,dlatego kaze mojej rodzince zostać w domu,w czasie meczu :-)

Legla Warszawa !
11 kwietnia 2015, 18:19 / sobota
Pytanie zasadne.Kamery tego chyba nie uchwycily,ale cos jest na rzeczy bo momentami jakas tecza zaslaniala.
11 kwietnia 2015, 18:31 / sobota
Ja pi.rdole,ale mam sobote za oceanem,serce rosnie....Tylko Lechia!!!!!!!!!
11 kwietnia 2015, 19:37 / sobota
pół żartem, pół serio mamy 6 punktów straty do mistrzostwa, jeszcze 10 razy po 1-0 poproszę :)
11 kwietnia 2015, 19:48 / sobota
LGFT - brawo! Doping momentami miazga, po wyjściu z bursztynka przez kilkanaście minut bolały mnie uszy. Ostatnie 15 minut to było To.
11 kwietnia 2015, 19:54 / sobota
Ma ktoś orient na powtórkę meczu w nc+?
11 kwietnia 2015, 19:57 / sobota
Tak się bawią ludzie!!!
Dopiero w domu zobaczyłem, że kartoniada to nie tylko biało-zielone pasy :)
Chrześniak wniebowzięty (ale jak mu się nie dziwić?), więc następny kibic w rodzinie.
Legia nie istniała i na murawie i na trybunach. Szkoda tylko, że cały stadion nie podchwycił dopingu, bo była by miazga.
Jak zobaczyłem w wyjściowej 11-tce Greka to pomyślałem, że papież odpuścił mecz.
Po takim spotkaniu nie rozliczam piłkarzy - brawa dla drużyny i trenera!

P.S.-Sędzia c*uj!
11 kwietnia 2015, 19:57 / sobota
Brawo dzis obrona zagrala bardzo dobrze. Bougaidis godnie zastąpił Wawrzyniaka. W końcu Makuszewski się odblokował. Vranjes dobre zawody, nawet Nazario dzis nieźle. Zbierajmy spokojnie punkty i zobaczymy co będzie dalej. Dzis de facto powinno byc 2-0 bo ja nie wiem gdzie byl faul po bramce Colaka. Sędzia juz kombinowal by Legia punktów nie straciła. Brawo Lechia za grę do konca.
11 kwietnia 2015, 20:03 / sobota
Brawo za wynik, atmosfera super przy pełnym stadionie ostatnie 10 minut.
Trochę to dolujace że pierwsza i trzecia pod względem kadrowym ekipy nie potrafią przez 80 minut oddać strzału ani przeprowadzić choćby pół akcji ale to tylko nasza Ekstraklapa, czego tu wymagać. Brzęczek według mnie przekombinował ze składem ale za trafił ze zmianami. Brawa dla Colaka, dał świetną zmianę tak samo jak Nazario, miła też mial kilka fajnych zagrań. Może Papież miał taki plan zeby podmęczyć przeciwnika a potem wpuścić najlepszych zawodników. Miło że Bąk nie miał absolutnie nic do roboty z Mistrzem Polski. Grek wg mnie solidnie, najlepsi zmiennicy i Borysiuk.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033