Gdańsk: czwartek, 2 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

ŚLĄSK-LECHIA (18.04.2014 godz.15:30)

strona 2/5

16 kwietnia 2015, 21:22 / czwartek
Co z Lekovicem?
16 kwietnia 2015, 21:43 / czwartek
Niech Seba zagra tak jak zawsze gral u nas jak był w Śląsku. Mocno mnie martwi obrona, raz już z Craxą graliśmy w eksperymentalnym ustawieniu i było źle a teraz mają jeszcze wypaść Wojtkowiak i Gerson. Słabo się to zapowiada.
17 kwietnia 2015, 08:15 / piątek
Leković wróci najwcześniej na 30 kolejkę, a być może nie zagra w tym sezonie już wcale
17 kwietnia 2015, 09:49 / piątek
martwią problemy w obronie przed tym meczem. Mam nadzieje, ze to tylko "zasłona dymna" aby zmylić przeciwnika ale jeśli nie to zaryzykował bym z obroną tak:

Możdźeń - Janicki - Bugaltis/Dźwigała - Grzelczak

Grzelczak był juz próbowany na lewą defensywę w sparingach i teraz chyba tak zagrał końcówkę meczu z Legią.
17 kwietnia 2015, 11:51 / piątek
Chyba Vranjeś grał na lewej obronie po zdjęciu Greka.

Bąk
Wojtkowiak(Możdźeń) /Janicki / Gerson/Grek
Maku/Vranjeś/Borysiuk/Mila/Grzelu
Ćolak( Kevin)

Zmiennicy:Nazario /Łukasik/Kazaulskaz/Kevin

2-1 dla Naszych Mila i Antonioooooooo.
17 kwietnia 2015, 12:59 / piątek
A ja czuję że zadebiutuje na wiosnę Pietrowski, ostatnio on był na ławce a nie Możdżeń.
17 kwietnia 2015, 13:12 / piątek
Panowie nie żebym się czepiał, ale popularny ,,Grek" jest już u nas kilka miesięcy i niektórzy mogliby się w końcu nauczyć pisać jego nazwisko. Wiecznie tylko Grek, Bugatis albo Bugaltis. Ludzie BOUGAIDIS (czyt. Bugaidis). Wiem czepiam się z nadmiaru pracy :)
17 kwietnia 2015, 13:15 / piątek
...i dajcie juz spokój z Możdzeniem.Niech wraca do Poznania i komentuje decyzje sedziowskie.
17 kwietnia 2015, 14:04 / piątek
Lewcinho - nie ma co czepiać sie używania "Greka", bo ludzie ułatwiają sobie tym pisanie, podobnie jak Ty zapisałeś cos takiego ":)".
Jest też Wisnia zamiast Wiśniewskiego, Kevin zamiast Friesenbichlera, a w Dortmundzie kibice BVB raczej piszą Kuba zamiast Błaszczykowski.
No, ale zeby nie było to zamiast Bąka jest też Bączek :)

Wracając do meczu, to zgadzam sie aby Możdzeń zajął miejsce "pana Sławka" w Lidze + lub też szybko udowodnił ze nie jest tylko poznańskim klonem naszego Magistra, bo ja wtedy wolę oglądać naszego gdańskiego Mgr jako zastepstwo dla Wojtkowiaka.

TYLKO LECHIA!
17 kwietnia 2015, 14:53 / piątek
Mozdzenia sie dowaliliscie o tamten komentarz, ale Wojtkowiaka po Legii jak powiedzial, ze nie powinno byc czerwonej dla Dudy to juz nie. Tylko dlatego, ze ma lepsza forme? Ps. Nic nie zmienia fakt, ze zolta tez by Dude wywalila.
17 kwietnia 2015, 14:55 / piątek
Ps2. Zadnego Grzelczaka na lewa obrone! Niech zostanie tam Bougaidis a do srodka niech idzie Dzwigala.
17 kwietnia 2015, 15:19 / piątek
Czarny będzie grał, gorzej sprawy się mają z Wojtkowiakiem.

I nie zesrajcie się już z tym Mozdzeniem, stało się.
17 kwietnia 2015, 15:25 / piątek
na środku może grać garbaty jeszcze, greka z boku nie ma co sciagac jak dobrze mu tam idzie, gorzej z prawa obrona bo ani mgr ani mozdzen mistrzami obrony nie sa, ja bym dal szanse mlodemu powszukowi a co tam ;)
17 kwietnia 2015, 16:36 / piątek
wie ktoś kto w ogóle jedzie do Wrocka?
17 kwietnia 2015, 17:04 / piątek
Ja pierdolę......
17 kwietnia 2015, 17:16 / piątek
Jak od kilku tygodniu, że kibic w kapciach jest przyjebany w beret to mod posty usuwał. Jesteś człowieku (wiem nie żyje) chory na mózgu. Kibic w kapciach, który chodzi na jeden mecz w sezonie, który niedawno stwierdził, że jego nick nie ma nic wspólnego z Lechią.
17 kwietnia 2015, 17:53 / piątek
Ciekawe czy koledze z małej litery chodziło o kadrę zawodniczą czy o nas Lechistów
17 kwietnia 2015, 18:30 / piątek
el-polako - Możdzeń zbiera słuszne "joby" dlatego ze Gerson nie faulował (co pokazały wszystkie powtórki), a jesli zawodnik własnej drużyny nie jest pewny to nie pierdoli ze powinien byc karny.
A Wojtkowiak miał racje, faul był na zóltą kartkę i MA to znaczenie ze w konsekwencji byłaby czerwona, bo Duda tak czy siak zszedł, a czy w nastepnych meczach bedzie grał czy nie, TO jest dla nas bez znaczenia.
Także reasumując, nawet w schodząc z boiska trzeba być dyplomatą i nie mielić jęzorem bez sensu, taka jest różnica miedzy Wojtkowiakiem a Możdzeniem.
ps. I żeby nie było ze sie czepiam Możdzenia, niech udowodni na boisku ze zasługuje nosic koszulkę Lechii, a wszystko mu bedzie zapomniane.

TYLKO LECHIA!
17 kwietnia 2015, 19:04 / piątek
el-polako ty tez piszesz trzy po trzy czasami przytocze troche twoich wpisów:

el-polako
30 marca 2015, 19:48 / poniedziałek
Na komplet :D !
Ciekawe, czy do 20tys dobijemy.

e
l-polako
8 kwietnia 2015, 22:05 / środa
Nie będzie rekordu. Od jutro tempo mocno spadnie, oprócz dnia meczowego.

el-polako
9 kwietnia 2015, 09:30 / czwartek
Kacper Suchecki @ka_suchecki 6 min.6 minut temu
Wszystko wskazuje na to, że już w sobotę rano możemy wyprzedać stadion na mecz z Legią #BijemyRekordFrekwencji

poniosła fantazja :)

do tego byleś dość konsekwentny nawet 2 dni przed meczem wiec napisz przepraszam pomyliłem się więcej nie będę
17 kwietnia 2015, 19:12 / piątek
Oczywiscie, ze nie mialem wtedy racji. I bardzo dobrze :)
17 kwietnia 2015, 19:20 / piątek
Ale macie świadomość że zawodnikom zakazano dyskusji z decyzjami sędziego w trakcie i bezpośrednio po meczu?

Wojtkowiak prawdopodobnie nie zagra
17 kwietnia 2015, 22:44 / piątek
Koledzy z tego co słyszalem to Grek ma ksywę Buga, więc może lepiej tak o nim pisać skoro ma tak trudne nazwisko. Co do meczu ze Śląskiem to widzę to tak jak na giełdzie. Śląsk konsolidował się długo na pozycji 4 a jutro nastąpi wybicie albo do góry albo w dół. Lechia jest na oporze od góry. Ciężko będzie przeskoczyć wyżej. Dlatego uważam, że utrzymanie pozycji 6 i tak byłoby niezłe przed meczem z Łęczną. Czyli remis jest OK. Wynik ponadto pokazałby, że Lechię stać realnie na 3 miejsce. Zobaczymy co jutro zmajstruje Brzęczek i Bączek:)
17 kwietnia 2015, 23:04 / piątek
Gdyby chodziło o naszą obronę z jesieni, to nie byłoby większego znaczenia, kto zagra bo i tak grali piach w każdym zestawieniu. Niestety domniemany dostatek kadrowy w Lechii może mylić. Jest u nas sporo piłkarzy, co mogą zagrać tu i ówdzie. Ale pytanie : jak zagrać ? Możdżeń nie jest aż taki zły ale na tej prawej obronie staje się najsilniejszym punktem ... przeciwników. Drugi Magister. Grek na lewej obronie nie był w stanie dać drużynie jakości w akcjach ofensywnych a że nie jest też szybkim zawodnikiem to skóra cierpła, gdy traciliśmy piłkę. Jeżeli nie zagra ani Wawrzyniak, ani Wojtkowiak to będzie kicha. Zanosi sie na przełamanie ale nie na odczarowanie stadionu we Wrocku a na ... no właśnie , nie będę już krakał. Walduś, żebyś ty kochał teraz Śląsk, tak jak kochałeś Lechię strzelając jej gola za golem na naszym stadionie !
17 kwietnia 2015, 23:04 / piątek
Z rywali, którzy pozostali WKS mimo ,ze jest najwyżej w tabeli to paradoksalnie jest najsłabszym aktualnie przeciwnikiem. Dziurawa obrona i chaotyczna gra z przodu. Ten mecz należy wygrać , ale jeszcze ważniejsze by go ...nie przegrać. Z resztą kto jedzie do Wrocławia będzie sie dobrze bawil obojętne jaki wynik padnie. Kto nie może ten ma stres. Zazdroszcze tym, którzy mogą i jeżdżą. Wspolczuje tym, którzy chcieliby ,a nie mogą. Ci, którzy mogą, a siedzą przed TV i na necie ...jesteście baranami(bez urazy). Oby 3pkt jutro!
17 kwietnia 2015, 23:24 / piątek
Jesli Lechia ma byc mistrzem polski w tym sezonie jutro musi wygrac.
17 kwietnia 2015, 23:42 / piątek
Zajebiscie, ze tak optymistycznie patrzysz w przyszłość. Osobiście będę szczęśliwy, jak skonczymy w 4ce ,bo drugi raz w historii wiadomo co to oznacza. Na razie priorytetem awans do 8ki, a potem wszystko realne i każdy mecz to final i trzeba zrobić wszystko by mecz w Kielcach, o tym nie decydowal. Uczciwie zawsze licze na zwycięstwo , ale bralbym 4pkt w dwóch najbliższych meczach.
Przed chwilą był płacz o spadku ,teraz mistrzostwo :) Polska liga jest piękna, a mentalność niektórych kibiców to istny fenomen.
Z drugiej strony od wiary się wszystko zaczyna... Lechia mistrzem Polski....Kiedyś marzylem o ekstraklasie i od wielu lat jest, może i tego uda się dozyc. Wierze w to szczerze, chociaż w tym sezonie to byłby cud, a czwórkę uznam za wielki sukces
17 kwietnia 2015, 23:52 / piątek
Na szczescie to nie ja plakalem ze spadniemy :-) Optymizm mam wrodzony tak podarzam przez zycie .Kiedys spotkalem fana Man utd powiedzialem mu good luck a on do mnie nie nie my jestesmy I mamy byc najlepsi nie potrzebujemy zadnego szczescia .Dobre podejscie do sprawy wiec na koniec Gdansk to najpiekniejsze miasto w polsce a Lechia to najlepszy klub I przyszly mistrz polski pozdro
18 kwietnia 2015, 00:06 / sobota
:), pozdro
18 kwietnia 2015, 00:24 / sobota
Jesli juz o Gdańsku panowie rozmawiamy to mi przyswieca gdańska dewiza Nec Temere Nec Timide.
I jesli zajmowalismy po jesieni 14 pozycję to trzeba sie skupic na tym, aby nie spasc.
Jesli idzie dobrze to krok po kroku mozna patrzec coraz wyżej. Dzis walczymy o pierwszą ósemkę, kto wie o czym bedziemy mówić za miesiąc?

TYLKO LECHIA!
18 kwietnia 2015, 09:13 / sobota
Szykujcie sie, ze pojedziemy na eliminacje LM albo Puchar Uefa, wiec lepiej odkladac pomalu pieniazki na fajne, nasze pierwsze od X czasu wyjazdy zagraniczne. ;-) Sadze, ze 3 miejsce jest mocno realne. A to, ze bedziemy w 8- mce to pewnik. Przyszlosc jest nasza. Kiedys mielismy transparent "Wiosna nasza" dzis mozemy pomalu malowac nowy...
18 kwietnia 2015, 11:00 / sobota
Spokojnie.Wygrajmy/zremisujmy dziś i za tydzień jak wygramy to będziemy w 8.Z koroną powalczymy o jak najwyższą lokatę wyjściową.
18 kwietnia 2015, 12:17 / sobota
Panie i Panowie- wróżenie z fusów to nie tutaj. Po prostu Lechia ma każdy mecz wygrywać, co z tego wyniknie to sie później okaże. Trzeba zbierać i na koniec zająć miejsce 1-4 czyli ojropuchary. Kalkulacje typu "4 punkty stykną" o kant du.. rozbić. Kibic minimalista jest słaby, potrzeba 9 punktów i tego się trzymajmy. Czy się uda? Zobaczymy
18 kwietnia 2015, 12:42 / sobota
Przydalo by sie, zeby zolta kartke zobaczyl dzis Borysiuk. Zapauzuje u Nas z Leczna, ale na runde finalowa bedzie czysty.
18 kwietnia 2015, 12:58 / sobota
W ostatnich latach Śląsk kompletnie nie leży Lechii, w dzisiejszym meczu liczę na remis, będę się cieszył z jednego punktu wywalczonego na wyjeździe. Wiosenna passa przemawia zdecydowanie za Lechią co daje nadzieję na komplet pkt, ale mimo fatalnej wiosny Śląsk to nie dawcy punktów.

Walczymy o to by przed podziałem punktów znaleźć się w pierwszej ósemce i nie musieć grać meczy o utrzymanie w ekstrraklapie, a wtedy może, może, może Lechia zakręci się wokół miejsca gwarantującego mecze w UEFA z jakimiś pasterzami.
18 kwietnia 2015, 14:33 / sobota
Bąk
Pietrowski-Gerson-Janicki-Bougaidis
Makuszewski-Borysiuk-Vranjes-Mila
Grzelczak-Colak
18 kwietnia 2015, 14:43 / sobota
Czułem że będzie Magister. Mam tylko nadzieję że na lewym skrzydle Śląska nie zagra żaden szybki zawodnik.
18 kwietnia 2015, 14:49 / sobota
szacun dla Gersona ze gra
18 kwietnia 2015, 15:53 / sobota
Znowu sędzie drukuje.
18 kwietnia 2015, 15:56 / sobota
sami pozwalamy mu drukowac zachowujac sie jak Pietrowski...
18 kwietnia 2015, 15:57 / sobota
Magister urwa mac
18 kwietnia 2015, 15:58 / sobota
Niestety potwierdza się, na przełamanie najlepiej zagrać z Lechią.
18 kwietnia 2015, 16:00 / sobota
Pietrowski chyba będzie pierwszym który opuści nasz klub. Serce może i ma związane z miastem ale umiejetnosci na I/II lige
18 kwietnia 2015, 16:01 / sobota
Nic się nie potwierdza dopóki nie było ostatniego gwizdka
18 kwietnia 2015, 16:03 / sobota
Bez Wawrzyna i Wojtkowiaka nie mamy obrony
18 kwietnia 2015, 16:03 / sobota
Porażka 0:4 - na to wygląda, bo Śląsk będzie skutecznie kontować (ma kim). Sprowadzenie Lechii na ziemię nie przez sędziego (choć słaby), ale manie grający zespół i tyle.
18 kwietnia 2015, 16:13 / sobota
w 0:4 wątpię bo Śląsk ma problem z wykorzystywaniem okazji bramkowych już od wielu meczów
18 kwietnia 2015, 16:17 / sobota
My też... nawet dzis już moglismy coś strzelic... oby remis chociaz udało sie wyciagnac
18 kwietnia 2015, 16:21 / sobota
Obstawiam 3 do 1 dla Lechijki
18 kwietnia 2015, 16:23 / sobota
Wufeista jak zwykle nas sabotuje! Wpuszczenie Pietrowskiego który w ogole nie grał w tym sezonie zamiast Możdzenia juz mu się zwraca !!
18 kwietnia 2015, 16:24 / sobota
Kto ma jakąś dobrą transmisję w necie? Te co znalazłem to trochę przycinają. Do boju Budowlani!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.049