Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Górnik Łęczna , 2015-04-26 (niedziela)15:30

strona 1/2

13 kwietnia 2015, 17:07 / poniedziałek
Zamawiamy zatem bileciki na mecz z Górnikiem Łęczną za darmo ;-)

Temat celowo założony trochę szybciej ;-)

Jak otrzymać bilet za free, instrukcja:

odnośnik

A my swoje!
13 kwietnia 2015, 19:09 / poniedziałek
Czy mi się wydaje czy znowu zapomniano o teoretycznie "najwierniejszych" kibicach - posiadaczach karnetów? Nie kupuje karnetu dla zysku czy oszczędności, ale wychodzi teraz na to, że kupując karnet zapłaciłem z góry za mecz, na które teraz tysiące "Januszy" wejdzie za free bo przyszli "na Legię"... płakać nie będę, ale uważam, że to nie do końca fair...
13 kwietnia 2015, 19:27 / poniedziałek
@luz wyluzuj... jeszcze trochę czasu do meczu.
Jak sobie przypominam w ostatnich tego typu "zagrywkach" marketing nie zapominał o karnetowcach i zawsze coś im "darowano" w zamian. Teraz zapewne też tak będzie.

Najważniejsze, żeby 20-tys. "legijnych jednostrzałowców" wykorzystało swoje wolne wejściówki i przybyło na BA.
13 kwietnia 2015, 19:49 / poniedziałek
MarekM: mam podobne ... negatywne odczucie względem karnetu i nawet nie chodzi o sam fakt gratisów dla tych którzy kupili bilet no bo przecież kupili na Lechię. Tylko, że bonusy są dla biletowców ale brak dla karnetowców.
W moim przypadku jest jeszcze śmieszniej bo zmieniłem swój sektor na górną prostą musiałem dopłacić różnicę 16 zł ok. Teraz gdybym był biletowcem miałbym gratis prostą (no może w tym momencie na dole bo góra jest zablokowana) ale jako karnetowiec z dopłatą mam swoje wcześniej już opłacone miejsce.

Na fejsie ktoś już ten problem wspomniał - nastąpiła ofensywa biletowców (pikników?) na karnetowców oraz odpowiedź Lechii że dba o swoich wiernych kibiców poprzez ... dwumiejscowy fotel na poziomie murawy. Więc nie liczyłbym na wiele, zastanawiam się tylko czy opłaca się kupować karnet :D
13 kwietnia 2015, 20:07 / poniedziałek
ja również mam karnet, ale nie mam nic przeciw aktualnym działaniom klubu
13 kwietnia 2015, 20:09 / poniedziałek
Marudzicie i tyle.Dla mnie fakt posiadania karnetu i max zniżki oraz to że nie muszę się bić o bilety to dla mnie uprzywilejowanie i wielki honor - mam i tak 2-mecze za darmo po przeliczeniu ceny i zniżek za karnet w porównaniu z biletowcami.
Cieszę się że jest nas coraz więcej nawet pikniki staną się wierni za kilka kolejek no może za pół sezonu.W końcu przyjdą takie czasy że przed sezonem zabraknie karnetów-zobaczycie.
13 kwietnia 2015, 20:17 / poniedziałek
Ja rowniez mam karnet i dalej bede kupowal. Nie rozumiem tego bólu dupy wszedzie, ze klub sciaga kibicow.
13 kwietnia 2015, 20:38 / poniedziałek
Nie che mi się rozkminiać ale karnet na cały sezon to co najmniej 4 mecze w suchym (bynajmniej z moją zniżką kilkunastoprocentową)
Ale w tym sezonie wydaje mi się, że wchodzimy też na te karnety na rundę dodatkową niezależnie, w której grupie wylądujemy.
Rok temu trzeba było coś dopłacać z tego co pamiętam.

A wracając do meczu to niech będzie tradycyjnie 1:0 i niech Wiśnia coś ukłuje w końcu.
13 kwietnia 2015, 21:06 / poniedziałek
Po tym co widziałem dziś to akurat z Łęczną powinniśmy ten jeden mecz w tej rundzie wygrać więcej niż 1:0.
14 kwietnia 2015, 07:36 / wtorek
Qźwa przestańcie beczeć, że karnetowcy mają gorzej niż Janusze, nie podoba się to nie kupujcie karnetów i będziecie mieli szansę w wyścigu po kodziki rabatowe jak tutaj odnośnik
Świadomie zawarta umowa na określonych warunkach, a teraz lament… qźwa jak z frankowiczami…
14 kwietnia 2015, 08:04 / wtorek
WKSTSBKS dokładnie to samo chciałem napisać.Ja kupuję pojedynczo na każdy mecz Lechii i nie lamentuję,że karnetowicze mają lepiej czy gorzej,albo,że Vipy mają wygodne siedzonka i szamę do tego,a cieszę się każdym jednym meczem tak samo czy jest 7 czy 35 tys i czy kupiłem bilet za x siana,a ktoś wszedł za mniej
18 kwietnia 2015, 22:25 / sobota
Wygramy
19 kwietnia 2015, 08:29 / niedziela
Spokojne 2:0 i ludzie choragiewki znowu beda czuc mistrzostwo ;)
21 kwietnia 2015, 08:59 / wtorek
Mam nadzieję, że z Łęczną papież zagra 2 napastnikami. Colak/Kevin lub Colak/Wiśniewski lub jakakolwiek inna opcja z 2-ką z przodu
21 kwietnia 2015, 10:41 / wtorek
Na trojmiasto.pl piszą że Wojtkowiak i Wawrzyniak mogą byc gotowi do gry na Łęczną jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego. I oby tak się stało to jest szansa na zwycięstwo. Nigdy wiecej Pietrowskiego w Lechii.
21 kwietnia 2015, 10:51 / wtorek
Gdym ujrzał skład Lechii na mecz we Wrocławiu i nazwisko Pietrowskiego, to - gdy tylko minęła chwila niedowierzania i szoku - pierwszą mą myślą było, czy to jakiś sabotaż czy prowokacja.
Brzęczyszczykiewicz tą jedna decyzja najdobitniej utwierdza mnie w przekonaniu, że on po prostu nie mentalnych kwalifikacji do sprawowania tak odpowiedzialnej funkcji jak trener Lechii.
21 kwietnia 2015, 14:40 / wtorek
castorp: Brzęczek po prostu musiał sam sprawdzić czy to prawda co tu o Pietrowskim piszą na forum...
21 kwietnia 2015, 16:04 / wtorek
Widocznie nie rozumie, że pewnych rzeczy po prostu się nie robi i nie wymagają one sprawdzania, a po prostu doświadczenia życiowego, odrobiny inteligencji i być może nieco intuicji. Brzęczek nie spadł przecież z kosmosu i jako takiego rozeznania w realiach należy od niego oczekiwać.
Nikt nie zatrudnia niemowy na spikera radiowego. Ani też żaden ruski reżyser (nawet po pijaku) nie zaangażuje 120-kilowej murzynki do Baletu Balszoj w roli primabaleriny. Także żaden myśliwiec polujący z sokołami nie zabiera na polowanie klatki z kurą, chyba że w charakterze przekąski-nagrody dla sokoła. Nie musi przecież sprawdzać tego, że kura nie dogoni i nie zadziobie zająca.
24 kwietnia 2015, 12:15 / piątek
Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja z Wojtkowiakiem ?
24 kwietnia 2015, 12:17 / piątek
Decyzja jutro, na dziś trenuje z drużyną
24 kwietnia 2015, 15:35 / piątek
Mam pytanie. Może ktoś z Was się orientuje. Z bratem mamy karnet na dolne sektory zielonej, które są już zajęte. A chciałbym zabrać młodszą siostrę na mecz, która dostała kupon w szkole. Czy istnieje możliwość przerzucenia dwóch osób na górne sektory zielonej ?
24 kwietnia 2015, 17:08 / piątek
Bąk
Wojtkowiak, Janicki, Gerson, Wawrzyniak
Borysiuk, Vranjes
Wiśnia, Mila, Nazario
Colak
Tak obstawiam. Makuszewski ma podobno jakiś uraz, więc lepiej, jakby wyszedł z ławki. I niech trener nie wpuszcza z ławki żadnego Dźwigały, czy Pietrowskiego, tylko piłkarzy, którzy wniosą coś do gry.
24 kwietnia 2015, 17:29 / piątek
Ciumak - zadzwon i zapytaj 58 768 84 25

TYLKO ZWYCIĘSTWO LEHIJKO TYLKO ZWYCIĘSTWO!
24 kwietnia 2015, 17:53 / piątek
Bąk
Wojtkowiak, Janicki, Gerson, Wawrzyniak
Borysiuk, Vranjes
Wiśnia, Mila, Nazario
Colak

Możdźeń Maku Łukasik wcale ta ławka nie taka szeroka.
24 kwietnia 2015, 18:14 / piątek
Niech Pawłowski w zawiszy gra jak najwięcej bo ciągle w niego wierzę i patrząc na nasza ławkę może być bardzo przydatny w przyszłym sezonie!
24 kwietnia 2015, 18:38 / piątek
ciumak
Każdy karnetowicz ma prawo zmiany miejsca w tej samej kategorii cenowej. A dodatkowo 2 razy możesz przekazać bilet komuś innemu.
24 kwietnia 2015, 21:47 / piątek
Wygrać z Łęczną to na dzisiaj najważniejsze. Jaka jest liga pokazał mecz Zawiszy z Craksą. Murowany faworyt Zawisza gubi u siebie 3 pkt i przegrywa gładko 3:0. Przestrzegam optymistów. Trzeba z Łęczną walczyć o każdą piłkę to beniaminek i zrobią wszystko żeby w Gdańsku nie przegrać. A grac potrafią - pokazali z Lechem. To wbrew pozorom nie będzie spacerek! Nie sieję czarnowidztwa tylko ostrzegam!!!!
Denerwujące jest to, że Lechia próbuje za każdym razem wjechać z piłką do bramki. A przypominam 2 gole w jednym meczu strzeliła Lechia Krakowie z ..... dalszej odległości. Dlaczego Brzęczek nie wykorzystuje umiejętności strzału z daleka Borysiuka i Vranjewsa?Mila tez ma niezłe pokrętło a wszystko jest grane na 8 -12 m do Colak, który większość pojedynków przegrywa bo jest osamotniony. Przecież kilka uderzeń z dalszej odległości zmusza obrońców do wyjścia do strzelającego a wówczas stwarza się więcej miejsca dla Colaka. Widać to gołym okiem tylko Brzęczek jest ślepy!!! jak długo jeszcze? Mój optymistyczny mimo wszystko typ 2:0 (warunek - obrona w pełnym składzie).
24 kwietnia 2015, 22:38 / piątek
Masz racje Macieju, oprócz Grzelczaka nikt nie próbuje strzelać z dystansu lub strzela panu Bogu w okno (Maki, Stojan). Przy tak zmasowanej obronie jaką zapewne zastosuje Łęczna, strzały z dystansu mogą byc zbawienne. Ważne, zeby strzelic pierwszego (i jako pierwsi) gola, potem bedzie juz z górki.

TYLKO LECHIA!
24 kwietnia 2015, 23:18 / piątek
Mam odmienne zdanie.

MaciejzGdanska:
,,Przestrzegam optymistow....
A grac potrafią-pokazali z Lechem''.

Po pierwsze,to z amika grali u siebie.
Na wyjazdach im się już tak nie wiedzie-suche fakty:2-3-9. 7-21
Mam nadzieje,ze strzela co najmniej trzy gole,bo z tylu będzie na zero.
25 kwietnia 2015, 02:09 / sobota
Ciężko strzelać z dystansu przy naszym sposobie rozgrywania akcji. Powolnym przegrywaniu piłki z jednego skrzydła na drugie, kiedy w 18nastce jest większość piłkarzy. Wszystko jest grane na stojąco, nikt nie bierze gry na siebie, nie zaabsorbuje obrońców ani nie rozciągnie rywali żeby zrobić choć odrobiny miejsca i wyłożyć piłkę na strzał z dystansu. Dośrodkowania też nie idą no bo jak mają iść jak na piłkę nikt nie nabiega tylko wszyscy już w miejscu na nią czekają. A z obserwacji wiem, że kończy się to zawsze klepaniem piłki, próbą indywidualnej akcji żeby zrobić gdzieś przewagę i stratą albo nie celnym dośrodkowaniem. Tu jest pies pogrzebany i nad tym trzeba pracować żeby to wszystko odbywało się szybciej, dynamiczniej i z jakimś zamysłem.
25 kwietnia 2015, 05:41 / sobota
TECHLG - podobne spostrzeżenia.
Przy takich obrońcach i dużej liczbie pomocników aż prosi się o 4-5-1, gdzie W-W włączając się do akcji oskrzydlających przesuwają skrzydłowych, a ci albo grają szybką centrę na Colaka, albo czekają na podanie za linię obrony, a nie bezsensownie rozgrywać piłkę po bokach boiska. Wtedy każda strata jest bardzo groźna, bo jeśli boczni nie zdążą wrócić to pozostaje liczyć na zgranie środkowych obrońców.
Górnik trzeba od pierwszego gwizdka przycisnąć - strzelić 2 gole, a potem kontrolować ;)
25 kwietnia 2015, 14:29 / sobota
Widać że Brzęczek czyta forum, Magister i Dźwigała w składzie rezerw więc jutro nie spierdolą nam meczu ;)
25 kwietnia 2015, 16:41 / sobota
Witam postanowiłem założyć bloga, nie stricte, ale głównie o Lechii. Gdyby to kogoś interesowało to zapraszam na stronę.

odnośnik
25 kwietnia 2015, 17:31 / sobota
Analfabeta nie powinien prowadzić bloga o Lechii. Cytuję z tego bloga: "Dwa waCHadła bez, których Lechia Gdańsk..."

Postaraj się też zrozumieć tytuł tego wątku.
25 kwietnia 2015, 18:02 / sobota
Masz racje, tragedia. Już poprawione i szczerze mówiąc, nie wiem skąd się wzięło coś takiego i to jeszcze w tytule.
25 kwietnia 2015, 18:05 / sobota
Tak czy inaczej obiecuję poprawę.
25 kwietnia 2015, 18:09 / sobota
Jak ma być po polskiemu to co to jest "pierw" ? Nie studiowalem dziennikarstwa ani polonistyki ,ale ... Ogólnie to powodzenia
25 kwietnia 2015, 20:16 / sobota
"Pierw" to archaizm, ale mimo wszystko absolutnie błędem nie jest.
25 kwietnia 2015, 20:55 / sobota
W blogu studenta dziennikarstwa na temat Lechii archaizm w jednym zdaniu ze slowami obcymi nie jest błędem? No ta ja pierw muszem go to school again.
26 kwietnia 2015, 13:11 / niedziela
Całkowicie zgadzam się Z TECHLG jeśli chodzi o powolność czytaj ślamazarność rozgrywania akcji. Wszyscy trenerzy w Europie zapatrzeni są w Barcę, która gra do znudzenia swoje akcje. Ale gdy trzeba to tak przyspiesza, że żadne pendolino nie może się z nimi równać. A Lechia ostatnio grała tak jak powinna tzn z pierwszej piłki w pamiętnym okresie za Kafarskiego kiedy ogrywała gładko Craksę i, Górnika i Ległą w Warszawie. Wówczas cała Piłkarska Polska zazdrościła szybkości i pomysłowości rozgrywania piłki przez Lechię. Miło było patrzeć jak obrońcom drużyn przeciwnych głowa nie ukręciła się i tak nie mogli powąchać piłki. To był najlepszy okres w sposobie gry Lechii z dużo mniejszym budżetem i nie na takim stadionie.Można ... można. Do tego są potrzebne dwie rzeczy ; trener, który potrafi właściwie ustawić zespół i piłkarze, którzy realizują i akceptują plan taktyczny nakreślony przez trenera. W Lechii nie widać ani jednego ani drugiego i tu leży problem. Trener ma za małą wiedzę lub nie jest do końca przygotowany na ten poziom rozgrywek.Co do piłkarzy to ten trener ze swoim sztabem przygotował go do rundy rewanżowej i....dzięki duetowi W-W mamy tyle pkt ile mamy. Jeszcze słowo do Czarny68 - każdy może mieć swoje zdanie, po to jest to forum ale mając obawy o wynik przypomnę Ci tylko jeden fakt. Śląsk wygrał ostatni raz u siebie w lidze 12 grudnia 2014 i dopiero z Lechią 18 kwietnia.No coments. Pozdrawiam i idę na wygrany mam nadzieję w sercu, mecz Lechii
26 kwietnia 2015, 16:11 / niedziela
widze, ze sedzia robi wszystko co moze, zeby Lechia ten mecz przegrala ...
26 kwietnia 2015, 16:15 / niedziela
Nie widzłaem za co Colak dostał kartke, Mili mógł odpuścić zdecydowanie tą kartke. Natomiast Maki w pełni zasłużona
26 kwietnia 2015, 16:28 / niedziela
Dwie rzeczy na szybko:

1. Przyjrzałem się dziś dokładnie, bo ostatnio nie byłem pewien nie skupiając się na tym... Nazario imponująco w destrukcji! Jak zasługiwał, to zbierał ode mnie równo. Teraz też zasługuje, więc chwalę bez zażenowania.

2. Colak kartkę dostał za zagranie ręką. Cyc, widząc jak drukarz gwiżdże, mógł nie machać witką. Kolejny niepodyktowany karny dla Lechii.

Ergo? Daniel Stefański to chuj albański!

Powinien mieć na plecach: "Łączy nas prokuratura.pl"
26 kwietnia 2015, 17:50 / niedziela
niestety większość drużyn w ekstraklasie znając nas potencjał ofensywny muruje się i musimy rozgrywać piłkę w ataku pozycyjnym, a nasza drużyna chyba lepiej w kontrze sie czuje
26 kwietnia 2015, 17:57 / niedziela
No to muszą się nauczyć jeśli chcemy walczyć o 3 miejsce. Lech i Legia jakoś od kilku sezonów grają czy u siebie czy na wyjeździe z drużynami, które się bronią.
26 kwietnia 2015, 18:14 / niedziela
Adam, jakoś nie zauważyłem żebyśmy się nastawili na obronę w ostatnim meczu z Legią tudzież w poprzednich. Legia to przeciętna drużyna z dobrym PR robionym za darmo przez stołecznych dziennikarzy którzy w większości jej kibicują. Dodatkowo jest faworyzowana przez sędziów i PZPN.

A dzisiejszy mecz miodzio :) Tylko skuteczność poprawić.
26 kwietnia 2015, 18:34 / niedziela
Brawo Panowie, po fatalnym meczu we Wrocławiu wreszcie mecz w którym od początku do końca zdecydowanie dominowaliśmy. Pochwały szczególnie dla całej drugiej linii. Obrona z Wawrzynem i Wojtkowiakiem nie do przejścia, widać ile pewności ci zawodnicy nam dają. Bąk poza kilkoma podaniami do bramkarza bez interwencji.
26 kwietnia 2015, 19:07 / niedziela
Micha się cieszy po takim meczu.
Bardzo dobra gra Vranjesa i Borysiuka. Bąk mógł mieć dzisiaj wolne :)
Wszystkie wyniki w tej kolejce korzystne i być może w środę będzie mniej nerwów.

P.S. - kolego AdamOs - nie Lech a Amica. Trzymajmy się faktów.
26 kwietnia 2015, 19:41 / niedziela
Wrócili panowie W-W wrócił spokój w grze. Łęczna dzięki bramkarzowi uniknela blamażu. Sędzia poziom poniżej krytyki. U nas wszyscy dobrze za wyjątkiem Makuszewskiego który platal sie bez sensu po boisku w pierwszej połowie. W drugiej polowie juz troche lepiej ale widac ze jest bez formy. Brawo za mecz dla Vranjesa i Nazario. Piast zagral dzis dla nas. W Kielcach powinniśmy od poczatku zagrać tak jak dzis w drugiej połowie. Korona na pewno nie będzie murować bramki. Nie możemy tego meczu przegrać i będzie Ósemka.
26 kwietnia 2015, 19:57 / niedziela
Czy ktos sie orientuje jak bedzie wygladala tabela przy naszym remisie w kielcach i wygranej podbeskidzia z pyrami ? Lechia i podbeskidzie beda mialy po 42 pkt wiec kto bedzie wyzej w tabeli ?
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.416