Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Korona Kielce - LECHIA Gdańsk 29.04.2015r. 20:30

strona 4/5

29 kwietnia 2015, 22:24 / środa
Tym razem kuchenkowymi drzwiami załapiemy się do ósemki.
29 kwietnia 2015, 22:25 / środa
To sie pytaj multimedii dlaczego nie pokazują Lechii
29 kwietnia 2015, 22:26 / środa
2 rok z rzedu. Dzis Brzeczek tez strzelal tej druzynie w kolana swoimi zmianami...

Ps. Jesli dobrze licze, to mamy w Gdansku Legie Lecha i Slask.
29 kwietnia 2015, 22:27 / środa
Widzieliście jak Borska zakończyła?
29 kwietnia 2015, 22:27 / środa
Jutro napiszę maila do tych kurew z c+
29 kwietnia 2015, 22:28 / środa
Ja pierd.. co za drukarz! Karny na Gersonie za chwile koniec w takiej sytuacji. Chuj z porażką , będzie dobrze. Borska...co?
29 kwietnia 2015, 22:28 / środa
Rudy chuj była szansa na wyrownanie a ta kurwa konczy mecz
29 kwietnia 2015, 22:30 / środa
Jesteśmy w ósemce i to się liczy. Martwi że w decydującym meczu popełniamy takie szkolne błędy i tracimy trzy bramki. Teraz trzeba zapierdalać bo do 4 miejsca różnica jest żadna.
29 kwietnia 2015, 22:30 / środa
Legie, Lecha i Wisłę. Remis nam nic nie dawał punktowo, a zamiast tego zestawu byśmy mieli u siebie Legie, Pogoń i Jagiellonię.
29 kwietnia 2015, 22:32 / środa
Czyli, że co, kalkulowali?
29 kwietnia 2015, 22:33 / środa
Ważne, że Lechia w pierwszej ósemce bo dzisiaj przez chwile było bardzo nerwowo. Teraz cel - uderz w puchara.
29 kwietnia 2015, 22:33 / środa
Oby sie skonczyło jak w zeszłym roku :) conajmniej 4 miejsce ;)
29 kwietnia 2015, 22:34 / środa
dzięki Bogu i partii ;) uffff
zważywszy na to, co się od początku tego sezonu działo, cały ten zastęp kopaczy...
to i tak jest świetny wynik..dobra pozycja wyjściowa
BRAVO LECHIA!
29 kwietnia 2015, 22:34 / środa
mecze LECHII; wyjazd Pogoń - Lechia, dom Lechia - Wisła, wyjazd Górnik - Lechia, dom Lechia-Lech, wyjazd Śląsk - Lechia,dom Lechia - Legia, wyjazd Jagiellonia - Lechia
Z Jaga rozpoczął się sezon meczem w Białymstoku i z nią kończymy na ich stadionie,. szkoda porażki.
29 kwietnia 2015, 22:34 / środa
Nie kalkulowali, bo cisnęli do końca. Natomiast nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.
29 kwietnia 2015, 22:35 / środa
Ajajaj jacy Wy Bracia małostkowi jesteście ;) Borska to Borska... Kopacze dali tą razą dupy ale... Gramy o Mistrza Polski i morda mi się śmieje ! hehehe
Zdrowie !
29 kwietnia 2015, 22:36 / środa
mimo przegranej szacun za ambicje, cisneli nie udalo sie no coz i takie mecze sie zdarzaja
29 kwietnia 2015, 22:36 / środa
Nie chce mi się nic pisać, jestem głęboko rozczarowany.
Przegraliśmy mecz przez 3 debilne błędy indywidualne(kolejno Bąk, Gerson, Wawrzyniak) i przez brak zaangażowania w drugiej części spotkania szczególnie do straty trzeciej bramki. Karny na Gersonie ewidentny, żółta kartka dla Kevina wyjątkowo durna po za tymi dwiema sytuacjami nie ma za co po Borskim jechać. Na teraz tyle potem się będę rozwodził o tym co mnie wkurwiło i czego należy wymagać
29 kwietnia 2015, 22:37 / środa
3 wyjazdy - 9 straconych bramek... Co się dzieje?!!!
29 kwietnia 2015, 22:37 / środa
Ufff czyli juz sie utrzymaliśmy.
Niestety z taka grą na wyjazdach to mozemy bic sie z Pogonia i Górnikiem o 6 miejsce ( tu jest pole do poprawy). 3 mecze i 3 porażki i po 3 gole w siatce.
Teraz fani Balaja, moga przerzucić sie na śledzia Formelle i pisac ze dzieki niemu zajelismy ......miejsce w tym sezonie.

Jednak wierzę w poprawę gry na wyjazdach i marsz w górę tabeli.

TYLKO LECHIA!
29 kwietnia 2015, 22:37 / środa
Przede wszytskim to Lechia była dziś lepszą drużyną, układ gier jest korzystny. Zwycięska porażka jednym słowem :). Kto chce nie płacze, mi się morda cieszy. Będą puchary
29 kwietnia 2015, 22:39 / środa
@ Buziek
"Karny na Gersonie ewidentny, żółta kartka dla Kevina wyjątkowo durna po za tymi dwiema sytuacjami nie ma za co po Borskim jechać"

Jakie poza tym ?
29 kwietnia 2015, 22:40 / środa
Jak na Borskiego to i tak wyjątkowo dobre sędziowanie, a jak sobie przypomnę tę kurwę z Płocka to...
29 kwietnia 2015, 22:42 / środa
Pierwsza połowa znakomita, druga połowa jak zwykle - im dalej w mecz tym gorzej, po bramce na 3:2 zaczęliśmy grać lepiej bo Korona przestała grać w ogóle. Bezsensowne zmiany Friesenbichlera i Makiego - zdjęliśmy piłkarzy produktywnych a wprowadziliśmy drwali, w końcówce przydaliby się nam ci obaj.
Nazario - Boże, ileż ja razy brzydko o nim mówiłem, a ten chłopak już któryś mecz z rzędu gra po prostu fenomenalnie.
Mila - kilka znakomitych podań, ale i kilka kluczowych tragicznie schrzanionych.
Vranjes - cień samego siebie, podania katastrofa, strzały - katastrofa.
Mimo wszystko to był chyba najlepszy mecz Lechii w rundzie, to brzmi dziwnie przy wyniku 3:2 ale tak to wyglądało...
29 kwietnia 2015, 22:43 / środa
Pogoń-Lechia
Lechia-Wisła
Górnik-Lechia
Lechia-Lech
Śląsk-Lechia
Lechia-Legia
Jagiellonia-Lechia

Liczę, że przedostatnim meczem pozbawimy Legię berła i korony a ostatnim meczem pozbawimy Jagę pucharów :)
29 kwietnia 2015, 22:47 / środa
A mi się morda nie cieszy, bo i z czego?!
Meczu nie oglądałem tylko tyle co widziałem gole w multilidze.
Bąk zawalił, 0-1
Gerson zawalił, 0-2
Wawrzyniak drzemka i 2-3.
Taka drużyna ma walczyć o puchary skoro w trzecim z rzędu meczu na wyjeździe tracimy 3 gole?!
29 kwietnia 2015, 22:48 / środa
itso - na czyją korzysc pozbawimy ich berła i korony?
29 kwietnia 2015, 22:50 / środa
Gianni ,skoro nie widziałeś meczu to o czym mowa? O wyniku? Lechia oddała w tym meczu trzy razy więcej strzałów, grała naprawdę przyzwoicie , była lepsza, a w ostatniej minucie okradł nas sędzia. Efekt porażki jest taki ,że mamy terminarz idealny. Właśnie z tego! Jedyny mankament to ,że trener nadal nie ogarnia w trudnej sytuacji.
29 kwietnia 2015, 22:52 / środa
Cygnus - na korzyść jedynie słusznych oczywiście. Naszą, tych i tamtych :)
29 kwietnia 2015, 22:55 / środa
edwin 100% poparcia dobrze kombinujesz zgadzam się z Tobą z taką grą możemy nieźle zmieszać w końcowym układzie tabeli grając z tak zwanym "tuzami" ekstraklapy u siebie
29 kwietnia 2015, 22:58 / środa
Edwin, dlatego zaznaczyłem na początku, że oceniam mecz tylko przez pryzmat goli.
Może jak obejrzę skrót, to będę o meczu wiedział więcej.
Jednak wynik idzie w świat i zgadzam się z Tobą, że trener powinien mocniej zasiąść do analizy spotkań wyjazdowych, bo wg. mnie jeśli tak będą wyglądały mecze jak dzisiejszy w Kielcach to zostaniemy na tym miejscu na którym obecnie jesteśmy :(
29 kwietnia 2015, 22:59 / środa
No własnie, mnie nie interesuje czego pozbawimy Legii czy innego klubu, ale co LECHIA zyska? Dlatego mam nadzieje, ze po meczu z Legią, bedziemy cieszyc sie z sukcesu Lechii a nie z porażki Legii, bo co to za róznica czy L WAW czy L POZ?

TYLKO LECHIA!
29 kwietnia 2015, 23:02 / środa
Wymarzony końcowy układ tabeli:
Lechia 42 pkt
Śląsk 39 pkt
Wisła 38 pkt
reszta dziadowskich drużyn o których nie warto rozmawiać
29 kwietnia 2015, 23:02 / środa
Szczerze to zastanawiam się z czego to wynika. Brzęczek na własną prośbę stanął twarz w twarz z kibicami , ogarnia szatnie, cieszy się szacunkiem a to sprzeczne z brakiem jaj.Może po prostu nie ma ławki i nie ma kim reagować? Wszedł dziś Wisnia , Grzelczak , Buksa. Nie mam pretensji, kto miał wejść?
29 kwietnia 2015, 23:03 / środa
"Przede wszytskim to Lechia była dziś lepszą drużyną, układ gier jest korzystny. Zwycięska porażka jednym słowem :). Kto chce nie płacze, mi się morda cieszy. Będą puchary"
Meczu nie widziałem, bo byłem w robocie, ale za ten komentarz biję brawo, bo oddaje to co czuję.
P.S. - z komentarzy wynika, że byliśmy drużyną lepszą, więc po co srać we własne gniazdo?
29 kwietnia 2015, 23:04 / środa
Kazlauskas za Bukse tak naprawdę on jeszcze swojej szansy nie dostał nie licząc krótkiego epizodu w Krakowie.
29 kwietnia 2015, 23:05 / środa
Z czego tu się cieszyć? Po zapowiedziach bycia 3 siłą ligi, hurtowych transferach przedsezonowych, wzmocnienia w przerwie zimowej dwoma rezprezentacyjnymi obrońcami, całokształt po 30 kolejkach prezentuje się miernie . W kolejnym sezonie znowu są tłem dla drużyn walczących o tytuł.
Dzisiejszy mecz pokazuje, że są słabi mentalnie i z Brzeczkiem nie zwojują wiele. Grali tylko, gdy przegrywali. Przy stanie 2:2 prezentowali żenadę ograniczając się do przeszkadzają chaotyczne,nieporadnie grającej Koronie. A rywal to nie Barcelona, nawet nie Legia czy Lech, ale patentowane ogórki. Nie widzę tych pucharów i prawdę powiedziawszy nie mają czego szukać w Europie z takim zestawieniem personalnym.
29 kwietnia 2015, 23:08 / środa
Tak sie nam wyniki ułożyły, że wystarczyło wygrać. Nie wiem co nasz napisze "trener" żeby fanów nie urazić powiedział w szatni, co zmienił. No na drugą połowę po prostu nie wyszliśmy przestalismy grac piłka, bronilismy remisu mimo, ze korona byla do rozstrzelania. W pierwszej połowie na prawdę z przodu wyglądało to dobrze. Wiec nir rozumiem tych zmian w przerwie.
29 kwietnia 2015, 23:10 / środa
Nie chce mi się już pisać , ale kurwa mać panie laczek! 7-dem meczy do końca, 2 pkt straty do WKS ,4pkt do Jagielloni (obie bardzo silne kadrowo ?!! :). Mamy u siebie Wisłę , Legię i Amicę. Przepraszam ,ale niektórym się fora pomyliły. Barcelony i inne takie panie laczek
29 kwietnia 2015, 23:10 / środa
edwin- sorry ale po 21 transferach letnich i 7 transferach zimą nie ma 4-5 na ławce, którzy wniosą cokolwiek na boisko?
I chyba masz rację. Czas pomyslec o sprzątaniu latem, bo młodzież nawet nie powąchała ławki rezerwowych, a wpuszczać na boisko nie ma kogo. Trochę to dziwne.
Niech Beret sie wykaże!

TYLKO LECHIA!
29 kwietnia 2015, 23:10 / środa
castrop a gdzie byliśmy na początku wiosny w czarnej dupie nie jest źle ten zestaw grajków się buduje w zespół i to widać i słychać :)
29 kwietnia 2015, 23:10 / środa
Wystarczy powtórzyć wynik z poprzedniego sezonu. 4 miejsce w tym sezonie gwarantuje gre w pucharach. Będzie napewno ciekawie.
29 kwietnia 2015, 23:11 / środa
Nie wiem czy słabe mentalnie jednostki/drużyna odrobiłaby w ciągu kilkunastu minut dwubramkową stratę. Ja mam pretensję o skuteczność. Psychicznie są obecne OK. A to, że przegrali mam nadzieję wyzwoli u nich sportową złość na ostatnie 7 kolejek.
29 kwietnia 2015, 23:11 / środa
Fakty są takie, że na pewno w tym sezonie nie jest to drużyna na puchary. By załapać się do pucharów potrzeba powtarzalności w grze oraz wygrywania nawet nie grając mega widowiskowo. Lechia przeplata mecze dobre i zwycięskie, meczami słabszymi jak np. mecz ze Śląskiem. Poza tym by wygrywać potrzeba mniej błędów indywidualnych a tych zdarza się sporo zwłaszcza na bramce. No i poza tym grając na wyjeździe nie można dopuszczać do kontry bo zarowno Korona jak i Śląsk strzelali z kontry na własnym boisku przy stanie 0-0. Mając szybkich skrzydłowych i nie grac na wyjeździe z kontry to troche dziwne. Nikt im nie kaze dominowac w calym meczu, liczy sie zdobycz punktowa. To jest oczywiste że nie zawsze można grać pięknie i efektywnie.
Myślę że Lechia spokojnie powinna kompletować skład na przyszły sezon. Dokoptować solidnego bramkarza i napastnika, który strzela głową i możemy walczyć.
Utrzymanie jest i to najważniejsze na ten moment. Układ meczy jest dobry tylko trzeba zacząć inaczej grać na wyjazdach i nie starać się dominować za wszelką cenę bo skutki tego są słabe.
29 kwietnia 2015, 23:12 / środa
Edwin słusznie prawisz, do 1,2 i 3 miejsca mamy odpowiednio 7,6 i 4 punkty straty.Do wyjecia jest 21 punktów.Mozna wszystko wygrać jak i przegrać.Nie widze innej opcji jak ta pierwsza.
29 kwietnia 2015, 23:19 / środa
Trzeba patrzec głównie na wyniki tej rundy bo powstała wtedy nowa Lechia. Statystyka w tej rundzie nie jest zła 6 zwyciestw , 2 remisy i 3 porażki.
29 kwietnia 2015, 23:25 / środa
Nie wiem czemu ciągle tak bardzo ruszają Was wpisy bohatera "Czarodziejskiej Góry" (i pierwszego laczkowego przy okazji). Od dawna widać, że po pierwsze to troll, albo nawet hejter (choć do końca nie wiem jak to się pisze i co to gówno zwane hejterem sobą reprezentuje), ale od pieszego wpisu widać, że to nie jest kibic Lechii tylko kibic "dobrej" piłki.
29 kwietnia 2015, 23:28 / środa
4 miejsce to jest żadne miejsce, równie dobre jak ostatnie gwarantujące utrzymanie. Lechia ma mieć wyższe aspiracje. Skończyły się czasy, że się kontentuję utrzymaniem. Oczekuję w ostatnich 7 meczach samych zwycięstw i żadne inne wyniki mnie nie będą ani cieszyły ani satysfakcjonowały.
29 kwietnia 2015, 23:39 / środa
A ja się panie laczku cieszę , że moja ukochana Lechia :
-się utrzymała
-może tylko awansować w tabeli
-ma , 2pkt straty do miejsca w pucharach
-ma idealny układ gier
-prezentuje obecnie się jako jeden z najciekawszych i najsilniejszych zespołow w lidze.

Oczekuj sobie samych zwycięstw, a po porażce co ? Ogólnie nie trawię minimalizmu , ale Ty chlopie robisz się groteskowy
29 kwietnia 2015, 23:47 / środa
niektórzy chyba zapomnieli na jakiej pozycji byliśmy po wydłużonej pierwszej części sezonu...i nie było no miejsce w pierwszej trójce, tylko sporo pod " kreską";
tak więc teraz mamy już ten komfort, że możemy, ale nie musimy
czy Lechia coś musi? czy gdybyśmy dziś wylądowali poza "8" ktoś z Was przestałby Lechii kibicować?
" jeszcze Polska będzie mistrzem Polski" ;)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.420