Gdańsk: czwartek, 4 marca 2021
FORUM
Podstrony:

Grzelu - czy powinien zostać?

strona 1/1

1

8 maja 2015, 20:09 / piątek
Internety szaleją w obronie Piotrka. Wysyłają do zarządu maile z prośbą o przedłużenie jego kontraktu. Ja sam chyba też chciałbym, żeby on został. Bo Lechia ściągnęła w tym sezonie 4 nowych skrzydłowych, a nadal Piotrek strzela z nich wszystkich najwięcej. Mimo, że gra najmniej (poza Kazlauskasem).

Co o tym myślicie? Jak dla mnie żelazny rezerwowy. Zakotwiczył w Gdańsku, ma tu mieszkanie, a może nawet i dom. No i strzelił bramkę Barcelonie, więc na puchary jak znalazł:)

Artykuł z Lechia.net:
odnośnik
8 maja 2015, 20:28 / piątek
Jesli Beret ma sprowadzić kolejne No name z zagranicy to wolę na ławce Grzelczaka niż jakis kolejnych Malbasiców. Zdecydowanie wyzej cenie Grzelczaka niz takiego Pawłowskiego no i dysponuje jeszcze czymś szczególnym które wyróznia go wsród wszystkich piłkarzy w lidze, niesamowitym wolejem.
Dlatego Grzleczak musi zostać podobnie jak Żuk!

TYLKO LECHIA!
8 maja 2015, 21:32 / piątek
1945% poparcia. Lepiej mieć Piotrka z nami niż przeciwko nam!!!
8 maja 2015, 21:36 / piątek
Grzelu jest nasz i tyle!Kto wie ile jeszcze przepieknych bramek moze dla nas strzelic?
Poza tym ma charakter chłop a takich potrzebujemy.
8 maja 2015, 21:41 / piątek
Grzelu powinien zostać. Powinniśmy mieć jak najwięcej piłkarzy, którzy grali przed przyjściem Wernzego, aby utrzymać szatnię. A poza tym chłop nie raz pokazał co umie.
8 maja 2015, 22:06 / piątek
Jestem na tak :) Grzelu musi zostać!Żadne Malbasice,Rudinilsony(choć to nie pozycja Piotrka),Dźwigały czy Pietrowski(tak wiem wychowanek,tylko co on daje Lechii a co daje Grzelu).
8 maja 2015, 22:36 / piątek
Początek w Lechii miał cieniutki, ale po powrocie z wypożyczenia i zmianie pozycji nie można na chłopaka narzekac. Co rundę przerozni znawcy futbolu go skreslaja, a on na przekór daje sobie rade i z powodzeniem walczy o miejsce w kadrze.Mr.wolej zdecydowanie na plus.
8 maja 2015, 22:41 / piątek
Jak dla mnie to zależy kto miałby przyjść na jego miejsce. Walczak z charakterem ,ale jeżeli nie miałby szans na 11stke , a to całkiem realne to trzymanie go byłoby głupotą. Za zasługi to na Powązkach się leży ,z sympatii nikt kasy nie rozdaje tym bardziej kontraktów.
8 maja 2015, 22:50 / piątek
Edwin.
",z sympatii nikt kasy nie rozdaje tym bardziej kontraktów."
Tak to za co dostał kontrakt Magister Jedi?Bączek?(akurat jemu tego nie żałuję,choć formą nie zachwyca ale wiadomo ikona odrodzonego klubu)
8 maja 2015, 22:53 / piątek
Edwin uwazasz,ze trzymanie nawet na ławce, goscia z takim uderzeniem jest głupotą?
Głupota byloby pozbycie sie go.Ale to chyba Brzeczek powinien decydować?Przynajmniej teoretycznie....
8 maja 2015, 22:54 / piątek
Magister z głupoty, Bąk na razie gra i on akurat na kontrakt za zalugi i prace w klubie po zakończeniu kariery w drodze wyjątku zasługuje. Można gadać co się chce ,ale Mateusz jest ikoną współczesnej Lechii, Grzelczak absolutnie nie.
8 maja 2015, 22:57 / piątek
d.g nie znam planów transferowych, wiec nie mogę odpowiedzieć. Decyzja w tym wypadku powinna należeć do trenera , a nie do kibicow, wiec protesty i petycje wydają mi się nie na miejscu i więcej szkody niż pożytku mogą przynieść.
8 maja 2015, 23:01 / piątek
"Za zasługi to na Powązkach się leży ,z sympatii nikt kasy nie rozdaje tym bardziej kontraktów."

"Bąk na razie gra i on akurat na kontrakt za zaslugi"

4 minuty między postami....
8 maja 2015, 23:05 / piątek
A dasz znak równości miedzy Bakiem , a Grzelczakiem? Jak dla Ciebie chłopak ,który gra jako jedyny od A-klasy to nie wyjątek to Twoją uwagę rozumiem inaczej nie bardzo
8 maja 2015, 23:09 / piątek
Nie dam znaku równości, ale w Lechii nikt nie powinien grać za zasługi!
8 maja 2015, 23:13 / piątek
Piotrek powinien zostać, taka broń jak jego wolej, to bardzo duży plus nawet jak by wchodził z ławki
8 maja 2015, 23:13 / piątek
Zgadzam się , dlatego napisałem o Baku w drodze wyjątku(czego juz nie zacytowales) i póki gra (nie ma lepszego bramkarza)
8 maja 2015, 23:27 / piątek
Zgadzam się , dlatego napisałem o Baku w drodze wyjątku(czego juz nie zacytowales) i póki gra (nie ma lepszego bramkarza)

Ja też napisałem o Bączku w drodze wyjątku...ale temat jest o Grzelu.
8 maja 2015, 23:36 / piątek
w Lechii po zmianie właściciela odbywa się nie zmiana, korekta ale rewolucja kadrowa zespołu, a jak przy każdej rewolucji trup może pokładać się gęsto z lewa i prawa i z woleja, jak i z ławki trenerskiej. Co do Grzela czy aby jest to grajek na puchary co jest zakładanym celem przez właściciela (li).
8 maja 2015, 23:42 / piątek
Piekarz ja do nazwy pisałem :)
8 maja 2015, 23:50 / piątek
Ok później zatrybiłem.
8 maja 2015, 23:57 / piątek
jarokol
8 maja 2015, 23:36 / piątek
Co do Grzela czy aby jest to grajek na puchary co jest zakładanym celem przez właściciela (li).

Jak ogórasom z barcelony strzelił to jak nie jest na puchary ? :)
odnośnik
9 maja 2015, 01:13 / sobota
Tak na prawdę wszystko zależy od letniego zaciągu. Czy beda to wedle plotek konkretne, dające jakość nazwiska czy wynalazki które "może" odpala.
9 maja 2015, 02:19 / sobota
Byłem trochę "off" ostatnio i nie czytałem, nie wiem co się dzieje w internetach a'propos Grzelczaka, ale...

Pytanie jest proste:

Czy XXX zasłużył, by się go z Lechii pozbyć?

I teraz należy sobie zadać pytanie, czy zamiast "XXX" nie znalazłoby się szybciej kilka innych nazwisk niż Grzelczak.

PS: Nigdy nie byłem przesadnym fanem Grzelczaka, ale uważam że jest kliku innych, którzy muszą udowodnić swoją przydatność dla tej drużyny przed Piotrkiem.
9 maja 2015, 10:05 / sobota
bezwzględnie powinien zostać - jeden z nielicznych co ma odwagę strzelać z daleka i jak trafia, to są to cudowne gole ; pozbycie się Grzela = dywersja
9 maja 2015, 12:14 / sobota
a ja jak widze Grzelczaka na boisku to mnie normalnie zęby bolą od patrzenia na jego człapanie ,ten człowiek nie potrafi dobrze przyjąć piłki o dryblingu lub sam na sam nie wspomnę ,jedyny jego atut to ten wolej ale tylko dla niego go trzymać ? bo może się uda ? no panowie jak on zaczyna mecz od początku to już wiem że gramy w dziesięciu oczywiście możecie się nie zgodzić ale to jest moje zdanie
9 maja 2015, 13:50 / sobota
Niech by został, jako joker wchodzący na podmęczonego rywala, niezbyt długi kontakt, w cv brama walnięta barcelonie oraz kilka ratujących punkty w lidze.. No chyba, że beret ma w zanadrzu bombę ala ART i Pawłowski w końcu odpali!!
A MY SWOJE !!!
9 maja 2015, 14:27 / sobota
Ja tam się zgadzam z SS . O Grzela się nie martwię bo on robotę w naszej lidze znajdzie a i potencjał ma i parę klubów go chętnie łyknie (szczególnie za darmochę ) a jako grajek który był z tą drużyną już ponad 5 lat myślę ze by się przydał.
13 czerwca 2015, 09:33 / sobota
"Kibice często mówią o piłkarzach, że są wkładami do koszulek. I jest w tym sporo prawdy. Ja swoją nosiłem z dumą i to, czyim jestem wychowankiem nie miało żadnego znaczenia." - Grzelu na lechia.net
13 czerwca 2015, 10:02 / sobota
13 czerwca 2015, 10:52 / sobota
To według mnie głupi ruch jak już pisałem ze pozbyli się Grzela ale cóż życie ...Piotrek i tak zapisał niezła kartę w Lechii a jego gol z Barceloną dał nam dużo radości i na pewno zapisał jego nazwisko w historii naszego klubu. POWODZENIA GRZELU !!!!
13 czerwca 2015, 12:19 / sobota
świetny wywiad .... Mr Volej powodzenia w dalszej karierze
13 czerwca 2015, 14:24 / sobota
Duża szkoda że Piotrek odchodzi, pytanie kto za niego? Pawłowski to mimo wszystko wciąż półka niżej od Piotrka. Grzelu - powodzenia.
13 czerwca 2015, 14:55 / sobota
Chciałbym tez aby został -ale jeśli nie to powodzenia Piotrek-wielki szacun dla Ciebie.
13 czerwca 2015, 18:23 / sobota
Ktos wie czy byly wogole jakiekolwiek negocjacje z Grzelczakiem?Biorac pod uwage braki w jakosci wsrod rezerwowych praktycznie na kazdej pozycji moze paza lewa obrona(ale i tu zycie pokazalo)ruch klubu w tej sytuacji wydaje sie pochopny patrzac na potrzeby.Mysle,ze spokojnie jeszcze przynajmniej sezon moglby zostac.
13 czerwca 2015, 19:42 / sobota
Głupich ruchów zeszłego lata było bez liku. Teraz też zaczynają od kolejnej głupoty.
TYLKO LECHIA!
13 czerwca 2015, 20:24 / sobota
Grzelu na dzień dzisiejszy jest bliżej Śląska niż Jagi.
13 czerwca 2015, 20:54 / sobota
rezygnacja z Grzelczaka to głupota
cóź, oby to nie była zapowiedź nawrotu objawów z zeszłego lata w postaci wagonów uchodźców piłkarskich
13 czerwca 2015, 21:31 / sobota
Licze na to,ze sie zreflektuja i przeproszą sie z Piotrem. Jeśli to decyzje Brzeczką to zmieniam zdanie na jego temat.
13 czerwca 2015, 21:36 / sobota
To czy rezygnacja z Grzela to głupota okaże się jak pewnie w Październiku, jak drużyna pogra trochę w lidze. Jeśli drużyna będzie dobrze grać to po Grzelu nikt nie będzie płakał.
13 czerwca 2015, 22:43 / sobota
Grzelu odszedl i to wszystko. Grzelu juz nie moze sluchac gwzdow..pamietacie???

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.350