Gdańsk: niedziela, 12 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Jaki Prezydent RP .

strona 1/5

20 maja 2015, 12:27 / środa
"Nie wybierajcie śmieci" - Wojciech Cejrowski przed II turą wyborów prezydenckich.
20 maja 2015, 12:47 / środa
Do luźnych z tym.
20 maja 2015, 12:48 / środa
20 maja 2015, 13:18 / środa
Jak nie znoszę Dudy, tak na niego zagłosuję, bo jak widze strach tych wszystkich medialnych dziwek przed tym, że komoruska kurwa może nie wygrać to aż się miło na sercu robi. Przykre tylko, że wielu prostych ludzi wierzy w to co nadają do nich z telewizora. Niestety taki czas, że trzeba wybrać po prostu mniejsze zło innej opcji nie ma. Jebać PO.
20 maja 2015, 13:22 / środa
Można jeszcze nie wybierać wcale. I ja tak zrobię, bo to rozwiązanie jest najbliższe mojemu sumieniu. Nie będę konstytuował głosem miernoty tylko dlatego, bo ta druga miernota jest jeszcze gorsza. Podobnież nie mam zamiaru glosować w wyborach parlamentarnych. Bo w obecnej sytuacji głosują przesadzamy jedynie darmozjadów w sejmowych ławach. Pierdolę. Póki nie zmieni się ordynacja, która dopuści nowych ludzi, nie będe głosował. Bo to jest do chuja niepodobne, że cwaniaczki pobierają sobie z budżetu kasę na kampanię, a zwykły człowiek może najwyżej nagrać filmik na jutuba. Że nie wspomnę już o pierdyliardzie podpisów, którego nikt bez silnego wsparcia w mediach nigdy nie uzyska.
20 maja 2015, 14:39 / środa
Każdy brak głosu to głos na komoruskiego, to głos na status quo w Polsce. Niestety, tak to wygląda. Skoro możesz spokojnie spać patrząc jak te dziwki z PO metodycznie wykańczają ten kraj to powodzenia kurwa, siedź w domu i nagrywaj dalej filmiki na yuotube.
Pamiętajcie, że każdą ustawę musi podpisać prezydent. Jak wygra bredzisław to PO jeżeli wygra wybory na jesieni to dalej bez przeszkód będzie mogła niszczyć Polskę. Jak PO przegra, a wygra opozycja to skurwiel będzie wszystko blokował, bez znaczenia czy z sensem, czy bez. Więc trzeba zrobić wszystko aby ten pachoł i figurant WSI nie wygrał.
A przypominam, że na horyzoncie mamy przyjęcie kilku tysięcy murzynów z Afryki, którzy ściągną tu kolejnych swoich krewnych i zapowiada się powtórka z Francji, czy UK jeśli nikt nie powie temu zdecydowanego STOP. Zresztą to bez znaczenia, trzeba tego chuja odsunąć od władzy, a na jesieni całe PO. Jak wygra PBK to Polska kolejne 5 lat będzie w stagnacji.
20 maja 2015, 14:54 / środa
Komoruski ! Co ? Wypierdalaj ! Dotyczy to też tych co go POpierają !
Moda proszę aby ten wątek zostawił tutaj i nie przenosił go luźnych gadek.
20 maja 2015, 15:26 / środa
To nie zwyczajne wybory, to referendum, nie za, ale przede wszystkim przeciwko. Niegłosowanie to woda na młyn Bula i jego POpleczników. Bądźmy gotowi i pełni "nadzieji", że pozbędziemy się tej beznadziei.
20 maja 2015, 15:29 / środa
Zgadzam się z przedmówcami - Polska potrzebuje ZMIANY! Nie dajmy sobie wmówić, że lepiej jest zostawić tą antypolską sitwę przy władzy, niż zaryzykować zmianę!
20 maja 2015, 15:39 / środa
100% poparcia Mohort - nie głosowanie nie jest ŻADNYM wyjściem.
20 maja 2015, 16:41 / środa
Oczywiście, że brak głosu to jak głos dla Komorowskiego. Duda, to jak dla mnie tylko mniejsze zło, ale w PiS na pewno znajdzie się sporą grupa wartościowych ludzi (np. żona Andrzeja Kołakowskiego) a w PO już na bank takich ludzi nie ma. Prezydent nie będzie w całkowitej opozycji do swojego zaplecza. Więc wybór jest jasny. U Dudy nie podoba mi się że gra według reguł Platformy. Podczas debaty mógł przycisnąć Komorowskiego ale nie chciał być za ostry, bo argumentów było dużo więcej. Nie sprawdzałem ale Duda ponoć działał w Unii Wolności. To też ogromny minus dla Niego, bo z UW wywodzą się największe kurwy. Ale w porównaniu do Komorowskiego to i tak nic. 24 maja głosuję przeciwko Bronkowi.
20 maja 2015, 17:02 / środa
W pierwszej turze głosowałem na Brauna teraz niestety trzeba wybrać mniejsze zło i tego upośledzonego kłamcę przepędzić z Belwederu. A na wiosnę mam nadzieję że powstanie nowa siła która powoli zacznie zmieniać Polskę bo inaczej trzeba będzie uciekać z Polski i czekać na lepsze czasy.
20 maja 2015, 17:12 / środa
Po pierwszej turze miałem nie iść na głosowanie z pewnych względów. Ale ostatnie kilka dni to naprawdę ostra jazda, a do tego kolejne straszenie pisem jest niczym "trudne sprawy". Najważniejsze i tak będzie jesienią
20 maja 2015, 17:55 / środa
Tak jak normalnie castorp pierdoli jak potłuczony, tak tutaj w 1945% zgadzam sie z tym co wpisał (i także inni).

Brak głosu, to popierania Chrabiego Bula ze WSI. Lepiej dać szansę nowemu i rozliczyć go za 5 lat, niż utrzymać tę skurwysyńską sitwę by kontynuowała swoje machloje!

PRECZ Z [PO]STKOMUNĄ!!!
20 maja 2015, 22:25 / środa
Duda Duda łańcuch pies oto ....... ,sami wiecie co dalej jest.Kibic leje na polityków
20 maja 2015, 22:46 / środa
Lechia nie głosuje na bronka i tyle w tym temacie.
20 maja 2015, 22:49 / środa
Na Bronka glosuje Gil
20 maja 2015, 23:19 / środa
kolejny już były wyborca PO się nawrócił: odnośnik
21 maja 2015, 13:17 / czwartek
"Apolityczny" - PO lityczny? Dziękujemy za psychoporady, ale kibic Lechii głosuje za zmianą. I tyle w temacie.

Dla mnie wystarczającym argumentem jest wsparcie dla tej szajki udzielone przez propagatora adopcji homoseksualnej, byłego reprezentanta niemiec w boksie.

Każda zmiana lepsza od żałosnego status quo!!!
21 maja 2015, 13:47 / czwartek
Wklejam taki mały cytat z Weszlo,autorstwa Kuby Olkiewicza , oddający istotę tematu.
" Nie było, nie ma i nie będzie lepszego momentu na walkę o depenalizację pirotechniki niż teraz. Prezydent Bronisław Komorowski jest w takim gazie, że obiecałby nawet rządowe dopłaty do opraw. Spieszmy się z lobbingiem, dziś na tapecie jest reforma emerytalna, jutro pewnie powrót funduszy z OFE i walka o zwrot wraku Tupolewa, więc jedyna szansa, że w kalendarzu obietnic urzędującego prezydenta zaklepiemy sobie piątek.

Niesamowite jak parszywe chwyty jest w stanie zastosować szeroko pojęta władza (od polityków przez artystów po media) by nie dopuścić do jakichkolwiek pęknięć w betonie. I jak wyraźnie widać, komu zapaliły się dupki. Były już ataki na rodzinę, pomówienia, a nawet otwarty apel – gówniarze muszą wyemigrować, żeby tu w Polsce pozostał stary porządek.

Na szczęście „stary porządek” jest przez nas, gówniarzy, nazywany po imieniu. Bajzlem, którego dni są już policzone. "
21 maja 2015, 13:49 / czwartek
Pamiętajcie, nie oddanie głosu = głos na komoroWSkIego!!!
21 maja 2015, 14:16 / czwartek
Jako, że Gajowy jest dobrym przykładem dla kabaretów, to polecam to :)
odnośnik
21 maja 2015, 14:48 / czwartek
Ad tego obrazka wklejonego przez Tomasz_LG. Kurwa, ciekawe ilu jest jeszcze takich debili jak ten, który to pisał? Jak się rozejrzę to niestety sporo.

Głosowałem na PO, bo:

1. "Nie lubie kościoła". - Pomijając błąd ortograficzny w tym słowie, to zawsze chce mi się śmiać (przez łzy) jak słysze coś podobnego. Zawsze się zastanawiam co tym wszystkim ludziom Kościół robi takiego złego, że go tak nienawidzą? Co robi gorszego od tej całej kurwa bandy na którą głosują? Niestety jak nienawidzicie Kościoła, głosujecie na tych waszch "idoli" to niedługo będziecie musieli pokochać Koran, bo oni nie dają wyboru.

2. "Nie lubię jak ktoś chce mi ograniczać swobody jak Kaczyńscy". - Kolejny raz pomijając, że Kaczyński już został tylko jeden to jakie kurwa on swobody ludziom ograniczał? Serio koleś rządził, ile to było, dwa lata? Przez ten cały czas PO i media rzucały mu kłody pod nogi, nie mógł zrobić praktycznie nic.
A teraz niech się zastanowi jeden leming z drugim ile swobód za swoich 8 lat rządów ograniczyła PO.

3. "Nie lubię komuchów" - i dlatego głosowałem na PO. No kurwa mistrz intelektu, nienawidzić komuchów i głosować na ludzi z układu okrągłostołowego i magdalenkowego.

4. "Jestem homofobem" - i dlatego głosuję na PO, znaną ze swoich tendencji do ich wspierania. Przygłup chyba nie kojarzy z jakiej partii jest sepleniąca się pani, która wydała miliony z kieszeni podatników na "walkę o tęczę". A to tylko taki przykład.

I teraz pomyślcie ilu jest takich ludzi? Ludzi, którzy mają mózg przeżarty propagandą PO gorzej niż ćpun heroiną. Którym nienawiść zaciera resztki rozumu, a neurony w ich mózgu na słowo PiS, Kościół, Rydzyk reagują tylko agresją, niezdolne do samodzielnego myślenia i łączenia faktów. Przerażające.
21 maja 2015, 15:02 / czwartek
Nie znasz się Arkadiusz, nie dalej jak wczoraj:
J.Kaczyński: "Na jesieni minie 10 lat moich rządów. Andrzej Duda rządzi od 2010. Rządzimy i wszystko niszczymy. To nadaje się do kabaretu".

odnośnik
Polecam przesłuchać całość
21 maja 2015, 16:09 / czwartek
Nie ma jak doborowe towarzystwo :

odnośnik
21 maja 2015, 17:35 / czwartek
Duch ma oczywiście rację. Jedyny logiczny wybór w tej sytuacji to brak wyboru, wyrażenie sprzeciwu przez niegłosowanie. Polska przegra niezależnie od tego, który z tych "kandydatów" wygra.
Ja może jeszcze z półtora roku temu bym się zawahał, ale nie dziś. Nigdy nie zagłosuję na żadnego giedroyciowca, który mówi, że banderowcy to przyjaciele Polaków, że powinniśmy ich lubić ponieważ w przerwach między pieczeniem nad ogniskiem polskich dzieci "walczyli" również z sowietami (głównie z partyzantką zresztą). Mohort, poczytaj sobie trochę na temat tego, co się działo na Kresach a przejdzie Ci ochota do głosowania na Dudę. Jego mentor Kaczyński stał na Majdanie ramię w ramię z ukraińskimi nazistami. Razem z nimi wołał "Sława Ukraini - horojom sława". Nigdy za to nie przeprosił - zacięcie milczy. Ok, Kukiz też był na Majdanie, ale Kukiz, człowiek szczery i uczciwy, po rozmowie z ks. Isakowiczem - Zaleskim oprzytomniał (brawo, panie Pawle!). Popis to jedna sitwa, brat Kaczyńskiego jeździł nawet do Gruzji żeby dojebać Rosji, ale nigdy nie pokwapił się na Litwę czy na Białoruś, żeby zainteresować się tamtejszymi Polakami. Bo to nie leżało akurat w interesie USA. Komorowski z kolei ściskał i gościł rękę Ukraińca, który OFICJALNIE uważa największych skurwysynów jakich zna historia za herojów!!!
Mamy wybór - nie iść na te komedianckie wybory, niech frekwencja wyniesie 10%, niech wygra sobie którykolwiek z tych pseudoopozycyjnych kandydatów, a na jesień będzie już wspólna partia Mikkego, Kukiza i może Ruchu Narodowego. I odzyskamy ten kraj dla Polaków.
21 maja 2015, 18:11 / czwartek
"I odzyskamy ten kraj dla Polaków."
Wyobrażasz sobie "współpracę" z komuchemruskim po wygranych wyborach jesiennych? Dlatego trzeba pójść na wybory i zagłosować przeciwko niemu. Życie nie jest zero-jedynkowe. Czasami musimy dokonywać nie/racjonalnych wyborów.
21 maja 2015, 18:23 / czwartek
Ja nie chciałem się wpierdalać w radosny, rozentuzazjmowany korowód kolegów przed, ale skoro już ktoś inny to popełnił - a i tak będzie długo i nieprzekonująco... :))

Po pierwsze - odnośnik

Po drugie - "nie głosowanie nie jest żadnym wyjściem" - fakt, trudno z tym polemizować, bo to czysta tautologia - wybory bowiem nie są labiryntem by miały mieć jakiekolwiek wyjście, głosowanie nie jest na szczęście obowiązkowe i można z tego prawa skorzystać (prawdę mówiąc, jest to po stokroć lepsze niż zakwalifikowanie się do błaznów/upośledonych intelektualnie, nie potrafiących wypełnić karty do głosowania - jest to o tyle istotna różnica, że cała tzw. demokracja opiera się na legitymizacji władzy przez udział i poparcie obywateli - im ten udział jest mniejszy, tym mniejszy mandat do sprawowania władzy - przynajmniej tak być powinno...), z drugiej strony skoro już tyle wydano na tę zbędną hucpę, z zamierzenia od co najmniej 2010 służącej dalszemu napuszczaniu na siebie społeczeństwa (ciężko mi znaleźć w głowie inny kraj, w którym prezydent mając tak niewiele kompetencji bylby wybierany w specjalnie mu dedykowanych wyborach powszechnych), można ostatecznie potraktować to jako swego rodzaju ułomne referendum

sęk w tym, że należałoby właściwie zapytać 'skoro brak głosu nie jest wyjściem, to jakim wyjściem jest jego oddanie?' - skoro przecież, rozpatrując powyżej rozpisane scenariusze należałoby uwzględnić ten, który może zaistnieć wraz z oczekiwanym tu rezultatem - tzn. wygrwa 'kandydat opozycji', i w związku przez najbliższe miesiące nastąpi histeria porównywalna z tą z lat 2005-07, z czego może wynikać możliwa mobilizacja elektoratu tracącego grunt pod nogami - oczywiście nie wynika z tego przeciwwskazanie do 'głosowania przeciwko', znając jednak realia republiki bananowej należałoby się już teraz zastanowić co w tym wypadku przez tych kilka miesięcy będzie się tu działo pod mniej czy bardziej tymczasowym gubernatorstwem miłościwie dotychczas panującego nierządu, więc nie przeceniałbym siły tego głosu o ile nie będzie on konsekwentny - warto mieć to na uwadze mimo wszystko

druga rzecz że "referendum" to byłoby wyjątkowo ubogie i niekonkretne, a i tak referenda w tym kraju są średnio poważane (mimo że to de facto to jedyna - co widać po losach 'inicjatyw obywatelskich' - by decydować o czymkolwiek) - i nie wydaje mi się, by koledzy powtarzali powyższe argumenta przy okazji szumnie zapowiedzianego wrześniowego referendum :) dlatego też tymbardziej, nie dajmy się zwariować i jeśli kto ma sumienie - jakkolwiek to tu niepopularne - niech według niego głosuje bądź nie - byleby z głową, bo chociaż osobiście cieszy takie zdecydowanie jak powyżej prezentowane, tak jednak przy argumentach typu "wybierając Bredzizenta sprowadzasz tysiące emigrantów z Afryki i robisz drugie UK" ja dziękuję i wysiadam, jedynie dodać mogę obiektywnie że perspektywa "drugiego UK" i zarobków w funtach robi tu chyba aż za dobrą i aż za bardzo niechcianą reklamę obecnie urzędującego :)))

szalom
21 maja 2015, 20:39 / czwartek
"Jedyny logiczny wybór w tej sytuacji to brak wyboru, wyrażenie sprzeciwu przez niegłosowanie." - achaaa, ale im dasz 11thCommandment popalić, no aż ich z butów wypier****.

protokolant - cały Twój wywód brzmi w stylu "jestem za a nawet przeciw..." :)
21 maja 2015, 21:15 / czwartek
"Mamy wybór - nie iść na te komedianckie wybory, niech frekwencja wyniesie 10%, niech wygra sobie którykolwiek z tych pseudoopozycyjnych kandydatów, a na jesień będzie już wspólna partia Mikkego, Kukiza i może Ruchu Narodowego. I odzyskamy ten kraj dla Polaków."

I będziesz miał w Belwederze człowieka który zawetuje wszystko co ważne w imię "zgody i bezpieczeństwa", a dookoła niego kurwy pokroju Nałęcza i Dukaczewskiego. Rób co chcesz ale nie ustawiaj tych wyborów w charakterze wyborów między złym i gorszym. Pomijając to że x Isakowicz powiedział że zagłosuje na AD
21 maja 2015, 21:25 / czwartek
Szczerze to naprawdę nie wiem jakie rozumowanie nalezy przeprowadzić żeby zrobić w drugiej turze cokolwiek innego niż zagłosować na Dudę. Jak ktoś nie wie co zrobić albo chce zostac w domu to wystarczy jedna rzecz - zobaczyć kto popiera obydwu kandydatów i za jakimi grupami wpływów się pośrednio głosuje.
Pewnie nikt nie jest na tyle odważny żeby się przyznać że głosuje na Komora, ale jeśli to ciekawy jestem choćby jednego argumentu jaki może mieć taka osoba (o ile nie jest rodziną bula lub członkiem PO).
21 maja 2015, 21:34 / czwartek
Kolego cooer, Duda jest z Krakowa więc proste pytanie rozstrzyga dylemat Lechisty czy na niego głosować - a mianowicie Wisła czy Cracovia ? Cytat z Andrzeja Dudy: "Byłem za Cracovią, bo Wisła była milicyjna!" I jak - dalej na niego będziesz głosował ?

Źródło: odnośnik
21 maja 2015, 21:36 / czwartek
O mój Boże, panie itso to jest tak infantylne że aż nie chce mi się odpowiadać
Łap w rewanżu odnośnik
21 maja 2015, 21:43 / czwartek
Niech osoby, które nie chcą iść na wybory teraz, lepiej się zastanowią. Jest szansa teraz coś zmienić! Wyjebać koroWSkIego i skruszyć mur po. W parlamentarnych może Kuki nie dogadać się z Korwinem i resztą, a poJebancy tylko na tym zyskają.
Nie oddany głos = głos na komoroWSkIego!!!!
21 maja 2015, 21:45 / czwartek
itso - no to dojebałeś... zastanawiające że czym bardziej świeży nick (a ten jest z marca tego roku) tym zazwyczaj większe bzdury pisze.... Na szczęście starych forumowych wyjadaczy na sztuczny miód nabrać się nie da :)
21 maja 2015, 21:49 / czwartek
No i jeszcze jedno do kolegi 11thCommandment, napisałeś

"Nigdy nie zagłosuję na żadnego giedroyciowca, który mówi, że banderowcy to przyjaciele Polaków, że powinniśmy ich lubić ponieważ w przerwach między pieczeniem nad ogniskiem polskich dzieci "walczyli" również z sowietami (głównie z partyzantką zresztą)"

odnośnik
21 maja 2015, 21:49 / czwartek
Dałbyś mu szalik Lechii podczas jego wizyty w Gdańsku to też by sobie z nim zrobił zdjęcie. Tu masz przykład elastyczności polityka

odnośnik

Pokaż mi deklarację Bronka że kibicował Amice albo komukolwiek ? Ale możesz być jak kibice Cracovii i głosuj na Dudę :)

Dla mnie Duda jest jak koleś który całe życie prowadził osobówką i nagle próbuje się przesiąść na autobus przegubowy bez żadnej praktyki. Z kolei Bronek umie tym autobusem w miarę jeździć ale często myli trasę i trafia nie tam gdzie powinien.
21 maja 2015, 21:52 / czwartek
Kolego FCLG podaję prawdę obiektywną płynącą z ust samego kandydata. Co kto sobie z tym zrobi to jego sprawa.
21 maja 2015, 21:54 / czwartek
Krótko: mam wyjebane komu kibicował/kibicuje AD czy BK. Polska jest ważniejsza od jakiegokolwiek klubu i jakichkolwiek animozji kibicowskich. Tak jak nie znoszę Jagiellonii i jej kibiców/prowokatorów - kto był na pamiętnym meczu ten wie - tak wspierałem ich gdy im Tusk(rzekomo kibic Lechii - z bandytami nie rozmawiam czy jakoś tak, starsi pamiętają niech poprzypominają) dopierdalał areszty i grzywny za protestowanie.

Dostrzegasz tą subtelną różnicę w byciu kibicem i byciu Polakiem? Nie to wypierdalaj, krótko i na temat. Tak to skończ tą marną prowokację.

I standardowo jestem do dyspozycji w razie chęci omówienia problemu w cztery oczy
21 maja 2015, 21:54 / czwartek
Wybieram Lechię. Komor czy Duda? Stara baba czy baba stara? Wybieraj.
21 maja 2015, 21:55 / czwartek
Buahaha a Bul jaką ma praktykę? Czym się zasłużył podczas mijającej kadencji? Jakimi cechami charakteru zaimponował jako Prezydent? Co sprawowanie przez niego urzędu dało Polsce? W czym był lepszym Prezydentem niż Kaczyński? Proszę tylko bez cytatów z tvn i michnika.
21 maja 2015, 21:56 / czwartek
buziek - brawo, prosto, jasno i wszystko w temacie.
21 maja 2015, 22:08 / czwartek
Widzisz kolego buziek jak ktoś zaczyna używać argumentów ad personam to ja kończę z kimś takim dyskusję. Takie zmodyfikowane prawo Goodwina. I nie mam żadnego problemu, zwłaszcza takiego który chciałbym omawiać z Tobą w cztery oczy. Poszukaj se innego rozmówcy.

No i rozepnij się bo spięty strasznie jesteś. Jeszcze Ci pikawa nie wytrzyma w niedzielę wieczorem :) (na meczu oczywiście a nie na ogłoszeniu wyników) i będzie szkoda.
21 maja 2015, 22:15 / czwartek
@itso - "Dałbyś mu szalik Lechii podczas jego wizyty w Gdańsku to też by sobie z nim zrobił zdjęcie."
Ogarniętemu (i nie tylko) nawet nie przeszłoby przez myśl podać naszych Biało-Zielonych barw gajowemu.
Ale jak się jest AntyWisła... bo historia (której nie ogarniasz i mylisz klub z kibicami) to czego wymagać od Ciebie.
21 maja 2015, 22:20 / czwartek
Zadne kurwa ''ad personam" debilu.
Chodzi o sprawy ważniejsze, niż twoje bajanie.
Chciales być za bardzo kibolski i jeszcze brniesz w niepotrzebna ironie.
itso - wycofujesz się bo nie masz argumentów. Jan Paweł II sympatyzował z Cracovią i........? Mniej więcej tego samego rodzaju manipulacja jakiej użyłeś. Mylisz odwagę z odważnikiem więc nie dziw się, że ktoś w męskich słowach sprowadza Cię do parteru.
Jak widze ta POlicyjna MOrde z tym TLUSTYM WIEPRZEM co mu zrodzila te TLUSTE PROSIAKI to mnie SKRECA !!!!!!!!!!!!!!!!
21 maja 2015, 22:21 / czwartek
Kolego Marek, ten szalik dały mu jakieś leśne dziadki a nie kibice z Poznania. Myślisz że Budyń by mu nie dał jakby go Bronek nawiedził i by poszli zwiedzić stadion ?

Dla jasności : mam to konkretnie gdzieś kto wygra w niedzielę BO TO NICZEGO NIE ZMIENI - zmienią się eewentualnie świnie przy korycie. Śmieszy mnie ta naiwna wiara że Duda jako prezydent coś zmieni. Coś mogą zmienić wybory jesienne do parlamentu ale nie te.
21 maja 2015, 22:27 / czwartek
Nie jestem fanem Dudy ale miny całego obozu platformy i ich przemysłu medialnego po porażce bronka byłaby bezcenna. Czerwona kartka dla chamów.
21 maja 2015, 22:47 / czwartek
Itso jesteś infantylny, to najlepsze podsumowanie twoich "argumentów". Buziek ci wytłumaczył to krótko i sprawnie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.295