Gdańsk: wtorek, 7 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

Jaki Prezydent RP .

strona 3/5

22 maja 2015, 15:05 / piątek
No panie itso jak na kogoś kto - tu cytat - "mam to konkretnie gdzieś kto wygra w niedzielę" strasznie mocno agitujesz przeciwko Dudzie, pogratulować zaangażowania.

Zaś co do twojego postu, dostrzegasz różnicę w prezencie od piekarza i w budowaniu centralnych obchodów święta niepodległości?
22 maja 2015, 15:16 / piątek
Moim zdaniem większej histerii i manipulacji jak teraz nie będzie, chyba że wygra gajowy, w co osobiście nie wierzę. Bukmacherzy, którzy ryzykują swoją kasę, stawiając na wygrana Dudy, są dla mnie bardziej wiarygodnym źródłem prognoz niż wszystkie te sondażownie żyjące ze zleceń państwowych lub od mediów opanowanych wiadomo przez kogo. Klient zleca, płaci, to wymaga określonego wyniku. Jeżeli przegra teraz Duda resorciaki dojdą do wniosku, że mogą już wszystko, rozzuchwalą się totalnie, stwierdziwszy, że każdego mogą skutecznie i prawie bezkarnie zniszczyć, zdeptać, obrzydzić, pomówić. I odwrotnie, z każdego zera można równie łatwo zrobić postać pomnikową. Kukiza zgnoją i skompromitują w pierwszej kolejności, zrobią z niego nacjonalistę, antysemitę, oszołoma, pijaka, pisowca, wroga demokracji i wolności itd. Gdy wygra Duda, będą musieli zachować (czy raczej udawać, że zachowują) pozory obiektywności. Gdy wygra Duda, szansa na wejście ludzi spoza układu będzie o wiele większa. Zresztą co będzie mogła skutecznie zrobić taka prawdopodobne pojesienna koalicja PiS-Kukiz, gdy gajow będzie im permanentnie rzucał pod nogi kłody swymi wetami przy wtórze resortowych mediów. Ludzie się rozczarują do Kukiza, gdy okaże się nieskuteczny. W niedziele nie rozstrzyga się przyszłość samego PiS (bo oni i tak zostaną wybrani jesienią, mają żelazny elektorat i struktury, pieniądze, Kościół po swojej stronie, to nadal ogromne atuty i kapitał). W niedziele decyduje się też, a może przede wszystkim sprawa tego, czy ten układ będzie na kolejnych kilka lat scementowany, hermetycznie zamknięty, czy ktoś spoza niego będzie w stanie go przewietrzyć, zatrząść jego posadami, a może nawet rozsadzić go od środka. Jeżeli wygra gajowy, będziemy mieli do czynienia z patem, będziemy tkwili w czarnej du.., w zaklętym kręgi niemożności, a Polska straci kolejnych kilka lat.
22 maja 2015, 15:32 / piątek
Buziek, brałem udział we wszystkich wyborach prezydenckich w III RP - oczywiście oprócz tych gdzie wybrano Jaruzela bo to nie były wybory powszechne a ja nie byłem posłem ani senatorem :) I przez te 25 lat mam jeden pogląd - że dla zwykłego człowieka, jego poziomu życia, tego czy ma pracę czy nie to nie ma absolutnie żadnego znaczenia kto jest prezydentem. Żadnego. Aktualnie w Dudzie widzę kolesia, o którym 3 miesiące temu mało kto słyszał, który wczoraj był święcie oburzony o to , do czego dziś się uśmiechał. Taki symbol naszych czasów - każdemu coś obieca tylko po to, żeby osiągnąć cel a potem i tak zrobi co mu inni każą bo chyba nie wierzysz, że będzie prezydentował samodzielnie. Dla mnie wybory parlamentarne są o wiele ważniejsze niż prezydenckie a na obecną kampanię patrzę jak na komedię. Zresztą na niektóre wpisy w tym wątku też.

Ja bardzo dobrze rozumiem, że niektórzy nie głosują za Dudą ale przeciw Komorowskiemu bo mają zastrzeżenia do okresu rządów PO i w ogóle nie znoszą tego ugrupowania bo nie - i takie ich prawo. Tyle że jest tak, że aktualnie połowa Polaków jest za a połowa przeciw. I zasadniczo elektorat Dudy uważa pozostałych za nie-Polaków i debili którym trzeba przypierdolić (przynajmniej na tym forum) co nie przysparza samemu Dudzie zwolenników. Proponuję zwrócić uwagę na czujne schowanie Maciarewicza i Jarosława tylko po to, żeby nie odstraszali potencjalnych wyborców Dudy.
22 maja 2015, 15:51 / piątek
Brawo Castrop, w pełni się z Tobą zgadzam.

A itso powtarza najbardziej żałosne i prymitywne argumenty tvn i wyborczej: że się uśmiecha i niedawno był jeszcze nieznany, że schowany Kaczyński i Macierewicz, że rzekomo zwolennicy Dudy mają innych Polaków za nie-Polaków itp.

Tą propagandę przerabialiśmy już przez ostatnią dekadę i już przestała działać. Ludzie zrozumieli, że to strachy na lachy, manipulacja w obronie establiszmentu mało zainteresowanego dobrem Polski, ale skupionego na swoich interesach kółka wzajemnej adoracji powiązanego z postkomunistyczną nomenklaturą .

Straszenie na nas nie działa! Chcemy zmian i rozbicia tego układu!
22 maja 2015, 15:53 / piątek
Coś ci się gościu POkręciło w łepetynie. Duda nie bierze udziału w castingu na obsadę w hollywoodzkiej superprodukcji. Nie musi być popularny, znany czy rozpoznawalny. Kandyduje na urząd państwowy i trzeba od niego wymagać, aby był sprawnym urzędnikiem, aby był wykształcony, przygotowany merytorycznie (akurat jest prawnikiem), kulturalny, energiczny, w miarę uczciwy i przyzwoity. Krótko mówiąc, aby reprezentował pewien poziom jako polityk i jako człowiek. A co można powiedzieć o jego kontrkandydacie. Jak można określić kogoś, komu zwykłe odruchy ludzkie podpowiadać musi wynajęta suflerka. Nie rozśmieszaj Polaków-kibiców Lechii
22 maja 2015, 15:55 / piątek
Proponuję Ci Lisie przeczytanie Folwarku Zwierzęcego. Dla zachęty krótkie streszczenie:

"Na Folwarku Dworskim pana Jonesa wybucha bunt zwierząt, które domagają się wolności i właściwego traktowania. Właściciel zostaje wypędzony, a władzę obejmują świnie ze Snowballem i Napoleonem na czele. Zostają ustalone prawa, którymi cała społeczność będzie się kierować. Zwierzęta dzielnie i wytrwale pracują, by odbudować folwark i wierzą, że spełniają marzenia o bezpiecznym, spokojnym i dostatnim życiu.

Sytuacja stopniowo się zmienia. Napoleon doprowadza do śmierci Snowballa i staje się dyktatorem, tyranem. Ma swoich popleczników, zabiera szczenięta trzem sukom folwarcznym i wychowuje je na agresywne i całkowicie oddane mu bestie, które terroryzują mieszkańców folwarku. Nawiązuje też współpracę z ludźmi, których coraz częściej naśladuje. Prawa coraz bardziej się zmieniają: całkowity zakaz zabijania zwierząt przestaje obowiązywać. Ginie Boxer, potężny koń, który wytrwale pracował przy budowie wiatraka, stracił przy tym zdrowie i został wywieziony do rzeźni na rozkaz Napoleona, który chciał zarobić na krzywdzie Boxera. Zwierzęta są coraz bardziej terroryzowane.

Folwark Zwierzęcy zostaje doprowadzony do ruiny, zwierzęta są głodne i zaniedbane. Nie widzą wyjścia z sytuacji. W tym momencie wkraczają ludzie, sąsiedzi z okolicznych folwarków, którzy opanowują go i przejmują władzę. Ludzie i świnie ucztują, a zaglądające przez okna zwierzęta folwarczne z przerażeniem dostrzegają, że już nie można odróżnić, kto jest człowiekiem, a kto świnią."

I tak kolego co 5 lat niezależnie kogo wybierzesz :)
22 maja 2015, 16:30 / piątek
Castorp w formie jak nigdy:)Itso na tym forum nie zdobędziesz poklasku,tu są w zdecydowanej większości ludzie ogarnięci i kumaci.Lechia nie popiera Komorowskiego,tak jak np nie popiera go np Legia.I tyle w temacie.Piszesz,że obojętne jest tobie ,kto wygra wybory,a każdym swoim postem przypieprzasz się do Dudy,powtarzając brednie z Wybiórczej czy też wklejąjąc linki,które są na poziomie bronkowego "Duda was wyduda"Miej chłopie litość,zostałeś intelektualnie zmasakrowany na tym forum,a nawet tego nie dostrzegasz.
22 maja 2015, 17:40 / piątek
Hehe, po chooy dyskutujecie z jakimiś padalcami. Jebał ich pies.
W niedzielę wybór jest ARCYboleśnie prosty - DUDA. I każdy Lechista to rozumie bez zbędnego pierdolenia. Żeby coś się w Polsce zmieniło, zwłaszcza na jesieni w niedzielę musimy odesłać Komorowskiego na emeryturę.
Plan na niedzielę :
- Rano odsyłamy komora na emeryturę
- po południu browar przed Lechią
- 18-20 zwycięstwo Lechijki
- 21:00 zwycięstwo Polski

LECHIA=POLSKA
22 maja 2015, 17:40 / piątek
ad Dżihad - ale się domyślam, sęk w tym że serwując z liskomediów czy innego gazwybu zachowałbyś podobny poziom faktograficzny, jeśli nie większy, mówiąc ściślej i pokrótce - mimo wszystko nie wypada powoływać się na rewelacje z portalu tworzonego albo przez ludzi lekko upośledzonych, albo przez bandę ubeckich przygłupów (ot, fakt - jakich wiele podobnych można znaleźć tamże) mających za zadanie siać ferment i kompromitować określone środowiska - a przynajmniej nie wypada, o ile nie jest to w celach humorystycznych :)

a co do kol. itso - cóż, piszesz że "wyborcy Dudy" mówią o innychper "debile" - otóż dziwi mnie to, bo widoczniez moich obserwacji jest dokładnie a rebours, no chyba że to kwestia tego, że mamy inny internet (lub monitor, lub kod do FIFY) - z drugiej strony, tak się zastanawiam, bo może faktycznie coś w tym jest - ale powiedz mi, jak można nazwać kogoś, kto łyka wszystko (włącznie z "zamachem na Pana Prezydenta w Toruniu"), nie ma problemu z robieniem kampanii urzędującego prezydenta na wytykaniu po nazwiskach i ad personam, a po poniższej litanii tytułów dzisiejszego wydania pewnego dziennika, będzie dalej utrzymywał że to "najbardziej fachowy i obiektywny [zabawne, gdy zaraz po tym przymiotniku pojawia się kolejny - "opiniotwórczy"] dziennik w Polsce"?
"Prezydent ciut lepszy (Wroński na 1), Nasz prezydent, wasz prezes (Kurski, 2), 100 tys. zł Dudy za twórczość, Frazesy Dudy, Kandydat Samodzielny czy wykreowany (Markowski), Duda przegrał i kłamie (Markowski), Sportowcy do prezydenta: Znokautować IV RP, Duda wraca na trasę, Senat: Referendum Komorowskiego 6 września, Czy kamieniowanie kobiet to przejaw siły państwa, Polisa na trudne czasy (o PBK), Głosujemy na Komorowskiego (apel intelektualistów), Jazda po pijanemu (o głosowaniu na Dudę), Wyborcze obietnice z finansowego księżyca."
:)))

szalom
22 maja 2015, 17:58 / piątek
Panowie w końcu idzie nowe. Wybór jest dziecinnie prosty albo
H...j dupa i kamieni kupa albo teraz Duda na jeśień Kukiz i wolna Polska.
Pozostawienie Komora to jak podcięcie sobie żył.
Na wybory po prostu trzeba iść.
22 maja 2015, 18:03 / piątek
Urocza notka biograficzna, szkoda tylko że całą swoją energię poświęcasz zachęcaniu do niegłosowania na Dudę.

Obawiam się że ja pisząc swoją notkę biograficzną mógłbym zburzyć twój świat, więc cię oszczędzę z czystej litości. I liczę że za rok wciąż będziesz na tym forum, tak by się nie okazało - jak wielokrotnie wcześniej - że "świeże nicki" pojawiają się tutaj po to by przeprowadzić marną agitkę(w okresie tych lub innych wyborów) i na tym kończy się ich kibicowska kariera.
22 maja 2015, 18:03 / piątek
Mój kandydat odpadł w 1 turze a teraz idę zagłosować na Dudę.
Czas pogonić POlszewię i Komoruskiego !
Nie siedźcie w domu tylko idźcie zagłosować na Dudę nawet jak wam się nie podoba,
zobaczcie kto popiera Komoruskiego : Kwaśniewskie, Cimoszewicze, Jaruzelski 5 lat temu, Michniki, WSI, UBecy te wszystkie łotry i kanalie.
Jest szansa na pierwszego prezydenta z młodego pokolenia, nieokrągłostołowego; i drugiego niezwiązanego z komunistami.
Jak to do was nie przemawia to wybierzcie Dudę ze względów reprezentacyjnych: wstydu nie przyniesie, nie wskoczy na krzesło, nie siądzie przed gośćmi na fotelu https://www.youtube.com/watch?v=xdlx1iYUOus itp no i ma ładniejszą 100 razy żonę, przecież tą tłustą tzw pierwszą damę to wstyd pokazać przed światem ! Jej rodzice byli UBekami, to tłumaczy karierę tego miernoty Komora , chcecie potomstwo Ubeków w Pałacu Prezydenckim ?
22 maja 2015, 18:06 / piątek
Zastanawiam się jeszcze dlaczego Duda podczas debaty nie poruszył choć raz wątku kompromitującego Komorowskiego. Na przykład akcja w stylu Grzegorza Brauna około 1:10 https://www.youtube.com/watch?v=66fCK0CzTiM
Jeśli nie chciał reklamować książki to czemu po prostu nie zbombardował go o to pytaniami.
22 maja 2015, 18:09 / piątek
Bo na te pytania BronKom byłby przygotowany:
-Sumliński jest oskarżony
-Likwidacja WSI to hańba
-Macierewicz łamał prawo
-Narażono żołnierzy

zapewne jakoś tak odbijałby piłeczkę
22 maja 2015, 18:13 / piątek
Login: itso
Aktywacja konta: 17 marca 2015

I wszystko jasne. Funkcjonariusz PO i Komora.
22 maja 2015, 18:15 / piątek
Tego nie wiemy, a więc nie warto tak go szufladkować. Można kogoś skrzywdzić, wszystko wyjaśni się w okolicach listopada gdy już będzie po wyborach parlamentarnych
22 maja 2015, 18:18 / piątek
Przynajmniej temat zostałby puszczony na żywo szerszej widowni.
22 maja 2015, 19:16 / piątek
Żyjemy w zwasalizowanym kraju i to nie przez Rosję, czy też Niemcy, ale zwasalizowanym przez byłych pracowników UB/SB/WSW. Część z nich ciągle czynnie zajmuje się swoim zawodem, a inna grupa (przesunièta na inny obszar działań) przekwalifikowała się na byznesmenów, prezesów spółek, członków tego i owego etc... III RP jest ich folwarkiem, a wsparcie mają w swoich rodzinach i kolesiach, którymi obstawili media, partie polityczne i inne "ekspercko-opiniotwórcze" ośrodki.

Niestety (co pokazują również wpisy na tym forum od czasu do czasu) część mieszkańców naszego pięknego kraju nie rozumie tego co się wokół nich dzieje, albo sama czerpie korzyść z zaistniałej sytuacji.

Ja sądzę, że Duda wygra i to lekko. 60-65%
22 maja 2015, 19:31 / piątek
To jeszcze kontekście dzisiejszych popisów "niezależnych mediów"
odnośnik
22 maja 2015, 21:51 / piątek
Zamachy na Bronka.
- jajkiem na Ukrainie
- krzesłem w Krakowie
- reklamówką z t-shirtem w Toruniu.
Jaki prezydent, takie zamachy hehe
22 maja 2015, 22:29 / piątek
Właściwie wszystko już w tym temacie zostało powiedziane i wydaje mi się, że dobrą pointą tej naszej dyskusji będą dwa cytaty z felietonu Ł. Warzechy:

"Po raz pierwszy od wielu lat dzieje się coś, co musi przerażać sytych, zadowolonych misiów, czerpiących z istniejącego układu szczodre profity: nie działają argumenty z autorytetu. Ogromna grupa wyborców już w I turze pokazała, że różne Wajdy, Holland, Pszoniaki, Salety, Jandy, Gortaty, Rosati, wszystkie możliwe profesory, generały i inni nie mają na nich żadnego wpływu. Są, jak widać, granice robienia ludziom wody z mózgu. Tylko ktoś skrajnie naiwny, pozbawiony zdolności samodzielnego myślenia, ulegający magii nazwisk mógłby uwierzyć, że wygrana Dudy oznacza tragedię, wojnę z Ruskimi, izolację Polski, wojnę domową i inwazję Marsjan. "

"- Jeśli ktoś nie ma wymiernego interesu w utrzymaniu obecnego systemu władzy, jeśli nie jest sytym kumplem jego uczestników i jeśli nie ma mózgu zlasowanego tak jak niektórzy paranoicy, upatrujący za każdym rogiem Macierewicza w skórzanym płaszczu – doprawdy nie rozumiem, dlaczego miałby oddać swój głos na Komorowskiego"

Do zobaczenia w Nowej Polsce;) pozdro dla kumatych
23 maja 2015, 07:43 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
23 maja 2015, 08:43 / sobota
Głosuj, a możesz napisać co Cię słania do takiej decyzji?
23 maja 2015, 09:02 / sobota
waldekk wytoczył gejmczendżera buhehe.
Tego mitycznego pisu na Lechii tyle co kot napłakał. Ludzie chcą zmiany po prostu.
Jutro Polska pokazuje czerwoną kartkę burakowi. Czas na nowe rozdanie.
A ty waldekk nie kompromituj się już swoimi wydzielinami.
Lechia Gdańsk - Polski Bastion Prawicy i wszystko jasne
23 maja 2015, 09:04 / sobota
waldek jeżeli Wałęsa jest dla Ciebie jakimś autorytetem to brak dalszych pytań
23 maja 2015, 09:28 / sobota
waldemarze masz rację nikt nie kurwie nie zabroni glosować na kurwę, gdyż kurwa kurwie łba nie urwie. Ale...:) Ale to już zobaczysz:).
23 maja 2015, 11:26 / sobota
ad waldekkk - nikt Ci nie zabroni, masz rację - podobnie jak nikt Ci nie zabroni przejść się w stroju pajaca czy nago po Długiej (chociaż może też mieć różne konsekwencje), ani napisać wyitnie 'nieuczesanego' i pozbawionego logiki, jeśli nie rozumu (czuć inspirację rzeczonym prezydentem - elektrykiem) posta na tym forum :)

ale tak rzeczowo (skoro już szabes i cipa wyborcza zostały naruszone), pomijając że jest tu pewnikiem wielu dłuższych 'stażem' i nie widzących powodu by ten fakt przywoływać ponad potrzebę, to muszę zapytać o 2 rzeczy bo nie mogę dojść do rozwiązania:
- czy chodzi o to, że "wolność polega na głosowaniu na Komorowskiego"?
- jakim 'ruskim agentem' wg 'pis-orow' miałbybyć Wałęsa - o jakim stopniu, w którym z kontrwywiadów?
Faktycznie, 'żenada'... :)))

szalom
23 maja 2015, 11:41 / sobota
Przyszłość ma na imię LECHIA!
23 maja 2015, 13:33 / sobota
23 maja 2015, 13:41 / sobota
"Dla mnie Duda jest kandydatem plastikowym (jak poprzednio Kwaśniewski), natomiast Komorowski ze wszystkimi swoimi ułomnościami jest bardziej autentyczny - jedynym cieniem który się na nim kładzie jest sprawa WSI..."

"Ja nie mam duzych oczekiwań (miałem je w roku 1989 ale bardzo krótko), chcę tylko żeby było normalnie..."

Ja jebie, dziękuje - wysiadam :D
23 maja 2015, 23:03 / sobota
Nie pozostało nam nic innego jak jutro wygrać!
23 maja 2015, 23:06 / sobota
24 maja 2015, 02:30 / niedziela
Bracia Lechiści.

Zalałem dziś i to grubo (tak się akurat złożyło że wypadła arcyważna 'życiowa' decyzja rodzinna do podjęcia i po dokonaniu tejże przyszedł czas na "świętowanie").

Jutro (dziś) nadszedł czas, by podjąć równie ważną decyzję odnośnie naszego kraju.

Pomimo tego iż osobiście nie wierzę w demokrację (i jednocześnie wiem iż jeszcze nie czas na 'moje metody'), proszę Was byście nie oddali kraju na kolejną kadencję komunistycznym pogrobowcom.

Dajcie sobie i krajowi szansę... zasługujecie na to.

A jeśli nie wyjdzie, to nadejdzie czas dla takich jak ja... oby nie!

AVE!!!
24 maja 2015, 06:34 / niedziela
LECHIŚCI idźcie na wybory i zmieńcie Polskę.

Przyszłość ma na imię LECHIA

LECHIA znaczy POLSKA
24 maja 2015, 10:17 / niedziela
Kurwa nigdy nie czułem takich emocji jak przed dzisiejszymi wyborami, zobaczyć zrozpaczone mordy michnika i reszty hołoty bezcenne...
24 maja 2015, 10:31 / niedziela
Dzisiaj przede wszystkim krzyczymy nie za, ale PRZECIW szubrawcom, z nadzieją na jakąś lepszą przyszłość. ONI już mogą tylko trwać dzięki kłamstwu.
odnośnik
odnośnik
24 maja 2015, 10:42 / niedziela
24 maja 2015, 11:03 / niedziela
roman, roman narkoman.

Już nikt nigdy więcej nie zginie przez ciebie UBEKU PIERDOLONY. Nikt więcej.
24 maja 2015, 11:32 / niedziela
emocje dzisiaj podwójne :D Oby były dwa zwycięstwa a niebieskie i czerwone pionki zaleją się łzami ;)
24 maja 2015, 11:40 / niedziela
Wszystkim POplecznikom Bredzisława polecam mój pierwszy wpis w tym wątku. Zanim coś napiszecie to sobie przeczytajcie . Mod ma co robić a nie kasować wasze chore urojenia.
Jako ,że tonący Gajowy brzytwy się chwyta, to na koniec kampanii wyborczej wymyślono serie zamachów na niego. Ciekawa analiza ale bardzo logiczna sylwetka zamachowców. Polecam ! odnośnik
24 maja 2015, 12:41 / niedziela
"Zdumiewające informacje docierają do nas z lokali wyborczych, które działają na stołecznym Śródmieściu. Na listach uprawnionych do głosowania nagle przybyło osób bezdomnych. W komisji w Pałacu Kultury i Nauki jest ich aż... 8 procent "

odnośnik

Straszna desperacja ONYCH.
24 maja 2015, 13:58 / niedziela
Aż trudno uwierzyć, że do tego doszło...

Że Polski Bastion Prawicy agituje, by głosować na lewaka. Bo zarówno PiS, jaki i PO to partie czysto lewackie w poglądach. Socjal, socjal, socjal. Ja się tego brzydzę, Wy postępujcie, jak chcecie.

Smutne, że do tego doszło. Że Polacy chcą głosować ba byle kogo, byle nie na kogoś tam. Bo umówmy się. Nawet po komentarzach tutaj widać, że mało kto chce głosować na Dudę. Po prostu wszyscy są przeciwko Komorowskiemu. Skądinąd słusznie. Ale jestem zdumiony faktem, że nikt nie zada pytania, skąd Duda weźmie 300 miliardów na spełnienie swoich obietnic wyborczych? Przecież to oczywiste, że z naszych kieszeni. Bo na tym polega socjalizm, zabrać tym, którzy coś mają i dać tym, którzy nie mają nic. Wtedy wszyscy będę mieli coś, ale za to mało. Duda się od Komorowskiego nie różni absolutnie niczym. I tak, jak za Komorowskim stoi ta pała Tusk, tak za Dudą stoi największy (cholernie złe slowo) nieudacznik polskiej polityki - Kaczyński. I czy będąc tego świadomym, a jednocześnie chcąc pozostać w zgodzie z własnym sumieniem, mógłbym oddać głos na któregokolwiek z nich?

Zdumiewa mnie fakt, że 1/5 Polaków jest gotowa głosować na Kukiza, który ma TYLKO JEDEN, w dodatku dość kontrowersyjny punkt w swoim programie wyborczym. I - jak czytam - wszyscy wierzą, że "on zmieni Polskę". Na co kurwa zmieni? Już wie, że będzie kandydował, ale jeszcze nie wie z czym. Wymyśli to sonie potem. Teraz ma kilka miesięcy, by zebrać ludzi, założyć jakąś partię i dalejże po władzę. No szczyt. "Antysystemowiec" walczący do stołek w sejmie. A ludzie myślą, że on zbawi Polskę. Jak bardzo trzeba być naiwnym?

Ja siebie uważam za prawdziwego Polaka. Ale głosowanie nie jest moim obowiązkiem, a przywilejem. I choć wielu z Was ma tu do mnie pretensje, ja mam swoje zasady i nigdy nie zagłosuję na żadną lewacką miernotę. Wy głosujcie na kogo chcecie, ale powiem Wam jedno. Jakiego byście nie dokonali wyboru, to za rok będziecie się go wstydzić. Albo tego, do czego doprowadził ten wybór, albo tego, że uwierzyliście, że do czegoś może doprowadzić.

Ale na tym polega wolność i obyśmy ten wolności mogli kosztować do końca naszych dni. Tylko Lechia. Tylko Polska.
24 maja 2015, 14:09 / niedziela
duchu,przestan kurwa filozofować.
Odpowiedz mi(tylko mi)jaka partie i kandydata Ty preferujesz?
24 maja 2015, 14:09 / niedziela
Nie trać Ducha - bronek cie wy.....
24 maja 2015, 14:13 / niedziela
Czarny on preferuje tego, który nie wypierdoli go z roboty PO układzie. Właśnie takie pierdolone słoiki boją się zmian.

Zobacz co się dzieje teraz w urzędach. Gówno po nogach leci, bo przyjdzie nowe i wypierdoli z roboty. Więc całe rodziny idą głosować na bronka i PEŁO aby mamy, taty,babci, dziadka, wujka, cioci itd itp nie wyjebać od koryta. Mam nadzieję, że Duch w końcu zostanie wypierdolony z tego forum jak poprzednicy.

I nie masz prawa głosu. Na Lechii nie ma demokracji. Albo jesteś jednym z nas albo wypierdalasz. AMEN.
24 maja 2015, 14:21 / niedziela
SS - jestem z Tobą Brachu i podnoszę kielona za Ciebie, rodzinę i podjętą decyzję. I oczywiście za Kraj. A dalej będzie co się stanie. Mamy na to oko i jak przyjdę czas to wejdziemy na pełnej kurwie :)
24 maja 2015, 14:24 / niedziela
Duch Cie w tej warszafce totalnie przerobili?!
Tu nie chodzi o głos na PiS, czy na Dudę, tu chodzi o to, by wyjebać komoroWSkIego!! O to by skruszyć pieprzone fundamenty PO, o to, aby przed wyborami parlamentarnymi byli osłabieni!
24 maja 2015, 14:27 / niedziela
@duchu
Opcji w Twoim wypadku jest kilka:
- jesteś za młody,
- jesteś ślepy,
- jesteś umoczony,
- jesteś głupi.

nie dotyczące Ciebie skreśl i pozostaw tą właściwą...

W wyborach AD 2015 nie chodzi o podział lewica - prawica, czy system - antysystem, chodzi o to by odsunąć zdrajców i złodziei od władzy!
24 maja 2015, 14:28 / niedziela
Prawda

Pierdolisz, jak potłuczony. I nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem zaledwie kilku prostych zdań. NIGDY nie zagłosuję na nikogo z PO. Z urzędami nie mam nic wspólnego, chyba, że muszę załatwić jakąś sprawę związaną z moją działalnością. Nigdy nie zagłosuję też na PiS. Jedni i drudzy to dokładnie to samo, tylko jesteś ślepy i nie chcesz tego zauważyć.

I nie pierdol, że na Lechii nie ma demokracji. Bo to MY o demokrację w tym kraju walczyliśmy. "Nie masz prawa głosu" - zabawne wobec sytuacji, gdy wszyscy mnie usiłują przekonać, bym jednak swój głos oddał.

A co do wypierdolenia z forum, to założyłem tu konto tego samego dnia, co Ty. Więc nie czuj się przypadkiem ważniejszy. Masz coś do mnie to przyjdź, a nie skamlesz do moderatora.
24 maja 2015, 14:32 / niedziela
Duchu nie musisz głosować na. Możesz zagłosować przeciwko. (A co do socjalizmu to zgadzam się z Tobą, co do demokracji to już nie do końca).
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.362