Gdańsk: piątek, 30 października 2020
FORUM
Podstrony:

Wspierajmy Anie Kołakowską i Jole Kwiatkowską

strona 1/1

1

7 czerwca 2015, 01:13 / niedziela
odnośnik

W artykule m.in wypowiedź Jarka Wąsowicza.Postkomuchy chcą zniszczyć oddanych patriotycznie ludzi w Gdańsku.
7 czerwca 2015, 23:06 / niedziela
Wieki nie wypowiadałem się na tym forum...czytam i nie wierzę.Historia zatoczyła koło.NIE POZWOLIMY!!!
11 czerwca 2015, 01:14 / czwartek
Teraz popularne stało się określenie "antysystemowi" (kandydaci, ugrupowania itp). Sprawę trzeba bacznie obserwować i zobaczymy czy po (mam nadzieję) wygranych wyborach ktoś upomni się o Annę Kołakowską i tą dzielną Pani Dyrektor. Bo to co ta władza wyprawia to już jest totalitaryzm.
11 czerwca 2015, 14:13 / czwartek
Niezła parówa jest w takim razie wiceprezydentem naszego miasta!
Na pohybel!
12 czerwca 2015, 21:27 / piątek
W dzisiejszej Warszawskiej Gazecie jest wywiad z Andrzejem Kołakowski. Polecam
15 czerwca 2015, 10:09 / poniedziałek
Czy coś wiadomo dalej w temacie ?
15 czerwca 2015, 10:51 / poniedziałek
Kilka lat temu była identyczna sytuacja, gdy pani profesor Anna Kołakowska została zwolniona z posady w jednym technikum. Wtedy uczyła mnie historii, gdyby inni nauczyciele podchodzili z takim zaangażowaniem do tematu i pasją w oczach przy wykładach... . Nigdy nie zapomnę jej spojrzenia jak w dzień kolorowy bo tylko raz w roku taki był, zobaczyła na koszulce którą miałem napis: ''lepiej być martwym niż czerwonym''. Miesiącami mogła mówić o swoich przekonaniach. Gdy zrobiło się głośno o tym że profesor Kołakowska została zwolniona zapytałem w sekretariacie vice dyrektor (nota bene też uczyła historii stara rura!!!) dlaczego. W odpowiedzi usłyszałem o niejakiej aferze, ''którą pani profesor zrobiła w mediach i to uderza w dobre imię szkoły, której emblematy nosisz na ramieniu'' !!!...
Dzień wcześniej rzeczywiście widziałem w wiadomościach profesor Kołakowską...przez jakieś 12 sekund...
W myśl tego co pani wtedy głosiła: ''Nie palmy zniczy okupantom''.
16 czerwca 2015, 19:16 / wtorek
17 czerwca 2015, 13:17 / środa
Siłą zwalczać kobietę, która ma więcej wiedzy w małym palcu niż te bojówkarze razem wzięte. Tarcze oznakowane numerami jak u jakiś...psów.
Dobrze, że chociaż pani profesor się z tego śmieje jak na załączonym filmiku widać.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.267