Gdańsk: sobota, 19 października 2019
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa: sezon 2015-2016

strona 1/12

7 czerwca 2015, 22:30 / niedziela
Ostatnie 2 sezony kończyliśmy w pierwszej 5-tce. Najwyższy czas zaatakować podium, a może nawet zdobyć w końcu mistrzostwo?

Skład Ekstraklasy na sezon 15/16:

1. Lech Poznań
2. Legia Warszawa
3. Jagiellonia Białystok
4. Śląsk Wrocław
5. Lechia Gdańsk
6. Wisła Kraków
7. Górnik Zabrze
8. Pogoń Szczecin
9. Cracovia Kraków
10. Ruch Chorzów
11. Korona Kielce
12. Piast Gliwice
13. Podbeskidzie Bielsko-Biała
14. Górnik Łęczna
16. Zagłębie Lubin
17. Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Damy radę!
7 czerwca 2015, 22:46 / niedziela
17 drużyn w nowym sezonie? A nie o 15 zapomniałeś ;)
8 czerwca 2015, 06:55 / poniedziałek
Ile drużyn by nie było - cel minimum to podium!
8 czerwca 2015, 08:17 / poniedziałek
W przyszłym sezonie cel minimum to żadne tam podium, tylko oczywiście Mistrzostwo Polski i Puchar Polski. Cele oczywiste i jasne jak słońce, przy czym cele absolutnie możliwe, a ponieważ są właśnie takie, staja się przez to automatycznie absolutnie konieczne do zrealizowania. Nikt rozsądny wobec naszych piłkarzy nie formułuje nierealnych, abstrakcyjnych czy wygórowanych oczekiwań, nikt nie liczy na nie wiadomo jakie halo w ich wykonaniu, bo też doświadczenie życiowe uczy pokory. A poza tym nie warto nigdy robić sobie złudzeń, czy snuć bajań. Ale…, ale wymagać tego, co konieczne, trzeba i nawet nie wypada inaczej. Krótko mówiąc, żeby się nie rozpisywać zanadto, mają oni w przyszłym sezonie zrobić, to co do nich należy, a resztę, jak coś dodatkowo osiągną, to będzie taki ewentualnie miły bonusik. Jeżeli chodzi o krajową piłkę mają niepodzielnie rządzić, zarówno w tzw. ekstraklasie, jak i w pucharze I to w zasadzie byłoby na tyle. Ja osobiście udzielam im, że tak powiem, dyspensy, odpuszczam im inne równie ważne cele, tak licznie pojawiające się na horyzoncie, wręcz proszące się o ich zgarnięcie: różniste trofea, nagrody, laury, medale, dyplomy, tarcze, wazy, statuetki itp. precjoza, byleby tylko zdobyli oni mistrzostwo Polski i Puchar Polski. Ograniczam się tym mocno w swych pragnieniach, ale jestem realistą, stąpającym twardo po ziemi, a ostrożnie po lodzie, i wiem, że za wiele nie ma co od nich naraz wymagać. Może jest to i mało ambitne z mojej strony jako kibica, ale niech się oni skoncentrują właśnie na tych 2 celach na przyszły sezon. I niech już im będzie, jakoś to przeżyję, że nie zdobędą oni na przykład medali olimpijskich, ani Pucharu UEFA, ani tym bardziej Pucharu Gordona Bennetta. Mogę też machnąć ręką bez żalu większego, co niniejszym czynię, na kwestię ewentualnego niezdobycia przez nich Pucharu Stanleya. Z żalem serca zaakceptuję wiadomość, lecz nie będę miał oto pretensji, jeśli nie wywalczą Pucharu Konfederacji czy Pucharu Concacaf. Nie muszą też wygrać ani Wielkiego Szlema, ani halowego turnieju unihokeja w Bartoszycach, ani Tour de Ski, ani Tour de France, ani Paryż-Dakar, ani Sydney-Hobart, ani Diamentowej Ligii, ani zawodów poławiaczy pereł w Manili. Dla mnie nie będzie dramy jak nie zdołają zająć pierwszego miejsca w Wielkiej Pardubickiej (mogą nawet zająć ostatnie). W nowym sezonie, jak dla mnie, mogą nawet na luzie podejść do Copa Libertadores czy Pucharu Narodów Afryki. A niech im tam. Przetrawię gorycz braku sukcesów w tych wszystkich rozgrywkach i zawodach. Nawet więcej, będzie to do przełknięcia (ale to już naprawdę z ciężkim sercem i gardłem mocno ściśniętym), jak nie wywalczą Pucharu Europy Mistrzów Krajowych, który to puchar obowiązkowym jest bibelotem na półkach z trofeami każdego szanującego się klubu w Europie. Nikt nie będzie darł szat (ani łacha, jeśli już ktoś takowy ubiór nosi), jeśli nie zwyciężą w Turnieju Czterech Skoczni, ani nie zajmą punktowanego miejsca w Gran Prix Monaco. Wg mnie nie jest też konieczne, choć byłoby całkiem mile widziane, gdyby triumfowali w turnieju o Szablę Wołodyjowskiego. Jeśli się tak nie stanie, to trudno. Trzeba żyć z tym dalej, przyjąć to mężnie na klatę, ran nie rozdrapywać, solą ich nie posypywać.
8 czerwca 2015, 08:19 / poniedziałek
Nie spodziewam się po nich, że zajmować będą wysokie miejsca w klasyfikacjach prestiżowych organizacji WBA, WBC, IBF czy WBO. Ba, gdy o mnie chodzi, mogą w ogóle nie startować w Tańcu z Gwiazdami. Nikt nie będzie rwał włosów głowy, nie wyłączając mnie, jeżeli nie uda się im wywalczyć Bursztynowego Słowika. Ale, ale… Mistrzostwo Polski i Puchar Polski w piłce nożnej są absolutnie nieodzowne. Dlatego te umiarkowane cele, Mistrz Polski Anno Domini 2016 i zdobywca Pucharu Polski, stają się bezapelacyjnie obligatoryjne, co podkreślam po raz kolejny i nie ostatni. Owszem gdy nie zatriumfują w Pucharze Sześciu Narodów świat się nie skończy ani nie runie nikomu na głowę. To wszystko święta prawda. A i w maratonie nowojorskich nie muszą zająć czołowej lokaty, o ile zdecydują się na start. Tyle im się doprawdy okazuje wyrozumiałości, a wymaga tak niewiele. Wreszcie nie muszą zdobyć w przyszłym sezonie Korony Himalajów. Nikt im też głów nie będzie suszył ani tym bardziej nie urwie, jeśli nie osiągną satysfakcjonującego wyniku w spławikowych mistrzostwach Polski juniorów, w Kryterium Asów, w przeglądzie kabaretów ulicznych, w ogólnopolskim oazowym turnieju ping-ponga. Nie muszą koniecznie zająć I miejsca ani w Spartakiadzie Armii Zaprzyjaźnionych, ani na festiwalu w Kołobrzegu, ani w teleturnieju Miliard w Rozumie. Ale Mistrzostwo Polski i Puchar Polski to takie minimum przyzwoitości. I tu nie ma litości, nie ma zmiłuj. Dla mnie mogą słabo wypaść w turnieju krakowskiego bractwa kurkowego oraz w programie Master Chief. Mogą też zaliczyć klapę w eliminacjach do nowej edycji Top Model, nie sprawdzić się w Zespole Pieśni i Tańca Mazowsze czy w chórze parafialnym w Królowym Moście. Zaiste od celów i zaszczytów różnych i różnistych wokół aż gęsto, a im się wspaniałomyślnie odpuszcza prawie wszystkie i oczekuje prawie nic w zamian. Więc jakże mogą nas zawieść? No, nie mogą. Cóż to jest takie tam mistrzostwo i puchar Polski w piłce nożnej, drobiażdżek jakiś, igraszka i fraszka. Po drodze, bez wysiłku winni to zgarnąć, pierdnąć, kopnąć i pójść dalej, po większe sukcesy, zaszczytniejsze laury, na większą skalę, europejską co najmniej. W końcu nie muszą też przecież wygrać wyborów parlamentarnych na jesień, pokonać Anatolija Karpowa na szachowych zawodach, rozbić banku w kasynie, ustanowić rekordu Guinnessa w ilości zjedzonych pączków i wypitych kufli piwa. Przełknę (z goryczką, ale jednak) ich przegraną (o ile nastąpi) w You Can Dance. Mogą zaliczyć zjazd w dół (nawet ostro pikując) w rankingach UEFA, FIFA, Amnesty International, FIS, FIBA, WHO, MCK, PKOl. I wcale tym się nie przejmę. Daruję im brak Oscarów na przyszłorocznej gali i niezdobycie palmy pierwszeństwa w Cannes. Do tego berlińskiego Srebrnego Niedźwiedzia wspaniałomyślne złożę na ołtarzu niespełnionych pragnień. Mogą zostać niewybrani na kolejnym konklawe. Nie zapłaczę się, gdy nie wezmą udziału w pierwszym załogowy locie na Marsa. Wszystko zniosę i więcej nawet. Dalibóg, ale Mistrzostwa Polski i Puchar Polski w piłce nożnej w następnym sezonie nie mogę im odpuścić, nie mogę się go wyrzec. Wiem, że są to umiarkowane oczekiwania, rzekłbym wręcz minimalistycznych, że aż wstyd się do nich przyznać.
8 czerwca 2015, 08:58 / poniedziałek
Od trzech lat co roku słyszę: "cel na nowy sezon: minimum europejskie puchary" i co z tego wychodzi? Owszem, bywa blisko na ogół, ale jednak ani razu się nie udało. Rozumiem klub w swoich zapowiedziach, muszą trochę pompować balonik, jak to brzmi "przyjdź na mecz oglądać Lechię walczącą o 6 miejsce". Lechię jako klub, organizacyjnie umieściłbym na 3-4 miejscu w lidze. Jest potencjał, ale od dawna brakuje postawienia kropki nad i. Jak nie słabe ostatnie mecze to słaba jesień gdzie nie starcza wiosny by dogonić czołówkę. Realnie: 2015/16 PP i bezstresowe utrzymanie się (czyli najlepiej top8) lub (zależnie od liczby drużyn uzyskujących awans do eliminacji LE) miejsce czwarte, trzecie, za 1 i 2 nikt się nie obrazi też.
8 czerwca 2015, 10:22 / poniedziałek
Cele na następny sezon bedzie mozna ustalic po dokonanych transferach. Jesli beda przemyslane to walka o mistrza bedzie realna. Ale musimy miec solidnych pomocnikow ktorzy kreują akcje, zmiennikow na obrone oraz napastnika w stylu Paixao. Wtedy możemy myslec o najwyzszych lokatach.
8 czerwca 2015, 10:27 / poniedziałek
cel to walka o czołową trójkę, liczę że się skończą kompromitacje w pucharze Polski i wystawianie rezerw
8 czerwca 2015, 11:23 / poniedziałek
To może niech sobie w sklepie papierniczym kupią naklejki z cyferkami i przed meczami od razu przyklejają na czółka trójki i cele będą mieć zrealizowane. W tym sezonie (jak i następnych) żadnej trójki czy dwójki, tylko jedynka, tylko mistrzostwo, tylko puchar. Cel jest jeden, konkretny aż do bólu. Najwyższe laury.
A jak chcą grać o inne cele, jak utrzymanie, pierwsza ósemka, czy podium, to niech sobie taką ligę założą razem z Łęczną, Cietrzewicą Niechcica, Koroną, Podbeskidziem czy z kim tak chcą. Liczy się tylko Mistrzostwo Polski i Puchar Polski.
A rezerwy to sobie mogą wystawiać na trawniku, przed garażem, na wyprzedaży zbędnych gratów.
8 czerwca 2015, 11:27 / poniedziałek
Trzecim miejscem to się taka Jagiellonia możne co najwyżej kontentować. Szanujmy się. Spójrzmy na ległę, która lamentuje straszliwie po II miejscu uznając słusznie sezon za przegrany. Tylko w takim Białymstoku robią pod siebie ze szczęścia z powodu III miejsca.
8 czerwca 2015, 12:57 / poniedziałek
@up:

rozumiem, że gdybyśmy się zamienili z nimi miejscami w tabeli, to byś tym 3 miejscem wzgardził ... ja wiem, że boli, że zazdrość i wkurwienie. Sam chciałbym widzieć Lechię na pudle walczącą i czołowe lokaty z hegemonami ligi. I co trzeba Probierzowi oddać to jego - zrobił drużynę, która za "grosze" (w porównaniu do kontraktów naszych zawodników), która biła się niemal do ostatnie kolejki o mistrzostwo - niestety, gdyby nie wałki sędziowskie mieli by pewne drugie miejsce. Młodziutka drużyna ze średnią wieku coś około 23 lat z najwyższym kontraktem Pazdana (30tyś/mieś) - nic tylko pozazdrościć.

Niektórym już te niemieckie pieniądze konkretnie odjebały do łba - łatwo wydawać, jak się nie wydaje swoich pieniędzy i oczekiwać cudów. Mamy na naszym podwórku niezbyt dobre wspomnienia z takimi różnymi "dobrodziejami" i pozostaje tylko nadzieja, że nie skończymy jak Polonia/Groclin - bo dobrze jest, jak jest dobrze - ale jak z partyzanta się spierdoli, to będzie płacz. Bo co będzie, jeżeli ze 3-4 sezony nie awansujemy do pucharów, niemiaszek się wkurwi i zostawi cały ten cały interes z długami.
8 czerwca 2015, 13:47 / poniedziałek
Złotousty Andrzej źle, Wujek Franciszek źle. Zastanawiam się kiedy będzie dobrze. Co jakiś czas jakiś zespół robi wynik ponad swoje możliwości , teraz udało się Białorusinom a chyba dwa lata temu Ruch z Waldemarem by w następnym sezonie utrzymać się dzieki Królowi z stolicy. Na razie to jednosezonowy wyskok. W nowym sezonie ta liga będzie nasza.
8 czerwca 2015, 14:53 / poniedziałek
Witam. Chłopaki, jestem fanem Zaur Sadaeva, ja za Lechia kiedy grał teraz oglądać Lech. Rozumiem, że tego nie zrobisz cudzego różnych graczy w zespole i zagranicznej drużyny, i poprosiłem o pomoc, ale zwrócił się do mnie w dół. Nie proszę o pomoc kogoś innego niż ty, nie wiem, gdzie Polacy mogli zadać forum pomocy. Fakt, że mam 10 miesięcy próbuje zarejestrować się na forum http: //forum.hejlech.pl. Rejestracja jest, ale nie mogę być członkiem forum, nie wysłać mi e-mail, i rozwiązać problem, denerwuje mnie to, że nie mogę mówić po polsku.
Błagam cię, aby nie odmawiały mi pomóc, bo jestem fanem piłki nożnej, wentylator Zaur, ale nie przeciwników.
Dziękuję i przepraszam za offtopic, a tłumaczenie Google.
8 czerwca 2015, 15:21 / poniedziałek
Aktywacja konta: 25 marca 2014

prowokacja
8 czerwca 2015, 15:28 / poniedziałek
"Aktywacja konta: 25 marca 2014

prowokacja"

Ty mówisz ? Państwo , które do mnie? Być może zapobiec tłumaczenie Google ( (
8 czerwca 2015, 15:39 / poniedziałek
Wypierdalaj stąd
8 czerwca 2015, 15:39 / poniedziałek
Dlaczego w Białymstoku mają się nie cieszyć ? Z małego klubiku, budżetem kilkakrotnie mniejszym od naszego stworzyli zespół, który nakrywa nas pod wielu względami.
Co do przyszłego sezonu bez trenera z prawdziwego zdarzenia kilku wzmocnień będzie bardzo ciężko o podium. Legia zamierza wydać na transfery 20 mln złotych, Lech wiadomo wzmocni się porządnie po wygraniu ligi (we wtorek na testach medycznych pojawi się Robak) to są drużyny, które raczej będzie nam ciężko przeskoczyć. Do tego rywalizacja z solidnymi Wisłą, Śląskiem Jagą.
8 czerwca 2015, 15:55 / poniedziałek
noevec - może spróbuj założyć konta email na gmail.com, tam powinny dochodzić
8 czerwca 2015, 15:58 / poniedziałek
nie jest to prowokacja pamiętam jak noevec pisał jak Zaur do nas przyszedł
8 czerwca 2015, 16:42 / poniedziałek
Zgadzam sie z wardogiem 1125 a Ty miko01 chcialbys wpierdolic Lechie w długi kosztem udziału w pucharach?Na razie to robione jest od dupy strony a dług rosnie.
Przyklad Wisły dobitnie pokazuje, ze nie tędy droga.125 baniek zadłuzenia i brak pomysłu co dalej.Wernze to nie filantrop a tym bardziej Mandziara, ktoremu nie wierzę w ani jedno słowo.Mam nadzieje ze to tylko plotki, ze Beret szuka wzmocnień we francuskich domach starosci i sanatoriach.Inaczej chujowo to widzę.
8 czerwca 2015, 19:39 / poniedziałek
teskiGda
Dziękuję, też tak myślałem , że rosyjskie małżeństwo mail.ru i 1 miesiąc temu powiedziałeś - gmail.com .... nadal nie pomogło .Może nie były rosyjski IP Narva ? Jestem z Czeczenii i pokazać moje IP na podstawie Rosji . Nie wiem , co mam zrobić , trudno mi się go rozwiązać bez języka polskiego . Spróbuj pozhalusta mi pomóc . Mam zamiar znaleźć sposób, dzięki .PC , jak łatwo było , gdyrejestr tu, .... ale niestety, Zaur została oddalona przez Ciebie) ) .
9 czerwca 2015, 16:41 / wtorek
noevec - może jestem w stanie Ci pomóc, napisz na mail oldstyleball@gmail.com
10 czerwca 2015, 15:59 / środa
Tak ) ) Dziękuję bardzo !!! Pomogłeś mi !!! TNX!!!
10 czerwca 2015, 16:20 / środa
Za rok na pewno będą puchary :)
10 czerwca 2015, 16:55 / środa
Widze, ze mamy nowego kibica z Białorusi :) To za te zbiórkę na żywność i ubrania dla was ? Biednym i poszkodowanym poprzez miejsce urodzenia trzeba pomagać , trzymaj kciuki za Lechie a na pewno będzie dobrze :)
10 czerwca 2015, 17:10 / środa
Biedni i poszkodowani rozjechali naszą lechie
10 czerwca 2015, 17:19 / środa
Taki jest sport.A ty jak juz chodzisz w dresach z Gdańskich lumpexow to chociaz pisz Lechia z wielkiej litery niewdzieczniku.
10 czerwca 2015, 17:21 / środa
mlodyPitBull прочтит& #1077; пожалуй& #1089;та oldstyleball@gmail.com ,их форум меня уже замучал( ( извинит& #1077;

mlodyPitBull przeczytaj oldstyleball@gmail.com , ich forum już męczyć ( (przepraszam
10 czerwca 2015, 18:09 / środa
Dziękuję za dresy Probierza Tuszyńskiego Frankowskiego Madere i Grzelczaka.dzięki za ostatni mecz,dzięki za puchary:-D
10 czerwca 2015, 18:20 / środa
.jadżka' jak pies nie ma co robić to liże jaja.
10 czerwca 2015, 18:25 / środa
Boli? Ma boleć :-D
10 czerwca 2015, 18:40 / środa
Ciebie chyba do końca popierdoliło,chłopcze.Mam dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia:Wypierdalaj.
10 czerwca 2015, 21:06 / środa
Decyzje Komisji Ligi z 10 czerwca:
W związku z zachowaniem kibiców Lechii Gdańsk podczas wyjazdowego meczu z Jagiellonią Białystok, które doprowadziło do trzykrotnego przerwania spotkania, na Lechię nałożono zakaz organizacji wyjazdów grup kibiców do końca 2015 roku. Ponadto na Lechię nałożono karę finansową w wysokości 30 000 zł.
10 czerwca 2015, 23:05 / środa
To, że kara będzie to tego się spodziewałem, ale nie kurwa całą przedłużoną rundę!!!
Oczywiście inni dostali śmieszne kary tylko Lechii musieli dojebać :(
11 czerwca 2015, 05:05 / czwartek
Naprawdę? Panowie z Wolnego Miasta!!!

Wpada na forum (jak to wspaniale ktoś ujął) potomek mongolskiego barbarzyńcy z armii czerwonej i kolaboranckiej dziwki z Białorusi, który - za jedyną rozrywkę mając doroczne wybory mistera biełegostoku w klubie rozrywki "Krąg" (w którym rokrocznie zwycięża Tadeusz Siekierko z bicepsem 82cm) - z powodu dużych odstępów czasu pomiędzy kolejnymi edycjami tego fascynującego show zaczyna spamować w kilku tematach. I Wy Panowie szlachta dajecie się sprowokować temu konono-trollowi?

Olać ciepłym moczem to zaciągające ścierwo z (niestety) Polski-C serdecznie proszę.

Szyk i Elegancja.

Niech sobie kundel szczeka... oni od zawsze dużo ujadają i nie mają odwagi ugryźć. Niech sobie skamle, przyjdzie "rakarz" i zrobi porządek (już chyba zaczął z tego co widzę).

JBH = Jebane Baby z Hujami
11 czerwca 2015, 09:57 / czwartek
Możecie sobie pisać, rozmyślać, dyskutować, a i tak wszystko zależy od MarkaM.
Marek powiedział, że ma w dupie puchary za 4 miejsce i piłkarze dali se na luz.
MarekM, proszę określ cele na ten sezon, aby piłkarze już dziś wiedzieli, o co walczymy, a my zamkniemy tę jałową dyskusję.
12 czerwca 2015, 00:11 / piątek
@SS - Bracie czapki z głów. Długo bym siedział, z wielu kielichow pił, a i tak pewnie lepiej bym tego nie ujął.
12 czerwca 2015, 12:08 / piątek
To ten news na dzis?

Lechia zagra w międzynarodowym turnieju w Lublinie

4 i 5 lipca w Lublinie odbędzie się towarzyski turniej Lotto Lubelskie Cup, w którym wystąpi Lechia Gdańsk, niemiecki Hannover 96, AS Monaco FC z ligi francuskiej oraz ukraiński Szachtar Donieck.

W wyniku przeprowadzonego losowania w półfinałach zagrają Lechia z Szachtarem oraz Hannover z Monaco.

Gdańszczanie zastąpili w turnieju Śląska Wrocław.

źródło: Lechia Gdańsk
12 czerwca 2015, 12:12 / piątek
To już wiadomo od dwóch dni, gdyż z tego powodu odwołano sparing z Pogonią.
12 czerwca 2015, 12:25 / piątek
Ok. No to czekamy dalej na ten tajemniczy hit.
12 czerwca 2015, 12:40 / piątek
@trampi - takim składem (II runda) wskoczyliśmy na 5 miejsce:

0,5
1/1/1/1
1/1
0,5/0,5/0,5
0,5

1 w bramce da nam 4 miejsce.
1 w napadzie da nam 3 miejsce.
Jedynki w środku i na skrzydłach dadzą nam 2 miejsce.
Powyższe zmiany + szybki kurs przyswajania wiedzy i wyciągania wniosków przez Brzęczka + nieprzeszkadzanie sędziów da nam Mistrza Polski.
12 czerwca 2015, 12:46 / piątek
Lechia na fb potwierdza, że to nie udział w turnieju jest TĄ wiadomością. Będzie coś jeszcze.
12 czerwca 2015, 13:26 / piątek
znając życie, nadmuchali balonik tym wpisem a okaże się, że będzie to jakiś towarzyski mecz w Gdańsku z jakimś Juventusem czy coś

Transferu by tak nie ogłaszali, bo to nigdy nie jest pewne. transfer może nie wypalić nawet w ostatniej chwili
12 czerwca 2015, 14:35 / piątek
Też mnie się wydaje, że chodzi tutaj o sparing z jakimś topowym zespołem europejskim.

Z taką pewnością siebie nie pisaliby o jeszcze niedopiętym transferze. No chyba, że chodzi o już podpisaną umowę, tylko jakimś cudem udało im się wszystko w tajemnicy od wczoraj utrzymać ;)

A może chodzi o nowego, dużego sponsora?
12 czerwca 2015, 15:26 / piątek
MarekM, Ty mi tu farmazonów nie wypisuj. Politycznego pierydolenia mamy dość na co dzień. Przyjmuję ostatnie Twoje dwa słowa, jako cel na nadchodzący sezon. Proszę o potwierdzenie, aby nie było wątpliwości.
15 czerwca 2015, 12:40 / poniedziałek
17.07.2015 start!

odnośnik
15 czerwca 2015, 13:36 / poniedziałek
Legia - Lechia w przedostatniej kolejce sezonu zasadniczego.
Będzie, będzie się działo... I znów zaśpiewamy tradycyjną przyśpiewkę...
15 czerwca 2015, 16:25 / poniedziałek
Nie Legia - Lechia tylko Lechia - Legia gramy u siebie z Legią a nie na wyjeździe. A zaczynamy z Cracovią u siebie ;)
15 czerwca 2015, 16:30 / poniedziałek
Czytanie ze zrozumieniem nie boli ...
15 czerwca 2015, 16:33 / poniedziałek
Marek ale oni chcą spuścić żaboli więc w mistrzowskiej nie zagrają ;)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011