Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Ekstraklasa: sezon 2015-2016

strona 2/12

15 czerwca 2015, 19:36 / poniedziałek
Hihi... o tym zapomniałem.
Niemniej możemy upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu:
- zaśpiewamy tradycyjne "Legła, legła Warszawa"
- spuścimy Legię (gdyby zapomniela o swoim zobowiązaniu) do grupy spadkowej, aby mogła zrealizować swoje plany
16 czerwca 2015, 13:30 / wtorek
a Korona zaraz byc moze oglosi ze nie ma za co grac i zacznie sie cyrk.
16 czerwca 2015, 18:34 / wtorek
oni co chwile tak ogłaszają, bo radnych chcą nastraszyć
Jak dobrze, że LECHIA nie ma takich problemów. :D
19 czerwca 2015, 13:29 / piątek
Szanse na tytuł wg bukmacherów

odnośnik
19 czerwca 2015, 13:31 / piątek
buki rzadko się mylą hehehehe
24 czerwca 2015, 22:31 / środa
Lech zakontraktował niejakiego Abdula Aziza Tetteha z Ghany . Nie jest to czasami syn Emanuella Tetteha który grał u nas ? :-) .
24 czerwca 2015, 22:35 / środa
Ja myślę, że to ten sam, wiadomo jak w buszu z metrykami... ;)
26 czerwca 2015, 18:07 / piątek
odnośnik

i znowu będą poniedziałki w eurosporcie przez 4 lata
26 czerwca 2015, 20:58 / piątek
odnośnik

Bardzo obszerny wywiad z Mandziarą. Całkiem ciekawy i mimo wszystko poprawia jego wizerunek w moich oczach choć to może tylko mrzonka.
26 czerwca 2015, 21:11 / piątek
mogłeś uprzedzić że to gówno wybiórcze
26 czerwca 2015, 21:12 / piątek
MarekM się naprodukował w temacie Lechia w mediach, żeby wrzucić cały ten wywiad na forum, a ty TECHLG tego nie zauważyłeś :)
26 czerwca 2015, 21:17 / piątek
cytując klasyka "co tak śmierdzi,albo wlazłeś w gówno albo czytałeś wyborczą"
26 czerwca 2015, 21:23 / piątek
On już tak przesiąkł tym gownem, ze wyrzuca lechistow ze skladu.Ma dobre zadatki na redaktora żydowskiej gazety dla Polakow.
26 czerwca 2015, 21:52 / piątek
Pomysł z wysyłaniem Wiśni do innego klubu to jak strzał w stopę, ale zganiam to na obłed spowodowanym tym ze inni juz kupili a my jeszcze NIE!!!! Niestety, także i co do wywiadu ma zupełnie inne zdanie.
Dla mnie to słodkie pierdzenie Mandziary, ze wszystkich swoich decyzji jest zadowolony, nie widzi problemu ze 5 mln od Lotosu teraz zniknie, bo inni pchają sie dzwiami i oknami, ale zaraz potem sugeruje ze miasto i inne podmioty za mało sie angazują. Konflikt z APLG juz nie skomentuje, bo takie sprawy w ogóle nie powinny sie pojawiać w publicznej dyskusji, dla dobra sprawy załatwia sie to w zaciszu gabinetów, a nie oświadczeniami w mediach. Reszta to takie typowe frazesy czyli pierdolenie bez konkretów. Każdy średnio rozgarnięty polityk czy pijarowiec tak potrafi.
Ja czekam na czyny i efekty, aby ocenic Mandziarę. Jedno jest pewne jest to lepszy cwaniak, pytanie tylko czy Lechia na tym skorzysta?

TYLKO LECHIA!
26 czerwca 2015, 22:08 / piątek
Kto wierzy Mandziarze ten sam sobie szkodzi.Ten człowiek mowi prawde tylko wtedy, kiedy sie pomyli.To ze wielu sezonowcow dalo sie omamic wizja pucharów nie zwlania z elementarnej przyzwoitosci i teksty o wyrzucaniu ludzi oddanych calym sercem Lechii to porazka.Ale czego wymagać od sezonowca, ktory zaczął byc kibicem w chwili awansu do ekstraklapy.A taka wesz obejrzala pare meczy Lechii i sie wozi na internecie.W realu tez taki chojrak jesteś i jeżdzisz po lechistach?
26 czerwca 2015, 22:37 / piątek
dg - do kogo to?
26 czerwca 2015, 22:47 / piątek
Do czytelnika wyborczego gówna niejakiego TECHLG.Chyba nie myslales....?:-)
26 czerwca 2015, 23:21 / piątek
@d.g. Myślisz, że na tym forum są tylko ci, którzy kibicowali Lechii od wielu lat? Jeśli ktoś od niedawna kibicuje Lechii jest sezonowcem? A może miał 10 lat gdy Lechia była w a-klasie i nie miał o Niej pojęcia? To, że ktoś nie kibicuje od dawna, nie znaczy, że jest sezonowcem.
26 czerwca 2015, 23:32 / piątek
Hadasz -dzięki, że się przedstawiłes, ale nie o Ciebie w tej chwili chodzi. Kochaj naszą Lechię i każdego dnia chwal jej wielkość. Każdy kto pokochał Ją nawet wczoraj i kocha Ją prawdziwie jest ok. Ale jak kogoś Nick istnieje od lat i ciągle podpiera się gownem wyborczym, które ani nie jest Polskie, ani pro kibicowskie, ani przede wszystkim szczere jest warty ... nic nie warty... chyba, że to kolejny opłacany klakier.

Tym dość długim wpisem chciałem powiedzieć, że d.g ma 1945% racji.
27 czerwca 2015, 02:26 / sobota
Wrzuciłem wywiad udostępniony przez portal Lechia.net więc skończcie te spiny. Bo na pewno wiele dobrego zrobiliście w internecie forumowi wojownicy.
27 czerwca 2015, 23:51 / sobota
Ciebie kolego akurat obserwuje od dawna i wiem,ze nie chciał bym,zebys na wyjeździe stal kolo mnie.Co drugi Twój wpis,to bełkot zydowski,wiec bądź tak mily i usiac cichutko na pizdzie i się nie udzielaj na tym forum.

P.S.Pozdro ziomek
29 czerwca 2015, 14:14 / poniedziałek
Coś ci się zdrowo pomyliło ale nie drążę tematu.
29 czerwca 2015, 14:37 / poniedziałek
Z Cracovią i Pogonią w piątek. Ten drugi praktycznie z marszu po meczu z Juventusem. Z Amicą w sobotę.

17.07, piątek

Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 18:00
Lechia Gdańsk - Cracovia, 20:30

18.07, sobota

Ruch Chorzów - Górnik Łęczna, 15:30
Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała, 18:00
Lech Poznań - Pogoń Szczecin, 20:30

19.07, niedziela

Korona Kielce - Jagiellonia Białystok, 15:30
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa, 18:00

20.07, poniedziałek

Piast Gliwice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza, 18:00

2. kolejka:

24.07, piątek

Ruch Chorzów - Piast Gliwice, 18:00
Cracovia - Wisła Kraków, 20:30

25.07, sobota

Zagłębie Lubin - Korona Kielce, 18:00
Lech Poznań - Lechia Gdańsk, 20:30

26.07, niedziela

Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław, 15:30
Jagiellonia Białystok - Termalica Bruk-Bet Nieciecza, 15:30
Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała, 18:00

27.07, poniedziałek

Górnik Łęczna - Górnik Zabrze, 18:00

3. kolejka:

31.07, piątek

Piast Gliwice - Górnik Zabrze, 18:00
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin, 20:30

01.08, sobota

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia, 18:00
Wisła Kraków - Lech Poznań, 20:30

02.08, niedziela

Śląsk Wrocław - Termalica Bruk-Bet Nieciecza, 15:30
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin, 15:30
Górnik Łęczna - Legia Warszawa, 18:00

03.08, poniedziałek

Korona Kielce - Ruch Chorzów, 18:00
29 czerwca 2015, 15:20 / poniedziałek
Jak dla mnie piątki ok, jako że zmiana mi pasuje i nie muszę brać urlopu :-) A tak poważnie, ciekawi mnie frekwencja na meczu z Craxą - pesymistycznie obstawiam 15000 a optymistycznie może ze 20000? Chciałbym się mylić, ale zobaczymy jak będzie...
29 czerwca 2015, 16:14 / poniedziałek
Co z tą trzecią kolejką !!
2 dni po juve ??
Czemu nie niedziela lub w poniedziałek !
Czy aż tak muszą robić naszym pod górę ??
29 czerwca 2015, 22:43 / poniedziałek
pytanie kto wpadł na genialny pomysł organizowania meczu towarzyskiego po rozpoczęciu sezonu - kiedy wiadomo było, że forowane będą zespoły grające w pucharach i pod nie będzie terminarz ...
29 czerwca 2015, 23:17 / poniedziałek
Pytanie ile Lechia miała do gadania w sprawie terminów tych sparingów bo coś mi się wydaje że nie za dużo...
29 czerwca 2015, 23:21 / poniedziałek
pytanie jaką frekwencję przewidzieli na meczu ligowym jak godzili się na mecz towarzyski ...
29 czerwca 2015, 23:30 / poniedziałek
Ze o kondycji zawodników (przy kolejnym meczu towarzyskim) nie wspomnę - ale miałem nie komentować tych iventow wiec kończę temat...
29 czerwca 2015, 23:30 / poniedziałek
niezły maraton na początek:

17 lipca Cracovia (Gdańsk) 20:30
22 lipca Schalke (Gdańsk) 18:30
25 lipca Amica (Poznań) 20:30
29 lipca Juventus (Gdańsk) 20:45
31 lipca Pogoń (Gdańsk) 20:30

dziwne, że Nasza Oficjalna nie poinformowała dzisiaj o Schalke, chyba że to jeszcze nie jest pewne na 100%
30 czerwca 2015, 09:45 / wtorek
Rok temu mieliśmy grać z Benficą i HSV, a co z tego wyszło?
10 lipca 2015, 21:27 / piątek
Po super pucharze widać ze Lech słusznie został mistrzem kraju.
10 lipca 2015, 21:31 / piątek
Jaruś chyba ci sie fora pomylily.
10 lipca 2015, 21:39 / piątek
Przedem wszystkiem to czy już jest po superpucharze?
10 lipca 2015, 22:09 / piątek
Juz jest po super pucharze, a fora mi się nie pomyliły, tytuł wątku "ekstraklasa sezon 2015-2016" a nie "Lechia - sezon 2015- 2016"
10 lipca 2015, 22:19 / piątek
słusznie, to krowa sąsiadowi w miedze wlazła...
Jarosławie, pewne sformułowania są niefortunne, obojętnie jakie są intencje.

TYLKO LECHIA!
10 lipca 2015, 22:38 / piątek
I widzi kulega, a wystarczyłoby napisać na ten przikład, że "mecz pokazał, że krawaciarzom mistrz się należał jak kurwie alimenty", czy inna metafora, co byłby bardziej zgodna i z linią, i duchem forum, a kulega i tak się niech cieszy że trafił na spokojną zmianę a nie tutejszych jeźdźców apokalipsy, bo by sie okazało że kulega to nawet już nie kuleżanka a conajmniej wynalazek co sie nadaje na szybką przebieżkę za granice Wolnego Miasta, czy innego redaktora pewnego periodyku - ale to chyba odnośnie innych przewin :))

szalom
10 lipca 2015, 22:52 / piątek
Chyba Ci się jednak popierdoliły fora Jarosław. Lech to ich bezdomne kurwy w Gdyni nazywają. W Gdańsku są Amiką. Stąd słuszny wniosek, że Ci się fora pojebały ze śledziowym.
10 lipca 2015, 22:54 / piątek
Trzeba przyznać, że poziom, który zaprezentował dziś Lech w dodatku w pierwszym meczu sezonu..bardzo wysoki. Nie wiem czy jest drużyna, która mogłaby im zagrozić w walce o mistrza. Natomiast biorąc pod uwagę gre legii, ich letnie "wzmocnienienia" możemy przyczaić się na vice mistrzostwo pod warunkiem, że bedziemy mieć niewiarygodnie dużo szczęścia i nasi kopacze nie połapią kontuzji bo jak wiadomo nie mamy ławki ..
10 lipca 2015, 22:56 / piątek
Marna prowokacja
10 lipca 2015, 23:02 / piątek
Jarek pamiętaj, że tutaj realnie nie porozmawiasz z nikim. Jak napiszesz, że jakąs inna drużyna jak Lechia zagrała dobre spotkanie to jesteś jej kibicem. Tu nie ma miejsca na dyskusje. Nie wiem po co powstało forum, w którym jadą cie wszyscy tylko za to, że nie napisałeś, że Lechia była lepsza w meczu, ktory wjebała 4-0.
Lech/Amica jak to wolicie zagrał dziś moim zdaniem na poziomie odbiegającym od polskiej ligi i martwie się, że w 2 kolejce wrócimy z dużym bagażem bramek, obym się mylił. Pozdrawiam tych trzeźow myślących, dorosłych kibiców Lechijki.
10 lipca 2015, 23:59 / piątek
"tutaj realnie nie porozmawiasz z nikim"
"Tu nie ma miejsca na dyskusje"
"Nie wiem po co powstało forum"

1. Przy rejestracji musiałeś zatwierdzić pewną rzecz.
2. Na sportsboard czy innych onetach czekają na dyskutantów.

Podsumowując datę rejestracji, trzy powyższe cytaty i dwa podpunkty... WYPIERDALAJ.

(Mam nadzieję, że rebe będzie usatysfakcjonowany)
11 lipca 2015, 09:23 / sobota
Był już taki ustrój który nie dopuszczał innego zdania niż tego zgodnego z linią partii. Wolność słowa Panowie to wielki dar, jestem kibicem Lechii, ale nie pozwolę sobie by ktoś mi pisał, bym zawierał posty ...zgodne jedynie z linią partii tym bardziej w wątku który wyraźnie nawiązuje do CAŁEJ ekstraklasy.
11 lipca 2015, 09:44 / sobota
Drodzy fani naszej Lechii proponuję skończyć z tym jeżdżeniem po sobie nawzajem. Ten kuchenkorz zwany amiką wygrał wczorajszy mecz w pełni zasłużenie, ległą nic nie pokazała, natomiast jej kibice.... Żenada, ja nawet gdy Lechia przegrywała nigdy nie wyszedłem przed końcem spotkania i podziękowania dla graczy Lechii, ale ja jestem kibicem Lechii na dobre i złe. Przepraszam za swój przydługi wywód i do zobaczenia na meczach naszej Lechii!!
11 lipca 2015, 10:04 / sobota
@Jarosław35, tak gwoli ścisłości pomijając dyskusje i kłótnie, bo każdy dobrze wie na balu przebierańców kto jest kim - Superpuchar nie podlega pod Ekstraklase ;)
11 lipca 2015, 11:04 / sobota
Jak tam bardzo wam się podoba gra kuchenek to idźcie się zachwycać na ichniejsze forum, a nie tutaj. Owszem tu rozmawiamy na temat Ekstraklasy, ale dotyczy to różnych terminarzy, ciekawostek.
12 lipca 2015, 09:10 / niedziela
Ta kurwa. Wolność słowa to sobie na paradzie równości uprawiaj. A za chwilę może związki partnerskie? Tu jest Lechia, a nie elegancja Francja. Bycie Lechistą zobowiązuje, a jak nie to cytując klasyka: wypierdalaj.
12 lipca 2015, 09:54 / niedziela
Myślisz ze jak rzucisz kilkoma kurwami i każesz komuś wypierdalac to ci poziom męskości podskoczy. To co uprawiasz jest właśnie przykładem wolności słowa. Prymitywnego, ale zawsze. A z tym wypierdalaniem to już jesteś nudny. Wymyśl coś bardziej oryginalnego.
12 lipca 2015, 09:59 / niedziela
Einherjer a właściwie to dlaczego ty Niemcom kibicujesz? Wszak nick nawiązuje do plemion germańskich.
12 lipca 2015, 10:23 / niedziela
Mitologia nordycka tak właściwie, ale nie będę dyskutować z kimś kto się spuszcza pod gre Amiki i nazywa ją Lechem.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023