Gdańsk: niedziela, 21 lipca 2019
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa: sezon 2015-2016

strona 8/12

3 kwietnia 2016, 20:12 / niedziela
Chyba, że po 38 pkt. będziemy mieli tylko z Ruchem i wygramy 4:3, 5:4, 6:5 itd. raczej nieprawdopodobne :P
3 kwietnia 2016, 20:20 / niedziela
Ruch nie przegrał (poza Legią) na wyjeździe od grudnia 2015.
Będzie ciężko ale wszystko w nogach naszych grajków i naszych gardłach.
3 kwietnia 2016, 20:24 / niedziela
Ruch nam zdecydowanie nie leży, ostatni raz wygraliśmy z nimi w sezonie 2012/13. Historia spotkań Lechia-Ruch: odnośnik
3 kwietnia 2016, 20:24 / niedziela
No położyć to się przed Lechią nie położą, ale jak nie wygramy z takim Ruchem to zwyczajnie nie zasługujemy na nic, tym bardziej że Ruch stracił dzisiaj "zęby".
3 kwietnia 2016, 20:50 / niedziela
To wielkie szczeście, że wszystko pozostaje w nogach piłkarzy. Jak wtedy w barażach.
Odwołując się do takich słów jak Tradycja i Wiara, to ja mam wiarę w tradycję :
Po 30 spotkaniach w ekstraklasie Lechia zajmowała kolejno
2010 -8 miejsce
2011- 8 miejsce
wyjatek potwierdzający regułę :)
2013 -8 miejsce
2014 - 8 miejsce
2015 - 8 miejsce
2016 - ?
Ten karny z ostatniej minuty meczu Ruch-Wisła nie mógł sie udać - to oczywiste, tak jak, że w ostatniej kolejce trzeba wywalczyć swoje należne nam miejsce w szeregu.
Możemy grać piach, możemy grac jak z nut , ale od naszego 8-go miejsca wara innym !!!
PS. Czy Jojko dostał juz zaproszenie na mecz ?
3 kwietnia 2016, 22:12 / niedziela
Ooo, wg. ligowcow "najbardziej przereklamowany pilkarz" to:
1. Peszko - 19%
...
5. Mila - 6%
Hmm...
(C+)
3 kwietnia 2016, 23:02 / niedziela
Niesamowite, brawo Wisełka, a jakby jeszcze Jadze noga się powinęła to jest szansa, że i Lechia i Wisła zagrają w "8".

Wszystko w nogach naszych piłkarzy

Zwycięstwo z Ruchem, nie niższe niż: 2:0, 3:2, 4:3, 5:4 itd dają nam na pewno miejsce w 8 a jeśli Jagiellonia nie przekroczy 38 punktów to będzie to nawet miejsce 7.

Zwycięstwo 1:0 lub 2:1 da nam miejsce w ósemce na 80 procent, warunkiem jest, że ktoś jeszcze będzie miał 38 punktów (Jagiellonia, Wisła lub Podbeskidzie), albo Jagiellonia będzie miała nie więcej niż 37 punktów.

Ostatnie wyniki Ruchu (poniżej od najnowszego) to bilans 1-1-4 więc unikajmy czerwonych kartek, ofensywne ustawienie i szanse naprawdę duże!
Wisła (d) 2-3
Sląsk (w) 0-0
Lech (d) 1-3
Pogoń (w) 3-2
Cracovia (d) 2-3
Legia (w) 0-2
3 kwietnia 2016, 23:11 / niedziela
Olo: dlaczego zwycięstwo 1:0 lub 2:1 nie daje awansu, skoro bezpośrednio z Ruchem jesteśmy wtedy lepsi?
3 kwietnia 2016, 23:16 / niedziela
Olo mylisz się, każda wygrana z Ruchem daje nam awans, niezależnie od pozostałych spotkań
3 kwietnia 2016, 23:19 / niedziela
Wyjątek stanowi wygrana o jednego gola przy naszych 4 strzelonych(4:3, 5:4, 6:5 itd.)
3 kwietnia 2016, 23:28 / niedziela
Buziek sporo tych wyjątków; -) Tez mi to właśnie nie pasowało w tych wyliczeniach.
4 kwietnia 2016, 14:47 / poniedziałek
Macie, oczywiście rację, późno było, kac itp :)

Treść korekty:
Zwycięstwo z Ruchem, co najmniej 1:0, 2:1, 3:2 lub wyższe, ale co najmniej dwubramkowe daje nam na pewno miejsce w 8 a jeśli Jagiellonia nie przekroczy 38 punktów to będzie to nawet miejsce 7.

Zwycięstwo jednobramkowe, ale wysokie: 4:3, 5:4 itd. da nam miejsce w ósemce pod warunkiem, że ktoś jeszcze będzie miał 38 punktów (Jagiellonia, Wisła lub Podbeskidzie), albo Jagiellonia będzie miała nie więcej niż 37 punktów.

Teraz jest OK?

Buziek, podam (nieprawdopodobny) przykład wyników, które nie dadzą nam miejsca w ósemce przy zwycięstwie z Ruchem:
Jagiellonia - Podbeskidzie 1
Lechia - Ruch 4:3 albo 5:4....
Piast - Jagiellonia X2
Wisła - Zagłębie X2
Moim zdaniem przy takich wynikach mielibyśmy 9 miejsce.
4 kwietnia 2016, 15:52 / poniedziałek
Tak Olo masz rację.
Najważniejsze abyśmy wygrali 2-bramkami lub jedną ale nie wyżej niż 3-2-wówczas dzisiejszy mecz Jagi nie będzie miał znaczenia.
Oczywiście dobrze by było aby jaga dziś przegrała.
4 kwietnia 2016, 18:17 / poniedziałek
No to Podbeskidzie już prowadzi.
4 kwietnia 2016, 18:36 / poniedziałek
już 2-0
białoruskie kurwy
4 kwietnia 2016, 18:37 / poniedziałek
Baba Jaga jak widać baaaaaardzo chce grać w drugiej "8". Nie można jej zawieźć. Lechia + Wisła i ten sezon jeszcze idzie uratować
4 kwietnia 2016, 18:40 / poniedziałek
Dwa kuriozalne samobóje w 20 min, brawo jaga :)
4 kwietnia 2016, 18:43 / poniedziałek
*pardon, miało być zawieść :)
4 kwietnia 2016, 18:45 / poniedziałek
Jak to mowi probierz - hej jaga gool :p
4 kwietnia 2016, 18:51 / poniedziałek
Parodia w chuj. Cuda, cuda ogłaszają :)
4 kwietnia 2016, 19:00 / poniedziałek
Ta druga to bramka kolejki będzie .
4 kwietnia 2016, 19:02 / poniedziałek
Jak dziś Jagiellonia przegra to wystarczy za tydzień wygrać u siebie z Ruchem i 8-ka pewna .
4 kwietnia 2016, 19:04 / poniedziałek
Trzeba przyznać, że od kilku lat mamy szczęście do cudzych wyników. Lechia ma tendencję do spieprzenia sytuacji na własną rękę.
4 kwietnia 2016, 19:07 / poniedziałek
Jeszcze mecz się nie skończył ale wygląda na to, że ani Ruch ani Jaga nie chcą grać w pierwszej ósemce. Oby tylko naszym piłkarzom się chciało w sobotę.
4 kwietnia 2016, 19:24 / poniedziałek
@Diakomo przy wygranej z Ruchem dzisiejszy mecz Jagi jest dla nas całkowicie nieważny ;)
4 kwietnia 2016, 19:25 / poniedziałek
Ale ten liniowy jest chujowy. Już drugi raz odgwizdał spalonego Podbeskidzia którego nie było.
4 kwietnia 2016, 19:59 / poniedziałek
5 drużyn gra o 2 miejsca w "8", multiliga dekady :D
4 kwietnia 2016, 20:08 / poniedziałek
Liczę, że limit spotkań przegranych lub nie wygranych na własne życzenie się wyczerpał i w sobotę zgarniemy pełną pule i to w mocnym stylu!
4 kwietnia 2016, 20:14 / poniedziałek
"(...) wygląda na to, że ani Ruch ani Jaga nie chcą grać w pierwszej ósemce (...)"

Bo niby nasze przeambitne gwiazdki skupione na regularnym sprawdzaniu konta aż się rwą żeby awansować?
4 kwietnia 2016, 20:24 / poniedziałek
Probierz jest skończony w Jagielloni https://www.youtube.com/watch?v=5sGYdyN0oVc
4 kwietnia 2016, 20:26 / poniedziałek
Za awans do ósemki pewno też mają prowizję więc motywacji nie powinno im zabraknąć.
4 kwietnia 2016, 20:38 / poniedziałek
Po dzisiejszym meczu szanse na ósemkę: Ruch 78, Lechia 63%, Wisła 35%, Podbeskidzie 15%, Korona 5%, Jagiellonia 3%, Termalica 1%.

Paweł Mogielnicki, tt
4 kwietnia 2016, 20:56 / poniedziałek
Marko " przy wygranej z Ruchem dzisiejszy mecz Jagi jest dla nas całkowicie nieważny "
Niedokońca, taki nieważny. Po przegranej jagi, możemy wygrać z Ruchem nawet 10:9 a i tak znajdziemy się w pierwszej "8". Co prawda nie studiowałem wyników pomiędzy sobą PBB, Wisły , Jagi i Ruchu, ale wątpię żeby conajmiej dwie z nich miały lepszy bilans niż my (jeśli zajdzie sytuacja z małą tabelą 3 ,4 lub nawet 5 drużyn ).

Także sprawa jest prosta, chcemy być u góry trzeba wygrać, jeśli nie wygramy to znaczy ze nie zasługujemy, no i nie będzie gadania "o słupku Balaja".
Wiem ze teoretycznie nawet remis może dać awans ale nie wierzę ze ktoś z czwórki Wisła, PBB, Jaga i Korona nie wygra meczu.

TYLKO LECHIA!
4 kwietnia 2016, 21:05 / poniedziałek
Korona raczej wygra z Górnikiem. Ruch będzie mocno osłabiony i jedyne co zrobi to postawi autobus. Trzeba to wygrać.
4 kwietnia 2016, 21:38 / poniedziałek
Kibice Jagi chyba myśleli, że ich klub będzie ciągle u góry tabeli. Tymczasem z tego klubu sprzedawany jest każdy możliwy zawodnik, który się troche wybije. Probierz i tak zdziałał cuda w tym syfie i podzielam zdanie wielu osób, że dobrze się zachował.
4 kwietnia 2016, 21:40 / poniedziałek
@Cygnus

Z tego co ja sprawdzałem to nie ma małej tabeli, w której bylibyśmy niżej niż na 2. miejscu (8.), a nawet chyba wygrywamy każdą z nich.
4 kwietnia 2016, 21:51 / poniedziałek
Marko 1991
"Probierz i tak zdziałał cuda w tym syfie i podzielam zdanie wielu osób, że dobrze się zachował."

Serio? ja myślę, że po takiej akcji w Gdańsku, MP i jego kopacze wyszliby spod trybun bez zębów.
4 kwietnia 2016, 21:54 / poniedziałek
Ale to jest białoruś... jak widać uciekali nie tylko po balkonach w Warszawie, ale nawet na własnym stadionie boją się własnych wkładów do koszulek
4 kwietnia 2016, 21:58 / poniedziałek
Jeszcze jedna mała ciekawostka.
Na razie zarząd może spać spokojnie, bo jest raczej mało prawdopodobne ze ujemny pkt, który nam zapewnili, zadecyduje o braku awansu do górnej 8.
Jedynie w przypadku kiedy wszyscy zainteresowani z miejsc 8-11 solidarnie przegrają ujemny pkt od Mandziary zepchnie nas w dół tabeli.

TYLKO LECHIA!
4 kwietnia 2016, 22:03 / poniedziałek
....lub ktoś z 9-11 zremisuje.
4 kwietnia 2016, 22:44 / poniedziałek
ta liga jest pojebana , chyba co roku tak pisze pod koniec 1 fazy.
Kazdy pierdoli ale ten system z podziałem daje emocje do konca kazdy gra o cos.

Jaga jest jebnieta 2 czy 3 kolejki tematu transparent dla Probierza a dzis po porazce wyzywaja sie z trenerem od kurew. Gosc im zrobił historyczny medal 3 miejsce , zarobil dla klubu promujac i sprzedajac graczy pewnie grube miliony.

oto przyklad kibiców chorogiewek , czuli puchary 4 kolejki temu to trener super , dzis jest juz kurwa aaaajjjeeaaooo
ajebac ich.

w sobote ograc Karaluchy.
4 kwietnia 2016, 23:16 / poniedziałek
Przecież my już mamy odjęty punkt. Wygrywamy każdą małą tabelkę i bezpośrednie mecze ze wszystkimi zainteresowanymi drużynami. Oczywiście na razie oprócz Ruchu bo z nimi gramy dopiero w sobotę ;)
Wgrać min. 2 bramkami i mamy wszystkie inne wyniki w dupie. Kwestia tylko czy 7 czy 8 miejsce, proste jak jebanie.
5 kwietnia 2016, 00:09 / wtorek
Oczywiście, ze mamy odjęty punkt i pisze ze prawie na pewno nie będzie miał wpływu na ostateczne załapanie się lub nie do górnej 8 (oprócz tego co napisałem powyżej).

Poza tym nie musimy, wygrac 2 bramkami, wystarczy każde zwycięstwo nawet 4:3 (jaga dziś nam ułatwiła zadanie).
"Proste jak jebanie"

TYLKO LECHIA!
5 kwietnia 2016, 00:42 / wtorek
Co do sytuacji po meczu Probierz zachował się bardzo uczciwie, że podszedł do trybun, rozumiem wqrwienie ich kibiców, bo każdy by był w takiej sytuacji, ale co to za sztuka kurwować z trybun, lepiej usiąść i merytorycznie wyjaśnić problemy :-) Myślę, że gdyby Probierz wyłapał jakiegoś strzała w twarz czy gdziekolwiek, to jestem w stanie uwierzyć, że by oddał :-) I to też byłaby dobra decyzja. Nie można być frajerem. Szacunek dla niego za podjęcie "dyskusji" mimo wszystko...
5 kwietnia 2016, 07:22 / wtorek
1.Legia 59
2.Piast 55
3.Cracovia 45
4.Pogoń 45
5.Zagłębie 44
6.Lech 40
7.Ruch 38
8.LECHIA 35
9.Wisła 35
10.Podbeskidzie 35
11.Jagiellonia 35
12.Korona 34
13.Termalica 33
14.Śląsk 31
15.Górnik Ł. 31
16.Górnik Z. 25

LECHIA awansuje do grupy mistrzowskiej, jeśli:
- wygra
LUB
- zremisuje, a Wisła, Podbeskidzie, Jagiellonia i Korona nie wygrają

LECHIA nie awansuje do grupy mistrzowskiej, jeśli:
- przegra
LUB
- zremisuje, a Wisła, Podbeskidzie, Jagiellonia lub Korona wygra

30. kolejka - 9 kwietnia, 18:00
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław - Cracovia
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Górnik Łęczna - Lech Poznań
5 kwietnia 2016, 09:02 / wtorek
No i sytuacja prosta jak r******* trzeba tylko wygrać i górna ósemka spokojna z drugiej strony w tej lidze to cuda cuda cuda
5 kwietnia 2016, 09:34 / wtorek
Tutaj jest wszystko rozpisane : odnośnik
Wystarczy wygrać z Ruchem żeby nie oglądać się na nikogo przy remisie . Według tych wyliczeń mamy 63% szans na grę w pierwszej ósemce .
5 kwietnia 2016, 21:33 / wtorek
Można to wszystko jeszcze bardziej uprościć.

Lechia awansuje do ósemki jeśli:

- skórokopy przed meczem dostaną info, iż w przypadku braku wygranej będzie konkretny wpierdol.
5 kwietnia 2016, 22:05 / wtorek
Taka opcja o której napisał SS w sprawie awansu do górnej 8 jak najszybciej powinna być dostarczona do naszych grajków . Może podziała na nich ?
5 kwietnia 2016, 23:01 / wtorek
Stara Szkoła: wiem, że Lechia w przekroju tego sezonu grała słabo a splot wynikow innych drużyn (wyjątek punkt w stolicy) doprowadził nas do 8 miejsca obecnie. Przy wygranej z Ruchem wiadomo o co mogą grać. Nie sądzisz, że powinno się ich rozliczać po 37 kolejce? Krocej: jeśli przykładowo awansują do górnej ósemki i zdobędą mniej niż 9 punktów to zgodzę się z niektórymi twoimi argumentami. Na dzisiaj nie rozumiem tego pogardliwego tonu. Tez nie podoba mi się ten brak zaangażowania ale jeśli pokażą ze im jednak zależy to jestem wstanie zapomnieć o słabej postawie z przeszlosci.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.262