Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Nie dla Woźniaka

strona 1/1

1

24 czerwca 2015, 12:09 / środa
Lechia miała być czystym klubem gdzie nie ma być miejsca dla osób związanych z przekrętami w lidze,a tu biorą takiego Woźniak. Dobrze ,że ten były trener bramkarzy odchodzi z pierwszej drużyny ale można by było spróbować ściągnąć Darka Gładysia,mamy w klubie Słabika więc są trenerzy dobrzy.A tu takiego kogoś bierzemy.Trzeba mu podziękować i niech idzie szukać sobie gdzieś indziej szansy albo u Jóźwiaka w domu sobie niech szuka.
24 czerwca 2015, 14:09 / środa
K....i jeszcze fedoruk koordynator w korupcje zamieszany i pazie mandziary wojciech dawidowski i spolka roz.....Lechie od dolu
24 czerwca 2015, 16:21 / środa
STOP przyzwolenia dla korupcji.
24 czerwca 2015, 16:43 / środa
Dajcie spokój, szkoda słów co tu się odpierdala... Pod płaszczykiem "dawania drugiej szansy" zatrudnia się w Lechii kolegów od kieliszka, umoczonych w korupcję. Założe się, że gdyby jeszcze nie tak dawno naszym klubem rządziło to samo towarzystwo co obecnie to bylibyśmy umazani w korupcyjnym gównie tak samo jak dziewczyny zza Sopotu i inne kluby.
24 czerwca 2015, 17:18 / środa
Najbardziej wkurwia zjeb Beret, wypowiada sie jakby był w klubie od zawsze.Najgorsze, ze wielu w milczeniu to kupuje bo im obiecali puchary,sukcesy.
Nie dla kolesi ujebanych w korupcje!
25 czerwca 2015, 11:51 / czwartek
A ja się dziwie co robią od dłuższego czasu Lwy Północy?Widzą kto przychodzi do Lechii Józwiak teraz umoczony Wozniak powinni chociaż jakieś oficjalne pismo skierować do klubu dlaczego angażują kogoś takiego.z Hajto podziałało.Gdzie są te cykliczne zebrania ani po sezonie nic nie było jak również teraz się na nic nie zanosi jakoś.Czyżby sobie odpuścili już?
25 czerwca 2015, 12:04 / czwartek
TAK dla rasizmu
25 czerwca 2015, 17:17 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
25 czerwca 2015, 17:52 / czwartek
Na początek proponuję żebyście przestali pierdolić, że Lwy sobie to czy tamto odpuściły. Dajcie sobie też spokój z tym kto Lwom płaci, bo to już się wytarło i nikogo poza własną teściową tym już nie podkręcicie.
Doskonale wiecie i o tym było pisane już wielokrotnie, że od "mediów" nie rozpoczyna się rozmowy. Było to wałkowane setki razy a niektórzy dalej swoje.
Nie zachowujcie się jakbyśmy byli przypadkowymi leszczami przywiezionymi w walizce i spokojnie poczekajcie na spotkanie otwarte przed rozpoczęciem sezonu.
W razie wątpliwości polecam kontakt mailowy info[at]lwypolnocy.pl lub zapraszam na spotkania LP, których termin pojawia się na stronie lwypolnocy.pl
11 lipca 2015, 23:13 / sobota
Widzę, że temat wypada już z pierwszej strony więc go tak złośliwie podbiję :D

Zainteresowanie żadne co tam Andrzej Woźniak prawomocnie skazany, w trakcie meczu na ławce parę razy na pewno w C+ pokażą.
25 października 2015, 12:19 / niedziela
"W piątek 23 października swoje 50. urodziny obchodzi trener bramkarzy Lechii Gdańsk Andrzej Woźniak.

Trener Woźniak pracę w gdańskim klubie rozpoczął przed rozpoczęciem obecnego sezonu. Wcześniej jako trener odpowiedzialny za szkolenie bramkarzy pracował w innych zespołach.

Jako zawodnik występował m.in. w Górniku Konin, którego jest wychowankiem, a także w klubach z Łodzi: w Widzewie, Orle i ŁKS. W barwach tego ostatniego w sezonie 1995/1996 wywalczył mistrzostwo Polski. Woźniak grał również w Portugalii – w FC Porto oraz w Bradze.

Trener bramkarzy Lechii ma w swoim dorobku 20 występów w reprezentacji Polski. Jego najsłynniejszy mecz w Biało-Czerwonych barwach to spotkanie rozegrane 16 sierpnia 1995 roku z Francją. Woźniak bronił w nim fenomenalnie, m.in. broniąc rzut karny, wykonywany przez Bixente Lizarazu. Dzięki interwencjom Woźniaka Polacy zremisowali z Francją 1:1, a sam bramkarz zyskał przydomek „Książę Paryża”.

Z okazji urodzin trenerowi Woźniakowi składamy najlepsze Biało-Zielone życzenia wielu sukcesów w pracy szkoleniowej oraz w życiu osobistym."

źródło www.lechia.pl
27 listopada 2015, 17:19 / piątek
TvH, TKM itp itd co mnie k.a to obchodzi.
na koniec liczy się sumienie, warto przyzwoitym być.
4 grudnia 2015, 00:46 / piątek
Mam nadzieję, że Woźniak należy do sztabu trenera TvH i złoży(ł) rezygnację z pełnionej funkcji. Tym samym w nieoczekiwany sposób Lechia pozbędzie się balastu bez nawet jednego kiwnięcia palcem.
10 stycznia 2016, 21:35 / niedziela
Trener bramkarzy został wrobiony, tak być nie może

"Stwierdził też, że nieścisłości w jego wyjaśnieniach to kwestia tego, jak zanotowali je wrocławscy prokuratorzy. - Przeczytałem je tylko raz, zmęczony po przesłuchaniu i wtedy nie zwróciłem uwagi, że zapis jest inny niż to, co mówiłem. I dodał: - To nie była moja spontaniczna wypowiedź o tym, co wiem o sprawie, ale raczej spontaniczne odpowiedzi na zadawane pytania. Prokuratorzy nieraz naprowadzali mnie na odpowiedzi, opowiadali o jakimś fakcie i pytali, czy mogę go potwierdzić. Drugim razem na pewno byłbym mądrzejszy - zaznaczył."

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029