Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Cracovia 17-07-2015 20:30

strona 1/3

14 lipca 2015, 22:57 / wtorek
Gadu gadu o transferach a tu mecz za parę dni więc zakładam wątek meczowy coby tradycji stało się zadość. 3:0 i co najmniej 20 000 na trybunach (aczkolwiek na razie słabo frekwencja wygląda chyba)
14 lipca 2015, 23:02 / wtorek
A kto ma niby strzelić te 3 bramki? Tylko tak realnie a nie sci fi.
14 lipca 2015, 23:08 / wtorek
Zarząd może pierdolić sobie o górnej ósemce, ewentualnych pucharach i takich tam bzdetach.
Po Hymnie i tradycyjnym "A my swoje" powinnysmy jasno postawić sprawę:

TYLKO MISTRZOSTWO, LECHIJKO TYLKO MISTRZOSTWO
14 lipca 2015, 23:09 / wtorek
Hempik zostales pierwszym placzkiem w nowym sezonie.Kurwa mecz sie nie zaczął i juz placz.3:0 z żydkami to minimum!Jedziemy z nimi i chuj!
14 lipca 2015, 23:17 / wtorek
Lechia -Cracovia 3:0
1 opcja-hattrick Pawłowski
2 opcja -hattrick Buksa
3 opcja -po bramce Pawłowski ,Buksa i np jakiś Macierzyński

hehehhe-brzmi to jak dobry żart
14 lipca 2015, 23:45 / wtorek
Gdzie tu płacz? Zapytałem sie kogo kolega typuje na strzelców 3 bramek? Co to za insynuacje.
15 lipca 2015, 00:06 / środa
3:0?! Skąd ten minimalizm!?!??! Minimum 6:0 i 6 goli Pawłowskiego!
15 lipca 2015, 00:14 / środa
co najmniej 4 bramki z przewrotki
15 lipca 2015, 03:21 / środa
"A kto ma niby strzelić te 3 bramki? Tylko tak realnie a nie sci fi."

Nazario, Mak, Makuszewski, Vranjes, Mila, Buksa, Colak od najbardziej do najmniej prawdopodobnych
15 lipca 2015, 06:55 / środa
Pierwszy mecz , pierwsza wskazówka w temacie: Co zrobił Brzęczek z zespołem? Sparingi jakoś wiele nie pokazały. W zasadzie pierwsza druzyna bez zmian, nie dramatyzowałbym z ewentualnym brakiem Colaka, jego obecność raczej nie odmienia oblicza zespołu. Byc moze szanse dostanie Buksa i oby pokazał ze zasługuje na miejsce w "11" Oczywiscie z Colakiem czy bez, dalej pozostajemy bez najpilniejszego transferu, czyli bez klasowego napastnika. Prawdopodobnie jesli wyniki nie beda drmatyczne to Jóżwiak z Mandziarą zaczekają z zakupem do połowy sierpnia, kiedy rozpocznie sie na Zachodzie posezonowa wyprzedaż.

Co do meczu, to pierwsza bramka powinna ustawić spotkanie, jesli to my strzelimy zakładam pójscie za ciosem, jesli rywal to bedzie nerwówka, bo wszyscy sobie wtedy przypomną, ze gramy systemem 1-4-6-0 i nagle Buksa strzeli....

TYLKO LECHIA!
15 lipca 2015, 08:37 / środa
Aha Nazario. Ile bramek strzelił Nazario w poprzednim sezonie bo nie mogę sobie przypomnieć.
15 lipca 2015, 08:49 / środa
Hempik - Bruno walną 15 bramek. Pamiętasz może dorobek strzelecki z ostatniego sezonu w Gdańsku Patryka T. ????
15 lipca 2015, 09:05 / środa
Hempik jesteś idiotą czy tylko udajesz? Pytasz kto ma strzelać bramki więc dostałes odpowiedz. To po ch... pytasz jak jakies 5-cio letnie dziecko - a ile on strzelil w ubieglym sezonie. Tak bedziesz caly sezon? a co to jest, a czemu tak, a dlaczego? Jakiś kapusiem jesteś że tak wypytujesz?
15 lipca 2015, 09:13 / środa
Nie widzę by Nazario strzelił jakies bramki dlatego skąd pewność ze w tym sezonie będzie strzelal. Ale rozumiem na bezrybiu i rak ryba.
15 lipca 2015, 09:30 / środa
Hempik--chciałem Ci coś napisać ale szkoda klawiatury.....
15 lipca 2015, 10:45 / środa
Inwektywy sobie daruj bo tylko to umiesz pisać a nie rzeczowo dyskutować. Nazario nie zacznie strzelać bo cuda zdarzają sie tylko w bajkach.
15 lipca 2015, 10:57 / środa
Hempik ---pewnie jesteś młodym człowiekiem to polecam słownik i sprawdź co znaczy słowo inwektywa zanim go użyjesz --to po pierwsze.Po drugie ciesze się ze zauważyłeś ze umiem pisać bo taka forma jest na forum dyskusją(być moze ty znasz inną). Po trzecie www.youtube.com/watch?v=J_SLNrT6HlI
15 lipca 2015, 10:58 / środa
Hempik irytujesz jak mało kto ostatnio na tym forum. Chcesz rzeczowo rozmawiać, a później pytasz skąd pewność że ten czy tamten strzeli? A jest jakakolwiek pewność, że Messi dalej będzie strzelał? Jak chcesz mieć pewność wyniku to sobie równania kwadratowe porozwiazuj.
15 lipca 2015, 11:21 / środa
I jak tu nie kochać tego forum ;))
15 lipca 2015, 11:52 / środa
To czy zawodnik strzela bramki zalezy od jego predyspozycji strzeleckich. Nazario takich predyspozycji nie ma, bo to sie ma lub nie. Tego sie nie wytrenuje. Sparingi pokazaly ze postępu nie ma żadnego w grze, dalej gra jest wolna bez podań na wolne pole, rzuty rożne rozgrywane bez głowy. Jesli ktos widzi jakas poprawę w grze Lechii to proszę bardzo. Każdy może mieć swoja ocenę. Na pewno skuteczny napastnik mógłby rozwiązać problem strzelania bramek. Może chociaż Mak okaże sie solidnym strzelcem. Tylko jego widzę jako kogoś do strzelania bramek.
15 lipca 2015, 11:56 / środa
marić - wojtkowiak, janicki, borysiuk, wawrzyniak - mak, łukasik, vranjes, mila, nazario - buksa/ciolak

na 99% pewnie tak to bedzie wygladalo
15 lipca 2015, 12:15 / środa
Pewnie tak to będzie wyglądało. Choć nie wiem jak wygląda sytuacja z Makuszewskim, czy będzie gotowy na Żydków czy nie. Bo wtedy widziałbym to tak: Maloca w miejsce Borysiuka, Borysiuk w miejsce Łukasika, Makuszewski za Maka, a Mak za Buksę.
15 lipca 2015, 12:18 / środa
Jak jeszcze 30 osób napisze że potrzeba napastnika to wcale go szybciej nie zakontraktują.
15 lipca 2015, 12:26 / środa
Sebek Mila o Adamie Buksie odnośnie Ustaw Ligę.

A w zespole Lechii, kto będzie czarnym koniem? Widzimy, że postawiłeś na Bruno Nazario, który zakończył poprzedni sezon z dorobkiem jednego gola i czterech asyst.

Oprócz Bruno, wziąłbym jeszcze Adama Buksę. To będzie objawienie nowego sezonu. Widziałem, jak spisywał się podczas treningów i w trakcie meczów sparingowych. On na pewno odpali.
15 lipca 2015, 12:35 / środa
@ciumak Maloca wg. trenera ma braki treningowe w pierwszym składzie nie wyjdzie. Ciekaw jestem kto na szpicy zagra
15 lipca 2015, 13:18 / środa
Maloca przede wszystkim nie rozumie się jeszcze z linią obrony, łamie linię spalonego i często odpuszcza gdy powinien asekurować. Widać w nim piłkarskie "to coś" ale wyćwiczenia schematów się nie przeskoczy - podobnie rzecz się miała z Gersonem

"Hempik
15 lipca 2015, 11:52 / środa
To czy zawodnik strzela bramki zalezy od jego predyspozycji strzeleckich. "

A mi się wydaje że od wypadkowej: talentu, formy, umiejętności, postawy kolegów i szczęścia
15 lipca 2015, 13:43 / środa
Malocza niech gra w ataku. Jest nieźle wyszkolony technicznie, ma doświadczenie, dobrze gra głową i jest, jak pokazał, skuteczny. Dobry piłkarz poradzi sobie na każdej pozycji. A w przypadku formacji ataku nie jest konieczne zgranie, takie jak w linii obrony. Lepsza opcja niż Buksa.
15 lipca 2015, 14:33 / środa
Jestem za Maloca do ataku. Jedyny który gra głową.
15 lipca 2015, 15:12 / środa
Nie mamy co prawda rasowego napastnika ale mamy za to najsilniejszy skład działaczy i trenerów. Nie widze wyjścia niż pogrom craxy i płaskie 6-0. Bramki Jóźwiak 2, Fedoruk, Wojciechowski, Sokołowski i Bieniuk z karnego.
15 lipca 2015, 16:48 / środa
Kurwa mać. Niech ten sezon już się zacznie, bo dość mam tego pierdolonego bezsensownego small-talku, tak namietnie uprawianego na forum.
15 lipca 2015, 18:13 / środa
17-18 °C, bezwietrznie i bezchmurnie.Tak obstawiam, bo jeszcze nikt tego wątku nie poruszył.
15 lipca 2015, 20:39 / środa
Jak dojechać na mecz? odnośnik

;)
15 lipca 2015, 21:14 / środa
Cooer: zapomniałeś o Woźniaku w bramce :D książę Paryża, kolega Fryzjera więc nie byle kto.
16 lipca 2015, 08:49 / czwartek
Kadra sraksy na mecz z LECHIĄ:

Bramkarze: Krzysztof Pilarz, Grzegorz Sandomierski
Obrońcy: Deleu, Piotr Polczak, Bartosz Rymaniak, Sreten Sretenović, Hubert Wołąkiewicz
Pomocnicy: Marcin Budziński, Mateusz Cetnarski, Miroslav Covilo, Damian Dąbrowski, Boubacar Diabang, Bartosz Kapustka, Jakub Wójcicki
Napastnicy: Erik Jendriszek, Deniss Rakels, Krzysztof Szewczyk, Dariusz Zjawiński
16 lipca 2015, 12:50 / czwartek
Hehe zaczyna się...

Lechia Gdańsk - Cracovia, godz. 20:30, sędzia: Szymon Marciniak (Płock)
16 lipca 2015, 12:51 / czwartek
ktoś wie ile biletów sprzedanych?
16 lipca 2015, 13:15 / czwartek
Przed piątkowym meczem Lechii Gdańsk z gorszą drużyną z Krakowa, członkowie SKLG "Lwy Północy" wraz z grupą ULG będą prowadzić zbiórkę na "Biało-Zielone Wakacje".
Jest to druga zbiórka na ten cel, gdyż cały czas brakuje środków na zapewnienie dzieciom niezapomnianych atrakcji. Liczymy na wsparcie!
16 lipca 2015, 13:21 / czwartek
Wczoraj był lament, że 5tyś.+2tyś. karnetów. Myślę, że jeszcze bardziej w klubie powinni zająć się promocją sparingu ze starą kurwą, to może kilka stówek zwróci piątkowe bilety i zdecyduje się jednak na SUPER GÓWNO. Dodatkowo niech od razu wydadzą oświadczenie, że w tym sezonie robią remont chodnika przy sektorze gości i żadne grupy przyjezdnych nie wejdą. Kogoś w tym klubie zdrowo popierdoliło.
16 lipca 2015, 14:37 / czwartek
Maric na bramce nr.1 przynajmniej tak mówi Brzeczek...
16 lipca 2015, 21:23 / czwartek
Panie i panowie jutro nasz pierwszy zwycieski meczyk na trybunach zasiadzie okolo 14 tys osob CIEKAWE POZDROWIENIA Z warszafki tak pozatym pozdro
16 lipca 2015, 21:38 / czwartek
"Oni boja sie nas bo wreszcie nadszedl nas czas, oni boja sie nas bo wreszcie nadszedl nas czas" JEBAĆ WARSZAWSKĄ KURWE
16 lipca 2015, 23:14 / czwartek
16 lipca 2015, 23:59 / czwartek
pasiaki już wrzucają filmiki z trasy...
odnośnik

Jadą incognito jak coś to tarmosić za pejsy ;)
17 lipca 2015, 06:42 / piątek
Oto jest dzień...
17 lipca 2015, 09:56 / piątek
oto jest dzien, gdzie niektorzy sie dowiedza, ze bilety podrozaly tylko o 25%
17 lipca 2015, 14:48 / piątek
Goście dziś najprawdopodobniej bez Budzińskiego ( brak formy) i Covilo ( kontuzja).

BTW. Ponoć nasz Antonio negocjuje również z pejsami...
17 lipca 2015, 14:51 / piątek
Ale co negocjuje ?
17 lipca 2015, 14:54 / piątek
Długość szabatu kuźwa.... Rozmawia nt przejścia do nich
17 lipca 2015, 15:09 / piątek
Weź stary- co on może negocjować jak ma kontrakt z innym klubem ? Jak dla mnie to sobie może negocjować jego obecny klub z Filipiakiem - bo chyba Antonio ma z kimś kontrakt ?
17 lipca 2015, 15:41 / piątek
Nie chodziło mi o to, że on osobiście, tylko, że jest temat jego gry u żydków. Myślałem, że jest to czytelne, ale widzę, że nie dla wszystkich...
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.415