Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Puchar Polski 2015-16

strona 4/4

14 września 2015, 09:50 / poniedziałek
Więc Mitko opowiadaj konkretnie, o których meczach z Piastem prawisz.
14 września 2015, 12:57 / poniedziałek
Sam jestem ciekaw, dla ułatwienia wykaz meczów Lechii z Piastem

odnośnik
14 września 2015, 13:04 / poniedziałek
W uzupełnieniu - to są mecze z obecnej Ekstraklasy i I ligi. Nie ma pucharowych np tego z 1983 :)
14 września 2015, 15:31 / poniedziałek
@lichnowiak: i za to głęboki szacun!

(też z telefonu 'skrobane' więc krótko)
17 września 2015, 21:21 / czwartek
Lechio musisz! Krawaciarze trzymają poziom również w euro pucharach. Kopią się po kostkach aż miło. W sumie dobrze, że mecz jest na ich terenie, bo to oni będą grać atakiem pozycyjnym co im wychodzi równie krzywo jak gra z kontry. No nie ma wafla, wy pierdolimy im ten puchar z głowy
17 września 2015, 22:21 / czwartek
3 ostatnie mecze wygralismy 3-1. A to coś znaczy. Zobaczcie sobie historie meczow z Amicą. Już tak ładnie to nie wygląda.
Wierze ze punkty bedą.
19 września 2015, 10:19 / sobota
Panowie, orientuje się ktoś czy któraś z TV ma zamiar transmitować czwartkowy mecz? Żałuję że nie na żywo, ale z przyjemnością popatrzę jak Lechijka odpala ległę, choćby na nagraniu.
Niestety we czwartek w 24.09 ok 20 będę wsiadł do Luftwaffe na jakimś zapomnianym przez Boga lotnisku, więc nawet na "czytaną transmisję" bez szans. Na szczęście z Zagłębiem już live!
Z góry dzięki za informację...
19 września 2015, 10:32 / sobota
Główna antena Polsat Sport, podejrzewam, że w Ipla też będzie można zobaczyć. No i Nas usłyszeć ;)
19 września 2015, 22:33 / sobota
Zabory, dzięki.
Transmisja tak jak mówisz jest na Polsat Sport HD, niestety kanału w enceplus nie ma jest tylko "news". Dla będących w podobnej sytuacji jak ja... powtórka w piątek 25.09 właśnie na Polsat Sport News o 21:07.
20 września 2015, 12:42 / niedziela
Marić-
Stolarski, Gerson, Janicki, Wawrzyniak
Borysiuk, Łukasik-
Mak, Makuszewski, Haraslin'
Buksa
z ławki: Krasić, Peszko i ktoś jeszcze (tylko nie cyc)
20 września 2015, 15:46 / niedziela
nie mieli się kiedy obudzić... w dwanaście minut montują trzy bramki na wyjeździe.
21 września 2015, 11:30 / poniedziałek
Wynik meczu już jest ustalony odnośnik
21 września 2015, 11:38 / poniedziałek
a ja myslalem ze nasz super ofensywna gra wygramy,
21 września 2015, 12:26 / poniedziałek
A ja wierzę, że od wygranej z ległą w PP zaczniemy masz w górę tabeli w lidze! Jest przyzwoity trener, są konkretni piłkarze potrzebny jest tylko wiatr w żagle i mam nadzieję, że zawieje akurat w stolicy.
21 września 2015, 12:36 / poniedziałek
TECHLEG, podzielam pogląd. Zwłaszcza, że od dawna w meczu o stawkę na wyjeździe nie było ekipy wyjazdowej na trybunach a teraz będzie 12 zawodnik. Zresztą jak zwykle jestem dobrej myśli bo co mi pozostało. Nadzieja umiera ostatnia :)
21 września 2015, 15:51 / poniedziałek
Gila dali, no nie moge. Ten PZPN jest po prostu żenujący. Frankowski też nas oszukał w meczu z Piastem. Wojtkowiak strzelił prawidłową bramkę a on jej nie uznał. W TV też nie wiedzieli co na to powiedziec. Niby jakis faul tylko że nikt go nie widział oprócz sędziego. Oglądałem kilka razy tą sytuację i ja tam faulu nie widzę. Walka na polu karnym to normalna sprawa.
21 września 2015, 16:44 / poniedziałek
Gil-chuj
Frankowski-chuj
PZPN-chuj
Piast nam lezal,a ze my nie kopiemy lezacego,to caly misterny plan poszedł się jebac.
Lajf is brutal :-)
21 września 2015, 16:49 / poniedziałek
Mejbi Lechia will be brutal tu?

Skromne 0-4 mnie zadowoli ;) <- oderwanie od rzeczywistości?
21 września 2015, 19:44 / poniedziałek
Ciekawe czy bukmacherzy zdejmą ten mecz z oferty bo jak nie to można śmiało obstawić. To jest chore co się dzieje w tym PZPN-ie.
21 września 2015, 21:43 / poniedziałek
Juz samo losowanie pokazało, ze legła ma wygrać ten mecz i awansować dalej. Chuj jak zwykle pokazali w LE i w lidze tylko psim swędem maja to drugie miejsce w tabeli. Oczywiście dla pewności dołożyli "wynik z gwizdkiem" czyli "nieważne jak, ale legła ma wygrać" - Paweł Gil. Jedyne co nam i naszym piłkarzom zostało to po prostu ich jebnąć tak, żeby i drukowanie nie pomogło. Z reszta może to być jedyna szansa na jakikolwiek sukces w tym sezonie, bo przynajmniej rundę jesienna uważam za stracona, chociaż tak bardzo chybabym się mylić. @TECHLG, Zabory & crach stawiam browar za optymizm jak powiozą krawaciarzy, bo w każdym wątku już tylko defetyzm, czemu z reszta nie ma co się dziwić patrząc na tabelę.
21 września 2015, 22:03 / poniedziałek
Te Pipko czy jak ci tam, a ty skumałeś, że ludzie do ciebie piją?
21 września 2015, 22:30 / poniedziałek
kiedy Chrapek wróci?
22 września 2015, 18:47 / wtorek
do meczu 48h. W mediach trener Wait przebąkuje o braku napastników. Poważnie?
Nas w tej chwili mało to obchodzi. Macie 120 minut walczyć. Zakładać, że będzie dogrywka. Gole to może dla mnie strzelać nawet bramkarz czy jak pokazał mecz w Gliwicach- obrońca. Będziecie mieli Nasze wsparcie z trybun. Budżet czy wygląd prezesa nie gra, tylko Wy.walka, walka walka!
22 września 2015, 21:44 / wtorek
Taktyka na ten mecz jest arcyprosta.

Trzeba jak najszybciej (możliwie w ciągu pierwszych 10-15 minut) sfaulować i wykluczyć z gry (by musiał opuścić boisko) najgroźniejszego zawodnika gospodarzy Pawła Gila... potem już powinno być z górki i jest szansa odwrócić wylosowany już wynik.
24 września 2015, 10:43 / czwartek
będzie mecz w tv?
24 września 2015, 10:57 / czwartek
Polsat Sport studio od 20:00 początek meczu wiadomo
24 września 2015, 12:53 / czwartek
Taka ciekawostka :-) Niebywały był kurs na wczorajszy mecz w Poznaniu.Zdecydowanym faworytem co przeczy samo w sobie był gospodarz 1,4 :-) Na Ruch kurs 8,0 !!! I brameczka po cudownym swojaku :-)
25 września 2015, 11:33 / piątek
Jakby to powiedział Marian Dziędziel:

"No i chuj, no i cześć"

Tyle można stwierdzić po wczorajszym wyjeździe i "sukcesach" jakie odnieśli kopacze na 70 lecie Naszej Lechii...
17 grudnia 2015, 10:15 / czwartek
Wszystko po myśli PZPN czyli Wylosowano pary 1/2 finału PP
30 marca 2016 / 20 kwietnia 2016
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz
Gospodarzami pierwszych meczów są drużyny wymienione jako pierwsze.
Finał rozgrywek zostanie rozegrany 2 maja 2016 roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.
1 2 3 4
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025