Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

śp. Dzidek

strona 1/1

27 lipca 2015, 01:03 / poniedziałek
Niestety kilka dni temu odszedł od nas kolejny wielki Lechista śp. Dzidek. Wielu kibiców szczególnie ze Starej Gwardii znało go doskonale. Dzidek był wyjątkową osobą - zawsze był w pierwszej linii i nigdy się nie cofał. Wielokrotnie udowodnił iż określanie go jako "charakternego chłopaka z Lechii" było właściwe. Poproszony o pomoc, nigdy jej nie odmawiał. Do tego zawsze miał uśmiech na twarzy. Z Lechia związany od zawsze. Pamiętamy jak na meczu pucharowym Legii, bodajże z Manchesterem wbiegł w szaliku Lechii na boisko i tłumaczył piłkarzom Legii jak mają grać. Stary dobry wariat jakich coraz mniej w dzisiejszych czasach. Dzidek będzie nam Ciebie brakowało....

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się we wtorek 28 lipca o godz. 10:00 Mszą Świętą w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 3B, następnie na cmentarzu "Srebrzysko" o godz. 11:30.
27 lipca 2015, 06:28 / poniedziałek
Co ciekawe dla mnie usłyszane "Dzidek" nigdy nie przywodziło na myśl Zdzisława Puszkarza.

Pana Zdziśka znałem poprzez jego bratanka z którym się kumplowałem i parę razy zdarzało się spotkać na Ogarnej.

Ale nawet jak wtedy słyszałem "Dzidek" to czułem się jakoś tak dziwnie... bo w tych momentach mózg generował wizerunek absolutnie kogo innego.

Biało-zielony Sektor Niebo wygląda coraz bardziej imponująco (niestety dla nas zostawionych tu po tej stronie).

Spoczywaj w pokoju Dzidek. Niektórzy z nas nigdy nie zapomną... nie ma opcji.
27 lipca 2015, 09:34 / poniedziałek
Zachęcamy do pisania osobistych wspomnień w komentarzach --> odnośnik
27 lipca 2015, 12:13 / poniedziałek
1:54 Dzidek prowadzony i nadal stawia opór :-) Wtedy wszyscy mówili o tym wydarzeniu, a na pewno cała Zaspa i SP92 do której to Dzidek uczęszczał albo i nie ;-)
odnośnik
27 lipca 2015, 12:16 / poniedziałek
aktywny link do powyższej sytuacji odnośnik
27 lipca 2015, 12:38 / poniedziałek
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie... A film wygląda jak z conajmniej lat 80'...
27 lipca 2015, 18:36 / poniedziałek
poprawiony link do Sektora Niebo --> odnośnik
27 lipca 2015, 21:23 / poniedziałek
Dzidek w sektorze niebo!!! Ciężko w to uwierzyć !!!Spoczywaj w pokoju Dzidek.
28 lipca 2015, 23:09 / wtorek
(*)
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021