Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Spotkanie otwarte 19.08.2015 19:00, sala konferencyjna

strona 1/4

30 lipca 2015, 15:11 / czwartek
Lwy Północy zapraszają na spotkanie z zarządem, władzami klubu, przedstawicielami drużyny i trenerem Lechii. Spotkanie odbędzie się 19 sierpnia o godzinie 19:00 w sali konferencyjnej na PGE Arenie.

Na wniosek Stowarzyszenia kibice będą mogli spotkać się z wyżej wymienionymi i osobiście zadać im nurtujące nas pytania. Termin spotkania wynika z wcześniejszej nieobecności członków władz klubu oraz późniejszej nieobecności drużyny w Gdańsku w okresie 8-16 sierpnia.

Zapraszamy wszystkich chętnych kibiców Lechii.
30 lipca 2015, 16:06 / czwartek
A czy wiadomo kto z zarządu i zawodników będzie?Mam nadzieję,że w ostatniej chwili nie pozmieniają planów i przyślą rzecznika prasowego który nic nie wie.Byłoby fajnie usłyszeć Mandziarę , Bereta Józwiaka no i zawodników gwiazdy Milę i Łukasika żeby coś powiedzieli konkretnego.
30 lipca 2015, 16:10 / czwartek
Termin odległy bo muszą do tego czasu znaleźć trenera, który też ma w spotkaniu uczestniczyć.
30 lipca 2015, 21:50 / czwartek
czyli zakupy zaczną się po 19. sierpnia
30 lipca 2015, 22:14 / czwartek
Wrócił kibico komentator w kapciach. Na mecze nie chadzasz. Będziesz na spotkaniu?
30 lipca 2015, 22:30 / czwartek
Co da takie spotkanie? Będzie jak zwykle gładkie bla,bla,bla ze strony Zarządu rozejdziemy się i .....oni i tak zrobią to co im się najbardziej opłaca. Przecież widać, że ambicji to oni nie mają a mamona całkowicie przysłoniła im oczy. Beret mówił w Lechiście:.... Nie jestem dla faktury. Lechia to ogromne wezwanie.... gładko, na okrągło i jego specjalność obiecanki.Jakie? Lechia wzmocni się znanymi graczami dającymi jakość! Lechia osłabiła się a nie wzmocniła. Pozbyła się strzelca nr. 1 z zespołu.Jaki był Cielak taki był ale czasem coś wpadło. Teraz w 7 meczach po super obozie z super trenerem strzeliła Lechia 5 bramek w tym jedna z karnego ( nie liczę karnych w Lublinie). Według zapowiedzi linia ataku miała być wzmocniona!! Kim? Kuświk to melodia przeszłości po tym co pokazał w meczu z Juve a Buksa jest za słaby fizycznie. Kto zatem ma strzelać gole bo to one dają 3 pkt.? A gdzie te znane nazwiska o których tak głośno mówiono w klubie ..... w czerwcu.Czyżby pamięć zawodziła Mandziarę, Jóźwiaka i resztę. Mimo wszystko powinno iść się na to spotkanie i powiedzieć parę słów prawdy o tym co myślą kibice. Ich nie będzie a My kibice zawsze staniemy z okrzykiem..... Lechia Gola.
30 lipca 2015, 23:34 / czwartek
Brawo za organizację takiego spotkania bo odkąd przyszedł brzeczący i spotkał się z nami nic się w tej materii nie dzialo, byleby łubudubu prezes naszego klubu, beret się pojawili by odpowiedzieć na nurtujące nas pytania!
A MY SWOJE!!!
31 lipca 2015, 00:12 / piątek
19 sierpnia to data po spotkaniach ze Slaskiem i Wisla u Braci.Jak tak dalej pojdzie to na spotkaniu bedzie nowy trener,a baty dostanie Brzeczek.Wyglada na to,ze zarzad bedzie dalej dzialal jak dziala(stery),chyba,ze przyjdzie Trener.Obecne podejscie zarzadu nie wskazuje,ze pojawi sie ktos kto bedzie merdal w inna strone.
31 lipca 2015, 00:38 / piątek
Maciej bardzo fajne pytania. Zachowaj je na spotkanie, bo internet na stowe Ci nie odpowie, a na spotkaniu jak beret czy inny mendziara będzie kręcić to im będziesz mógł pocisnąć, albo nawet i wyjebac klapsa w dziąsło.
31 lipca 2015, 03:01 / piątek
Einherjer... Brachu... nie ma sensu... z dziadzią nie wygrasz.

Nie byłoby spotkania... dziadzia by pierdolił po forum, że nie ma spotkania a jest potrzebne.
Jest spotkanie... dziadzia męczy, że takowe nie ma sensu.

To ten specyficzny rodzaj "dziadka ze stadionu" [niestety nie taki: odnośnik ]... wie wszystko, nigdy mu nie dogodzisz... a teraz jeszcze dali takim internety!

(Do tej pory nie odszczekał swoich pomówień pod moim adresem)
31 lipca 2015, 15:10 / piątek
SS - wiem, wiem. Stąd mój sarkazm we wpisie. Mniej ostatnio piszę na forum, ale ciągle jestem na bieżąco :)
17 sierpnia 2015, 11:53 / poniedziałek
Przypominamy o spotkaniu, na które oczywiście również zapraszamy.
18 sierpnia 2015, 22:08 / wtorek
Tomasz Galiński ‏@T_Galinski 4 min.4 minuty temu Gdańsk, Pomorskie

Skład Lechii na jutrzejsze spotkanie z kibicami: A.Mandziara, M.Bałaziński, M.Jóźwiak, J.Brzęczek, S.Mila, J.Bieniuk.
18 sierpnia 2015, 22:55 / wtorek
No to git. Czyli jutro walimy na spotkanie!
18 sierpnia 2015, 23:20 / wtorek
Słuchajcie, my zapewne żadnych istotnych odpowiedzi nie usłyszymy, ale to bez znaczenia, ponieważ tak naprawdę ważne jest to, JAKIE ZADAMY PYTANIA.

Musimy im pokazać, ile wiemy. Zobaczycie, że miny im zrzedną. Nieważne, co odpowiedzą. Muszą wiedzieć, że patrzymy im na ręce.

Mnie niestety nie będzie. Warszafka nie wypuszcza tak łatwo korposzczurków ze swych objęć w środku tygodnia. Ale mam listę ciekawych pytań. Być może ktoś z Was zechce niektóre z nich zadań. Przy czym zaznaczam, że to tak naprawdę niekoniecznie są pytania ;)

- Czy to prawda, że Leković przed wyrzuceniem do rezerw odmówił podpisania umowy managerskiej z Piekarskim?

- Czy to prawda, że Vranjes dostał nowy kontrakt kilka dni po podpisaniu takiej umowy?

- Czy to prawda, że Piekarski obiecuje Buksie w zamian za podpisanie umowy managerskiej 50% podwyżkę? Na podstawie jakich prerogatyw?

- Czy to prawda, że młody Stolarski zarabia 50 tysięcy złotych miesięcznie, z czego 20 tysięcy trafia do kieszeni Piekarskiego?

- Czy to prawda, że młody Chrzanowski zarabia 15 tysięcy złotych miesięcznie?

- Kto jest managerem Chrzanowskiego, Żebrakowskiego i Macierzyńskiego?

- Czy to prawda, że Piekarski, który podobno nie ma nic wspólnego z klubem, przyleciał z Mandziarą na obóz Lechii do Hiszpanii? I kto za to zapłacił?

- Czy to prawda, że Janicki wciąż jest na niskim kontrakcie, a mimo to mocno wzrósł jego standard życia? Jak to możliwe?

- Czy to prawda, że poprzedni właściciel posiada lub posiadał pewne prawa do Janickiego, Dawidowicza i Frankowskiego?

- Czy to prawda, że ostatnio w Lechii była dwumiesięczna zaległość w wynagrodzeniach dla piłkarzy?

- Czy to prawda, że z piłkarzami o ich pensjach rozmawiał Piekarski?

- Czy to prawda, że w Lechii nie ma pieniędzy na leki i suplementy?

- Czy to prawda, że Lechia zalega pieniądze restauracji, która żywi piłkarzy?

- Kto sprowadził do klubu Mirandę, Hoffmana i Malbasicia?

- Czy to prawda, że w czasie ostatniego pucharowego meczu Dźwigała został zmieniony wskutek telefonicznej sugestii Jóźwiaka?

- Czy to prawda, że prowizja managerska (dla menago Ireneusza Hurwicza, swoją drogą managera braci Mak) za transfer do Lechii Treli wyniosła 500 tysięcy złotych?

- Czy to prawda, że Jadanowski był na obozie bez ważnego kontraktu i nie pozwolono mu do końca wyleczyć kontuzji?

- Czy to prawda, że Piekarski zabronił młodym jechać na obóz, a pojechali tylko dlatego, że Brzęczek się uparł?

- Czy to prawda, że młodym nie pozwolono nawet stanąć do zdjęcia drużyny w czasie obozu?

- Czy to prawda, że jeden z najzdolniejszych 19-latków, Daniel Górski dopiero 18 sierpnia otrzymał propozycję pierwszego kontraktu w Lechii?

- Czy to prawda, że Czychowski miał obiecany kontrakt, a potem nagle się go pozbyto?

- Czy to prawda, że Sobczak przez rok sam sobie organizował kontrakty?

- Czy to prawda, że młodsze roczniki trenują tylko na sztucznej murawie?

- Czy to prawda, że na treningach rezerw często nie ma nawet zwykłej wody?

- Czy to prawda, że w urządzonym za pieniądze kibiców (crowdfunding) korytarzu do szatni są zdjęcia wszystkich zawodników, prócz najbarddziej szanowanego przez kibiców, ale niechcianego przez zarząd Bąka?

- Czy to prawda, że Macierzyńskiemu zdarzało się przyjść na trening ze sporym spóźnieniem i zionąc alkoholem?

- Czy to prawda, że Wojciechowski został odsunięty od składu po tym, jak spuścił wpierdol Mandziarze, który po pijaku uderzył swoją żonę w trakcie bankietu?

- Czy to prawda, że po klubie kręci Się Dawidowski i usiłuje podpisywać umowy z młodymi zawodnikami?

Chyba wystarczy.
18 sierpnia 2015, 23:24 / wtorek
Errata.

Jest:

- Czy to prawda, że Sobczak przez rok sam sobie organizował kontrakty?

Powinno być:

- Czy to prawda, że Sobczak przez rok sam sobie organizował treningi?
19 sierpnia 2015, 00:08 / środa
to jest dobre...

- Czy to prawda, że Wojciechowski został odsunięty od składu po tym, jak spuścił wpierdol Mandziarze, który po pijaku uderzył swoją żonę w trakcie bankietu?

albo plotek albo trudne sprawy. az mialem przypomnienia z roznych sytuacji jak pomagalem prowadzic klub w A-klasie, tzn serieA. tak to widac wyglada
19 sierpnia 2015, 00:35 / środa
To info od jednego z piłkarzy, bezpośredniego świadka. I celowo to wrzuciłem. idealne pytanie na wyprowadzenie z równowagi ;)
19 sierpnia 2015, 00:44 / środa
Wyprowadzi na pewno, biorąc pod uwagę, że pewnie już je przeczytał na forum... Inna sprawa, co to za pytania "czy"?. No i na jedno pytanie była już odpowiedź podczas poprzedniego spotkania, ale to trzeba było na nim być...

Jak macie normalne pytania, to zostawcie je na spotkanie, a nie napierdalać na forum będziecie tak, że gamonie się na nie przygotują, by zamydlić oczy. Jak dostaną niewygodne pytanie (czyli pewnie każde dotyczące polityki prowadzenia klubu), to na gorąco chuja wymyślą.
19 sierpnia 2015, 01:47 / środa
Ach bo Ty jeszcze nie skumałeś, no nie? Nie skumałeś, że ja nie zadaję żadnych pytań, tylko przekazuję Wam informacje? Ja pierdolę, mam nadzieję, że pozostali są bardziej lotni.

BTW. Jeśli zarząd przeczyta te pytania, to właśnie osiągnąłem swój cel. Odsyłam jeszcze raz do wstępu.
19 sierpnia 2015, 02:27 / środa
Ją chyba z tych mniej lotnych. Rozumiem duch , że stałes się alfa i omega w temacie klubu ,ale kolega wyżej ma rację,ze wyższy efekt można osiągnąć gdybyś swoje pytania podeslal komuś kto na spotkaniu będzie. Wiedza mozna sie pochwalic po spotkaniu,chyba ze wytlumacz nielotowi co jest przeszkoda i dlaczego dajesz szansę na przygotowanie odpowiedzi?Oczywiście warunkiem jest by pytania można było zadać i usłyszeć odpowiedź,,bo z doświadczeń wcześniejszych spotkań wiem ,że często jest to festiwal wydzierania ryja ,a w to graj przepytywanym.
Z drugiej strony, jak tu nie wydzierac ryja ? Mowie to z perspektywy osoby współpracującej z klubem, ale dla której Lechia to wiele więcej i współpracę mam w powazaniu jeżeli to wszystko ma nadal tak wyglądać.
19 sierpnia 2015, 07:36 / środa
Nie przypierdalał bym się do Ducha bo tak naprawdę czy to jest istotne jak odpowiedzą na te pytania? Może się wykręcą, może zesrają a może wpyrą wszystkiego.

Te kurwy przyszły do klubu tylko i wyłącznie zarobić kasę i najważniejsze jest to, że o tym już wiemy. Oni mają wiedzieć, że my wiemy i tyle w temacie.
Jeśli ktoś myśli, że zmienią swój sposób działania dzięki dzisiejszemu spotkaniu to jest w błędzie.
Oni mają w dupie Lechię, nas i miejsce, które zajmujemy w tabeli.
I dopóki będą w klubie to będą robić wałki.

Takich ludzi się nie leczy. Ich trzeba wypierdolić. Niezależnie co dziś powiedzą.
Nawet jeśli tylko co trzecie zdanie Ducha było by prawdą to jest to wystarczający powód.
19 sierpnia 2015, 08:32 / środa
Apeluję tylko do osob które będą na dzisiejszym spotkaniu. Dajmy spokoj Brzeczkowi a skupmy się na wypunktowaniu działaności zarządu i interesików pseudopartnerów zarzadu.
Na Brzęczka przyjdzie czas a teraz ważniejsza sprawą jest wyjasnienie tematów które bulwersują jak widzę po postach nie tylko mnie. Naprawdę zupelnie drugorzędną sprawa jest to czy gra Lukasik czy inny pilkarzyk.
Niech ci zlodziejaszkowie napocą się najmocniej na tym spotkaniu.

A trenera czy tez wuefiste jak bedzie miał jaja to umowi się za posrednictwem LP na kolejne spotkanie.
19 sierpnia 2015, 10:15 / środa
Brawo Duch. Robisz dobrą robotę. Po ostatnich ruchach w klubie widać, że się tym kurwom zagotowało pod dupami, Twój artykuł spełnił swoją rolę.

Tak jak napisał Nazwa, oni mają wiedzieć, że my wiemy. I że to nie są podejrzenia tylko znajomość konkretnych faktów. Ujawnienie pytań nie jest żadnym problemem. Powiem więcej, może nawet należało oficjalnie wysłać te pytania do Mandziary kilka dni wcześniej, by na spotkaniu w żadnej kwestii nie miała prawa paść odpowiedź „nie wiem, nie znam szczegółów”.

Bardzo słuszna uwaga Zarządlg co do Brzęczka. W obecnej sytuacji są nieporównywalnie ważniejsze kwestie niż rozliczanie trenera za wyniki.

Duch, rób swoje dalej.
19 sierpnia 2015, 10:22 / środa
Edwin, ja stałem się alfą i omegą? Bez żartów. Jak wykonałem sporo roboty, żebyś TY mógł się stać alfą i omegą. Ty i wszyscy inni.
19 sierpnia 2015, 10:51 / środa
Januszku, żebyś ty przypadkiem w końcu się nie stał za bardzo "lotny".

Masz informacje, pytania, to WRESZCIE zrób coś poza internetem, przekaż je osobom, które będą na spotkaniu.

Twoja JEDYNA aktywność na Lechii jest w internecie, jak masz pierwszą okazję, by zrobić coś rzeczywiście, to wolisz i tak sypnąć tekścikiem na forum.

To, że napisałeś kilka rzeczy na blogu (akurat trafnych i dobrze opisanych), nie czyni z Ciebie pierwszoplanowej postaci wśród Lechistów. Zrozum człowieku, że bycie kibicem, to nie napierdalanie w necie, ale realne działania. Więcej dobrego byś zrobił, jakbyś przekazał swoją wiedzę odpowiednim ludziom poza siecią, niż na forum, które czytają wszyscy, w tym gamonie rozkradający nasz klub, czy jakieś pedalskie dziennikarzyny.

Jeszcze podkreślę trafny wpis zarzadlg, skupmy się dzisiaj nie na trenerze i kwestiach czemu gra ten, a nie ten. Skupmy się na PRAWDZIWYCH problemach, jakie są w klubie.
19 sierpnia 2015, 11:02 / środa
Myślę że mimo wszystko głównym powodem złej atmosfery są fatalne wyniki i gra I zespołu. Gdybyśmy mieli w tej chwili 15 punktów to mniej by się mówilo o traktowaniu wychowanków i robieniu lewych deali przez managerów. Na wiosnę jak wygraliśmy kilka spotkań to sobie nie przypominam żadnych negatywnych artykułów czy opinii o działaniach zarządu i managerów. Dziwię się że Mandziara nie rozumie tej prostej zależności i nie zadba w pierwszej kolejności o stronę sportową - czyli nie zatrudni trenera. Inna kwestia to że przyszedł Jóźwiak i jak czytam o jego działaniach to rzeczywiście przebija to co się działo do tej pory.

Druga rzecz - Sprawy opisane przez D91 są bulwersujące ale tak naprawdę zupełnie nieistotne w obliczu najważniejszej kwestii dla długoterminowego funkcjonowania tego klubu, a mianowicie finansowania. Nie oszukujmy się, zwiększenie budżetu z 25 mln za Kuchara do 40-kilku obecnie nie dokonało się poprzez zwiększenie przychodów klubu (z reklam, biletów, praw tv) a poprzez zwiększenie zadłużenia. Pytanie jaka kasa i skąd napływa do klubu. Oczywiście się tego nie dowiemy i najprawdopodobniej nikt by tego nie chciał wiedzieć. Pytanie czy w chwili obecnej to przedsięwzięcie działa w sposób zamierzony przez finansujących. Ja ze swojej strony nie podejrzewam że panowie którzy są tu wymieniani i robią w naszym klubie interesy działają jedynie w swoim imieniu firmując nazwiskiem przepływ kasy i mają od tego jakąś działkę a sami są słupami dla tych co to finansując piorą kasę.
19 sierpnia 2015, 11:11 / środa
Duchu ale co do zarobków poszczególnych zawodników obowiązuje chyba jakaś tajemnica? Więc nikt ci nie powie czy ten zarabia tyle a inny tyle. Ty też chyba nie ujawniasz publicznie swoich zarobków.
19 sierpnia 2015, 11:32 / środa
Bezkompromisowy - działalność w necie jest tak samo potrzebna jak i codzienna w jakimikolwiek działaniu na chwałę Naszej Lechii !! Przybądzmy dzisiaj w jak największej liczbie, by nie wyszło pozniej, że na dobru klubu zależy tylko garstce z nas!
A MY SWOJE !!!
19 sierpnia 2015, 11:40 / środa
Duch teksty trafne i dobra robota, szanuje ludzi którzy coś robią zamiast tylko jeczec i krytykować innych. Nie zgadzam się natomiast, że wystarczy pokazać że my wiemy ,a odpowiedzi nie maja znaczenia. Trudno być zaskoczony czy nawet czynić zarzut z faktu ,że ludzi u władzy przyszli tu zarabiać. Problem jest to w jaki sposób to robią. Celem ku temu miał być klub o silnych fundamentach, stabilny i mocny piłkarsko, a nie przedłużanie trzyletnich kontraktów i tym podobne.
Wypierdolic? Jasne ,tylko jak i co dalej?
19 sierpnia 2015, 11:47 / środa
Bezkompromisowy

Nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz. Szkoda mi trochę czasu na tego typu gadki i moralizatorskie tony. Nigdy nie czułem się ani pierwszo ani nawet drugoplanową postacią wśród kibiców. Ale przynajmniej moimi skromnymi środkami staram się coś robić. Internet, powiadasz? Żeby napisać tekst przejechałem ponad 1000 kilometrów i spotkałem się z sześcioma różnymi osobami. A wszystko pod własnym nazwiskiem, żeby było bardziej wiarygodnie. Po publikacji pojawiły się pięć tekstów w oficjalnych mediach (w tym przedruki np do Ekstraklasa.net), Lekovic wrócił do pierwszej drużyny, Górski dostał propozycję kontraktu, skontaktowało się ze mną 7 osób z wewnątrz klubu przekazując dalsze informacje, dostałem zapewnienie od kilku dziennikarzy, że będą na bieżąco monitorować sytuację i pojawią się na spotkaniu, a młodzi piszą do mnie, że poprawiły się ich warunki.

A co w tym czasie zrobiłeś Ty, pierwszoplanowy kibic, prócz jebania innych w internecie (heh) i pałowania się nad tym, co to trzeba zrobić na spotkaniu? Idź i rób. Ja Ci tylko przyklasnę. Możesz tam pójść uzbrojony w wiedzę, którą Ci przekazuję, a możesz iść na pałę. Sam wybierasz.

Cooer

Trochę sie mylisz, bo sytuację w klubie należy rozpatrywać całościowo. Odsuwanie młodych bezpośnio wiąże się z metodologią wyprowadzania pieniędzy z Lechii. Podobnie, jak kwestia wysokich kontraktów dla podopiecznych Piekarskiego i Jóźwiaka. Ale zgadzam się, że podstawową rzeczą, której powinniśmy się dowiedzieć jest to, w jaki dokładnie sposób finansowana jest Lechia. I skąd się biorą pieniądze na pensje i prowizje.

Bully

Nie znasz mentalności młodych piłkarzy. Oni chętnie się chwalą, jaką zarabiają kasę. Informację o zarobkach Stolarskiego i Chrzanowskiego uzyskałem niezależnie od siebie z czterech różnych źródeł.

Panowie. Nie ma co pierdolić. Wieczorem trzeba ich zmiażdżyć. Jutro muszą się obudzić z przekonaniem, że trzeba szukać nowego klubu do "ratowania" bo tu już się niczego "uratować" nie da.
19 sierpnia 2015, 12:03 / środa
Dzien Dobry

Do Pan D91 pytanie: pisal Pan ze Warszawa nie puscic Pana obowiazki sluzbowe na spotkanie a w watku jest aktywnosc juz ponad 12 godzin. W tym czas mozna juz przyjechac na spotkanie do Gdansk i poruszyc kwestia zwolnienia Pan Jurek Brzeczek bym to ja objal juz ster Lechia Gdansk.
Pana praca musi byc bardzo ciezka skoro tak dlugo na Internet Pan jest.
Prosze nie traktowac moja odpowiedz jako atak tylko sugestia.

Pozdrawiam

JK
19 sierpnia 2015, 12:06 / środa
Edwinsopot, napisałeś: ”Nie zgadzam się natomiast, że wystarczy pokazać że my wiemy, a odpowiedzi nie maja znaczenia.”
Ale przecież na wszystkie pytania, które powyżej wymienił Duch odpowiedzi są znane. Niewiadomą jest tylko to, jakie kłamstwa usłyszysz zamiast prawdziwych odpowiedzi. Czy to takie istotne?

Na sam początek, na przełamanie pierwszych lodów, powinno paść pytanie dlaczego ze strony Klubu nie przewidziano udziału osoby, która o wszystkim decyduje czyli Chuja Piekarskiego? Edwin, czy odpowiedź będzie miała znaczenie? A jeśli nie, to czy to oznacza, że nie warto tego pytania zadać?

Cooer napsiałeś: „głównym powodem złej atmosfery są fatalne wyniki i gra I zespołu” – mów za siebie wynikowcu. Ale tutaj zadałeś bardzo dobre pytanie: „czy w chwili obecnej to przedsięwzięcie działa w sposób zamierzony przez finansujących”.
19 sierpnia 2015, 12:12 / środa
Dobra, a jakie widzisz rozwiązanie docelowe obecnej sytuacji? Wypierdolic? W jaki sposób i co dalej?
19 sierpnia 2015, 12:17 / środa
Po pierwsze, to hamuj teksty, bo jedynym, który się pałuje w temacie, to Ty z faktem, że masz przedruki w mediach :) .

Zdobyłeś fajne informacje i to szanuję. Jednak Ty dalej nie rozumiesz o co mi chodzi. Jak masz takie rzeczy, to przekaż je dalej (skoro sam nie możesz się pojawić), ale nie publicznie, tylko osobom, które będą, by można to było lepiej wykorzystać, by odbiorcy pytań ich wcześniej nie znali.

Nie ma sensu dalej się spierać, ważne, że chyba obaj mamy to samo zdanie i nastawienie przed spotkaniem. Tak, jak napisałeś "Nie ma co pierdolić.", więc zakończmy temat.

A do innych apeluję, ruszcie się i o 19 widzimy się na spotkaniu!
19 sierpnia 2015, 12:42 / środa
Bezkompromisowy

Mylisz się. To nie moje pradruki, a tych artykułów z DB. Ja nie mam blogerskich ambicji. Ale fakt, sprawia mi dużo satysfakcji, że odrobinę przyczyniam się do tego chaosu.

Co do reszty, trochę onaczej to pojmujemy. Ja nie potrzebuję odpowiedzi, które znam. Ja tylko chcę by oni wiedzieli, że my to wiemy. I tyle. Działalmy po cichu od dawna. A tymczasem okazuje się, że niekiedy czasami warto narobić hałasu.
19 sierpnia 2015, 12:46 / środa
I jeszcze wiadomość z ostatniej chwili.

Młody Jadanowski jedzie na testy do Cracovii. Może się okazać, że przez niekompetencję zarządu stracimy na ich rzecz utalentowanego obrońcę. Na szczęście są też sygnały ze Śląska Wrocław. Zawsze to lepiej. A jednak szkoda, że nie Lechia. Chłopakiem interesują się kluby Ekstraklasy, a dla nas jest "za słaby". W dodatku stracimy na tym koło 200 tysięcy z tytułu ekwiwalentu.
19 sierpnia 2015, 12:47 / środa
@false prophet jestem z Lechią od 30 lat niezaleznie od wyników więc nie nazywaj mnie wynikowcem. Prawda jest taka że wyniki budują atmosferę a jak są chujowe to i atmosfera jest chujowa. Jakbyśmy mieli 15 pkt to nikt by nie myślał o traktowaniu wychowanków, raczej byśmy się cieszyli że mamy w składzie reprezentantów którzy jadą z tą ekstraklapą.
Przykładowo - w tekście znalazł się m.in taki fragment:
"Widać taka jest tendencja w dzisiejszej Lechii. Dawidowicza wypchnięto do Lizbony, gdzie raczej nie gra, Frankowskiego podobno zabrał sobie Kuchar w ramach rozliczenia po transakcji zawartej z ludźmi Wernzego. A potem sprzedał go Jagiellonii. Ot tak sobie panowie Mandziara i Piekarski oddali jednego z najzdolniejszych gdańskich juniorów. Kacper Łazaj zadebiutował w Ekstraklasie, ale już od dawna go w Gdańsku nie ma. Podobnie rzecz ma się z Maciejem Kostrzewą, którzy grają w pierwszej lidze. Bartłomiej Smuczyński zawędrował nawet wyżej, jest zawodnikiem ekstraklasowej obecnie Niecieczy. Adam Duda gra w Pogoni Siedlce. Damian Kugiel został wypożyczony do Kotwicy Kołobrzeg. Przemka Czerwińskiego wytransferowano do Chojnic. Bielawski trzeci sezon gra w Olimpii Grudziądz.Wypchnięto nawet “niezniszczalnego” Marcina Pietrowskiego. Obecnie jest LIDEREM EKSTRAKLASY z Piastem Gliwice."

Pytanie, który z wyżej wymienionych mógłby liczyć na miejsce w kadrze zespołu mającego walczyć podium? Ewentualnie mocno naciągając to Frankowski - zrobił pewne postępy w Jadze ale to jeszcze nie jest topowy piłakrz. Dawidowicz - jeżeli dostaliśmy za niego 2m EUR (mocno w to wątpie) to był świetny interes i tyle. Pozostali to chyba nie ma o czym mówić. Pietrowski jak odchodził to się wszyscy cieszyli, włącznie ze mną i po prostu fajnie jest że dobrze mu idzie w Piaście i nie ma co nad nim płakać. Nikt nie wątpi że gdyby został w Lechii to by się cokolwiek rozwinął i pozostałby takim samym nieudacznikiem jak przez ostatnie kilka rund.
19 sierpnia 2015, 12:58 / środa
Chłopie to nie o to chodzi. Jaką motywację do trenowania w klubie mają mieć juniorzy gdy z góry maja obraz jak zostaną potraktowani. Wyniki? Z reguły to efekt całokształtu ,a obecnie większość ludzi zastanawia się tylko kiedy to peknie i się rozsypie. Trudno w takich warunkach i przy takich decyzjach cos budować .
19 sierpnia 2015, 13:11 / środa
Edwin oczywiste jest że sytuacja z juniorami to patologia, chodzi mi tylko o to że temat by raczej nie wypłynął a na pewno by nie wzbudzał takich kontrowersji, gdybyśmy mieli dobre wyniki i grę I zespołu.
19 sierpnia 2015, 13:30 / środa
Wypłynąłby i wzbudziłby.
19 sierpnia 2015, 13:30 / środa
Czy ktoś mi może napisać gdzie dokładnie jest ta sala konferencyjna?Będę wdzięczny!
19 sierpnia 2015, 13:35 / środa
główne wejście do siedziby klubu--dalej trafisz
19 sierpnia 2015, 16:16 / środa
Wchodzisz od "strony SKM", naprzeciwko drzwi jest recepcja i idzie się na prawo od recepcji.

Co do samego spotkania. Ide obejrzeć ten pięknie rozegrany teatrzyk. Dopóki pewne osoby będą miały korzyści z obecności tych złodziei w Lechii - nic się nie zmieni.
Spotkanie pokazówka.
19 sierpnia 2015, 16:29 / środa
Mam nadzieję że przedstawiciele klubu choć trochę się spocą. Do zobaczenia na spotkaniu.
19 sierpnia 2015, 21:53 / środa
Mi tam się podobało :) Poczekam na oficjalne info, żeby nie informować pismaków o pewnych faktach z życia klubu. Ave Lechia!
19 sierpnia 2015, 22:02 / środa
Dajcie jakieś sprawozdanie ze spotkania F5 mi się już zagrzał.
19 sierpnia 2015, 22:04 / środa
Pismaki byli, więc opiszą to po swojemu i tak.
19 sierpnia 2015, 22:13 / środa
Liczę, że jutro usłyszymy oficjalnie o wypierdoleniu Agnieszki i Sucheckiego ze stołków.
19 sierpnia 2015, 22:14 / środa
spotkanie w miarę pozytywne, do końca tygodnia parę spraw powinno się wyjaśnić
napadzior może będzie może nie i nie koniecznie do końca okienka ale nawet i po
 
1 2 3 4
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.462