Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:

70 lat minelo jak jeden dzien...

strona 1/1

1

7 sierpnia 2015, 19:40 / piątek
Nasza ukochana konczy dzisiaj 70 lat a tutaj cisza... wiec ja zaczne :)
Kochana Lechio zycze Ci tego upragnionego mistrzostwa i jak najwiecej zdobytych bramek i punktow ! W przyszlosci moze nawet LM ;)
Zdrowko !
7 sierpnia 2015, 21:22 / piątek
Lechio ma Lechio ma Lechio maaaaa kto Cię kocha całym sercem tak jak ja !!! jesteś Wielka i wspaniała........ stu lat dla Nas i pokoleń wielkiej Lechii a jak i dla Was kibiców bo bez nas jej nie będzie zapamiętajcie to !!!!
7 sierpnia 2015, 21:38 / piątek
Tutaj to ja musze pomarudzic.. Czy nie mozna bylo przed sezonem walczyc o mecz np z Legia/Lechem u siebie dzis? Byla by specjalna oprawa, byly by obchody urodzin - pieknego juz wieku.. A tak, jedyne co na urodziny klubu sie stalo to news na oficjalnej..
7 sierpnia 2015, 22:50 / piątek
Nie można było
7 sierpnia 2015, 23:00 / piątek
No to mamy lidera na ten rok w żółtej koszulce. Chuj mnie obchodzi z kim gra Lechia. Każdy mecz to święto. A to, że Agniesia nic ku temu nie zrobiła.....w jej debilem mózgu kulminacją 70 lecia był mecz z schalke. A obchody kibolskie będą zacne i my się o to postaramy. Chuj z Agnieszko mandziarami
7 sierpnia 2015, 23:38 / piątek
święta prawda hehe panie Prawda
7 sierpnia 2015, 23:41 / piątek
https://www.youtube.com/watch?v=vhQmTU33MZI
8 sierpnia 2015, 07:00 / sobota
Mam tylko nadzieję (i życzę Ci Lechijko z całego serca), że dożyję momentu, gdzie nie trzeba będzie śpiewać "(...) my czekamy osiemdziesiąt lat (...)"!

Tylko tyle... :-)
8 sierpnia 2015, 07:29 / sobota
Lechio Tyś jest moja Wielka Pani ile Cię trzeba cenić ten tylko się dowie kto Cię stracił.
Mam nadzieje że nie będzie powtórki z rozrywki na te 70-lecie.
9 grudnia 2015, 13:21 / środa
Najpopularniejsi piłkarze 70-lecia Lechii Gdańsk – wyniki plebiscytu

1. Roman Korynt i Zdzisław Puszkarz
3. Roman Rogocz
4. Jerzy Kruszczyński
5. Abdou Razack Traore
6. Piotr Wiśniewski
7. Bogdan Adamczyk i Jacek Grembocki
9. Henryk Gronowski
10. Józef Gładysz

11. Lech Kulwicki
12. Jerzy Apolewicz
13. Mateusz Bąk
14. Sławomir Wojciechowski
15. Robert Gronowski
16. Andrzej Salach
17. Czesław Nowicki
18. Tadeusz Fajfer
19. Mirosław Pękala
20. Maciej Kamiński

odnośnik
9 grudnia 2015, 13:41 / środa
Jak zwykle podejrzane wyniki gdy głosy kibiców są korygowane głosami jurorów. A skąd tam Razak?
9 grudnia 2015, 14:38 / środa
10 grudnia 2015, 00:24 / czwartek
Mohort: jak to "skąd?"... dwie przyczyny.

1). krystyny, paparuchy i podobne 'nowoczesne' trolle które widzimy tu na codzień;
2). spójrz na adres www;

Teraz już wiesz czemu przysmolony leń od fikołków jest wyżej niż wielu piłkarzy którzy dla Lechijki zostawiali zdrowie przez lata.
11 grudnia 2015, 20:28 / piątek
Impreza jubileuszowa fajna, można było porozmawiać z wieloma piłkarzami których się dopingowało z trybun.
Miejsce obcokrajowca w 10 nie zostało dobrze odebrane ale cóż takie uroki głosowania internetowego.

Nie zauważyłem na gali ani jednego prezesa klubu pełniącego obowiązki w XXI wieku. Niektórzy nie są już związani z klubem lub nikt ich nie widzieć ale pozostali...

Nie wiem czy nie zostali zaproszeni podobnie jak niektóre osoby które miały wpływ na nasz klub. Jeśli dostali zaproszenie a nie znaleźli czasu to szkoda słów na takie zachowanie.
11 grudnia 2015, 22:15 / piątek
"Miejsce obcokrajowca w 10 nie zostało dobrze odebrane ale cóż takie uroki głosowania internetowego."

No tak nie do końca uroki głosowania internetowego.... bo w głosowaniu kapituły zajał te same miejsce
5. Abdou Razack Traore 28 (14+14)

Też uwazam ze to troche na wyrost, choc trzeba przyznać ze jako piłkarz wyraźnie sie wyróznial techniką, jednak nie moge sie wypowiedzieć jak to wygladało na przestrzeni 70 lat.
Ja pamietam Lechię od "późnego" Puszkarza, więc cieżko o obiektywną ocenę.

ps. Swoją drogą, widziałem Korynta jak wysiadł z SKMki na mecz ze Śląskiem i widziałem jak zrobił sie radosny na widok ludzi w biało-zielonych szalikach. Naprawdę aż łza mu sie zakręciła i ...mi też.

TYLKO LECHIA!

TYLKO LECHIA!
12 grudnia 2015, 20:21 / sobota
miejsce Razacka w tym plebiscycie to jak splunięcie pod nogi całej reszcie uczestników i wcale nie chodzi o to, że czarny, bo mnie to akurat gila, ale pomiędzy człowiekiem, który dla Lechii poświęcił w karierze tytuły i reprezentację, o pieniądzach nie wspominając, a zwykłym pracownikiem nie czującym jakiegokolwiek przywiązania do mniejsca pracy, który jak nie dostaje podwyżki to się wypina i gra piach, a później stroi fochy z kontraktem i jak ta dziwka z piosenki leci do Turcji bo tam sypał zielonymi mahoniowy gość są nie 4 miejsca różnicy a co najmniej 444, on w ogóle nie powinien być notowany w tym zestawieniu, bo co zrobił dla Lechii? strzelił parę bramek (ogółem będzie coś około 25), pokazał kilka ładnych zagrań póki miał na to ochotę i tyle go widzieli, spakował się i zachował jak zwykły stereotypowy murzyn
28 grudnia 2015, 12:00 / poniedziałek
Mam pytanie, czy wie ktoś jaka jest cena tej nowej książki ,,70 meczów na 70-lecie Lechii"? Jest ona dostępna wszędzie czy tylko w wybranych miejscach? Z góry dzięki za odpowiedź.
26 lipca 2016, 00:01 / wtorek
Lechia Historia na tt zapodał ciekawe zestawienie - pełna lista narodowości reprezentujących Lechię w ponad 70-letniej historii. Top 3 to Brazylia, Serbia i Chorwacja.

Algieria (1) - Rahoui
Armenia (3) – Chaczatrian, Chanamirjan, Hajrapetian.
Austria (1) – Friesenbichler
Białoruś (1) – Sazankow
Bośnia i Hercegowina (1) - Vranjes
Brazylia (8) – Batata, Deleu, Gerson, Julcimar, Mauro, Nazario, Ricardinho, Saulo
Burkina Faso (1) - Traore
Bułgaria (1) - Gamakov
Chorwacja (7) – Cacic, Colak, Marić, Radovanović, Siklić, Tadić, Vućko
Francja (2) – Buval, Ripoli
Ghana (1) – Aziz, Tetteh
Grecja (1) – Bougaidis
Gwinea Bissau (1) - Rudinilson
Hiszpania (1) – Andreu
Holandia (1) – Benson
Japonia (1) – Matsui
Kongo (1) – Oualembo
Litwa (2) – Andruskievicius, Kazlauskas
Łotwa (3) – Kozans, Laizans, Lukjanovs,
Nigeria (1) – Hamlet
Portugalia (3) – Paixao x 2, Valente
Rosja (1) - Sadajew
Serbia (8) – Aleksić, Bajić, Kovacevic, Krasic, Leković, Malbasić, Marković, Milinković-Savić
Słowacja (2) – Cvirik, Haraslin

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.295