Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Thomas von Heesen musi odejść!!!

strona 1/4

1 września 2015, 10:12 / wtorek
Już można?
1 września 2015, 10:15 / wtorek
A oficjalne info widział?
1 września 2015, 10:16 / wtorek
No chociaż jeden z poczuciem humoru---jasne już można!!!!
1 września 2015, 10:25 / wtorek
Jeszcze nie bo może będzie ktoś inny i zostaniemy z tym tematem jak ten chuj
1 września 2015, 10:36 / wtorek
Jurgen Radschuweit asystentem, von HeSSen trenerem. Niemcy wszędzie, co to będzie, co to będzie... I to 01.09 w Gdańsku... Podobno pierwszy trening strzelecki dzisiaj na Westerplatte...
1 września 2015, 10:38 / wtorek
nowy trener - dostał prakycznie nowy zespół :)
1 września 2015, 10:38 / wtorek
Mateusz Borek TT:
"Asystentem Thomasa von Heesena bedzie w Lechii Jurgen Radschuweit."
1 września 2015, 10:39 / wtorek
Hahaha, prewencyjnie najwyższa pora by taki wątek założyć ;)
1 września 2015, 10:45 / wtorek
Czy dobrze widzę, że Von Heesen ostatni raz trenerką zajmował się w 2012 r.?
odnośnik
1 września 2015, 10:50 / wtorek
W końcu. Może wreszcie przestaniemy bronić remisów. Może wreszcie przestaną wygrywać z nami drużyny w rodzaju "mistrza Polski", który przegrywa nawet z Niecieczą. Może zostaną zasypane dziury między formacjami, może zaczniemy grać piłką i rozgrywać ciekawe akcje dłużej i częściej niż raz na kilkanaście minut. Może Mila przestanie się bać strzelać na bramkę. Może ktoś wreszcie poukłada w całość świetnych zawodników jakich mamy. Przy Brzęczku postępy zrobił jedynie Adam Buksa. I to też podejrzewam, że dzięki pracy własnej, a nie trenera. Wszyscy pozostali się uwstecznili. Może wreszcie nadchodzą inne czasy.
1 września 2015, 10:51 / wtorek
MM dobrze widzisz :)
1 września 2015, 10:56 / wtorek
Ups Ups ciekawe co na to Lwy , przecież Brzeczek miał poparcie trybun ;)
Dla mnie super wiadomość , nigdy w histori klubu nie mieliśmy takiego składu .
Niech koleś ich ogarnie i w gore tabeli !!
1 września 2015, 10:58 / wtorek
Pod tym linkiem widać, że miał już u nas od zeszłego roku pracować :)
1 września 2015, 11:07 / wtorek
Bo były plotki, że zastąpi Probierza: odnośnik
1 września 2015, 11:08 / wtorek
No to już oficjalnie!
1 września 2015, 11:09 / wtorek
Już oficjalnie można go zwalniać
www.lechia.pl/news,6540-zmiana-na-stanowisku-trene ra-lechii-gdansk-thomas-von-heesen-nowym-szkolenio wcem.html
1 września 2015, 11:11 / wtorek
Przede wszystkim będzie niemiecki ordnung jak ktoś sie nie przykłada do treningu i do meczu to out. Niemcy zawsze słynęli z solidności a tego trzeba tym panienkom by takie gwiazdy jak Nazario, Łukasik czy Makuszewski w końcu zrozumiały że w Lechii trzeba zap..
1 września 2015, 11:14 / wtorek
no to ma chłop dwa tygodnie na przygotowanie ekipy do ligi, 05.09 gramy sparing z Resovią więc przegląd kadr ma zapewniony. uczucia mieszane ale większej padaki jak za JB nie dało się grać więc może być już tylko lepiej. Ciekawe czy sam sobie wręczy wypowiedzenie gdyby mu nie szło :)
1 września 2015, 11:17 / wtorek
pozostaje mieć nadzieję, że to nie od był trenerem, taktykiem itp. przez ostatnich kilka miesięcy, a Brzęczek sygnował to tylko swoim nazwiskiem i twarzą.
1 września 2015, 11:19 / wtorek
To że jest to von Heesen ma swoje plusy i minusy. Do tych pierwszych można zaliczyć pełną kontrolę nad zespołem, znajomość kadry i "niezwalnialność" przy pierwszych ewentualnych potknięciach. Do tych drugich brak odpowiedzialności(jeśli chciał brać Lechię to powinien zrobić to w czerwcu), brak przejrzystości(ręka rękę myje) i "niezwalnialność"(jeśliby mu mocno nie szło).

No nic witamy na pokładzie, życzymy powodzenia i obyś nas do siebie przekonał poprawą jakości gry lub chociaż wynikami
1 września 2015, 11:26 / wtorek
Ciekawe jak to będzie "Za Niemca"...Ciekawe jak się pokaże tutaj Peszko i ta wielka gwiazda z Juventusu...Von Heesen prowadził ostatnio Kapfenberger Sportvereinigung 2010-2012r. ktoś może się orientuję jak to mu tam szło ?
1 września 2015, 11:28 / wtorek
Jürgen Radschuweit, asystent von Heesena, to były trener pierwszego zespołu i juniorów Viktorii Koln.
1 września 2015, 11:32 / wtorek
Ostatnim jak na razie klubem von Heesena jest austriacki SV Kapfenberg. Od 29 listopada 2011 do 10 listopada 2012 roku był trenerem, a następnie do 30 czerwca 2013 dyrektorem sportowym.

Sezon 2011/12 drużyna zakończyła na ostatnim, 10. miejscu w Bundeslidze i została zdegradowana. Asystentem von Heesena był Markus von Ahlen, który obecnie tę samą funkcję pełni w TSV 1860 Monachium.
1 września 2015, 11:35 / wtorek
1 września 2015, 11:41 / wtorek
bilans naszego nowego asystenta według transfermarkt

0,0 % Zwycięstw
8,3 % Remisów
91,7 % Porażek
1 września 2015, 11:41 / wtorek
Świata w Kapfenbergu nie zawojował delikatnie mówiąc. Pozostaje mieć nadzieję że odpowiadając teraz przed innymi udziałowcami będzie miał podwójną motywację do pracy. Zobaczymy co jest warty za kilka kolejek. Na plus termin dokonania zmiany, przed przerwą i po dużych zmianach kadrowych. Jak ktoś powiedział dużo gorzej niż za Brzeczka nie będzie.
1 września 2015, 11:46 / wtorek
Nazwisko nie powala. Ale sporo brzęczek mógł mydlić oczy przez tyle czasu to teraz kolej na Thomasa! Mam nadzieje, że zobaczymy jakąs "niemiecką" dyscyplinę i Panowie piłkarze będą biegać!
1 września 2015, 11:48 / wtorek
Brzęczek miał łatwiej bo wszystkie porady z forum rozumiał bez tłumacza. A temu trenerowi kogoś będą musieli zatrudnić. Chyba że Edwin i D91 będą od razu pisali posty taktyczno-kadrowe po niemiecku.
1 września 2015, 11:57 / wtorek
No a ja jestem ciekaw jak to będzie z tym układaniem składów przez menadżerów typu piekaro(no bo gostek raczej nie musi słuchać uwag z boku bo sam był jakby wyżej niż co niektórzy w klubie i z tego co rozumiem tez umoczył bezpośrednio czy pośrednio jakąś kasę w Lechi))może dlatego piekaro chciał na ostatni gwizdek wypchnąć łukasika bo teraz to marne szanse na grę będzie miał???(bo to ze piekaro wiedział ze coś się szykuje to jestem pewny jak 2 razy 2}Ciekaw jestem to dożo pokaże jakie sa prawdziwe układy w Lechii i czy piekaro nie pozbiera zabawek i nie spierdoli z Gdańsk bo układ z kolegą mendziara będzie dużo gorszy i bardziej skomplikowany a i wpływ na trenejro raczej znikomy jak niemożliwy(mendziara niemiaszkowi za dużo nie podskoczy) No jest jeszcze wersja ze i nowy trenejro jest w układzie (ale to by było nielogiczne wystawiać go na ostrzał i dawać dupy własnym nazwiskiem jak mógł to samo robić w cieniu i mając zderzak w postaci uległego trenera na którego można wszystko zwalić np. Brzeczka a jak nie jego to inny tez by się znalazł za odpowiednie pieniądze)
1 września 2015, 11:59 / wtorek
Przecież to współwłaściciel... spodziewajmy się lukasika w składzie co mecz. chyba, ze serio im zależy
1 września 2015, 12:02 / wtorek
pytanie czy taki hessen w ogóle wie kto to łukasik - ostatnio lody legioniści kręcili ...
1 września 2015, 12:09 / wtorek
Nie wie , ale odejdzie po zakonczeniu rundy , beda sprzatac ten gnoj ktory zrobili amatorzy ze stolycy bigamista z beretem i ten trzeci .Trener na dlugi okres w grudniu .
1 września 2015, 12:24 / wtorek
Ja tam jestem spokojny taki Von Heesen wie że jak wystawi w środku pola chłopka który po 12 min puchnie to:
1)drużyna dostaje w pizde -> nie sprzeda nikogo z tej drużyny z zyskiem
2) chłopek zgarnie złe noty --> nie spyla go nawet ze stratą
Pany piłkarze: https://www.youtube.com/watch?v=LHdrZpto4-c
1 września 2015, 12:38 / wtorek
super, a kiedy w końcu na stanowisku trenera zatrudnimy trenera?
1 września 2015, 12:41 / wtorek
Wenze chyba zrozumiał ,że Brzeczek jest za slaby psychicznie przy beretach piekarskich itp więc wstawil swojego człowieka. W zasadzie to wcale sie temu nie dziwie.
1 września 2015, 12:42 / wtorek
Może będzie model angielski. Von Heesen będzie managerem a od trenowania będą inni :)
1 września 2015, 12:46 / wtorek
Ja mam wrażenie, ze TvH to trener przejsciowy, no chyba ze nagle Mila i spółka zaczną seryjnie punktować. Jesli bedzie jako tako, to bedą szukać innej marionetki ala Quim czy Brzęczek.
Tradycyjnie na początku tego wątku, zadam zwyczajowe pytania:
1.Ile podstron bedzie w tym wątku?
2. Kiedy pojawi sie określenie Wuefista?
Jak każdemu trenerowi daje czystą kartę.

ps. 01.09 - symboliczna data, jak na desant germańców w Gdańsku dość kłopotliwa

TYLKO LECHIA!
1 września 2015, 12:54 / wtorek
Ty się Cygnus ciesz, że ten Niemiec się nazywa Von Heesen a nie Von Hessen. "Nigdy więcej" i inne FARE zabroniłyby jego zatrudnienia albo wymusiły zmianę nazwiska :)
1 września 2015, 13:30 / wtorek
Ciekawostka o nowym asystencie : odnośnik i aktualnym prezesie : odnośnik Obie firmy ten sam adres tylko inny lokal. Obie założone w ubiegłym roku odpowiednio 01 czerwca i 08 kwietnia 2014r.
1 września 2015, 14:03 / wtorek
@pif44 "asystent" jest od dawna tutaj jako "skaut" Lechii:) Brał podobno niezłą kasę nic nie robiąc. Cyrk ma się w najlepsze.
1 września 2015, 14:31 / wtorek
dane z ceidg

jurgen
odnośnik

mandziara
odnośnik

mają nawet tego samego pełnomocnika :)
1 września 2015, 14:33 / wtorek
VON HEESEN
36,6 % Zwycięstw
26,2 % Remisów
37,2 % Porażek

BRZĘCZEK
36,5 % Zwycięstw
24,3 % Remisów
39,1 % Porażek

W ostatnim klubie:
Von Heesen: SV Kapfenberg M-38,PNM-0,79
Brzęczek: Lechia Gdańsk M-30,PNM-1,40

Von Heesen ostatnio w roli trenera pracował w sezonie 2011/2012

btw. 1 wrzesień, Niemiec w Gdańsku ^^
1 września 2015, 14:47 / wtorek
- Od dzisiaj zaczynam ciężką pracę i jak najszybciej postaram się poukładać ten zespół tak, byśmy zaczęli odnosić zwycięstwa w Ekstraklasie. Chcę dać Lechii nowy impuls do osiągania sukcesów – mówi nowy trener Lechii Gdańsk Thomas von Heesen.
Thomas von Heesen od wtorku rozpoczął pracę jako trener pierwszego zespołu Lechii Gdańsk. Nowy szkoleniowiec ma przed sobą dwa tygodnie pracy, by przygotować drużynę do ligowego spotkania z Koroną Kielce. Jak przekonuje, nie zamierza zmarnować z tego okresu ani jednego dnia.

- Moje pierwsze zadanie to jak najszybsze poznanie poszczególnych piłkarzy i zespołu jako całości. Musimy przeanalizować, gdzie drużyna posiada braki, w którym miejscy trzeba dokręcić śrubę, by Lechia zaczęła osiągać korzystne wyniki. Póki co, pod względem rezultatów, sytuacja jest trochę kryzysowa, ale od dzisiaj zaczynam ciężką pracę i jak najszybciej postaram się poukładać ten zespół tak, byśmy zaczęli odnosić zwycięstwa w Ekstraklasie. Chcę dać Lechii nowy impuls do osiągania sukcesów - mówi von Heesen.

Jakie konkretnie działania zamierza w najbliższych dniach przeprowadzić nowy trener?

- Czeka nas selekcja piłkarzy i sprawdzenie, który jest najlepszy na danej pozycji. Do spotkania z Koroną Kielce musimy być tak przygotowani, by w meczu zagrali naprawdę najlepsi. Będziemy dużo pracować z piłką, nad podaniami i poruszaniem się po boisku, a także przyjrzymy się przygotowaniu fizycznemu zespołu. Chciałbym, byśmy pod względem motorycznym byli przygotowani nie na 90, a na 100 minut w meczu i by moi piłkarze w końcówkach spotkań byli w stanie dodać gazu w takim stopniu, jak na początku spotkania. Kolejna sprawa to praca nad sferą mentalną. Chcę, by w moich piłkarzach była wola wygrywania, by nie zadawalali się małymi rzeczami, jak jedno ligowe zwycięstwo. Musi być w nich stała chęć do odnoszenia sukcesów i gotowość do poświęceń, by móc je osiągnąć - wyjaśnia Thomas von Heesen.

Szkoleniowiec Biało-Zielonych chciałby, by Lechia pod jego wodzą grała przede wszystkim efektywnie.

- Drużyny, które do tej pory prowadziłem, grały ofensywnie. I chciałbym, by tak samo było z Lechią. Nie jestem jednak więźniem systemów czy ustawień na boisku. To, jakim systemem będziemy grać uzależnione jest od charakterystyki piłkarzy, których mam w drużynie. Na pewno będę stawiał na dobrą organizację gry po stracie piłki i na tworzenie sobie wielu opcji w ataku po jej odzyskaniu. Mam w drużynie kreatywnych zawodników, dlatego będę stawiał na wymienność pozycji i ich własną inwencję w budowaniu akcji – podkreśla nowy opiekun gdańskiego zespołu.
1 września 2015, 15:18 / wtorek
W teorii (na papierze) mamy taki skład, że nie ma znaczenia kto będzie trenerem, no ale jakoś nie wierzę, że będzie lepiej niż było. Mam nadzieję, że się mylę.
1 września 2015, 16:03 / wtorek
Też uważam, jak Cygnus - ten trener to opcja przejściowa czuję, że następny to będzie Smuda.
pz,
Okon
1 września 2015, 16:06 / wtorek
Wchodząc dziś na forum od razu wiedziałem, że się nie zawiodę i będzie odpowiedni temat, aby się wypowiedzieć :)

Weszlo.com już niestety podsumowało ten wybór, niestety, bo tekst nie napawa optymizmem a wydaje się być realistyczny. Wypada powiedzieć, że mimo wszystko życzymy "trenerowi" powodzenia i sukcesów, bo skład ma taki, że podium ligi powinno być spojojnie do osiągnięcia. Ciekawe kto będzie prowadził treningi?
1 września 2015, 16:10 / wtorek
PS. Dziś na Morenie tramwaj obrandowany w napisy i barwy Lechii Gdańsk ostro przydzwonił i się wykoleił...
no w każdym razie ja nie jestem przesądny :)
1 września 2015, 18:08 / wtorek
Z powyższego wpisu (wywiadu) wynika, że Heesen chce coś osiągnąć i coś pokazać/udowodnić. To dobrze. Zobaczymy, czy z Koroną zagra choćby Łukasik.

Z plusów - skoro poza byciem najnowszym trenerem jest też przedstawicielem udziałowca, to ma chyba ma dość mocną pozycję - jest więc nadzieja, że nasze "managiery" nie będą mu układać składu wyjściowego.

Z minusów - jeżeli okaże się, że jest słaby, to kto go wypierdoli na zbity pysk ?

Nie mogę doczekać się Korony. Jak dzieciak, jak dzieciak...
1 września 2015, 18:15 / wtorek
ps. chuj w dupe weszło. Warszawiaki zaczynają trząść dupami, bo może się okazać, że Lechia z trenerem będzie dla nich dużym zagrożeniem. a tu przed nami i liga i puchar...
1 września 2015, 18:25 / wtorek
Musza zapier....c , Kibice ktorzy placa za bilety oczekuja czegos wiecej niz bulka z maslem ,mam nadzieje ze nowy trener to zmieni i bedzie normalnie .Pozdro Sruba .
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011