Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Thomas von Heesen musi odejść!!!

strona 2/4

2 września 2015, 10:51 / środa
Mnie zastanawia brak Thomasa Von Heesen na tej liście (trenerzy licencjonowani PZPN):

odnośnik

Taki Latal na przykład jest, i Szatałow, nawet Berg. A Thomasa nie ma . Ciekawe czy ma ważne papiery czy będzie kombinował z trybun.
2 września 2015, 10:57 / środa
Może nie dostarczył jeszcze papierów do PZPN po prostu.
2 września 2015, 10:57 / środa
ja pierdziele ludzie nie szkoda wam czasu grzebać po takich rzeczach...José Mourinho tez nie ma na tej liście ale chyba papiery trenerskie ma w porządku??Lista jest pewnie uaktualniana raz na jakiś czas a nowy trener Lechii jest od wczoraj i pewnie zgłoszenie poszło do Pzpn..zresztą wasza broszka grzebcie gdzie chcecie tylko nie piszcie farmazonów...pozdro
2 września 2015, 11:13 / środa
Wiesz, mi chodzi o to, żeby jak wygramy z Koroną nie było walkowera bo trener byłnieuprawniony :) Może Zarząd zapomniał zgłosić a tak pijąc kawę i robiąc poranny przegląd niniejszego forum (bo na pewno to robi) sobie przypomni :) José Mourinho nie ma bo on nie trenuje w PL.
2 września 2015, 11:17 / środa
Thomasa Von Heesen tez nie trenował w PL. i masz odpowiedz...pozdro
2 września 2015, 11:22 / środa
Facet miał uprawnienia żeby poganiać kopaczy w Bundeslidze, Austrii i na Cyprze, ale na naszą jedyną w swoim rodzaju elitarną ligę miszczów to już nie...
2 września 2015, 11:35 / środa
Może mieć papiery jakie chce ale jak na liście go nie ma to go nie ma i nie może formalnie być na ławce. Sami się podniecacie że od kilku lat nie prowadził żadnego klubu. Licencje UEFA PRO nie są dożywotnie tylko jest ważna 3 lata więc mnie to interesuje czy ma tę licencję czy nie tudzież czy wykorzystano kruczki prawne i czy w ogóle w klubie ktoś zwraca uwagę na takie detale :)
2 września 2015, 11:40 / środa
Ale ty tak serio czy sobie po prostu jaja robisz?
2 września 2015, 11:51 / środa
2 września 2015, 11:56 / środa
A jak myślisz Buziek ?
2 września 2015, 11:59 / środa
Myślę że sobie jaja robisz w związku z czym nie wchodzę dalej w dyskusję
2 września 2015, 12:05 / środa
OK, to tak na koniec przeczytaj to (z zeszłego roku) :

odnośnik
2 września 2015, 12:31 / środa
Skoro...

"mi chodzi o to, żeby jak wygramy z Koroną nie było walkowera bo trener byłnieuprawniony"

... to po cholerę piszesz to na forum matole?

Chcesz, żeby ktoś stąd napisał do PZPN bo się wstydzisz, czy jaki chuj?
Napisz do PZPR(N) i wklej odpowiedź, a nie 'błyszczysz' po raz kolejny durnotami.
2 września 2015, 12:58 / środa
Młodzież jeszcze nie poznała specyfiki tego forum... Poza tym niewiem czy ta rozkmina nie powinna być w wątku "Thomas von Heesen musi zostać "? ;)
2 września 2015, 13:04 / środa
Kolego SS, interesuje mnie aktualny stan formalny trenera prowadzącego Lechię bo uważam się za jej kibica (oczywiście o wiele gorszej kategorii niż Ty bo nie muszę się poświęcać i zrywać w nocy żeby obejrzeć mesz). Jeżeli klub jest prowadzony profesjonalnie to nie mam się czym martwić ale ostatnio pojawia się szereg niepochlebnych opinii w temacie kompetencji Zarządu zwłaszcza w obszarze zatrudniania i piłkarzy i pracowników PR stąd moje obawy czy wszystko jest lege artis.

Zresztą nie takie kluby jak Lechia potrafią dać ciała na linii formalnej - vide MAN U i Real ostatnio.
2 września 2015, 13:06 / środa
OWC - na chwilę obecną wątek o zostaniu ma 6-krotnie mniejszą objętość :) O czymś to świadczy hehehe.
2 września 2015, 15:12 / środa
sruba, można olać weszlo, ale nie można olać podanych tam w formie tabelarycznej osiągnięć trenerskich Von Heesena. Oczywiście - gdyby się dało - należałoby jeszcze uwzględnić jakość posiadanych piłkarzy na tle reszty ligi, bo skąd mam widzieć czy np. ten zdegradowany austriacki klub posiadał zawodników, którzy mieli prawo utrzymać go w tamtejszej lidze, niemniej obraz osiągnięć trenerskich imponujący nie jest.
2 września 2015, 15:51 / środa
Do dyspozycji ma nazwiska na Mistrza Polski.
Zobaczymy co z tego ulepi. Jeżeli na jesieni nie ogarnie 8-ki oznacza, że jest cienki jako trener-koordynator-menadżer.
Jakoś nie wierzę, że dużo czasu będzie poświęcał na trenowanie. Podstawowe obowiązki przerzuci na IV-ligowca z Koln.
A z posady Trenera odejdzie dopiero, kiedy go Josef o to poprosi.
2 września 2015, 16:20 / środa
Skąd Marek takie teorie? Jestem pewien, że wszystkim zależy na dobrym wyniku Lechii! Dla jednych chociaż by po to żeby biznes się kręcił a dla innych żeby wpisać sukces w CV. Więc delikatnie mówiąc nie chce mi się wierzyć w twoje teorie. Po prostu dobra gra i zwycięstwa są wszystkim na rękę.
2 września 2015, 18:25 / środa
Ludzie co wy za głupoty tutaj wypisujecie . Skoro trenował on drużynę z Bundesligi to znaczy że musi mieć licencje trenerską UEFA Pro , a taka licencja upoważnia go do trenowania każdej drużyny w Europie . PZPN jest zobligowany do respektowania wszystkich licencji UEFA Pro niezależnie od tego w którym kraju należącym do UEFA została ona zrobiona .
2 września 2015, 21:37 / środa
Kolego Diakomo, wg transfermarkt.de Heesen ma licencję Fußballlehrer ( opis tu odnośnik , taką samą ma np Klopp) i na jej podstawie mógł prowadzić kluby niemieckie i niższą ligę austriacką . Jak było w Limassol nie wiem - być może federacja cypryjska to honoruje. Każda federacja ustala swoje wymagania co do kwalifikacji trenerów w poszczególnych klasach rozgrywkowych. Popatrz sobie jakie licencje maja np Moniz, Brzęczek, Szatałow i reszta trenerów z Ekstraklasy. Nie twierdzę, że Heesen nie ma licencje UEFA PRO ale do prowadzenia klubów niemieckich nie musi mieć takowej bo mają swoją równoważną według nich do zdobycia w Hennes-Weisweiler Academy :) odnośnik . Ale nie chce mi się o tym gadać bo i tak znawcy wiedzą swoje.
2 września 2015, 21:46 / środa
crach --masz problem i czas zajmować się tym problemem to napisz do klubu i się kuźwa spytaj jak jest a tu przestań zawracać dupę...tu maszz namiary jak by co :

Siedziba klubu:

Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, 80-560 Gdańsk
tel.: +48 58 76 88 401
fax.: +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl
Biuro Prasowe
rzecznik@lechia.pl

Współpraca, Reklama
marketing@lechia.pl
biznes@lechia.pl

Dział Sprzedaży Biletów i Karnetów
bilety@lechia.pl
2 września 2015, 21:50 / środa
Dzięki ale nie skorzystam. Aż tak nie jest to dla mnie ważne. Zresztą z prawie każdym tematem na tym forum można tak zrobić tj. odesłać do klubu.
2 września 2015, 21:54 / środa
Ten temat trzeba zamknąć bo jest bez sensu i świadczy o poziomie inteligencji tego kto go założył i jednocześnie rzutuje na jakość całego forum. Facet dopiero co przyszedł do drużyny a tu od razu taki temat. Na treningu zawodnicy musieli ćwiczyć szybkie podania z pierwszej piłki z wychodzeniem na pozycje co ich bardzo zdziwilo bo z Brzeczkiem tego nie robili gdyż grali na stojąco. Poczekajmy na mecze by oceniać trenera. A tak swoja drogą to Ekstraklasa jest na poziomie III ligi niemieckiej wiec z jego CV wniosków bym nie wyciągał. Ważne jaki ma trenerski warsztat i czy umie wyciągać właściwe wnioski. A to się dopiero okaże.
2 września 2015, 22:04 / środa
crach no i dobrze bo dostaniesz znak:

odnośnik
2 września 2015, 22:04 / środa
Mitko - jak Ci nie odpowiada jakość forum, to zawsze możesz je zmienić...

skąd wy się bierzecie, co ?
2 września 2015, 22:23 / środa
0 meczy i 0 punktów
o czym tu dyskutować, musi odejść, jak wspomnienie gorącego lata.
2 września 2015, 22:28 / środa
Jakby nie patrzeć to post Mikiego jasno obrazuje że średnio zdobywał 0.00 pkt/mecz... To gorzej niż słaba średnia
2 września 2015, 22:40 / środa
e tam. gdzieś mi świta, że kiedyś za zwycięstwo przynajmniej 3 bramkami dostawało się 3 pkt (zamiast standardowych 2), a za porażkę w takim rozmiarze drużyna traciła 1 pkt. więc mógłby nasz Tomasz być minusowy.
3 września 2015, 22:55 / czwartek
odnośnik
o kurw4 hahahha, będzie beka, kiedy z nim gramy?
3 września 2015, 23:07 / czwartek
w artykule do którego podałeś link jest napisane kiedy gramy, wystarczy przeczytać to co podsyłasz ;-p

TYLKO LECHIA!
4 września 2015, 00:19 / piątek
ja pierdole ale ten łysy z jagi ma kompleksy, serio. Dostał druzynę taka sama jaka miał moniz. Co zrobił? spadł z jaga do grupy spadkowej i odpadł z pucharu. Ego mu tak podskoczyło po tych pucharach na Cyprze. Szkoda, ze wtedy ta pierdoła tłumaczyła sie wyższością ligi zamiast brutalnie stwierdzić, ze dostał wpierdol i po sprawie. Fajnie, ze gość stawia na zawodników z tamtejszego regionu ale on jest takim trenerskim błaznem.
4 września 2015, 10:51 / piątek
"świadczy o poziomie inteligencji tego kto go założył" i teraz jest mi przykro!
4 września 2015, 10:54 / piątek
wajs nie przejmuj się lepsze teksty tu latają..hehehe ..pozdro
4 września 2015, 14:02 / piątek
Probierza już dosięgnęła kara :) :

"Spokojnie przygotowujemy się do kolejnych spotkań. Przez te kilka dni potrenowaliśmy trochę inaczej, a teraz część zawodników dostanie wolne, a część zagra w weekend w meczu drugiej drużyny - tłumaczy Michał Probierz, który na jednym z treningów doznał urazu. Jest podejrzenie zerwanie więzadeł.

- Ale nie stało się to w starciu z jakimś zawodnikiem, sam sobie to zrobiłem - mówi szkoleniowiec Jagiellonii. - Porozrywane więzadła miałem już wcześniej, teraz to się pogorszyło. Zobaczymy, czy będzie potrzebna operacja."
4 września 2015, 14:20 / piątek
Co z tą licencją UEFA do prowadzenia klubu w ekstraklasie dla Thomasa von Heesena?
4 września 2015, 14:30 / piątek
Co ma z nią być?
4 września 2015, 14:40 / piątek
Tak jeszcze napiszę do panikarzy,bo to się robi już śmieszne... widzicie jaka data widnieje przy najnowszej liście licencjonowanych trenerów pzpn? Uwaga Uwaga...wait for it... 6 kurwa sierpnia.
4 września 2015, 14:59 / piątek
Ty Krzycho co się unosisz. Licencje są wydawane na rok max trzy lata. Przestał trenować w 2012, więc może ma nie ważną.
4 września 2015, 15:47 / piątek
Mylisz się
4 września 2015, 16:14 / piątek
weźcie z tymi licencjami ogarnijcie, Moniz i Machado trenowali to i Hessen potrenuje
4 września 2015, 17:16 / piątek
Robicie z igly kombajn . facet ma licenje i skonczcie sie spinac .
4 września 2015, 17:29 / piątek
Peulson, skąd Ty się wziąłeś? Zarejestrowałeś się niewiele ponad miesiąc temu a już robisz z siebie gwiazdę forum. Domniemam, że byłeś już tu wcześniej ale z jakiegoś powodu dostałeś bana - wyprowadzisz mnie z błędu?
11 września 2015, 20:35 / piątek
Statystyki Lechii za czasów Thomasa:
ilość wygranych meczów: 0;
średnia ilość strzelonych goli: 0.
THOMAS MUSI ODEJŚĆ!!!
16 września 2015, 19:50 / środa
wajs
a z Resovią to w sparingu nie wygrał 2:1 ?
19 września 2015, 23:02 / sobota
Wait wait wait... I on pierdoli, że mają cieszyć się ze strzelonych goli. Samobójczych chyba.
19 września 2015, 23:42 / sobota
Pisałem że trzeba mu dać 5 meczy ale niestaty już po tych dwóch i po jego wypowiedziach można z duzym prawdopodobieństwem przyjąć że to czwarty z kolei wuefista, dzięki któremu będzie dalej postępował rozkład drużyny. Chcę się mylić ale nasza gra jest tak samo zła jak za Brzeczka a wait wait wait i jego wypowiedzi pomeczowe nie dają żadnych nadziei na poprawę.
20 września 2015, 01:05 / niedziela
Wiecej czasu!
21 września 2015, 10:12 / poniedziałek
Oczywiście w naszym układzie właścicielskim to byłoby bardzo mało realne ale szkoda że nie pomyślano o Podolińskim po wywaleniu Brzeczka. Chłop wie czego chce i o ile systemowcy nie będa mu rzucać kłód pod nogi to moze coś osiągnąć w trenerce.
odnośnik
21 września 2015, 10:34 / poniedziałek
Zwłaszcza wiedział czego chciał prowadząc cracovie...

odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.429