Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Thomas von Heesen musi odejść!!!

strona 3/4

21 września 2015, 10:46 / poniedziałek
oczywiście że świata na razie nie zawojował ale ma jeszcze czas, po prostu spodobał mi sięjego wywiad
21 września 2015, 10:56 / poniedziałek
Czyny, nie słowa!
24 września 2015, 22:22 / czwartek
Podbijam temat, żeby łatwiej było znaleźć po takim meczu
24 września 2015, 22:23 / czwartek
Thomas von Heesen !
Nigdy nie będziesz Moniz'em!
24 września 2015, 22:31 / czwartek
Do trenera nie mam kompletnie pretensji. Bez przerwy zimowej tego się nie da ułożyć. Drużyna od roku była niszczona i to widać w każdym elemencie. Każdy piłkarz gra na 20% swoich umiejętności. Cierpliwości Thomas!
24 września 2015, 23:33 / czwartek
Co wy chcecie o tvh? On nie ma drużyny. To sa trupy piłkarskie a nie zawodnicy ekstraklasy.
Niech nadal pracuje nad nimi , moze cos wygramy jeszcze w tym sezonie .
Bez prawdziwego napastnika nic nie ugramy na jesieni.
Nazairo... rozwiązać z nim kontrakt i niech spada
24 września 2015, 23:52 / czwartek
Nie potrzebujemy napastnika. Potrzebujemy czasu żeby reanimowac te piłkarskie wraki! Kogoś od przygotowania fizycznego jak marokanczyk i niemiec. Oni odeszli zostal brzeczek i mamy efekt. Pilkarzy bez szybkości, kondycyjnie przygotowani jak ja na kacu.
24 listopada 2015, 10:34 / wtorek
z ćwierkacza:
Roman Kołtoń @KoltonRoman 13 godz.13 godzin temu
Lechia za Von Heesena. 11 pkt. w 9 meczach (3 ostatnie - porażki), do tego klęska w PP z Legią... "Na razie ch...", że zacytuję Olkowicza...

Zbigniew Boniek @BoniekZibi 13 godz.13 godzin temu
@KoltonRoman podobno jest już gotowy nowy " koń", gorzej być nie może-))

Nowy koń?

TYLKO LECHIA!
24 listopada 2015, 10:41 / wtorek
Nie ma sensu go zwalniać... winni są piłkarze. Zresztą... sam siebie ma zwolnic ?
24 listopada 2015, 10:41 / wtorek
Nie koń, a rumak....
24 listopada 2015, 10:54 / wtorek
żadnych kurwa rumaków w Lechii ale TvH wczorajszym meczem pokazał, że z tej mąki chleba nie będzie tylko kto ogarnie tych naszych darmozjadów ?
24 listopada 2015, 12:53 / wtorek
"Premia" (może i kolejna kto wie) za awans do ósemki
24 listopada 2015, 17:30 / wtorek
Wczoraj vHeesen niestety przekonał mnie ostatecznie do faktu że jest kolejnym wuefistą prowadzącym nasz klub. Zmiany których dokonał, sposób gry zespołu i w końcu jego pomeczowa wypowiedź upewniły mnie w przekonaniu że z tym panem nic nie osiągniemy. Pytanie czy jest jakiś sensowny czlowiek chcący pracować z Mandziarą i Jóźwiakiem?
24 listopada 2015, 18:26 / wtorek
Zostawic trenera , odsunac od Klubu mandziare , juzfiaka cfelowo i podpalanego filantropa oraz jego pseudo pilkarzy.
24 listopada 2015, 18:56 / wtorek
Dariusz Kubicki obecnie bezrobotny na pewno lepszy by był od inwestora instruktora
24 listopada 2015, 22:20 / wtorek
A ja uważam, że to kompletnie nie jest kwestia trenera. Tylko piłkarzy, ich ambicji, ich woli zwyciężania i chęci. Szanuje von Heesena za to, że szybko reaguje na sytuacje boiskowe i "mówi jak jest" nie owija w bawełnę a wiedzę i warsztat ma na pewno wystarczającą na każdy klub w tej lidze.
24 listopada 2015, 23:26 / wtorek
Też jestem tego zdania. Jakoś cała ta defensywa była jedną z lepszych w poprzedniej rundzie. A teraz jest kamieni kupa. Atak może i nie funkcjonował jakoś zajebcie ale obronę mieliśmy sensowną. A teraz nawet biegać się nie chce. Brak skupienia, wiele błędnych decyzji.
25 listopada 2015, 11:42 / środa
Osobiście uważam, że przypi..lanie się wyłącznie do piłkarzy nie ma sensu co pokazuje przykład naszego najbliższego rywala. Bo przepraszam oni zaczęli dobrze grać po personalnym trzęsieniu ziemi w drużynie czy w sztabie trenerskim ?

Jak oglądałem mecz z Cracovią to wydawało mi się , że po zejściu Maka postanowił potraktować mecz jak sparring i ćwiczenie wariantów defensywnych. Nie chce mi się wdawać w szczegóły ale tak to dla mnie wyglądało. Bez sensu totalnie.
25 listopada 2015, 12:00 / środa
Niestety dla TvH to są za wysokie progi. Jeśli "trener" stwierdza, że dla niego mecz skończył się w 7 minucie to jest to jego dyskwalifikacja. Prawdziwy trener jest podporą dla swojej drużyny i musi mieć przygotowane różne warianty w zależnie od zaistniałej sytuacji. Nie moze być tak ,że gra w osłabieniu musi wyglądać tak jak gra Lechii od momentu utraty Maka. Zero pomysłu na grę tylko ślepe wybijania i obrona Częstochowy. Dla mnie trener TvH zakończył swoją misję w Lechii Gdańsk.
25 listopada 2015, 16:59 / środa
Z tych wszystkich wynalazków, czy raczej wykopalisk, postmunizowych, jeszcze względnie najlepszy był ów portugalski wuefista, choć miał najtrudniejszy orzech do zgryzienia. Próbował złożyć kostkę Rubika z plasteliny. Natomiast Niemiec jako trener nie sprawdził się u siebie i potwierdził również w Lechii, że jest kiepski. Cóż, można by rzecz v(w)on Hessen i to szybko. Wracaj do Hessen, do Hesji i pozdrowienia dla krowy Milki. "Ałwiderzen" jak powiedział pewnie uzdolniony lingwistycznie Ślonzak na wycieczce w Alpach.
26 listopada 2015, 16:32 / czwartek
Nie ma sensu zmiana trenera bo w ciągu 2,5 sezonu byłby to 7. szkoleniowiec. Spodziewałem się po Von Hessenie czegoś więcej. Drużyna powinna być przygotowana na wszystko. Czerwone kartki przecież nie są w futbolu jakąś nowością. Wystarczy, że każdy piłkarz da z siebie o 10% więcej. Trzeba dać trenerowi czas, aby w przerwie zimowej (tak jak Brzęczek rok temu) ustawił porządnie ten zespół i stworzył atmosferę w szatni. Przede wszystkim transfery. Maximum 3!
26 listopada 2015, 17:44 / czwartek
Dlaczego tylko "3"?Co najmniej 10 i kontrakty na 10 lat!
Kurwa na tym forum pisza chyba przydupasy nierządu Lechii.....
26 listopada 2015, 21:53 / czwartek
Tekst roku:
,,Wystarczy,ze każdy PILKARZ da z siebie o 10% więcej''.
Razem tego wszystkiego będzie ze 20% możliwości każdego Pana Pilkarza-dobre i to.
Na 20% możliwości,to gralem w niedziele o 11,oczywiscie po spędzonej nocce w Balladynie do 6 rano.
Czy Ty kurwa czytasz to,co piszesz?
26 listopada 2015, 21:55 / czwartek
Coś niezrozumiałego?
26 listopada 2015, 22:00 / czwartek
Poddaje się.
26 listopada 2015, 22:01 / czwartek
Kurwa piekarski i jego dziewczyna beret zrobili sobie lumpex z Lechii.
"Tu kupisz tam sprzedaż nie weźmie cię bieda" cytując Big Cyca.
27 listopada 2015, 09:04 / piątek
W pierwszym zespole Lechii, u trenera Thomasa von Heesena, swojej szansy nie dostaną już Mateusz Bąk i Piotr Wiśniewski. Bąk poinformował na Twitterze, że odebrał pismo o przesunięciu do drużyny rezerw... dwa tygodnie temu. Z kolei Wiśniewski może szukać nowego klubu. W Lechii usłyszał, że nikt nie będzie robił mu problemów, jeśli będzie chciał odejść. Trener von Heesen miał wyciągnąć wnioski z wyników i zrobić zmiany w szatni. Padło na razie na Bąka, który w tym sezonie nie zagrał żadnego meczu, a Wiśniewski u von Heesena wystąpił tylko w spotkaniu z Górnikiem Zabrze i to jako gracz defensywny, więc trudno było zrozumieć pomysł niemieckiego szkoleniowca.

Ze strony Dziennika Bałtyckiego.

to się wkurwiłem!!! Niech wypierdala.
27 listopada 2015, 20:18 / piątek
Polska to taki zaściankowy kraj, że nikt nie potrafi przetłumaczyć nawet prostego angielskiego. Każda strona inaczej cytuje TVH.
odnośnik
Tu jest konferencja prasowa i trener mówi, że jest zadowolony z Wiśni.
27 listopada 2015, 21:03 / piątek
Hadasz:
(uwaga, klasyk)
wypierdalaj !

W tak trudnych czasach jeszcze będzie z zaściankiem wyjeżdżał, kmiot parchaty.
27 listopada 2015, 23:23 / piątek
@Hadasz: odnośnik
29 listopada 2015, 21:03 / niedziela
Jak napisałem, że nie potrafią tłumaczyć, to napisaliście mi, żebym wypierdalał. Dzisiaj TVH na konferencji mówił po niemiecku i zabrał ze sobą tłumacza w postaci Banaczka.
2 grudnia 2015, 19:57 / środa
wypierdalaj imbecylu czym prędzej!!!
TVH to Jonasz, z nim pójdziemy na dno
2 grudnia 2015, 19:58 / środa
Kiedy ostatnio przegralismy 5 meczow??
2 grudnia 2015, 20:00 / środa
długo się nie wypowiadałem w tym temacie ale na litość boską niech ktoś wypierdoli tego pseudotrenera...
2 grudnia 2015, 20:21 / środa
90% tego forum lepsze zmiany by zrobiło, to jest kurwa kabaret jakich mało. FUCK LOGIC! Z Cracovią mu się koncepcja posypała, bo była czerwona kartka, a teraz kurwa jaka wymówka? 50 zawodników w kadrze i nie ma kogo z ławki wpuścić?! Ale co tam, pierdolnie się 30 transferów w styczniu i 14. miejsce będzie.
2 grudnia 2015, 21:40 / środa
"Pięć ligowych spotkań z rzędu Lechia po raz ostatni przegrała w dniach 25 kwietnia - 9 maja 2001 roku z RKS-em Radomsko, Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, Włókniarzem Kietrz, KS-em Myszków i Polonią Bytom."

Szkop przejdzie do historii?
2 grudnia 2015, 21:46 / środa
co było później każdy pamięta
historia zatacza koło?
3 grudnia 2015, 16:20 / czwartek
W końcu, tyle dni na to czekałem...
3 grudnia 2015, 16:30 / czwartek
Uff. Kamień z serca. Tylko żadnych wynalazków teraz. Żaden Młody trener tu potrzebujemy doświadczenia a ewentualnie Młody trener na asystenta. Teraz musi być lepiej
3 grudnia 2015, 17:36 / czwartek
Plus dla inwestora że jak zobaczył że nic więcej nie da rady zrobić to odszedł a nie na siłę trzymał się stołka. Przyznam że myślałem że zmiana nastąpi w przerwie zimowej.
4 grudnia 2015, 10:11 / piątek
Co TvH zrobil zle (za PS)
odnośnik
4 grudnia 2015, 11:33 / piątek
Jako że trener - inwestor już odszedł, więc chyba temat do zamknięcia. Z drugiej strony duży plus dla TvH za to że zrobił to sam, to "muszę się z tym przespać" właściwie było równoznaczne z decyzją, dał za wygraną Myślę, że klasy starczy na tyle, żeby odejść z Gdańska z podniesioną głową, bez zwalania winy na innych.

Oczywiście jak się pojawi nowe nazwisko (moim zdaniem) Skorża, zaraz jakiś "enteligent" założy temat, "M Skorża musi odejść" debilnie pytając czy już można ...
4 grudnia 2015, 11:48 / piątek
Przepraszam, ze 2, jeden po drugim. Pisze z telefonu z lotniska i nie zauważyłem, że .... pomimo że nie ma nazwiska to trole tworzą wątki szybciej niż ja na klawiaturze wielości pudełka zapałek...
... TvH zdecydował się zostawić drużynę na 3 mecze przed dłuższą przerwą... chyba trochę mało profesjonalnie (chociaż podtrzymuję + za decyzję). Pomyj wylano na niego tony, należało się (sam nie jestem święty) ale mimo wszytko grali nieźle ostatnie 2 mecze. punktów do wzięcia, a jesteśmy bez koordynatora. Mecz ze Śląskiem za 2 doby... mógł w sumie chłopak poczekać puszczając ploty (jeżeli chciał), temat dowieźć do końca roku i i po Łęcznej zaraz na konferencji powiedzieć że odchodzi.
4 grudnia 2015, 13:43 / piątek
napisz jeszcze z jakiego telefonu bo to strasznie ciekawe...
4 grudnia 2015, 13:52 / piątek
Jeżeli klawiatura wielkości pudełka zapałek to musi być Nokia 8210 ;)
4 grudnia 2015, 14:32 / piątek
Dziś mi kolega powiedział, że jakiś typ z obsługi lotniska zbierał na doładowanie bo musiał wysłać bardzo ważnego posta i akurat mu się limit wyczerpał a wypłata na koniec miesiąca.
4 grudnia 2015, 18:50 / piątek
Franco, tam też byłeś taki mądry?

crach, to ja zbierałem. na posta do Franco, bo w dwóch watkach błysnął elokwencją, nie tylko w tym.

Franco, słyszałeś w swoim życiu taki długi wyraz ... cytując klasyka...
4 grudnia 2015, 19:05 / piątek
Raczej nikt nie słyszał...bo to dwa wyrazy.
4 grudnia 2015, 21:07 / piątek
bigbadwolf - serio z lotniska pisałes? to musisz byc oblatany
4 grudnia 2015, 22:18 / piątek
Domino.. Masz jaja.. Zobacz jaką on ma przerazającą ksywę a Ty tak .. Ho ho ho.. Ja bym się bal...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024