Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

LECHIA GDAŃSK - Korona Kielce, piątek 11-09-2015 18:00

strona 2/2

11 września 2015, 17:06 / piątek
Dwóch kapitanów nie ma nawet na ławce, nieźle pojechał na początek. Pomoc ciekawie wygląda, pewnie nikt się takiego zestawienia nie spodziewał.
11 września 2015, 17:46 / piątek
Grunt, że Nazario nie ma w składzie, bo on był zupełnie bez formy!! Zobaczymy czy z tej mąki będzie chleb:)
11 września 2015, 20:37 / piątek
Słąby mecz, smutna druga połowa. Korona była agresywniejsza i szybsza od nas. Słabo zagrał Borysiuk, Peszko to jak Mila sił miał na 30 minut, Kuświk musi się ogarnąć bo był dziś najsłabszy na boisku. Na plus Janicki i Mak, kilka zrywów w 1 połowie miał też Makuszewski ale to wszystko o wiele za mało.
11 września 2015, 22:06 / piątek
TVH rozkrecil skrzypiacy rower i skręcił go z powrotem. Niestety dalej to skrzypi, jak cholera! Niemiec przekombinował że składem. Dla mnie zabrakło przede wszystkim ....rozgrywającego, może niektórzy się oburza ale np. Mili , Wiśni. Thomas zaliczył falstart. Zobaczymy jak będzie dalej.
TYLKO LECHIA!
11 września 2015, 22:17 / piątek
Sędziowanie w tym meczu bardzo slabe. Korona powinna przynajmniej w 10 konczyc mecz. Zupełnie nie byli zainteresowani grą w piłkę tylko faulowaniem. Ale w Polsce sędziowanie jest tragiczne.pierwsza połowa ok, druga słaba. Szkoda sytuacji Maka. Mialem wrażenie ze w drugiej połowie siedli kondycyjnie.
11 września 2015, 22:27 / piątek
Z tej mąki chleba nie będzie . Trzeba dokonać jeszcze przynajmniej 15-tu transferów .
11 września 2015, 22:27 / piątek
100% racji Cygnus .Zabraklo Wisni albo rogera szczegolnie na ostatnie 30 min
11 września 2015, 22:39 / piątek
Kuśka powinien grać w rezerwach, tam się może odblokuje.
11 września 2015, 22:47 / piątek
Z tyłu na plus. Korona w ofensywie nie zaistniała, chociaż lewy obronca nie przekonuje. W ofensywie, ten Kovacewic (czy jakoś tak ,bo już ich nie ogarniam) to kolejny Łukasik, niby poprawnie ,ale w meczu gdzie trzeba atakować bezproduktywny. Mak, Makuszewski oraz Peszko coś tam próbowali robić. Kuświk , którego w UL zrobiłem kapitanem, bardzo słabo, Buksa jeszcze gorzej. Nie było napastnika.
Odsunięcie Mili od 11-stki wielki plus dla trenera. Jednak z ławki faktycznie na ostatnie 10min on lub Wiśnia, ale przede wszystkim Haraslin do przodu.

Reasumując czynniki sportowe bo o innych nie chce mi się gadać :
ze składu: Markovic, Kuświk
bliżej 11-stki : Gerson(Wawrzyniak), Haraslin(jako napastnik),Krasic(na plus dziś) na ławkę Mila (max 10min, przy niekorzystnym wyniku on lub Wiśnia za Kovacevica))
Przetłumaczą TVH i będzie dobrze
11 września 2015, 22:50 / piątek
aha jesli juz czepiać sie składu, to mineła u mnie strefa ochronna dla Kuświka.
Dziś mnie zawiódł.
Markovic to pomyłka, Lekovic może go kiwnąc ...lewą nogą ptfu...prawą nogą i to zamkniętmi oczami. Wawrzyniak nawet bez formy jest 2x lepszy.

Granie dwoma defensywnymi(Borysiuk i Kovacevic) z Koroną to kompromitacja trenera.
Mak na srodku czuł sie jak prawiczek w burdelu.

ps. Gwiazda Krasica nie zabłysnęła...choc trzeba przyznać ze miała mało czasu.
psII. Ostatni raz takiego słabego przeciwnika to widziałem chyba na T29 jakos wII lidze (Warta Poznań, albo Pelikan) tylko ze wtedy nasi wygrali.

TYLKO LECHIA!
12 września 2015, 00:09 / sobota
Oni mają siły na 65 min. gry. Potem jest padlina. Pierwsza połowa jak cię mogę, druga połowa to powolne umieranie.Zmiany niczego w zasadzie nie zmieniły.Krasic dobrze wrzuca w pole karne. Wrzutki innych piłkarzyków w stylu piłka leci wysoko, wolno i płacze. Wszyscy mają ful czasu, żeby się ustawić. Kto zagrywa taki piłki.? Na poziomi ekstraklasy, taki żart, wypadałoby, żeby umieć wymienić więcej niż dwa celne podania.TvH jest pewnie załamany, takich piłłkarzy częst w swojej karierze nie ogląda ł.
12 września 2015, 08:23 / sobota
TvH chyba jest przyzwyczajony do trenowania Kapfenbergu, gdzie przegrywał większosć meczy albo oglądał nasze mecze ze Śląskiem czy pogonią, gdzie jechali z nami jak dziećmi i porównując do tych meczy to postęp faktycznie jakiś był. Oczywiście po zmianie połowy zespołu było nierozsądnie oczekiwać cudów, trzeba dać Niemcowi 4-5 meczy żeby móc go oceniać.
12 września 2015, 08:49 / sobota
poziom jak za kadencji Jurka brakowało rozegrania piłki jeden z dwóch Mila Łukasik powinien być na boisku rożnych wolnych nie miał kto bić dwóch def pomocników trzech skrzydłowych przewracający się Kuświk kurwa co to za taktyka oby z meczu na mecz było lepiej
12 września 2015, 09:57 / sobota
Napiszę tylko jedno zdanie:
Dopóki nie będzie porządnego rozgrywającego i napastnika to nic z tego nie będzie.
12 września 2015, 10:52 / sobota
Nie wiem już kogo trzeba ściągnąć aby ta drużyna zaczęła grać! Słuchać już się nie da wypowiedzi po meczu naszych wkładów czego zabrakło i co trzeba poprawić, jacy oni są madrzu po każdym meczu.
12 września 2015, 11:03 / sobota
Od początku byłem zdania, żeby brać Štilića niż Milowego....
12 września 2015, 11:13 / sobota
Ten wynik to kompromitacja, przyjeżdża cieniutka Korona i skutecznie się broni, a my nie mamy pomysłu na rozmontowanie jej obrony, poza pojedynczymi indywidualnymi zrywami. Ściągamy mnóstwo graczy, a znów w środku pola w Koronie świetnie wygląda Jovanović, zamiast ściągania tych Łukasików - trzeba było ściągnąć Bośniaka. Korona nic grała do przodu, bo po prostu nie miała kim, przecież ich druga linia i atak (poza Jovanoviciem) wygląda jak średniaka z 1 ligi, Brosz i tak z tym składem robi zajebiste wyniki.

Panie Mandziara i Piekarski, jeszcze ściągnijcie kolejnych piłkarzy, wtedy na pewno już zaczniemy grać lepiej.
12 września 2015, 14:28 / sobota
Na youtube po wpisaniu Lechia Korona wyskakuja filmiki opublikowane przez Korona TV. Jakos Lechia ma czas.
wchodze na www.LechiaGdansk.tv a tam w oczy rzuca sie "Kulisy Lechia Gornik Zabrze".
Jak im sie nawet w biurze nie chce przylozyc do swoich obowiazkow, to oczym ma mowic sztab i reszta. Czy poza pasja dla swojej pensji miesiecznej, jest tak jakas pasja dla pilki i kobicow?
12 września 2015, 15:06 / sobota
A Czy Korona TV to nie jest taka nasza Lechia.net? Bo wydaje mi sie, ze kiedy na weszło było tak to przedstawione.

Mecz dla mnie na mały plus. Szkoda punktów ale jest iskra. Zobaczymy za tydzień-dwa. Jedno co rzuca się w oczy to brak napastnika.
13 września 2015, 21:08 / niedziela
Kolego Maroch niestety nie zgodze się z tobą bo gramy piach i dno a z tą iskrą to tak ale żeby wszystko w Pizdu wysadzić .
Gra tragiczna nic lepiej niż za Brzeczka a nawet gorzej bo co bedziemy się podniecać 1 dobrą w miarę połowę i sytuacje za Brzeczka też były sytuacje ,niestety jak ktoś napisał dopóki nie będzie napastnika to nie będziemy wygrywać seriami a nie od przypadku do przypadku.A jeszcze konferencja Niemca jak to dobrze zagraliśmy i etc.TO MNIE KURWA SZLAG ZALEWA .
Przepraszam wszystkich co są i zawszę będą za LECHJĄ ale jestem kibicem już ponad 34(pierwszy raz na stadionie1981) i różne rzeczy się działy ale człowiek powoli traci już chęć i emocję .Pozdrawiam
13 września 2015, 21:51 / niedziela
Nie będzie napastnika, nie będzie środkowego pomocnika, nie będzie bramkarza, nie będzie stopera, itd itd. Bo przecież atak Jagi, Cracovii, Piasta i Termalici to ma faktycznie bogate cv. Wszystkiego jest ponad miar, tylko bez sensu było zwolnienie Brzęczka i zatrudnienie na jego miejsce takiego samego trenera. W budowaniu drużyny potrzeba cierpliwości.
13 września 2015, 22:14 / niedziela
cierpliwość ma swoje granice kolego...

akurat moja co do brzęczka skończyła się w ubiegłym sezonie w białystoku...
14 września 2015, 00:12 / poniedziałek
Chyba w Białymstoku, nie kompromituj się chłopaku ;)
14 września 2015, 03:36 / poniedziałek
Eeeee tam... panowie:

- tyle lat oglądać 'popisy' naszych piłkarzy i wkładów do koszulek
- tyle lat oglądać 'popisy' kurew z gwizdkami
- tyle lat słuchać w TV "y...yyy...yyyyy" Kazków Węgrzynów; panów Sławków pierdolących jedno dziś, co innego w takiej samej sytuacji za tydzień; Zamilskich i innych 'ekspertów' nazywających naszych piłkarzyków "Lechitami"; czy też ostatnio pana przemytnika-zabójcy Fajeczki i jego 'mądrości'...

... taki Bear Grylls może mnie w pałkę cmoknąć! Co on kurwa wie o survivalu? ;-)

Przeżyliśmy ZOMO i komunę... damy radę i obecnemu ścierwu.
14 września 2015, 14:22 / poniedziałek
Przynajmniej odrobiliśmy jeden punkt do Piasta, Cracovii i Jagiellonii po tym meczu :) Myślę że z Koroną Mila nie grał bo mało trenował z drużyną pod okiem nowego trenera (był na reprezentacji). Borysiuk i Peszko też byli co prawda ale myślę, że trener bardziej im ufa bo mają przeszłość w Bundeslidze. Tak czy siak nie zmienia to faktu, że mamy fajnych piłkarzy ale nie mamy drużyny. Przydałaby się wygrana z Piastem żeby to posklejać.
14 września 2015, 17:15 / poniedziałek
Pamiętam, że wiosną po kadrze Mila i Wawrzyniak kontuzje mieli, może teraz też jakiś uraz.
14 września 2015, 18:42 / poniedziałek
Hadasz ty tak na poważnie?
14 września 2015, 18:57 / poniedziałek
sarkastycznie
16 września 2015, 20:44 / środa
Liga od kuchni: Lechia - Korona
odnośnik
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.424