Gdańsk: piątek, 23 października 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin - 27.09.2015

strona 1/2

24 września 2015, 13:45 / czwartek
Wszyscy skupieni na meczu z ległą, a w niedzielę kolejny domowy z Zagłębiem.

Powieźli Jagę w 1/8 PP, jebnęli sraksę aż miło i 4 miejsce. To, gdzie my teraz powinniśmy być.
Ciekawi mnie frekwencja, a po przejechaniu krawaciarzy liczę na co najmniej 20K. W końcu też Chrapek mógłby zadebiutować i dawno nie widziany Gerson, nasza gwiazda z rundy wiosennej, tym bardziej że obrona tym razem bez Ariela, który jakoś to trzymał do tej pory.

I mimo wszystko i wszystkim mam nadzieję że tym razem będzie lepiej, w końcu i na nas musi przyjść czas, więc dlaczego nie dublet... dzisiaj warszafka...

...
Jakiś kibic krzyknął: jest!
Dziś zwycięży BKS!
...
24 września 2015, 19:44 / czwartek
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin, godz. 15:30, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
24 września 2015, 19:57 / czwartek
Chyba byśmy musieli dziś wygrać 10:0, żeby na stadion wpadło te 20k :)

Co do meczu oczywiście liczę w końcu na 3 punkty i dobrą grę naszych orłów.
24 września 2015, 21:18 / czwartek
Ja pierdole Nazario...... Mając pustą bude wypierdolił niczym Ramos z karnego....
24 września 2015, 21:20 / czwartek
Ups wybaczcie nie ten wątek ;)
24 września 2015, 21:28 / czwartek
Ten czy nie ten wątek to kurwa takie patelnie to ja w podstawówce sypałem 9 w 9 minut do kurwy nędzy.
25 września 2015, 00:14 / piątek
Kowalczyk podczas dzisiejszej transmisji z PP mówił, że Zagłębie to najlepiej obecnie grająca drużyna w Polsce. Czyli zapowiada się kolejne bardzo ciężkie spotkanie.
A patrząc na terminarz przed sezonem wydawało się, że ten fragment sezonu będzie z górki (Łęczna, Podbeskidzie, Korona, Piast, Zagłębie)....
Nie ma się co oszukiwać ale chyba 90% z nas liczyło w tych meczach na 15 punktów....a tu póki co tylko 5 a może być 8. Z takimi ogórkami to nawet 8 jest cienko...

Mam nadzieję, że w niedzielę w końcu się przełamiemy... ale jakoś trudno mi o optymizm....
25 września 2015, 07:48 / piątek
Z każdym meczem gra naszej drużyny wygląda coraz gorzej. Trudno to nazwać jakimkolwiek nawiązaniem rywalizacji...

Myślę, że dobrym pomysłem byłby bojkot meczów do czasu jak odejdą te warszawskie pajace.
Panowie przecież to się kupy nie trzyma !!!
25 września 2015, 08:52 / piątek
Tak długo jak nasze gwiazdki nie ogarną się w zakresie przygotowania fizycznego to nic nie ugramy. Zwłaszcza w naszej lidze trzeba być wybieganym i kondycyjnie na to gotowym.

Bez sztabu trenerskiego z prawdziwego zdarzenia nigdy nic nie osiągniemy a ta runda jest stracona bo już nie zdążą nadrobic zaległości w przygotowaniu.
25 września 2015, 09:40 / piątek
Wlasnie uwazam że nie mozna odwrocic sie od druzyny tylko trzeba ją wspierac. Nie ma co sie martwic bedziemy walczyc z Amicą o utrzymanie.
To prawda że przygotowanie fizyczne jest tragiczne i tego sie nie nadrobi w tej rundzie ale trzeba to dograc. Oby nie bylo za pozno w grudniu by ratowac cos na wiosne.
25 września 2015, 10:22 / piątek
Sinek ten ten wątek . Jak Nazario zagra z Zagłębiem to myśle że Twój wpis będzie jak najbardziej aktualny .
25 września 2015, 11:04 / piątek
Odnośnie Nazario - wszyscy po nim jadą i przy jego obecnej dyspozycji zasługuje na to. Ale ja bym gościa nie przekreślał gdyż uważam, że ma potencjał i to wcale nie mały... W poprzednim sezonie w kilku meczach pokazał, że jak jest w formie to stać go na wiele. Oczywiście za mało było tych dobrych jego meczów więc krytyka wydaje się zasadna...ale... Pamiętacie jak większość jechała na Colaka czy Kevina? Jestem pewien, że teraz większość tych krytyków przyjęłaby obu z otwartymi ramionami....

Osobiście uważam, że jak Nazario się ogarnie to za jakiś czas może być zawodnikiem lepszym niż Stilić, o którym niemal wszyscy mówią tylko pochlebnie. Wielka rola trenera w tym aby wymusił na nim ciężką pracę i gdy już będzie gotów, to wszyscy będziemy dumni z tego, że mamy takiego zawodnika.
25 września 2015, 11:05 / piątek
Cycu już trenuje do meczu na swoim spersonalizowanym Play Station
25 września 2015, 11:09 / piątek
@ galizero
moim zdaniem wystarczyłoby 0:1, niekoniecznie 0:10 i chętnych by przybyło, a tak nawet "oddany lechista" nie przyciągnie ludzi. 20K nie będzie, 2 na pewno jadę z syniem.

Może chociaż 50% moich życzeń z pierwszego postu się spełni, bo na wyjazd w tym roku już nie ma co liczyć.

@Krzyżak
byłem w tych 90% o których mówisz. Po wtopie z amicą miało być tylko lepiej, bardziej bałem się o Jagę, która tak jak amica wyjątkowo nam nie pasuje i znowu legła w 14stej. Termalica? WTF is Termalica? Zagłębie? Mamy stresa żeby nie przepierdolić u siebie!!!
25 września 2015, 11:47 / piątek
Simek: właśnie odpaliłem ten wątek aby napisać o Nazario :)

nie dziwię się że spartolił z Legią, bo on już tak ma. Natomiast było paru zawodników którzy by strzelili .. no ale ich już nie ma :D

My musimy się modlić żeby nasi grajkowie (część) nie miała tylko przebrzmiałych nazwisk i jeszcze coś razem pokazali. Całość musi się zgrać a nie wiem czy wystarczy czasu. Teraz mamy treneiro który postawił na obronę tylko że obrona strzela błąd na błędzie, ataku nie mamy a zwodnicy jakby nie wiedzieli że celem jest wpakowanie piłki do bramki a nie pykanie ty do mnie ja do ciebie. A jak się coś trafi to i tak Nazario spudłuje.
25 września 2015, 11:51 / piątek
Krzyżak S: Cetnarowicz też był jebany, to forum już tak ma :)
25 września 2015, 11:56 / piątek
Zagłębie gra na dwóch napastników, tak jak Legia która nas strzeliła po łbie 4:1 wczoraj w PP. My nie mamy nawet pół napastnika, nie mówiąc już o jakiś eksperymentach w stylu sięgamy po chłopaka z rezerw. W czasie transmisji i bezpośrednio po niej z Łazienkowskiej komentatorzy mocno dziwili się, a to że Lechia nie kupiła sobie porządnego bramkarza tylko wypożyczyła jakiegoś młodziana, a to że w Gdańsku tylu reprezentantów a żaden nie ma formy, a to że przygotowania do sezonu prowadzone były także po rozpoczęciu sezonu (mecze z juve, schalke). Przecież wszyscy to wiemy i wiemy też kto za to wszystko odpowiada, ale tego te kowalczyki, borki i kołtonie to już nie mają odwagi na antenie powiedzieć. Wracając do Zagłębia, to po spadku Stokowiec postawił na młodych wychowanków klubu plus kilku rutyniarzy i efekty jak widać są. Szkoda, że w Lechii tak się nie da, bo po prostu się nie da i już.
25 września 2015, 11:57 / piątek
Wygramy w niedzielę. I to konkretnie.
25 września 2015, 12:45 / piątek
Ta wygramy, na pewno...

Będzie tak, gładkie 0:2 po pierwszej połowie, bramki Jarosław Gierejkiewicz i Daniel Dyluś. Przy tej drugiej Janusz Stawarz będzie się mógł lepiej zachować, ale trochę mu zasłoni widok Zenon Małek. Potem w przerwie dwie rozpaczliwe zmiany. Kontaktowa bramka Pawłuszka, potem Marek Łukowski z rzutu wolnego i gdy cała drużyna rzuci się do ataku Eugeniusz Ptak pokara nas z kontry i skończy się 2:3.
25 września 2015, 12:46 / piątek
Z Nazario nie będzie dobrego zawodnika z jednego prostego powodu. Facet zupełnie nie potrafi strzelać na bramkę. On nadaje sie do pykania po plaży w Brazylii a nie do gry na profesjonalnym poziomie. Pomocnik powinien umieć strzelić na bramkę i nie bać się tego. Dlatego dla mnie jedynymi pomocnikami, którzy są czegoś warci w Lechii to Wiśnia i Borysiuk. Reszta to albo śpiew przyszłości albo nieudacznicy.
Moim zdaniem praktycznie żaden transfer do Lechii w ostatnim czasie nie został trafiony. Żaden ze ściągniętych zawodników nie potrafi strzelać. Dlaczego nikt nie patrzy kto strzela w I lidze. Przecież najlepsi strzelcy z I ligi powinni lądować w Lechii. Pierwszy przykład z brzegu Zwoliński - strzela aż miło, facet umie się ustawić na boisku, ma dynamikę w wyskoku i dzięki temu gra dobrze głową.
Przecież takich zawodników potrzeba każdej drużynie. A do Lechii sprowadza się przebrzmiałe gwiazdy z myślą że zaskoczą. Nie zaskoczą i nie łudźmy się.
W ubiegłym sezonie w I lidze brylowali Goncerz, Drozdowicz i Surdykowski. Prawda nie są to może młodzieniaszki ale skoro sprowadza się Krasica z myślą by strzelał bramki to dlaczego nikt nie pomyśli o Goncerzu za dużo mniejsze pieniądze, który strzelił w lidze 21 goli.
Nawet nie trzeba daleko szukać, w Chojniczance gra tomasz Mikołajczak - 14 goli w ub. sezonie.
Czasami warto rozejrzeć się w regionie a nie szukać nie wiadomo gdzie. Ale zarząd Lechii coraz bardziej przypomina nierząd gdzie dobro drużyny i klubu się nie liczy.
Źle to rokuje na przyszłość.
W meczu z Zagłębiem nie łudzę się. Punktów nie będzie.
25 września 2015, 13:11 / piątek
Skoro sędzia zwyczajowo jest pedałem to nasze wkłady muszą zainwestować w tęczowe buty może to im pomoże jak Energa po kwadransie odetnie prąd.Bączek i Wisnia to wyjątki.
@ Mitko ten cały Zwolak w szparce szalał aż było miło , to samo co Zjawinski u pejsów.
@ Krzyżak Nazario gra jak paralityk więc traktowany jest podobnie. Potencjał to ponoć miał Kaniszewski kojarzysz gościa?
@ gedania fanem trybun jest jakiś Miły od mariopiekario
25 września 2015, 13:27 / piątek
Hektopaskal - scenariusz bardzo prawdopodobny tylko nie Łukowski, a Ługowski :)

Ja twierdze ze dopóki w Lechii nie bedzie grał choc jeden Lechista to nie bedzie dobrze. I wcale nie chodzi tylko o wychowanków, ale o ludzi dla których Lechia to nie tylko pracodawca.

TYLKO LECHIA!
25 września 2015, 13:41 / piątek
Ale babol, sorry. Łukowski to był Mariusz, ale on nie był lepszy od Dziekanowskiego, jak Marek!
25 września 2015, 14:29 / piątek
Faworytem zdecydowanym Zagłebie, ale może to nam pomoże zagramy na luzie i uciulamy choć 1 pkt
25 września 2015, 15:23 / piątek
Uciułamy 1 punkt z Zagłębiem, no to mi się podoba, od razu humor mi się poprawił
25 września 2015, 16:06 / piątek
@Mitko
Kuświk strzelił w ekstraklasie 14 bramek, w Lechii nie potrafi. To nie ma związku.
Ściągamy bardzo dobrych zawodników, tylko źle to jest budowane. Trener co chwila nowy, szatnia wietrzona co chwilę, tak to nie funkcjonuje.
25 września 2015, 16:19 / piątek
Tylko zauważ w jakich sytuacjach Kuświk strzelał te bramki w Ruchu. Po szybkich kontrach i podań za plecy obrońców lub na wolne pole gdzie zostawał sam przed bramkarzem. W Lechii takich sytuacji ma jak na lekarstwo bo pomocnicy podają wszerz.
Ja w ogóle nie wiem kto Lechii każe prowadzić grę. Niech się nauczą gry z kontry i cześć. Tak gra większość polskich drużyn. Tylko frajerzy prowadzą grę a wygrywają cwaniacy. Niech się nauczą w końcu cwanaictwa boiskowego.
Ktoś im naopowiadał bzdur że mają potencjal i że mają prowadzić grę. Żeby prowadzić gre trzeba miec mega silną obronę i być w każdej fomacji lepszym od przeciwnika a tak nie jest. Obrona nie jest monolitem, Wawrzyniak i Wojtkowiak bez formy, Janicki mało zwrotny i nie umie kryć przy stałych fragmentach, a Gerson wchodzi dopiero do gry. Maloca - nie mam zdania o tym gościu bo niezłe mecze przeplata z beznadziejnymi. O pomocy i napadzie nie wspominam bo praktycznie nie ma tych formacji w Lechii.
25 września 2015, 16:42 / piątek
Kadra jest bardzo silna. Jak na razie na papierze. Trener niemiec sie za głowę lapie jak widzi w jakie bagno go wysłali. Tu trzeba czasu na postawienie pilkarzy na nogi. Niech najpierw wytrzymaja 90minut a wtedy można myśleć o jakiś wariantach taktycznych. Wierzę, ze jakimś cudem jeszcze jakies punkty do przerwy zimowej uzbieramy a przed wiosna znajdzie się ktoś od przygotowania fizycznego i porządnie przepracuje zimę z naszymi kopaczami. Brzeczek nam zmarnował rok! chociaż pewnie gdyby nie on i jego slabe wyniki nie przyszło by tyle dobrych pilkarzy.
25 września 2015, 19:28 / piątek
Szanowni Koledzy i Koleżanki jeżeli takowe są na forum ....tu nie trzeba już nic czuć i miedz nadzieje tudzież przeczucie ..nie trzeba tez już płakać czy zawodzić tu trzeba się zacząć mocno i gorliwie MODLIĆ do Boga ,Mesjasza lub Allacha (zgodnie z własną religią) bo żarty już się skończyły i kara Boska na wiernych kibiców Lechii została spuszczona.. nie wiem czym zasłużyliśmy na pokaranie nas aż tak (ale zgrzeszyć musieliśmy soczyście bo gniew Pana jest przeogromny) i nie pomoże dobry Bożę i w 70 rocznice istnienia Naszego wielkiego klubu możemy w nagrodę zostać spuszczeni do 1 ligi(runda jesień zima jest kluczowa bo o ile mnie pamieć nie myli po przerwie zimowej zostaje 9 kolejek rundy zasadniczej a wiec zdecydowanie mało żeby coś odrabiać!!!! w rundzie jesień zima do wzięcia--63 punkty a zima - wiosna--27 punktów) wiec jeżeli nie zaskoczą jeszcze teraz to potem może być po ptakach .. a tu nie ma drużyny, nie ma lidera który wstrząśnie i pociągnie ten "zespół" ,nie ma atmosfery, nie ma wspólnoty interesów nie ma punktów i nie ma pomysłów co z tym bajzlem zrobić...i raczej nie oczekujmy poprawy.Zazwyczaj jestem optymistą ale nie tym razem po wczorajszym pokazie wirtuozów futbolu zaczynam się żarliwie MODLIĆ O CUD i łaskę Bożą dla wiernych fanów Biało-Zielonych i Wam radze robić to samo.
26 września 2015, 18:26 / sobota
Apel klubu do kibiców to moim skromnym zdaniem żenada na maksa. Jak się najpierw wszystko rozpieprza to się kibiców ma w dupie, a dopiero jak trwoga zagląda w oczy to się prosi o liczne przybycie i wsparcie. Kibice Lechii zawsze wspierają swój klub, i zawsze wyczują nieszczere zachowania zarządu który mimochodem chciałby ponad 10 tys na tym meczu, żenada panowie z zarządu, żenada...
26 września 2015, 18:40 / sobota
Żeby im te przeprosiny w nawyk nie weszły.
Idąc tokiem takiego podejścia do tematu, to również przeprosić powinni kibice Legii, a przynajmniej ich "większa" część...

;-)
27 września 2015, 10:31 / niedziela
To już wiadomo że Wiśnia, Haraslin, Stolarski, Chrapek nie zagrają z kretami.
Czyli dalej Peszko z Markowicem będą się kopać po czole. Wojtkowiak spierdoli kolejny mecz, ale chuj tam kasa musi się zgadzać. Pierdolona banda nieudaczników.
27 września 2015, 12:04 / niedziela
Budziłek- Wojtkowiak, Gerson, Janicki, Wawrzyniak- Kovacević, Łukasik- Mak, Krasić, Makuszewski- Buksa
27 września 2015, 13:34 / niedziela
Chujem po gębie dostanie dzisiaj zagłębie!
27 września 2015, 13:37 / niedziela
Może w końcu czas zacząć grać dwoma napastnikami? Duet Kuświk - Buksa pewnie byłby bardziej pożyteczny niż dwójka defensywnych pomocników, która w ogóle nie angażuje się do akcji ofensywnych.

Maric - Wojtkowiak, Gerson, Maloca, Wawrzyniak - Łukasik - Mak, Mila, Krasic - Kuświk, Buska.

Co mamy do stracenia?
27 września 2015, 15:01 / niedziela
Dobre zestawienie Bioshock! podoba mi się.
27 września 2015, 15:05 / niedziela
Boże ta łamaga Nazarkiewicz w 1 składzie
27 września 2015, 15:26 / niedziela
Trampkarz nazario oraz emeryt Krasić, który bedzie musiał zejść w 30 minucie w 1 składzie. Skandal
27 września 2015, 15:50 / niedziela
nie obrażaj trampkarzy , oni strzelają bramki .
27 września 2015, 16:05 / niedziela
1:0 dla Zagłębia. Rozpykali ich jak amatorów.
27 września 2015, 16:13 / niedziela
Nie wierzę, znowu Nazario pierdoli setkę... Nosz ja pierdolę!
27 września 2015, 16:18 / niedziela
Nie wiem jaką piłkę musi dostać nazario, żeby strzelić bramkę! To jest kurwa masakra.
27 września 2015, 16:19 / niedziela
Ciekawe czy zarzad jeszcze w przerwie przeprosi i zaprosi serdecznie na kolejny mecz ze znizką?...
27 września 2015, 16:22 / niedziela
hahahahaha......gdzie wy pasujecie....spalic,zburzyc i zaorac.....
27 września 2015, 16:25 / niedziela
Einherjer: do ping-ponga Brachu, do ping-ponga.

Taktyka na Lechię jest prosta... przetrzymać pierwsze minuty. Potem towarzystwo geriatryczne niepodłączone do kroplówki/respiratora/butli tlenowej* zaczyna obumierać i gra się łatwiej.

PS: Ten Złotek to nie jest kurwa pokroju Gila, Borskiego itd... on jest po prostu dramatycznie słaby.

* - niepotrzebne skreślić
27 września 2015, 16:36 / niedziela
w każdej chwili mogę grać w podstawowym składzie Lechii zamiast Nazario i zapewne połowa osób tutaj też :) i to z powodzeniem
27 września 2015, 16:43 / niedziela
Kuswik, taraaa! :)
27 września 2015, 17:27 / niedziela
Można? Można kurwa jego mać. Wystarczy zdjąć łazario.

@SS - Bracie jak on nie trafia w piłkę do nogi to do ping ponga nawet by nie zauważył. Plażową dmuchana trzeba mu dac.
27 września 2015, 17:29 / niedziela
Zdjęli Nazario, w ogóle nie pojawił się Mila i nagle drużyna zaczęła grać. A Lubin grał tak, jak my w kilku ostatnich meczach.
27 września 2015, 18:37 / niedziela
Coś mało komentarzy :) Założę się że jakby przegrali to już były ze 4 strony naklepane. Się czepiacie Nazario jak kiedyś Colaka. Przynajmniej wie gdzie się ustawić , teraz musi poprawić celownik :D Takie pier...lenie że nie zagrał Mila i wygraliśmy. Równie dobrze można by napisać, że nie zagrał Borysiuk i wygraliśmy. Byliśmy lepsi i tyle. Ogólnie nasze miejsce jest przed Zagłębiem Lubin a obecna sytuacja w tabeli jest tymczasowa. Do Śląska tracimy 1 pkt a do 4 miejsca 4 pkt (no ale to na 18.33 sytuacja) :) Tabela bardzo płaska. Przy dobrym układzie już w październiku możemy być w 1 ósemce albo jeszcze lepiej.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022