Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Już nie PGE Arena

strona 1/1

1

30 września 2015, 20:58 / środa
Pod koniec maja bieżącego roku przedłużono do końca września umowę sponsorską z Polską Grupą Energetyczną, która od pięciu lat jest sponsorem tytularnym gdańskiego stadionu. Za ten przywilej zapłaciła w sumie 35 mln zł. Umowa kończyła się w maju, ale przedłużono ją o cztery miesiące. Kwoty, jaką PGE zapłaciła za przedłużenie umowy, nie ujawniono.

- Obie strony są zadowolone z dotychczasowej współpracy. Przedłużenie umowy na kolejne cztery miesiące potwierdza ten fakt. Jest to naturalne biznesowe rozwiązanie - mówił wówczas Tomasz Kowalski, prezes spółki BIEG 2012, która jest właścicielem stadionu.

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że nowym sponsorem tytularnym zostanie spółka Energa, lecz na razie więcej szczegółów nie zdradzono.

- Trwają rozmowy, ale na pewno nie uda się ich zakończyć dzisiaj. W związku z tym przez okres "przejściowy" będziemy funkcjonować jako Stadion w Gdańsku Letnicy. Mamy jednak nadzieję niedługo przekazać wszystkim informację o nowym sponsorze tytularnym - mówi w rozmowie z trojmiasto.sport.pl Karolina Janik, rzecznik obiektu.

- Z PGE rozstajemy się w bardzo dobrych relacjach. Przeprowadzimy tzw. debranding obiektu, czyli usunięte zostanie logo PGE. Spodziewamy się, że uda się to zrobić w ciągu 30 dni. Jest to duża i kosztowna operacja, cały czas rozmawiamy, w jaki sposób najlepiej to zrobić, będzie to też zależało od pogody. Nie mamy jednak ciśnienia ani konieczności, by to robić szybko. Do tej pory współpraca z PGE była bardzo dobra i nie robimy tego tak, że w nocy ze środy na czwartek wszystko zniknie - dodaje

Źródo GW
30 września 2015, 21:59 / środa
ok
1 października 2015, 06:49 / czwartek
OK
1 października 2015, 08:32 / czwartek
aha
1 października 2015, 08:55 / czwartek
dzięki
1 października 2015, 10:59 / czwartek
szybko te 5 lat minęło
1 października 2015, 21:03 / czwartek
szok! Co na to zarzeczny , zych i dziennik bałtycki? Kolejny sponsor odchodzi!

TYLKO LECHIA!
1 października 2015, 21:46 / czwartek
Czyj sponsor ?
1 października 2015, 22:31 / czwartek
Nie ważne czyj. Odchodzi wiec jest chryja!
1 października 2015, 23:03 / czwartek
zaczyna się schyłek Lechii!!!!!! Nie ma Lotosu, nie ma PGE, nie ma kibiców (coraz ich mniej przychodzi na mecze). Na Traugutta przychodziło w latach 70 i 80 więcej na III ligę. Mandziarze i reszcie jego przydupasów powiedziałem w oczy, Lechia to My a oni tam za stołem na zebraniu to najemnicy, którzy za pieniądze trwają w Gdańsku. Napełnią kieszenie i zniknął jak kamfora. Przestał się głupkowato uśmiechać i był wyraźnie wkurwiony. Sebastianowi powiedziałem czy się nie wstydzi siedzieć z tą banda za stołem. Lechia to jej kibice i wychowankowie a teraz w Lechii nie ma ani jednego. Rozgonili ich i długo przyjdzie czekać na zmianę. Lechia najdalej za rok dwa podzieli los Polonii Warszawa. Tylko kto teraz podejmie się jej odbudowy po raz wtóry?
2 października 2015, 07:04 / piątek
Zadko wchodze na forum ale co tu wpadne to natrafiam na Twoje wpisy Macieju i juz krew mnie zalewa. No zesz kurwa zawsze zle ,niedobrze i w ogole koniec swiata. Wiemy ,ze nie jest idealnie ale ile mozna plakac ,zalic sie i biadolic. Kiedy to niby bylo u nas tak rozowo ,ze o post to wiescisz koniec klubu? My sie zawsze odrodzimy w razie problemow bo nie kazdy tylko jeczy tylko jeszcze cos robi. Bez kitu czasem sobie uswiadamiam ,ze internet powinien byc racjonowany bo to nie jest narzedzie dla kazdego .Pozdrawiam i bez odbioru.
2 października 2015, 09:11 / piątek
Się w ogóle podniecacie tym, że właściciel stadionu na którym gra Lechia rozmawia z potencjalnymi sponsorami tytularnymi bo po 5 latach skończyła się umowa z PGE. Stadion łączy z klubem to, że tam gramy, Lechia ma swoje biura i jest muzeum. Całkiem inny podmiot gospodarczy poza tym. Znajdą takiego samego albo lepszego.

No i może zmiana nazwy stadionu (byle nie na Drutex Arena :) )wpłynie pozytywnie na grę :) Odkreślamy 5 lat grubą kreską i zaczynamy nowy rozdział w historii klubu - mniej remisów, więcej zwycięstw.
2 października 2015, 10:57 / piątek
crach - ale ja nie zauważyłem, że ktoś poza Tobą się tym podnieca...
2 października 2015, 22:58 / piątek
Po pierwsze, to, że PGE nie będzie dalej sponsorem stadionu było wiadomo od dawna. Najprawdopodobniej teraz będzie Energa Arena (mam nadzieje jednak ze wybiorą Energa Stadion bo jednak za łatwo pomylić z halą na granicy Gdańska i Sopotu)
Po drugie, sorry, ale ten kontrakt był za drogi dla PGE a dali tyle hajsu tylko dlatego, że te 5 lat temu planowali wejśc na pomorski rynek - nie udało się wiec nie było sensu się tu reklamować. Za te same pieniądze mają Narodowy z o wiele większą ilością imprez i 15x większym potencjałem marketingowym.
Po trzecie, co ma do tego Lechia?
2 października 2015, 23:06 / piątek
Najgorsze jest to ze niektórzy naprawdę nie zauważyli ironii....

Juz po roku czy dwóch wiadomo było ze PGE przesadził z sumą sponsorską, dla nas fajnie bo miasto na tym skorzystało. Od dawna było wiadomo ze PGE pójdzie w Narodowy i podobnie jak Lotos nie bedzie dublowac swoich projektów sponsorskich.

Dziwię sie natomiast ze są tacy którzy sie tym podniecają.

Oby tylko miasto znalazło kolejnego sponsora stadionu i zeby nie był to producent zarówek na literę O ;-P

TYLKO LECHIA!

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.016