Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA GDAŃSK - Górnik Zabrze piątek 16-10-2015 g.18:00

strona 2/2

16 października 2015, 23:11 / piątek
Buksa totalny piach nie istniał, a trener i jego sztab suflerów do okulisty
16 października 2015, 23:50 / piątek
Najlepszy Maku. totalny niewypał z Buksą - słaby fizycznie , odbijał się od Szeweluchina czy od Kosznika.
Łukasik na ostatnie 10 min ? czemu nie od razu , a przynajmniej od 2 połowy.

A my swoje
17 października 2015, 12:43 / sobota
Peszkin chyba jeszcze nie doszedł do siebie po awansie reprezentacji odnośnik
17 października 2015, 17:38 / sobota
Peszko u nas jeszcze ani jednego meczu dobrego nie zagrał.
18 października 2015, 00:42 / niedziela
Trochę mnie czasem bawią komunikaty z gniazda odnośnie tego, ze komuś się śpiewać nie chce lub dłoni podnieść kiedy wokół gniazda starszy czy nawet dzieciak ma kompletnie w dupie resztę. Dopinguje cała zielona z wyłączeniem okolic gniazda. Równi i równiejsi. Ludzie, którzy jako pierwsi dają przykład i są osobami odpowiadającymi za atmosferę i zarażanie ludzi dopingiem i samą Lechią maja jednocześnie w tyłku całe śpiewanie. No tak bo ktoś bardziej kumaty to i na mniej musi sobie na meczu pozwalać. mówi się, ze równych i równiejszych nie ma a jednak nadal są.
18 października 2015, 01:03 / niedziela
te "Lechia grać .... kurwa mać" niestety działa i tego zabrakło. To grali to po prostu, jakby pedalski sparing z przerwy sezonowej, a nie o punkty... Z Zagłębiem po "motywacji" pierdolneli 3 bramy i a 3cia to to była klasa światowa. Młyn-arek w ogóle nie chciał podjąć motywacyjnego "Lechia grać .... kurwa mać" i jakaś sialalalallalala była do końca ... chujowa gra i chujowe prowadzenie dopingu...samo prowadzenie.
Chyba nie wszyscy byli na tym samym meczu, mówiąc że pierwsza połowa była dobra. No chyba że bardzo chujowy górnik postawił naszym graczom tak wielką trudność. To była jakaś pierdolona katastrofa... Borysiuk zagrał chujowy mecz, a że ze wszystkich chujowych graczy i tak był najlepszy, więc co więcej pisać... chyba to samo.
Lechia grać .... kurwa mać, bo Termalica jest nieobliczana, a z ległą w tym wczorajszym stylu będzie jeszcze większy wstyd niż w PP.
18 października 2015, 01:35 / niedziela
Bez sensu jest dzisiaj ocenianie indywidualne zawodników, bo wszyscy zagrali słabo. Buksa ze swoimi warunkami powinien jechać jak P Crouch z karłami, a zagrał syf ... pierwszy skład? ... jak nauczy się w rezerwach jak napierdalać obrońców i robić karne, bo dzisiaj napastnik z niego żaden.
Znowu Borysiuk być najlepszy? Zagrał poniżej swojej średniej a i tak był najlepszy ze wszystkich.
Dla Maka... dzięki za ambicje i zaangażowanie, ale zabrakło mu odwagi, żeby, może "na pałę" czy "na przebój" wejść w pole karne i po kurwa prostu dać się sfaulować jak inaczej się nie da.
18 października 2015, 20:36 / niedziela
Nie było źle, chociaż szału nie ma.
• Buksa jak to młody , nie ma ej siły, doświadczenia i daje się obijać. To normalne a do tego ostatnio mało gra.
• Na stadionie będzie lepiej. TvH wysłał na trybuny specjalistę od atmosfery, do tego z biało-zielonym sercem
• Nawet wielbłąd musi się raz na pewien czas napić. Kto oczekiwał, że Peszek kilka dni po awansie repry złapie formę ? Żeby nie zassał, bo to byłoby już wtedy naprawdę niedobrze
18 października 2015, 23:06 / niedziela
Pierwsza połowa bardzo dobra. W przerwie typowałem że będzie 3-1 dla Lechii a tu taki zonk w drugiej połowie. Drużyna stanęła i przestała przebojem wchodzić w pole karne. Jakby z nich zeszło powietrze. Nie wiem o co chodzi że potrafią zagrać tylko jedną połowę dobrą. U siebie trzeba wygrywac jeśli się chce grać w czołówce.
Słabo zagrała obrona jako całość, Borysiuk słabo jak na niego, notował bardzo dużo niecelnych podań. Buksa odstaje o klasę od Kuświka. Haraslin moim zdaniem powinien grac na miejscu Buksy.
Za tydzień 3 punkty dla Lechii.
19 października 2015, 00:45 / poniedziałek
bigbadolf
Pzdr. Boldi z galerii.
19 października 2015, 22:44 / poniedziałek
Nie rozumiem spuszczania się nad 1. połową. Co takiego pokazali? Dali sobie wklepać frajerską bramkę? Spowodowali karnego? Marnowali dogodne sytuacje? Ciągnęli piłkę, a i tak nic z tego nie wychodziło. W tym meczu zawiódł mnie trener. Spodziewałem się czegoś więcej. Mecz jak za Brzęczka. Wtedy graliśmy podobnie. Niby przeważamy, ale gówno z tego wychodzi. Mam nadzieję, iż trener wyciągnie wnioski.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023