Gdańsk: sobota, 31 października 2020
FORUM
Podstrony:

Termalica BB Nieciecza-Lechia Gdańsk 25 paźdź. (nie) 15.30

strona 3/3

25 października 2015, 19:59 / niedziela
Peszko dobrze przyaktorzył, grali słabo ale taki jest futbol.
25 października 2015, 20:04 / niedziela
przyaktorzył? Jak dla mnie karny na sto. Na Łukasiku w pierwszej połowie ewidentny, bez dyskusji; nawet bardziej niż na Peszce
25 października 2015, 20:07 / niedziela
dla mnie też. Czekam co powie "Pan Sławek" :)
25 października 2015, 21:56 / niedziela
Przed meczem napisałem ze nieważne jak nieważne ile byle były 3 pkt, nawet po golu samobójczym Biskupa.
No to powinienem być zadowolony.....i jestem ale tylko z 3 pkt.

Końcówka pokazała ze do 11 trzeba wstawiać jednak środkowego pomocnika. Waldek może oddycha rękawami po kwadransie, ale czasem umie prostopadle podać. A takich podań brakowało mi dziś i w meczu z Górnikiem.
Dojeżdzają z piłką w okolice 20 m i kompletny brak pomysłu, wiec kółeczko podanie na skrzydło i mistrzowskie dośrodkowanie w postaci "świecy".
O niefrasobliwości obrony nie ma co pisać, z Legią to już raczej nie przejdzie.
Jakby to ogarnęli to będzie lepiej.

TYLKO LECHIA!
25 października 2015, 23:08 / niedziela
Oglądając tą męczarnie zauważyłem jedno. Trener chyba od nich wymaga za dużo na raz i nasi profesjonaliści się gubią. Tak się skupili na pressowaniu, na próbie nie tracenia piłek, że zabrakło finezji, pomysłu i prób kreowania gry. Karny miękki jak pupa niemowlaka ale nie istotne. Trzeba zbierać punkty które straciliśmy za Brzęczka. Cieszą mnie szybkie i trafne decyzje personalne. Słaby występ Łukasika to zmiana już w przerwie a nie 80 minucie wchodzi za niego obrońca etc.
25 października 2015, 23:49 / niedziela
Pewnie gdyby dzisiaj Termalica dostała takiego karnego, to od razu byłby płacz, że sędzia chuj i cała liga jest przeciwko nam. Jednak karnego dostała Lechia, to pojawiły się głosy, że karny był ewidentny... Niestety, ale ten karny był z dupy. Kontaktu między zawodnikami nie było żadnego. Ot zwyczajne padolino w wykonaniu Peszki.
Jako że suma szczęścia zawsze równa się zero, to za tydzień zostaniemy przekręceni przez jakiegoś sędziego. A że gramy z legią to prawdopodobieństwo tego wzrasta dwu, a nawet trzykrotnie.

Ogólnie mecz do zapomnienia. O ile w obronie jakoś to wygląda, to atak jest żałośnie słaby. Cały czas w oczy rzuca się brak rozgrywającego. Może w końcu odbuduje się Waldek? Oby...
26 października 2015, 01:35 / poniedziałek
Karny na Łukasiku powinien być odgwizdany w pierwszej połowie a tak sędzia zrehabilitował się w drugiej. Termalika miała okazje ale liczy sie to co wpadnie do bramki. Ile to juz mielismy takich meczow ze Lechia miala sytuacje a przeciwnik oddal jeden celny strzal w meczu i wygral. Teraz karta sie odwrócila.
Bardzo ważne 3 punkty.
26 października 2015, 08:13 / poniedziałek
Obejrzałem 50 razy powtórkę sytuacji na karnego i wydaje mi się, że w pierwszym kontakcie Peszko dostał kopa pod kolano nogi postawnej więc o upadek nietrudno (kto nie podchodził i nie kopał kogoś w tył kolana ten nie zrozumie o co mi biega). Ale ja nie oglądałem tej powtórki tyle razy żeby ocenić jak to było z faulem. Oglądałem żeby posłuchać złotoustego Kazia: "NIE!, NIE!, no wydaje mi się, że to nie SPODOWNAŁO upadku". Miszcz Kaziu Miszcz.
26 października 2015, 10:54 / poniedziałek
Przy mojej nieukrywanej niechęci do przedmówcy nie mogę się z nim nie zgodzić. Kaziu przyjął za dużo na swoją głowę w czasie kariery zawodniczej i czasami nie nadąża tudzież się zawiesza.
26 października 2015, 10:57 / poniedziałek
Trochę obiektywizmu Panie i Panowie ;)
Szczęście zawsze jest wliczone w interes lepszych klubów. Każdy z piłkarskich świrów widział w ostatnim roku chociażby trzy mecze: Nasz z Helmutami tu i na wyjeździe oraz ze Szkocją w Glasgow. W dwóch meczach graliśmy padakę a odpowiednie wygraliśmy dwa zero oraz uratowaliśmy remis. W tym meczu gdzie dostaliśmy 1-3, punktów zero ale gra wyglądała całkiem dobrze.
Poszukajcie ile takich meczy było, gdzie Lesia grała dobrze, ale nic nie wpadało.Masa. A że nie jest to taniec z gwiazdami to nikt za styl punktów nie daje.
Nie ma co się rozwodzić na temat jakości jaka była wczoraj w Mielcu. Graliśmy z popeliną bez tradycji, dostali bata od Lechii i zamykamy temat. Niby ciołki coś tam atakowały, ale bramki to oni od "paru" minut już nie zdobyli. Znów Nasza drużyna zwyczajnie się dociera i tyle.Przypominam, że TvH cały czas gra na efekcie świeżej miotły, gdyż nie miał jeszcze dłużej niż 2 tygodnie przerwy na trening całej ekipy. To że bruk betony coś tam chcą pokazać to ich problem, na razie im to wychodzi jak doping ich weselnej trupy. Śmiesznie.

Walka z Legią ma być, ósemkę w mojej opinii już mamy, teraz ważne by bez kontuzji dograć do przerwy zimowej a na wiosnę niech Thomas wypierdoli bez masła tę ligę i pudło musi być.
26 października 2015, 16:55 / poniedziałek
Zabory - w pełni z Toba się zgadzam, są mecze ktore g... sie gra i wywozi 3 pkt. I tak buduje sie wysoka pozycje w lidze, jednak co jakiś czas trzeba zaakcentowac progres świetnym meczem i wysoką wygraną. I na to czekam i to jest też warunek konieczny aby byc w czubie tabeli, bo fuksiarskie wygrane nie pociagną tak wysoko.

Co do karnego to zgadzam sie troche z trenerem Termaliki, ze takich sytuacji było kilka i w żadnej sędzia nie gwizdał. Oczywiscie Mandrysz widzaił tylko "niedoszłe" karne dla swojej druzyny, ale i my mielismy conajmniej jeszcze z 2 takie sytuacje, w których mógł byc gwizdnęty karny.
Podstawy były, Peszko zastawił sie dostał kopa od tyłu w nogę, jest faul i jest karny.
Ale takich karnym w meczu mogło być z 5-6. Niestety taki to sport :)

TYLKO LECHIA!
26 października 2015, 18:35 / poniedziałek
Karny?
Pamiętacie jak na wiosnę z żydkami sędzia gwizdnął karnego po jakimś wyimaginowanym faulu Gersona?
To co my mamy cały czas być opierdalani?
Nie może sędzia opierdolić kogoś innego?

Węgrzyn?
Największą głupotą było jego stwierdzenie że Lechia nie zasłużyła nawet na remis.
Ale chwileczkę-tak ten chuj do lania mógłby mówić jakby wieśniaki strzeliły nam bramkę.Skoro nie zdołali strzelić to jak nie zasłużyliśmy?
Nie daliśmy sobie strzelić to zasłużyliśmy co najmniej na remis.
Głupi cwel bez szkoły.
26 października 2015, 19:55 / poniedziałek
Karny jest tylko wtedy kiedy sędzia go zagwiżdże. Tu zagwizdał, więc ewidentnie był!
27 października 2015, 15:23 / wtorek
Jak widać ekipa wyjazdowa na układzie była :) od 15m18s
https://www.youtube.com/watch?v=92VGlBY2zAc
27 października 2015, 15:27 / wtorek
Korekta, od 3m33s :)
27 października 2015, 15:56 / wtorek
Było więcej znajomych mordeczek na trybunie, tylko nie każdy "miał odwagę" śpiewać pod nosem ekipy bruk betonów
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.325