Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

LECHIA GDAŃSK - Legia Warszawa sob. 31-10-2015 g.18:00

strona 1/2

26 października 2015, 08:05 / poniedziałek
Po dość szczęśliwej wygranej z Termaliką czeka nas starcie z obecnym wicemistrzem kraju. Chłodnym okiem patrząc wystarczy wyeliminować Nikolicia by Legia pozostała bezbronna. W bieżącym sezonie Legia zdobyła 20 punktów w 13 meczach, jeśli uda się ją pokonać to przeskakujemy w tabeli. W tym tygodniu czeka ich jeszcze wyjazdowe starcie z Chojniczanką w ramach Pucharu Polski - co gra na naszą korzyść...

Ostatnich pięć spotkań Lechia - Legia
Legia 4-1 Lechia PP
Lechia 0-0 Legia
Lechia 1-0 Legia
Legia 1-0 Lechia
LEchia 0-1 Legia

Forma zaś klubu ze stolicy jest następująca: P/R/W/R/P

Jedynym naprawdę mocnym punktem jest ich najlepszy strzelec. Nie ma oprócz niego żadnych racjonalnych przesłanek ku wygranej warszawiaków
26 października 2015, 08:56 / poniedziałek
Chlodnym okiem to trzeba wyeliminowac podpalanego filantropa , bo to wyglada jak V kolumna
26 października 2015, 09:27 / poniedziałek
Poprzedni tytuł wątku bardziej mi się podobał...Czemu ktoś usunął?
26 października 2015, 09:31 / poniedziałek
W meczu z tirówką Janicki i Gerson muszą zagrać na miare swoich możliwości bo to co aktualnie prezentują to można gdybać że Nikolic ustrzeli hattricka,choć może Chojniczanka go ostro poskrobie po achillesach i jeden problem z głowy. Łukasik na trybuny a pomyślał bym też o ulokowaniu w składzie Haraslina i Maka, Mila na ostatnie 15 min
26 października 2015, 10:52 / poniedziałek
Zwolennikom starego tytułu wątku polecam lekturę odnośnik .
26 października 2015, 12:47 / poniedziałek
Ale śpiewać "Legia to stara kurwa...", tak jak to miało miejsce na ostatnim meczu w Gdańsku, chyba nie przestaniemy?
26 października 2015, 13:17 / poniedziałek
Nie no w słowie pisanym umiar trzeba mieć moim zdaniem ale na doping robię sobie dyspensę :) Pewne kwestie na 90 minut zostają poza bramą Stadionu w Gdańsku Letnicy :D.
26 października 2015, 14:27 / poniedziałek
Pewnie kibice gosci sami pokaża jaka "wersja dopingu" im odpowiada, takze nie musicie sie "martwic".
Co do meczu, to mnie martwi tylko forma naszej obrony, szczegolnie stoperzy nie zachwycają. Gdyby wczoraj wstawić za Pilzge Nikolicia to raczej cięzko by było o punkty. Niestety niezależnie od formy gości to maja oni kilku grajków, którzy bezlitosnie wykorzystaja prezenty od Janickiego czy nieporozumienia Gersona z Borysiukiem. Jesli to wyeliminujemy, to zakładam wyrównany nudny mecz, aż do strzelenia pierwszej bramki, potem powinny zacząc sie emocje.

TYLKO LECHIA!
26 października 2015, 20:16 / poniedziałek
Po wczorajszych "świeczkach" chyba nie przyjadą .
26 października 2015, 20:59 / poniedziałek
Od panów kopaczy nazelowanych oczekuje wreszcie pokazania jaj na boisku. Umiejetnosci indywidualne kazdy z nich maa musza uwierzyc, ze potrafia grac jako druzyna. Prostytutka z warszawa lezy nam w miare w ostatnich sezonach i licze na podtrzymanie passy. Takie mecze trzeba wygrywac.
26 października 2015, 21:33 / poniedziałek
"Prostytutka z Warszawy" ? Ostre słowa nawet jak na poprawnie politycznego Amickowca. Co się stało Adasko? Piotrek Reiss do wanny wszedł?
26 października 2015, 21:55 / poniedziałek
eghm ? co brales i dlaczego tak duzo ?
26 października 2015, 23:31 / poniedziałek
Popatrzałem sobie jeszcze na tabelę tej Naszej ekstra klapy i widzę, że mniej straconych bramek od Nas ma tylko Wisełka i rachu ciachu Kielce. To w lidze, gdzie wali się sporo bramek nie dlatego, że mamy samych wariatów napadziorów ale dziurawe obrony, rokuje dobrze. Napiszę raz jeszcze- jak w zespole nie będzie żadnych kontuzji szczególnie w ataku lub obronie- to na wiosnę i emocji będzie sporo a i podejrzewam, że młyn będzie na Zielonej dwupiętrowy ;)
27 października 2015, 03:18 / wtorek
Na Legię obrona musi grac bardzo skupiona bo Nikolic im nabije. To co w ostatnich meczach wyczynia Janicki z Gersonem to naprawde komedia i tylko dzieki nieudolnosci przeciwnikow nie stracilismy bramek. Czy nie lepiej wystawic Maloce zamiast Gersona, ktory zupelnie jest bez formy i bez szybkosci. Wiadomo że najlepej by stoperzy ciagle grail ci sami bo to wazna pozycja dla druzyny, no ale Gerson nie nadąża za przeciwnikiem. A taki Nikolic jak mu wystrzeli to się nie pozbiera.
Obrona napawa mnie niepokojem na mecz z Legią. Janicki robi szkolne błędy w kryciu przy stałych fragmentach, facet nie wie jak kryć. Chyba stoperow trzeba bedzie wzmocnic dwoma defensywnymi pomocnikami by asekurowali tych dwóch artystów.
27 października 2015, 04:29 / wtorek
Adaśko... za późno trochę, by teraz palić głupa... ale skoro zdecydowałeś się grać niepełnosprytnego, to wyjaśniam:

Teraz rzucasz "prostytutkami z Warszawy", ale wcześniej zajadle broniłeś 'słowiki z Amiki' uparcie nazywając te kurwiszony "Lechem".

Kolega po prostu pyta, czy za dużo koziołkowych pyt przyjąłeś w dupsko i nie masz kręgosłupa? W pewnym sensie właśnie "co brałeś i jak dużo?".
27 października 2015, 10:12 / wtorek
Sluchaj przyglupie chyba pora zeby wracal do swoich pedalkow z Warszawy. To jest forum Lechii Gdansk nie wypinaczy dupsk. Kolega 19BKS45 nazywajacy klub lekkich obyczai od tirowki czy 1903 domagajacy sie spiewania legia to stara kurwa nie wzbudzili twoich podejrzen ??
27 października 2015, 11:42 / wtorek
Ale ty jesteś głupi albo tępy, sam już nie wiem....
27 października 2015, 12:13 / wtorek
Głupi i tępy
27 października 2015, 13:12 / wtorek
I od razu zaganiać zaczął :). Sztywna pyrka.
27 października 2015, 14:56 / wtorek
Tu jakiegoś moderatora nie ma przecież od tych warszawiaków fanów prostytutki z warszawy aż jebie.
27 października 2015, 15:03 / wtorek
Moderator powiadasz?

Jest, jest, ale też z krwi i kości Legionista. 3/4 żylety trzyma za mordę więc próbuj dalej ;)
27 października 2015, 15:07 / wtorek
Z tego forum zostało tyle co nic, same gówna z gimnazjum, porażka
27 października 2015, 16:08 / wtorek
No to wypierdalaj na wielkopolskie.
27 października 2015, 17:25 / wtorek
kurwiska z warszawy cały swój pobyt spędzą w dworze Oliwskim na bogato ;)
27 października 2015, 18:55 / wtorek
Forum trzymało Lechijny poziom do momentu az nie pojawił się taki przygłup jak ty. Jak chcesz poziom amicowo-slowikowy to wypierdalaj.
27 października 2015, 19:19 / wtorek
Słowo na sobote jest jedno.

Legnie ! Legnie warszawa !
Wygramy to.
27 października 2015, 19:27 / wtorek
I jeszcze jedno. Przydało by się kilka "pozdrowień" dla piekarskiego, który będzie na trybunach.
27 października 2015, 20:52 / wtorek
Adamos jak chcesz wyzywać ludzi, którzy są dłużej Lechistami niż ty umiesz chodzić, to lepiej znajdź sobie ścianę, weź rozbieg i zapierdol baranka.
Stań sobie na tej waszej wieżyczce pomiędzy koziołkami w południe, czy kiedy tam się trykają i zdejmij wtedy gacie.
Co prawda rzadko tu ostatnio piszę, ale chuj mnie strzela, jak "podziemna pomarańcza" jątrzy i to na Starą Gwardię. Amen.
27 października 2015, 21:34 / wtorek
Jak mam reagować jak jakiś pojeb kiedyś uznał mnie za kibica Amici tylko dlatego, że napisałem na nich lech poznań na forum.. no japierdole albo jesteśmy poważni albo bawimy się w forum przedszkola. Nie wiem, na prawdę nie wiem co miałbym tutaj robić jako kibic pyrek i w jakim celu tutaj pisać. To wydaje się całkowicie absurdalne, a jednak niektórzy mają deficyty.
27 października 2015, 22:41 / wtorek
wracając do meczu to pewnie kucharczyk po ostatnim występie dostanie bana na parę meczów ,ktoś jeszcze z nami nie zagra? Mam nadzieję na dwie dobre połówki w wykonaniu naszych gwiazd i dalszy marsz w górę tabeli
28 października 2015, 03:08 / środa
Off topic troche. Stare dzieje. Dziś Pan Bartosz został posłem. Większość nic z tego nie zrozumie i nie wie o co chodzilo.Kilka osób tak. Przyjemna zmiana czasów. Osobiście, z różnych powodów nie mam szans angażować się w życie kibicowskie, ale Pan Bartosz nie powinien tych kwestii lekceważyć . Gratuluje i licze , że kibice mają uczciwego reprezentanta.odnośnik
28 października 2015, 09:29 / środa
Nic Kucharczyk nie dostał póki co, ani nikt sie nie wykartkował z naszej i ich drużyny. Jeszcze jest nadzieja, że Chojniczanka ich trochę dziś pokopie w PP.
28 października 2015, 09:32 / środa
Odnośnie ległej z dzisiejszego onetu.

Już teraz mówi się o możliwym powrocie na Łazienkowską takich piłkarzy jak Artur Jędrzejczyk, Marcin Komorowski czy JAKUB WAWRZYNIAK. Mniej prawdopodobny jest transfer Macieja Rybusa, który ma podobno poważne oferty z zachodniej Europy.

Czyżby piekario miał by nam załatwić transfer Wawrzyna na łazienkowską???Kurwa oddać im łukasika w pakiecie z jakiś innym wirtuozem np.Peszko nawet za free!!!!
28 października 2015, 13:36 / środa
Tradycyjne sianie zamętu przez fanów Legii umieszczonych na różnych portalach. Ja z kolei gdzieś czytałem, że dziewczyna jednego z piłkarzy Legii sypia z chłopakiem innego jak Legia gra na wyjedzie. Następną randkę mają zaplanowaną na ten weekend w trakcie meczu z nami :)
28 października 2015, 13:39 / środa
Wawrzyniak -ok niech idzie za 3,5 mln nie ma sprawy.Łukasika oddamy im w promocji za 3 bańki.
28 października 2015, 15:55 / środa
Dziś dwóćh dobrych znajomych z Wawy, napisali do mnie z zapytaniem "Co w Gdańsku mówi się o przejściu Wawrzyniaka i Makuszewskiego do Lechii zimą", bo podobno w stolicy aż huczy na ten temat. Jak dla mnie pewnie zwykłe pierdolenie przed meczem, ale kto wie?
28 października 2015, 16:30 / środa
Po pierwsze oni nie muszą przechodzić do Lechii :) Po drugie jeżeli chodziło Ci o Legię kto z drużyny wyżej w tabeli będzie chciał przejść do drużyny niżej w tabeli (a mam nadzieję, że wyżej od nich będziemy już w sobotę wieczorem). Takie zagrywki warszafki moim zdaniem. Świadczy to o ich lęku i braku wiary w cudowną moc wąsatego szkoleniowca.
28 października 2015, 16:31 / środa
AdamOsie - tak jak Wrzeszcz nie lubi obcych tak samo to forum nie toleruje ludzi nie znających zasad. Wyzywać fanatyka Lechii który w 1987 roku już był oddanym Lechistą to delikatnie mówiąc głupota. Jak nie odpowiada ci specyfika to faktycznie udzielaj się na innych stronach . Na twoim miejscu bym przeprosił kolegę.
28 października 2015, 16:38 / środa
Ale skąd on ma to wiedzieć z kim rozmawia jak na trybunach jest totalnie anonimowy?
28 października 2015, 16:42 / środa
Dobra Boldi, dobrze wiesz o co chodziło.
28 października 2015, 16:45 / środa
crach - "... dziewczyna jednego z piłkarzy Legii sypia z chłopakiem innego..." Trochę to zawiłe jak na mój hetero mózg:) Ale gej w szatni to w sumie nic niemożliwego :-)
28 października 2015, 16:55 / środa
Jaki gej w szatni ? A kto od nich ma Ferrari i ciuchy od Armaniego (no to jest możliwe w sumie nawet jak Kosecki odszedł) ? To ewentualnie pedał może być w szatni a nie gej :D
28 października 2015, 17:36 / środa
Zapewne chodzi Ci o to ,że nie każdy gej jest pedałem, ale za to każdy pedał jest gejem? Nie znam się za dobrze więc koniec tego durnego tematu :)
28 października 2015, 18:05 / środa
Do plotek dołączył Makuszewski. Chyba trzeba złodziejaszkowi Piekarskiemu pare słów przekazać na meczu.
28 października 2015, 18:44 / środa
Wyobrażacie sobie sytuacje w której obojętnie jaki piłkarz Lechii odmawia transferu do Warszawy?Jak Legia da szansę to każdy poleci z mokrymi gaciami jak Vranies.
28 października 2015, 18:54 / środa
Myślę, że Mila mógłby im odmówić :D
28 października 2015, 18:58 / środa
racja-po jego przebojach po mistrzostwie żadna ze stron nie czuła by się komfortowo
28 października 2015, 19:22 / środa
Obecnie nad zatrudnieniem Sebka to i Wigry Suwałki by się zastanawiali
28 października 2015, 20:06 / środa
Myślę że każda z osób w klubie Mandziara, Jóźwiak vHeesen i Wernze ma na tyle oleju w głowie że zdają sobie sprawę że wymiana po 10 zawodników w każdym okienku transferowym to droga donikąd jezeli chodzi o osiągnięcie wyniku sportowego przynajmniej.
30 października 2015, 21:31 / piątek
Forum zaczyna przypominać przedszkole. Skaczecie sobie do gardeł a powinniście zastanawiać się jak pomóc drużynie w jutrzejszym meczu. Chyba wszystkim zależy na tym żeby po 90 minutach znowu krzyknąć Legła Warszawa!!! Co należy zrobić żeby Nikolic nie strzelił gola. 90% bramek zdobywa po prostopadłych zagraniach - najczęściej długich 30 i więcej metrowych. Trzeba tak się na niego ustawić żeby odciąć go od tych podań. Groźny jest też Duda,który wraca chyba do formy no i Kucharczyk,który jest bez formy ale szybki i Wojtkowiak musi na niego uważać bo często dostaje piłki za plecy obrońcy. Martwi i słusznie forma stoperów Lechii. To chyba najsłabszy sezon Janickiego i Gerson w zasadzie nie powinien grać w takiej dyspozycji ale chyba mimo wszystko jest lepszy od Maloca. Wierzę, że Kuświk i spółka coś strzelą i będzie dobrze. Wynik do przerwy w Krakowie i zakończony mecz w Szczecinie są korzystne. Lechio do boju po 3 pkt.
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.421