Gdańsk: piątek, 13 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA GDAŃSK - Legia Warszawa sob. 31-10-2015 g.18:00

strona 2/2

30 października 2015, 21:37 / piątek
Zastanowilem się i dalej nie wiem,jak mam zatrzymać Nikolica-szkoda kurwa,ze nie gram,ale Ty dalej się zastanawiaj,jak można go wyeliminować.
30 października 2015, 22:15 / piątek
Co za gamon pisze na stronie glownej?
Cymbal agituje,zeby na...Legie przyjechać SKM-ka.
Rece kurwa opadają !
30 października 2015, 23:16 / piątek
Jakiś taki napięty jesteś :) to dlatego ? : "Informujemy również, że podczas spotkania Lechii z Legią na Stadionie w Gdańsku Letnicy nie będzie prowadzona sprzedaż piwa na trybunach i promenadach wewnętrznych. Piwo dostępne będzie w barze T29."
30 października 2015, 23:40 / piątek
Ale się porobiło. Jeśli Korona nie wygra z TBB, a my zjedziemy Legię, to możemy być już na 3. miejscu.. :D
Taki skład przewiduję:
Marić- Wojtkowiak, Gerson, Janicki, Maloca, Wawrzyniak- Kovacević, Borysiuk- Peszko, Makuszewski, Mak- Kuświk
31 października 2015, 00:05 / sobota
No, nie wiem, czy to przejdzie. Legia i sędzia mogą mieć zastrzeżenia...
31 października 2015, 00:05 / sobota
Dziadzia w formie...

Ja uważam, że trzeba Nikolić'a uwalić w ryło już w tunelu z szatni. Tak żeby nie wyszedł w ogóle na boisko.

Jak ktoś ma lepszy pomysł niech szybko pisze zamiast robić przedszkole. Jest jeszcze trochę czasu.

Może jak Kuświk będzie sobie sam podawał przed strzeleniem gola, to nie będzie płaczu że obrońcy mają 'najwięcej' asyst.

Ha! 'Znanie się' na piłce wcale nie jest takie trudne... mogę tak częściej.
31 października 2015, 02:14 / sobota
A ja sobie zaśpiewam "Będzie,będzie zabawa,będzie się działo.I znowu Lechii będzie mało,będzie głośno,będzie boleśnie ,znów wpierdolimy warszawskiej Legii ( Kurwie )."
W rytmie oczywiście "Bałkanicy" zespołu Piersi.
31 października 2015, 03:25 / sobota
Skład zaproponowany przez Hadasza prawie mi się podoba, ale dorzucił bym jeszcze dwóch defensywnych pomocników, dwóch skrzydłowych i dwie dziesiątki. No i koniecznie Bączek na bramce razem z Maric'em. A co tam?!. Niech kurwy wiom.

A do napierdalania Nikolic'a proponuję Darka M (pseudonim: różowa torebka), Nikolic jest hetero, a Dareczka takich nie lubi więc wykurwi mu na pełnej, damskiej, kurwie.
31 października 2015, 10:42 / sobota
Ja bym Pekiego ściągnął na jeden mecz .
Tak na prawdę.

------------------MARIĆ
WOJTKOWIAK GERSON MALOCA WAWRZYNIAK
MAKUSZEWSKI , KOVACEVIĆ ,MAK ,BORYSIUK ,KRASIĆ
-------------------KUŚWIK

POD KONIEC SEBA PESZKO I WISNIA
31 października 2015, 11:12 / sobota
O Wawrzyniaku do Legii napisal tez borek w przeglądzie sportowym. Lechia ponoć ma juz kandydata za niego, ale chce więcej kasy od legii.
31 października 2015, 12:36 / sobota
Jak się da sprzedać Wawrzyniaka za dobrą cenę to czemu nie. Z drugiej strony jak Borek pisze, że coś wie o Lechii to się to raczej nie sprawdza :)
31 października 2015, 12:43 / sobota
Brakuje siły ognia z przodu aby wygrać ale kto wie:) liczę na przebłyski. Ległej ostatnimi laty ciężko się gra z nami.
31 października 2015, 14:50 / sobota
Sprzedanie Wawrzyniaka pokazałoby tylko brak stabilności w klubie. Zaraz sprzedamy Makuszewskiego, Borysiuka, Janickiego, Gersona, Wojtkowiaka i huja osiągniemy. Nikogo nie sprzedawać! Inaczej ten klub nigdzie nie zajdzie. A Wawrzyniak daje nam baaaardzo dużo poza boiskiem.
31 października 2015, 15:06 / sobota
Zostawcie Wawrzyniaka! Tak na prawdę w ekstraklasie nie ma lepszego lewego obrońcy z Polskim paszportem i w warszawie o tym wiedzą. Dla mnie Wawrzyniak nadrabia profesjonalizmem i poziomem jako człowiek a to, że na boisku jest jeszcze rozchwiany, co z tego? Kto w naszej kadrze nie przeplata gorszych i lepszych występów?
31 października 2015, 15:40 / sobota
ekstralpa.org podała ze w tydzień temu jak grały dwie kurwy ze sobą było 26 821 ich pożal się boziu kibiców.
Jeden Lechista więcej wystarczy na naszych sektorach i śpiewamy "legła warszafka" im na do widzenia i na cala Polskę.
Wszyscy w barwach i na mecz... będzie 2:0.

jazda z kurwami;
Lechijko jazda z kurwami...
31 października 2015, 18:49 / sobota
Sędziowanie i komentarz poniżej jakiegokolwiek poziomu.

A czemu nie przyjechali kibice Leglej, a zamiast nich przyjechał związek polskich prostytutek z banerem reklamowym: "jesteśmy waszą latawicą"?
31 października 2015, 19:53 / sobota
Jak tylko Bączek będzie w formie niech wchodzi na bramkę, bo szkoda prądu na ogrywanie tego dzieciaka.ci leglej bramki daruje. I tak u nas nie zostanie więc niech wykurwia.
31 października 2015, 19:54 / sobota
i tu powinnismy zakonczyc ten watek

... smutno
31 października 2015, 19:59 / sobota
I komentator z canal plus wibrator: "i widzimy że tylko jeden strzał Lechii". Natomiast Kurwa szmata "komentator z anal + nie widzi, ze cweLka miala 3 strzaly I 3 gole.
31 października 2015, 20:11 / sobota
Animuszu starczyło na 20 minut,potem kompletna padaka,poza małym indywidualnym zrywie Kovacevica.O obronie nie piszę bo nie ma co,skrzydła tragedia.Makuszewski to dzisiaj nieporozumienie było.Ogólnie najsłabszy mecz chyba w tym sezonie.Pozdrawiam.
31 października 2015, 20:19 / sobota
Dziś do parodystów z obrony dołączyli solidni do tej pory Maric i Borysiuk. Na następny mecz Buchalik do bramki i Maloca za Janickiego. Z taką grą obronną to nie ma o czym myśleć. W momencie jak straciliśmy trzecią bramkę to było wiadomo że jest po meczu. Mimo wszystko brawa dla Kovacevica za dobry mecz.
31 października 2015, 20:35 / sobota
Kompletnie nie odpowiedzieliśmy na taktykę przeciwnika. Jeśli przeciwnik gra wysokim pressingiem to trzeba z nim niestety stoczyć walkę, również podchodzić wysoko i próbować odbierać tak, jak próbował przeciwnik. Jeśli faulują - a faulowałi cały czas - to trzeba też faulować, przeciwnik musi wiedzieć, że skurwysyńska gra boli i kosztuje.

Tymczasem my pod pressingiem wycofywaliśmy piłkę na ostatnich stoperów albo bramkarza, po czym następował już tylko wykop na pałę do przodu - bo okazywało się, że cofanie się nie pomaga a pod pressingiem znajdują się już i bramkarz i stoper!!!

Dla mnie jest oczywiste, że Legia umie grac z drużynami, które się cofają pod pressingiem, bo z Legią większość drużyn usiłuje grać na remis.

W końcu kompletnie wycofaliśmy się z pomocy, Borysiuk i Kovacevic weszli praktycznie w linię obrony a w środku ziała dziura. To samo Mak, niby napastnik wiecznie głęboko cofnięty, wiecznie nieobecny w środku. Albo taki Peszko - szkoda w ogóle słów, ten człowiek nie wie, co to pressing, atak, ochota do gry, podanie do wychodzącego kolegi.

Jest to tym bardziej żałosne, że po pierwsze gramy u siebie a po drugie były chwile, kiedy kilkoma podaniami wychodziliśmy spod tego pressingu i zagraliśmy kilka swoich normalnych akcji a wtedy Legia zaczęła się błyskawicznie sypać - stworzyliśmy stuprocentowe szanse, które powinny skutkować ewidentnym karnym i czerwoną kartką dla legionisty (mówię o piłkarskim sędziowaniu, nie o tym, co było na boisku, czyli pod warszawkę). Po czym, chociaż były rezultaty, to rezygnowaliśmy z takiej gry, znowu wycofywaliśmy do Gersona albo bramkarza, po czym następował wykop.
TvH zareagował o wiele za późno bo dopiero pod koniec wstawił Nazario, który przynajmniej stał - gdzie powinien - na środku pomocy.
31 października 2015, 20:52 / sobota
Mecz z cyklu lepiej iść dopingowac szachistów... Lechia zero zero ambicji, wstyd i metr mułu. Masakra. A psiarnia przed meczem nad wyraz kurwy nad kurwy dziś
31 października 2015, 21:29 / sobota
Gra obronna Lechii na poziomie A klasy. Oglądałem mecz Chojniczanki z Legia i naprawdę tam obrońcy grają bardziej agresywnie niż środkowi obrońcy Lechii którzy zazwyczaj asystują przeciwnikowi. Warto pomysleć o ściągnięciu środkowych obrońców zimą a tych sie pozbyć. Tak sie zastanawiałem kiedy ta ich gra do tylu w końcu sie zemści. No i mamy dziś. Co robili środkowi obrońcy przy pierwszej bramce dla Legii oczywiście statystowali jak zwykle. Poziom sędziowania żenujący: mnóstwo nie odgwizdanych fauli, przerywane akcje Lechii bo sędzia zauważył rzekomy faul. Sędzia wiedział ze Legia ma wygrać i chronił ich przez cały mecz.
Poza tym nie wiem dlaczego pomocnicy Lechii nie wchodzą w pole karne. Czy ktoś im tego zabronił. Mącą podają 1000 razy bez sensu zamiast strzelać. Przecież nie każda akcja musi wyjsć. Ale musi być szybka akcja z wejściem w pole karne. Jeden Kovacevic który coś grał: podawał celnie, wchodził w pole karne choć nie musiał bo to nie jego rola. Maric czas na przerwę bo trzecia bramkę to ja bym obronił- szmata niesamowita.
Radzę rozejrzeć sie wsród obrońców Chojniczanki bo grają znacznie lepiej niż nasze tuzy obronne.
31 października 2015, 21:40 / sobota
cooer, my mamy w składzie Buchalika?
31 października 2015, 21:52 / sobota
Mecz przegrany juz w szatni przed meczem.Spuszczanie sie naszego trenera nad polskim Bayernem co to kurwa jest?Szwab chyba nie wie w jakim klubie pracuje.Bez ambicji, bez wiary w zwyciestwo(no bo jak tu wygrać z Bayernem?) generalnie padlina.Gerson to chyba sobowtóra przyslal z Brazylii bo gra zupełnie jak nie ten facet z wiosny.Jedyny jasny punkt to Kovacević.Maric odlicza dni do końca wypożyczenia bo myślami jest na pewno nie na boisku.
31 października 2015, 22:07 / sobota
Żeby wygrywać mecze to trzeba umieć grać i mieć napastnika. Wbrew pozorom Wawrzyniak dzisiaj jako jedyny chciał a Kovacevic pokazał, że można reszta zero ambicji i jakichkolwiek chęci.
31 października 2015, 22:34 / sobota
to że my zagraliśmy padake to nie da się ukryć ,poza Makiem przez pierwsze 20 min i Kovaevicem reszta przeciętnie lub słabo a pan kapitan odnalazł się ok 75 min waląc w trybuny zamiast dograć. Ale trzeba też oddać ległej że dużo im wychodziło i potrafili klepać tak że Janicki korzenie wyrwał jak schodził do szatni. Do roboty grajki bo forma daleka a Maric już parę meczy nam wybronił więc niech ogarnie i gra dalej .
31 października 2015, 22:37 / sobota
Mitko nie pij octu przed i po meczu, a przy jaraniu wypuszczaj dym bo ci łeb rozpierdoli albo i rozpierdoliło. Dobra jazda, ze jebie ci się bramka numer dwa z bramka numer 3.
31 października 2015, 22:52 / sobota
Skąd informacje o Wawrzynie i Makim w Warszawie? jakieś zródło?
31 października 2015, 23:02 / sobota
Von Tomas zaczyna brzęczec jak Brzęczek.Na konferencji stwierdził, ze Legia wygrała dzieki wiekszemu doswiadczeniu.I jak zwykle ze beda jeszcze mocniej pracować przed kolejnym meczem.Na treningach ponoc graja tikitakę lepsza niz Barcelona ale brak doswiadczenia nie pozwala im zademonstrować pełni umiejetności w meczu o stawkę.
31 października 2015, 23:19 / sobota
Mam pretensje do klubu ze nie nakazali TVH poczytać forum. Wielu (w tym i ja) pisali o kiepskiej postawie stoperów. Plizga nie umiał wypunktować ale juz ktos co umie kopnąć prosto piłke jak najbardziej. Żenujące bramki nr 2 i 3, ba nawet ta pierwsza jest wstydem.
Marić pewnie bedzie miał kompleks Legii bo znowu zawalił 2 bramki. Gerson w zasadzie i 3. janicki zagubił sie we mgle, ale tej która ustapiła z rana.
Jedyny Kovacević pokazał ze w tej lidze opłaca sie jedno, gra prostą piłke typu kick&run. Pzr takiej filozofii reszta sie gubi jak "profesorowie w lesie".

Ps "pozdrowienia dla sędziego z autokaru Legii". Wszystko odbyło się bezproblemowo, Lechia przewracała sie o własne nogi, wiec nie było problemu z "poztywnym" drukiem

TYLKO LECHIA!
1 listopada 2015, 03:33 / niedziela
Dopkóki będzie grał Janicki, dopóty punktów nie będzie.
1 listopada 2015, 08:09 / niedziela
Już mi się popierdolił Buchalik z Budziłkiem, zresztą chyba i tak jest kontuzjowany. Może więc dać szansę Bączkowi.

PS. Czy wam też ten ruski głupek tak działa na nerwy jak mi?
1 listopada 2015, 09:24 / niedziela
Wszystko już chyba zostało napisane, dla mnie rzecz do poprawy do rozgrywanie przez środkowych obrońców - podawanie do bramkarza nic nie daje, nie zdobywamy pola.
A to właśnie Maric podawał piłki do pomocników :)
Inna sprawa, że brakuje pomocnika w środku, który potrafi przyjąć, odwrócić się i podać..

pz,
Okon
1 listopada 2015, 20:09 / niedziela
Według mnie ten mecz pokazał jak bardzo brakuje nam prawdziwego napastnika. Nie mówię nawet o takim co potrafi strzelać gole tylko o takim który potrafi zagrać tyłem do bramki, zaabsorbować obrońców, wywalczyć stały fragment. Cokolwiek a nie tylko bezradnie machać łapami. Druga sprawa nie mamy kompletnie playmakera nikt nie bierze tego ciężaru na siebie. Trzeba albo aktywować Milę z piłkarskiego cmentarza albo skoncentrować się na sprowadzeniu takiego. Co się dzieje z zagubionymi stoperami nie mam pojęcia.
1 listopada 2015, 20:39 / niedziela
Kolego-ten mecz pokazał też że nie da się zrobić porządnej ekipy która ma się bić o mistrza czy o puchary na wariackich papierach w półtorej roku.
Bo sprowadzanie zawodników zapuszczonych niegrających w swoich klubach lub dawanie kolejnej szansy od losu jakimś wykolejeńcom to jest niestety nasz atut.
Możemy się pocieszać że Legia nam leży,że umiemy z nią grać i często ostatnio z nimi wygrywaliśmy a i tak jak zawsze to oni są co roku mistrzem lub wicemistrzem a my po wpompowaniu mega siana w przerwie zimowej rzutem na taśmę kończymy na 5-6 miejscu.Jak co roku.O przepraszam raz było 4.
1 listopada 2015, 20:53 / niedziela
I zamiast kolejnych wagonów zawodników zdobyć sie na konkretnego rozgrywającego i ewentualnie napastnika. Kadrę może zamknąć stoper. Na zimę dwa transfery na te pozycje w zupełności wystarczą. Ale znając ostatni klimat odnośnie transferów znów ściągniemy jakiegoś emeryta lub młodego.
2 listopada 2015, 11:36 / poniedziałek
Tak informacyjnie, głównie dla Lechistów z Gdyni.
Po ostatnim meczu śledziki sprawdzały skm-ki. Polowali na barwy. Głównie od stacji Orłowo.
Tak więc czujnie i na oriencie, Lechia jest wszędzie!

Aejaejao!!!
2 listopada 2015, 12:10 / poniedziałek
Magazyn zamkniety i lipa.
Crach ja nie pije alko wiec w pizdzie byles chuj widziales. Takie teksty to mozesz slac swoim kolezankom gamoniu.
2 listopada 2015, 12:21 / poniedziałek
Jacaraca czyli jednak, a ja już posądzałam narzeczonego, ze mu się przewidziało...
Bo widzieliśmy takich czterech szwendających się po przedziałach...

Co do samego meczu... już chyba wszystko zostało powiedziane, ale są i pozytywne aspekty. Atmosfera na trybunach super, jak nie dopiszą piłkarze zawsze dopiszą kibice:)

Z biało zielonym pozdrowieniem z niebezpiecznej strefy

Kitty
2 listopada 2015, 14:23 / poniedziałek
Wszystkie bramki podarowane indywidualnie przez zawodnika Lechii. Pierwsza i trzecia w mojej ocenie, spada na barki Kovacevića. Przy pierwszej gonił Guilherme, jak parowóz ekspres, a przy trzeciej walczył z Dudą jak junior, co to za walka. Jak już zdecydował się na wślizg pod polem karnym, to powinien się przyłożyć. Powinien wyciąć go równo z ziemią. Cóż byłby rzut wolny, ale to jeszcze nie bramka. Druga bramka, szkoda gadać. Marić, w mojej ocenie, jest słaby psychicznie i w meczach z takimi rywalami, będzie zawsze zawalał jedną bramkę. Podanie Gersona przemilczę. Ogólnie mecz, tragedia - wstyd. Zawodnicy z takim potencjałem, a grają jak paralityki.
2 listopada 2015, 15:55 / poniedziałek
Gdyby sfaulował i gdyby padł gol po wolnym to już widzę jakby piała nasza forumowa inteligencja, że w takich miejscach sie nie fauluje itp. Już nie mówiąc o jakiejś kartce.
Spierdolili mecz i trzeba mieć nadzieję, że w następnym bedzie lepiej. .. a nie ciągły płacz. ...
2 listopada 2015, 16:49 / poniedziałek
Czarny, a skąd ja mogę wiedzieć, że należysz do tego 1% populacji :) Mam nadzieję, że to nie ze względów wyznaniowych.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023