Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

LECHIA GDAŃSK - ŚLĄSK WROCŁAW - niedziela 06.12.2015 - 1530

strona 1/2

2 grudnia 2015, 19:08 / środa
Paradoksalnie, bardzo nie lubię kiedy gramy ze Śląskiem. Pomijając oczywiście fakt świetnej atmosfery na trybunach, bo na takie spotkania (jak również to 12tego z Wisełką) czeka się całą rundę; niestety ciągle ban na wyjazdy.

W sytuacji jakiej jesteśmy teraz i my i bracia, remis nikogo nie zadowoli, bo punkty potrzebne jak powietrze. Wygramy my, grzebiemy Śląsk. Wygrają oni ... witaj strefo spadkowa!!! Kurwa, jak się nie obrócisz to dupa z tyłu.

Pozostaje przewagę i całkiem dobrą grę w pierwszej połowie zamienić na 3 punkty w paprykażewie.
2 grudnia 2015, 19:30 / środa
Wygramy z kiepskimi
2 grudnia 2015, 20:04 / środa
NIe wygramy.
Znowu 0-1 i strefa spadkowa :(
2 grudnia 2015, 20:10 / środa
ostatni będą pierwszymi, thomas von hessen wyjdzie w pierwszym skladzie i jebnie hat tricka ręką!
2 grudnia 2015, 20:13 / środa
pojedynek drużyn z "czołowej trójki "wymaga profesjonalistów -
jóźwiak wbiegnie w berecie i jebnie zwycięską bramkę
2 grudnia 2015, 20:22 / środa
Proponuję zamiast dopingu jechać przez cały mecz z "
auf wiedersehen, auf wiedersehen!
Thomas, Thomas,
AUF WIEDERSEHEN!"

to samo dla Peszki po polsku, nieudacznika
2 grudnia 2015, 20:29 / środa
A ja proponuję jakiś dosadny transparent i zamiast dopingowania lajz/wkładów proponuję pić piwo ipogłębiać znajomości z braćmi ze Sląska. te wkłady nie zasługują na jakikolwiek doping
2 grudnia 2015, 21:30 / środa
Śląsk się nie położy, więc wynik sprawą otwartą, w tym meczu tak jak to napisał poprzednik, olać wkłady i umacniać braterstwo Śląsko-Lechijne.
2 grudnia 2015, 22:44 / środa
Jak wiadomo, już innej opcji nie ma jak tylko ultraofensynie, i eksperymentalnie

Bąk
Stolarski - Żuk - Pęczak
Piątek - Widzicki - Wiśniewski - Wiszniewski - Urbański
Melaniuk - Cetnarowicz

szalom
3 grudnia 2015, 07:01 / czwartek
Zapomniałeś dodać szczegóły. Mecz mniej więcej w tym stylu: długa piłka i koń cetnar GOOOLLLK
4 grudnia 2015, 11:45 / piątek
W ogóle ciekawe wydarzenie się szykuje bo chyba jeszcze nie oglądałem meczu, w którym rywalizujące drużyny byłyby prowadzone przez pełniących obowiązki trenera. No chyba że kogoś wytrzasną do niedzieli u nas bo w Śląsku Pawłowski na urlopie do końca roku.
4 grudnia 2015, 13:38 / piątek
Wiśnia powinien zagrać w tym meczu. On jedyny z naszych obecnych grajków ma patent na strzelanie goli Śląskowi.
W przegraną nie wierzę, a na wygraną przyszedł wreszcie czas.
4 grudnia 2015, 14:03 / piątek
Lechia wygra 1-0 po wymęczonym golu strzelonym pod koniec meczu.
4 grudnia 2015, 14:24 / piątek
MSZE:

"Banaczek: na drobne urazy narzekają Wawrzyniak i Marković. Piotr Wiśniewski ma problem z zębem."

Ciekawe czy z tym samym zębem co Haraslin. W ogóle jak to nie jest piłka zębna tylko nożna kurde. Niech gra z ochraniaczem na szczękę.
4 grudnia 2015, 20:35 / piątek
Borski -kurwa na przełamanie ?
5 grudnia 2015, 13:06 / sobota
Jeśli nie wygrają ze Śląskiem, to faktycznie powinni zmienić zawód. O zaangażowanie nie ma co się martwić. Widmo przejęcia zespołu przez Franciszka Dyzmę musi działać na piłkarzy mega mobilizująco :)))
5 grudnia 2015, 18:18 / sobota
Poniżej mobilizacja piłkarzy naszych przyjaciół po szalu z Krakowa:

odnośnik

Czuję, że w LG też przydałaby się taka akcja.
5 grudnia 2015, 18:20 / sobota
Nigdzie nie mogę znaleźć.... Jak jutro skmki będą kursować na stadion? Z góry dzięki za info
5 grudnia 2015, 18:37 / sobota
Znalazłem :) pierwsza skm o 13:36 jakby kogoś interesowało
5 grudnia 2015, 19:03 / sobota
Aimar u nas nie przejdzie bo sie gwiazdki całkiem obrażą i nie wyjda na mecz.Teraz jest czas chwalenia,pytania o oczekiwania kopaczy i w ogole tenteges chuchania na nasze skarby.Niejaki Banaczek dał juz przyklad.Poza tym druzynowy kaowiec od atmosfery ma chody u prezesa i nikt im nie podskoczy.
5 grudnia 2015, 19:23 / sobota
pomijając "chuchać i dmuchać"... kto wie jak wygląda temat przyjazdu braci? Przyjadą i wysiądą na GG?
Chyba nie skompromitują nas i nie zawiozą prosto na stadion poznańskie jak to bydło co nam przywożą na Gdańsk Stadion.
5 grudnia 2015, 19:28 / sobota
Kurwa, chyba ze stresu ...
Chyba nie skompromitują nas>>>I NIE ZAWIOZĄ ICH PROSTO NA STADION JAK TO POZNAŃSKIE BYDŁO CO NAM PRZYWOŻĄ NA GDAŃSK SADION>>>
5 grudnia 2015, 20:34 / sobota
Ty się Boldi o to nie bój...
5 grudnia 2015, 21:37 / sobota
Dobrze mieć w braci kibicowskiej takiego d.g .Szkoda tylko ,że nasz kolega nie wierzy w Świętego Mikołaja.
5 grudnia 2015, 22:57 / sobota
@apolityczny co napisalem nie tak twoim zdaniem?A w św. Mikołaja bardzo wierzę:-)
5 grudnia 2015, 23:11 / sobota
Przydałoby się jutro zwycięstwo, ja pierdolę....
6 grudnia 2015, 12:04 / niedziela
Ładny mecz przyjaźni. Grają dwa najsłabsze zespoły tej rundy w dodatku bez trenerów. Jak nie wygramy to będzie chuj że ja pierdole, tym bardziej że następny mecz z Wisłą też może być w plecy.
6 grudnia 2015, 12:11 / niedziela
Piękny dzień na piękny mecz :)
6 grudnia 2015, 12:40 / niedziela
Nie płakać! Dziś zwycięstwo! Myy wierzymyy!
6 grudnia 2015, 13:17 / niedziela
@bigbadwolf - Ty tak na poważnie z tym pytaniem?
6 grudnia 2015, 14:39 / niedziela
Zmiany w składzie rzeczywiście kosmetyczne:

Marko Marić - Paweł Stolarski, Gerson, Rafał Janicki, Jakub Wawrzyniak - Ariel Borysiuk, Daniel Łukasik - Maciej Makuszewski (k.), Sebastian Mila, Sławomir Peszko - Michał Mak
6 grudnia 2015, 16:34 / niedziela
Frekwencja słaba 10K chyba nie ma
6 grudnia 2015, 16:40 / niedziela
8827 kibiców
6 grudnia 2015, 17:27 / niedziela
Dobra, wygrana. Sam nie wierze w to co piszę ale dopóki grał Mila gra wyglądała jako tako. Ale po jego zejściu totalna sraczka.
6 grudnia 2015, 18:11 / niedziela
Wynik trafiłem ale niektórzy zawodnicy to powinni pożegnać pomysleć o innych fachu bo to jest totalna żenada co oni grają. Kontra to dla nich nie istnieje. Wychodzą szybko i nagle... zatrzymują sie. A rekordy w zatrzymywaniu akcji bije Makuszewski. Janicki podania wszerz i do bramkarza, zupełny brak umiejętności dogrania piłki do przodu. Śląsk słaby jak barszcz ale i tak mógł strzelić bo Janicki nie ma pojęcia o kryciu. Moim zdaniem to był poziom 1 ligowy.
6 grudnia 2015, 18:45 / niedziela
Cieszą 3 punkty. Bramek powinno być przynajmniej ze 3, albo lepiej. Zgodzę w 100% z Marochem, Sebek zagrał całkiem przyzwoity mecz. Borysiuk, parę zajebistych piłek na skrzydła i niezłe strzały. Mak, Peszko, Stolarski widać chęć do grania. Gerson - fajnie że wraca do formy. Ogólnie wszyscy poprawnie, choć szału nie ma. Przynajmniej nie można powiedzieć że komuś się nie chciało, bo było widać zaangażowanie. Oby tak dalej.

Mitko - malkontencie. Dziękujemy za analizę.
6 grudnia 2015, 19:20 / niedziela
Wyczuwam mistrzostwo w tym sezonie. Wszyscy zagrali mega zajebiście i w ogóle jest gites.
6 grudnia 2015, 19:32 / niedziela
Mecz co najwyżej przeciętny. Jeżeli już to Śląsk był bardzo słaby a nie my dobrzy. Kontry w naszym wykonaniu to totalna porażka. Nie ma decyzji o strzale wszyscy się boja odpowiedzialności. Na plus jedynie Maric i Gerson, reszta przeciętnie lub słabo. Krasica to trzeba wywalić z listy płac bo tylko nam budżet obciąża a motywacji do gry to żadnej już nie ma.
6 grudnia 2015, 19:35 / niedziela
nie potrzebna ironia i sarkazm ważne 3 punkty w ważnym momencie Śląsk cienki jak barszcz ale i tak było ciężko Mila faktycznie zawodnikiem meczu
6 grudnia 2015, 19:37 / niedziela
Hmm,ciężko powiedzieć coś więcej... Zmiany może i kosmetyczne ale za TVH nie zagrałyby pewnie Wawrzyniak a miał asystę. Cóż ponoć zwycięzców się nie sądzi. Szkoda tych niewykorzystanych sytuacji ale liczą się trzy punkty. Patrzyłem sobie teraz w TV jeszcze i taki szczegół zwrócił moja uwagę. Od dawna nie widziałem radości po zwycięstwie u trenera. Widać było,że był.szczęśliwy z 3 punktów.
6 grudnia 2015, 19:53 / niedziela
Ja pierdolę, czytać się tego nie da. Przegrywają, to pomyje na grajków. Wygrywają, to wygrali chujowo. Wyjdź jeden z drugim pokaż grajkom jki jesteś zajebisty.
Za tydzień Wisła, a to jak grają z kurwą oznacza że to będzie przeprawa; Pedalić i drugi Pedalić psim swędem wsadził im po bramce, co i tak nie znaczy że byli lepsi.
6 grudnia 2015, 21:04 / niedziela
Najlepszy na boisku był Mikołaj
6 grudnia 2015, 21:33 / niedziela
Nerwówka na końcu masakra. Szkoda sytuacji Peszki i Krasica z końcówki, człowiek by spokojniej to oglądał.
6 grudnia 2015, 22:15 / niedziela
"Ja pierdolę, czytać się tego nie da"

A meczów Lechii niestety nie da się oglądać. Fajnie, że w końcu 3 punkty wpadły, ale też nie będziemy świętować z powodu wygranego meczu 1-0 u siebie z totalnymi ogórami w żenującym stylu po wcześniejszych 5 porażkach z rzędu.
6 grudnia 2015, 22:25 / niedziela
Mam nadzieje ze grajki tego nie czytają. Mecz, taki sam jak dwa poprzednie, z taka rożnica, ze szczescie dzis dopisałao nam. No, moze też to, ze Markovic nie grał!

Sa 3 punkty i tyle, o meczu zapomniec, moze mentalnie troche sie podniosą

ps z Wisła juz takie numery nie przejda

Cała LECHIA zawsze razem!
6 grudnia 2015, 22:40 / niedziela
Śląsk dzisiaj do Gdańska w ogolę nie przyjechał. Tylko jacyś przebierańcy do bicia! A nawet z nimi momentami było ciężko. Generalnie dużo lepiej wyglada gra jak Mila bierze na siebie ciężar rozgrywania, aktywny Mak i Peszko. Bardzo nie podoba mi się zachowanie Makuszewskiego. Czy on kiedyś dogra jakąś piłkę albo poda? Zawsze ciągnie do linii końcowej i w najlepszym wypadku wywalczy rzut rożny. Po kontuzji Stolarskiego wszedł Maloca i prawie skończyło się to stratą gola jak w ostatnich 2 meczach gdzie na końcu z ławki wchodzili obrońcy, nie będący w rytmie meczowym.
7 grudnia 2015, 00:22 / poniedziałek
Zauważyłem, że kiedy Mak zwrócił uwage Makuszewskiemu, że ten mu nie podał, Makuszewski tylko machnął rekom na Maka i oddalił się wkurwiony. Takie coś nie przejdzie widać, że niektórym już odpierdala gwiazdorstwo na maksa.
7 grudnia 2015, 00:36 / poniedziałek
TECHLG
Śląsk do Gdańska przyjechał. Fajną ekipa, w dobrych parę stówek. I nie byli to chłopcy do bicia. Ale nie wiem czy ty rozumiesz, że Śląsk czy Lechia to nie są piłkarze. Jeżeli chodzi ci o piłkarzy grających aktualnie w koszulkach Śląska to bądź precyzyjny w swoich wypowiedziach bo jak widać dla ciebie mecz ze Śląskiem zaczyna się o w ndz. 15.30 i kończy niecałe 2 godz. później a dla niektórych trwa często 2 doby albo dłużej. Ale skąd możesz o tym wiedzieć.
7 grudnia 2015, 07:56 / poniedziałek
Pewne jest jedno: więcej zdrowia zostawili Bracia ze Śląska w Gdańsku przez te 3 dni niż piłkarze obu drużyn na boisku przez 90 minut. W takim klimacie piłkarskim w jakim obecnie jesteśmy jako TKWM, pozostaje bawić się, nie myśląc o wkładach.
7 grudnia 2015, 11:50 / poniedziałek
@ eFCLG

Skoro udało się Tobie złożyć parę zdań to jestem mocno przekonany, że domyśliłeś się też, że mój post odnosi się tylko i wyłącznie do wydarzeń boiskowych.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.405