Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:


Kto nowym trenerem?

strona 2/6

3 grudnia 2015, 15:33 / czwartek
Z deszcze pod rynnę, meine damen und herren - Franz Smuda!
3 grudnia 2015, 15:39 / czwartek
Zainwestować w porządnego trenera nawet kosztem kontraktów paru "gwiazdorów" czy też sprzedażą Borysiuka, Makuszewskiego lub cholera wie kogo.
3 grudnia 2015, 16:06 / czwartek
Skorża to dobry trener, a z Lecha zwolnili go piłkarze, u nas też tak może być w przyszłośći.
Smuda już za stary, a poza nie miałby autorytetu.
Takich trenerów bym widział: Marcin Kaczmarek, Bogusław Kaczmarek, Mariusz Pawlak, Tomasz Kafarski, Artur Derbin, Mariusz Rumak
Można też dać szansę Banaczkowi na te 3 mecze.
3 grudnia 2015, 16:16 / czwartek
Smuda już za stary, więc wymienie Bobo Kaczmarka. Jebać logikę.
3 grudnia 2015, 16:18 / czwartek
Tylko Adam Mandziara z Jóźwiakiem niech pokażą że szrot który nasprowadzali do czegoś się nadaję. Tych panów proponuję na duet trenerski bo przynajmniej byśmy się ich pozbyli raz na zawsze
3 grudnia 2015, 16:20 / czwartek
Monitz-wróc.
3 grudnia 2015, 16:26 / czwartek
Tomasz Hajto! (żart)
3 grudnia 2015, 16:43 / czwartek
Ciężki wybór teraz przed mandziarami. Trzeba ratować ekstraklase za wszelką cene.
Wsiadac na karuzele i zatrudniac smudy skorze tarasiewicze, czy zajebac z bomby glosne nazwisko, które moglo by przyciagnac uwage na klub.

Można i tez postawić na jakiś młody duży talent, jak Dorna. Ale tu jest duże ryzyko, że taki Mila nie bedzie chcial sie sluchac "małolata"
3 grudnia 2015, 16:45 / czwartek
Żart -dobry ale chyba żarty po woli się kończą-bo nie długo będziemy liderem jak odwrócimy tabelę.
3 grudnia 2015, 16:49 / czwartek
Dzięki Bogu. Mam nadzieję, że to koniec minimalizmu w Lechii. Trener, który narzeka, że sędzia wykartkowal mu napastnika i dlatego posypał mu się mecz a w kolejnym sam zdejmuje jedynego napastnika i broni 0:0. Wygrywa 3:0 na trudnym terenie w Białymstoku tylko po to, żeby potem zrezygnować z dobrej taktyki na rzecz defensywnej i dostać 0:3. Potrzeba trenera z jajami, Rumak to nieodmiennie mój typ.
3 grudnia 2015, 16:53 / czwartek
Avram Grant w piątek przyleci do Gdańska.

odnośnik
3 grudnia 2015, 17:17 / czwartek
Brać Smudę .
3 grudnia 2015, 18:09 / czwartek
Tylko czekać jak kaleki i pizdy przebierające się za piłkarzy Lechii pod wodzą nowego trenera będą grać na alibi aby go zwolnić, bo nie spodobają się króliczkom playboya metody treningowe nowego szkoleniowca.
Z nim(TvH) to powinno tak z 13 -15 tych paraolimpijczyków polecieć na zbity pysk którzy od 1 kolejki regularnie hańbili nasz klub.
3 grudnia 2015, 18:11 / czwartek
Avram Grant--coś już obiło się o uszy ...
3 grudnia 2015, 18:21 / czwartek
Avram Grant był przymierzany do Legii, chyba w sierpniu. Podobno nawet oglądał z Leśniodorskim mecz el. LE, który wówczas decydował o posadzie Berga.
3 grudnia 2015, 18:22 / czwartek
;)
oj, przydałby się tu PROTOKOLANT SYJ
ajwaj
ps.1 jak podaje wikipedia, rodzina trenera pochodzi z Mławy, było nie było, jest tam fan-club Lechii
3 grudnia 2015, 18:29 / czwartek
Zyd w Lechii??

to nie przejdzie :)
3 grudnia 2015, 18:40 / czwartek
Niech no mi Hajtę-cygareta dadzą to im odeślę karnet.
3 grudnia 2015, 19:22 / czwartek
Dziwię się tym całym szumem, przecież ważniejsze jest to, że nadal za wszystkie sznurki pociągali będą mandziary, piekarskie i jóźwiaki. Ciągle wypierdalają trenerów (chujowych, ale ktoś ich przecież wybrał), kiedy wyjebią gwiazdorków, których leje w lidze kto chce?
3 grudnia 2015, 19:29 / czwartek
Powinni trenera grajków a na końcu siebie wywalić -a ostatni niech zgasi światło.
Mieli Monitz-a a odkąd odszedł on i Szutowicz wszystko się posypało.
3 grudnia 2015, 21:07 / czwartek
Niewykluczone, że nowym trenerem gdańskiego klubu zostanie Maciej Skorża, który pozostaje bez pracy od 12 października, gdy został zwolniony z Lecha Poznań. Kilka dni temu Skorża odmówił powrotu do Wisły Kraków. Podobno czekał na obrót spraw i sygnał z Gdańska. Wśród kandydatów wymienia się również Ryszarda Tarasiewicza (aktualnie Miedź Legnica) oraz byłego selekcjonera reprezentacji Polski Franciszka Smudę (brak klubu).

Nie ma presji

Mimo, że klub intensywnie szuka nowego trenera, to nie ma wielkiej presji, by zakontraktować go koniecznie w tym tygodniu. Wprawdzie zarząd ma nadzieję, że uda się załatwić wszystkie formalności w jak najszybszym czasie, jednak biorąc pod uwagę jak mało czasu zostało do najbliższego spotkania Lechii w ekstraklasie (niedziela, godz. 15.30 ze Śląskiem Wrocław), może być to niewykonalne.

Wówczas w niedzielę funkcję trenera sprawować będzie Dawid Banaczek. Nie posiada on co prawda licencji UEFA Pro, ale posiada licencje UEFA A, dlatego jako dotychczasowy asystent von Heesena, przez 10 dni może warunkowo pełnić funkcję szkoleniowca.

Duet Banaczek - Juergen Radschuweit poprowadził czwartkowy trening Lechii. Nie brał w nim udziału Jakub Wawrzyniak, który dzień wcześniej podczas zajęć w Gdańsku (nie znalazł się w kadrze na mecz z Pogonią), nabawił się drobnego urazu. Nie wiadomo czy jest on poważny, ale niewykluczone, że na konfrontację ze Śląskiem lewy obrońca reprezentacji Polski będzie gotowy.

odnośnik
3 grudnia 2015, 21:32 / czwartek
W Przeglądzie podają :
Skorża
Smuda
Wdowczyk
Kocian
Berg
Innych nie podaje bo Rumak Bobo Zub Warzycha , Taraś oraz Leńczyk chyba nie byliby dobrzy dla nas.
W/G MNIE SKORŻA , KOCIAN LUB WDOWCZYK ?(SKAZANIEC)
NIE CHCĘ BERGA I SMUDY.
3 grudnia 2015, 21:56 / czwartek
Wybór zostanie dokonany w noc z soboty na niedzielę. Przed meczem trener złoży ślubowanie przed Zieloną i zaintonuje ooo nasz. Pewne info.
4 grudnia 2015, 01:00 / piątek
Piotr Reiss ale jak nie będzie nas na niego stać to Janusz Wójcik, Dariusz Wdowczyk oraz Mariusz Kuras tak typuje Andrzej Woźniak.
4 grudnia 2015, 08:45 / piątek
W obecnej sytuacji potrzebny jest trener doswiadczony, który zaliczył juz w extraklasie nie jedno "wyciąganie zespołów z dołka". Forinerów i młodych perspektywncznych juz w tym sezonie przerobilismy z mizernym skutkiem.

Doswiadczony trener wedlug mnie gwarantuje ze kmioty typu Beret, Piekario i inni nei beda mu kupowac zawodników (mam taka nadzieję), bo jesli ma przyjsc marionetka to rownie dobrze sprzataczka moze ustalac skład.

Takze na chwilę obecna jestem za Franzem Smudą.
Przynajmniej dogada sie z Franzem Josefem, a i Mandziara nie bedzie sie musiał męczyć mówiac po polsku.

TYLKO LECHIA!
4 grudnia 2015, 12:31 / piątek
Przestańcie już sobie jaja robić z tą kandydaturą Dyzmy na trenera. Brzmi to i śmieszno, i straszno. Może jeszcze Wójcik by się nadał, co?
4 grudnia 2015, 12:41 / piątek
Jak nie jak tak? :). Wójcik na trenera, Krecina na dyrektora, a Lato na prezesa. Nikt nas nie przepije ;)
4 grudnia 2015, 12:54 / piątek
Jednakże okazuje się, że zgodnie z moja przepowiednią w niedzielę na boisku spotkają się dwaj pełniący obowiązki trenerów :

"Banaczek: potwierdzam, że w niedzielę poprowadzę I drużynę w meczu ze Śląskiem

Mikołaj trenera nie przyniesie, oby przyniósł 3 punkty.
4 grudnia 2015, 13:13 / piątek
Banaczek do końca roku.
4 grudnia 2015, 13:14 / piątek
odnośnik

No to do końca roku mamy trenera. Zobaczymy w końcu nasz wychowanek, może będzie chciał umierać za Lechię i nie pozwoli na lewarowanie?
4 grudnia 2015, 13:50 / piątek
Oznacza to jedno że Skorża od nowego roku -bo nie można trenować w tej samej rundzie 2-zespołów.
4 grudnia 2015, 14:05 / piątek
Cóż, z Lechii Skorży jeszcze nie zdążyli wyjebać. A karuzela się kręci...
4 grudnia 2015, 14:11 / piątek
Skoro trener nie może prowadzić dwóch klubów podczas jednej rundy, to informuje, że obecnie mamy rundę "wiosenną" lub też "rewanżową".
Problem polega na tym, że Adasiowi każdy odmawia gdyż wiedzą co tu się dzieje i nikt nie chce swoim nazwiskiem firmować burdelu. Podkreślam. KAŻDY ODMAWIA.
4 grudnia 2015, 14:26 / piątek
Bzdura. Patrząc z perspektywy trenerskiej w Lechii jest bardzo dobrze. Są pieniądze, piłkarze wysokiej jakości, dobra baza treningowa, stadion, kibice i cała otoczka pozwalająca osiągnąć sukces i dać nazwisko trenerowi. Trenerzy wręcz przebierają nogami aby móc dostać angaż w Lechii. Wyzwaniem i sztuką dla zarządu jest mądry wybór.
4 grudnia 2015, 14:27 / piątek
Prawda. Rozumiem, że ten, który się zgodzi będzie burdeltatą ? A my jesteśmy klientami ?

PS. może coś jest na rzeczy z tym burdelem:

za wikipedią:

Aleksander Mandziara, do 1965 nosił imię Alfons (ur. 16 sierpnia 1940, zm. 2 września 2015) – polski piłkarz i trener piłkarski. Posiadał również obywatelstwo niemieckie.

Jego syn Adam Mandziara jest znanym menedżerem piłkarskim.
4 grudnia 2015, 14:46 / piątek
Taka prawda, żaden poważny trener nie zgodzi się zapewne ubrudzić sobie nazwiska, bo wszyscy wiedzą jak to wszystko w Gdańsku wygląda. Wystarczy spojrzeć na to kogo wybierali po odejściu Moniza - najpierw Machado z Portugalii, który zupełnie nie ogarniał sytuacji, potem na chwilę duet Unton-Kalkowski, dalej odpalony z 2 ligi Brzęczek (przecież dla typa to było jak wygrana na loterii, zapewne nie zaprotestowałby jakby dostał kartkę ze składem przed meczem), potem trenerem został .. inwestor.
4 grudnia 2015, 14:56 / piątek
Podkreślam. KAŻDY ODMAWIA.

Każdy znaczy kto? Konkretnie proszę, dwa-trzy nazwiska
4 grudnia 2015, 14:58 / piątek
Maciej Skorża i Ryszard Tarasiewicz – te nazwiska najczęściej wymienia się w kontekście nowego trenera Lechii Gdańsk. Ale nie będzie dla nas niespodzianką, jeśli następcą Niemca Thomasa von Hessena zostanie były reprezentant Polski Tomasz Wałdoch.

Z naszych informacji wynika, że gdański klub jest zainteresowany zatrudnieniem w roli coacha byłego obrońcy kadry biało–czerwonych, który w ostatnich latach pracował z młodzieżowymi grupami Schalke 04 Gelsenkirchen. Wałdoch, ceniony szkoleniowiec młodzieży w zespole z Westfalii pragnie spróbować chleba na trenerskiej ławce wśród seniorów. Pytanie czy ten czas już nadszedł? W każdym razie niemiecki kierunek Lechii (głównie z tego kraju pochodzą udziałowcy klubu) byłby – przez osobą Wałdocha – mile widziany i pożądany. Poza tym Lechia chętnie postawiłaby na człowieka z Wybrzeża (Wałdoch pochodzi z Gdańska). 44–latek jest na tak, jeśli chodzi o poprowadzenie Lechii, która jest w dużym kryzysie. Ostateczną decyzję poznamy w weekend, ale w tej chwili na czele wyścigu do trenerskiego stołka jest nasz srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie.

odnośnik
4 grudnia 2015, 15:40 / piątek
będzie Engel, pewne info :)
4 grudnia 2015, 15:42 / piątek
Prawda świeta prawda:-)A naiwniacy dalej się łudza, ze w Lechii wszystko na powaznie co mówi Mendziara.Żaden Skorża czy Smuda lub Rumak tu nie przyjdzie i przestańcie robic ludziom wode z mózgu.Zostawili swojego pieska na razie bo musza znależc nowego kamerada z Niemiec co im poprowadzi wg instrukcji.Moze z Viktorii Koeln?Dopoki będzie Mendziara w Gdańsku bedzie to co dotychczas- posmiewisko i hańba dla miasta i klubu.
4 grudnia 2015, 15:46 / piątek
No i Wałdoch idealnie sie wpisuje w polityke Mendziary.
4 grudnia 2015, 17:46 / piątek
Jeżeli Wałdoch zostanie trenerem to juz będzie kompromitacja.
4 grudnia 2015, 18:35 / piątek
Niestety niepierwsza kompromitacja..
4 grudnia 2015, 19:52 / piątek
Szanuje Tomka to mój kolego ze szkoły podstawowej na Przymorzu ale ta znajomość nie zmienia mojej opinii że to dla niego za wcześnie i nie w takiej sytuacji w jakiej jest nasza Lechia.
Jeśli Mandziara nie zrozumie że spadek klubu do I-ligi spowoduje większe straty dla nich (spadek wartości piłkarzy) niż samodzielność trenera i gra o wyższe cele.
4 grudnia 2015, 19:57 / piątek
W stylu Zarządu byłoby zatrudnienie Banaczka, potem po jakiś tam nie beznadziejnych wynikach w tych trzech meczach (powiedzmy 4 punkty) danie mu szansy na dłużej, bo młody, ambitny i TANI i obudzenie się po 6-7 kolejkach na wiosnę w których zdobędziemy 3 punkty że jednak to kolejny wuefista. Potem kolejny figurant który dostanie źle przygotowaną drużynę tak że na wiosnę będzie walka o utrzymanie i danie mu szansy latem (bo na wiosne słabe wyniki to nie jego wina) i tak dalej...
4 grudnia 2015, 20:01 / piątek
Nie no po 3 najbliższych meczach trzeba zatrudnić trenera -nie figuranta a dlaczego-to chyba każdy wie oprócz Mandziary.
4 grudnia 2015, 20:27 / piątek
Można zatrudnić jakiegoś dobrego, doświadczonego trenera, który wyciągnąłby drużynę z dołku, a latem zabrać kogoś perspektywicznego.
4 grudnia 2015, 20:30 / piątek
Może ten podoła(uleczy CUDOWNIE co nie które łamagi!) wyzwaniu mało znany ale skuteczny (Podobno) ... no i nie podłoży się zarządowi , bo nie jest łasy na kasę i ma większego szefa od Madziary .... ;-) odnośnik
5 grudnia 2015, 19:30 / sobota
Obawia się, że żaden trener z nazwiskiem nie będzie chciał uczestniczyć w tym kabarecie, który reżyserują Mandzara, Piekarski, Jóźwiak.
8 grudnia 2015, 07:13 / wtorek
Jeżeli Śląsk wziął Szukiełowicza to do nas może Jastrzębowski albo Stachura.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.268