Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Kto nowym trenerem?

strona 3/6

8 grudnia 2015, 23:58 / wtorek
Łazarek wolny, bierzmy póki ktoś nam go nie sprzątnie sprzed nosa.
9 grudnia 2015, 18:51 / środa
Piszą że nowym trenerem ma zostać Marcin Kaczmarek a jak nie to Skorża.
9 grudnia 2015, 19:12 / środa
Jestem na tak, Kaczmarek może to ogarnąć jeśli atmosfera będzie git.
9 grudnia 2015, 21:19 / środa
Tylko czy on ma charakter aby ogarnąć ten burdel?
Zawsze wyglądał mi na spokojnego chłopaka-jakby przedawkował melisse
9 grudnia 2015, 23:07 / środa
Marcin Kaczmarek to fachura, nie skażony jeszcze tym ekstraklapowym syfem. Melisą ... może handluje; ale skoro niemiecki ordung nie zdał egzaminu może trzeba zupełnie inaczej?
9 grudnia 2015, 23:56 / środa
Lechia chciała Kaczmarka, ale on nie chce.

Tomasz Galiński ‏@T_Galinski 4 godz.4 godziny temu

Władze Lechii chciały, by zespół objął trener Marcin Kaczmarek z Wisły Płock, ale ten nie zamierza się nigdzie ruszać.
9 grudnia 2015, 23:58 / środa
I po co te kombinowanie z jakimiś wynalazkami? Tak ciężko złożyć ofertę uznanemu trenerowi? Skoro Skorża jest wolny to trzeba go brać.
10 grudnia 2015, 00:19 / czwartek
Skorża "uznany"... chyba za takiego, co wylatuje z każdego klubu.

Właśnie na tym to polega że nie TRZEBA nikogo brać tylko dlatego, że jest wolny.
10 grudnia 2015, 00:42 / czwartek
Mistrz Polski z Wisłą i Lechem. Do tego zdobywał Puchar i Superpuchar Polski. Obecnie na rynku lepszego trenera z Polski nie ma. Więc jeżeli chcemy w końcu grać o coś więcej niż tylko utrzymanie to trzeba skończyć z zatrudnianiem przypadkowych trenerów jak Brzęczek, Unton, TvH czy Marcin Kaczmarek.
10 grudnia 2015, 00:46 / czwartek
Skorża to pizda i dla tego wylatuje z każdego klubu, bo daję się zdominować piłkarzykom...
10 grudnia 2015, 07:39 / czwartek
Michał Kopczyński... dwa Mistrzostwa Polski z krawaciarzami... do tego zdobywał Puchar... toż to uznana marka musi być, nie?

Tak samo uznany jak BioShock na tym forum.
10 grudnia 2015, 08:07 / czwartek
Ten nie tamten nie nikomu nie dogodzisz.
Jak prezesi będą ustalać skład to każdy może przyjść jak chcą coś osiągnąć to zatrudnią fachowca i mu zaufają.
10 grudnia 2015, 12:09 / czwartek
@ Stara Szkoła

Najlepiej zespół powierzyć znowu jakiejś piździe bez doświadczenia typu Brzęczek, Wałdoch czy Kaczmarek?
10 grudnia 2015, 12:16 / czwartek
Jak widzę jakie nazwiska się tutaj przewijają to na prawdę żałuje zwolnienia TvH. Zdecydowanie zbyt pochopnie!
10 grudnia 2015, 12:36 / czwartek
@TECH: Szczerze mówiąc to wątpię w zwolnienie TVH. Myślę, że on sam miał już dość i odszedł.
Skorża niby dobry trener, ale patrząc na to, że go w Lechu piłkarze nie chcieli, to co dopiero u nas.
Nie dziwię się Kaczmarkowi, że odrzucił propozycję. On buduje w Płocku drużynę pod awans i chce dokończyć to, co zaczął. Jeśli Banaczek nie wypali to widziałbym Rumaka, Kafarskiego, Pawlaka lub Derbina. Wszyscy młodzi i z potencjałem, a dobrego doświadczonego trenera na rynku nie ma. No chyba, że ktoś chce wypalonego Smudę lub słabego Tarasiewicza.
10 grudnia 2015, 13:09 / czwartek
Hadasz,widze,ze dla ciebie moze trenowac Lechie nawet najgorsza prostytuta,byleby miejsce w tabeli bylo wysokie.Kurwa ludzie,gdzie wy zescie dorastali?!
10 grudnia 2015, 19:22 / czwartek
Nie wiem jak Wy. Ale ja tęsknie za stylem Kafara... Fakt momentami trochę przeginał; ale na dobrą sprawę to był gość. Żył Lechią. Może On ustawiłby nasze gwiazdeczki... Serce się kraje jak patrzę na to co się dzieje...
10 grudnia 2015, 19:41 / czwartek
Kibice na meczu kazali mu wypierdalać i tak jakby nigdy nic sobie przyjdzie? Szczerze wątpię.
10 grudnia 2015, 20:41 / czwartek
Te kristo czytaj do skutku to coCzarny napisał. Podkreślam - do skutku.
11 grudnia 2015, 00:05 / piątek
nikt szanujący swoje nazwisko, czyli z wymienionych do tej pory w wątku chyba tylko "słaby" Tarasiewicz, Pan Orest i być może młody Kaczmarek nie przyjdzie dopóki nasz jednoosobowy zarząd wraz z przyjacielem managerem oraz dyrektorem z nazwy sportowym nie wezmą przykładu z akcjonariusza trenera i się nie ulotnią. amen.
prawda jest również taka, że nawet jakby zarząd chciał ratować sytuację i dać trenerowi wolną rękę w prowadzeniu drużyny to smród, który narobili będzie się jeszcze ciągnął długo (przynajmniej przez kolejne 2-3 okna transferowe), ja mam jedynie nadzieję, że Banaczek podoła i zrealizuje cel na ten sezon (spokojne utrzymanie)
11 grudnia 2015, 04:57 / piątek
Czytanie ze zrozumieniem to najwidoczniej w obecnych czasach bardzo rzadka i elitarna zdolność.

Wyraziłem swoje zdanie co do 'uznania' Skorży, a tu jakiś koniuch mi zarzuca że chcę Brzęczka.

"Gadaj z dupą, to Cię osra" normalnie...
11 grudnia 2015, 16:48 / piątek
@Czarny
Co takiego złego zrobił Kafarski? Bo domyślam się, że to jego nazywasz prostytutką.
11 grudnia 2015, 17:51 / piątek
Prowadzil druzyne z maccabi
11 grudnia 2015, 18:49 / piątek
@ Stara Szkoła

No właśnie tobie bardzo przydałaby się umiejętność czytania ze zrozumieniem, ale spoko, nie oczekuję cudów od tępaków. Pozdro.
11 grudnia 2015, 22:37 / piątek
Jacek Grebocki
11 grudnia 2015, 22:44 / piątek
em hhee
Grembocki
11 grudnia 2015, 22:45 / piątek
BS: "Tak ciężko złożyć ofertę uznanemu trenerowi? Skoro Skorża jest wolny to trzeba go brać."

SS: "Skorża "uznany"... chyba za takiego, co wylatuje z każdego klubu. Właśnie na tym to polega że nie TRZEBA nikogo brać tylko dlatego, że jest wolny."

BS: "Mistrz Polski z Wisłą i Lechem. Do tego zdobywał Puchar i Superpuchar Polski. (...) trzeba skończyć z zatrudnianiem przypadkowych trenerów jak Brzęczek, Unton, TvH czy Marcin Kaczmarek."

SS: "Michał Kopczyński... dwa Mistrzostwa Polski z krawaciarzami... do tego zdobywał Puchar... toż to uznana marka musi być, nie?"

BS: "Najlepiej zespół powierzyć znowu jakiejś piździe bez doświadczenia typu Brzęczek, Wałdoch czy Kaczmarek?"

- - - - - - - - - - - - -

Rozmowa w pigułce.

Każdy z IQ ponad średnią (więc tak jakby bez biologicznego szoku) może zobaczyć sobie powyżej kto wypunktował 'uznanie' Skorży, a kto najpierw sam pisze o Brzęczkach, a potem zarzuca to innym.

Reszta to lemingoza, a tą na tym forum powinniśmy tępić jak zarazę.

Bez odbioru.
12 grudnia 2015, 00:01 / sobota
Dla mnie i tak pytaniem roku jest co takiego zrobił Kafarski?:))))))
Myślę, że 100% ludzi zaangażowanych w sprawy kibicowskie wie co ta kurew zrobiła, więc odpowiedź nasuwa się sama kim jest pytający.
12 grudnia 2015, 11:42 / sobota
A może Darek Kubicki?
12 grudnia 2015, 11:47 / sobota
Jak dla mnie ... Marcin Kaczmarek.
12 grudnia 2015, 13:11 / sobota
Mnie zdziwiło stawianie Kaczmarka na równi z hajtą i Wałdochem. Kaczmarek już prowadził Lechię, później nie poszło mu w Pogoni, potem pracował z sukcesami w Grudziądzu, a teraz w Płocku. hajto natomiast miał mocno średnie wyniki z Jagą i spierdolił się z ligi z Tychami, gdzie dostał graczy jakich chciał zimą zeszłego roku. Wałdoch natomiast chyba żadnej drużyny seniorskiej nie prowadził.
12 grudnia 2015, 13:22 / sobota
Hajto i Wałdoch to najemnicy, Kaczmarek jest stąd. ma Lechię w sercu, sukcesy w 1 lidze. Nikt mu składu ustalał nie będzie, a jeśli tak, będzie spina i to wyjdzie na jaw, kibice staną murem za małym Bobem. Do tego doświadczenie i wsparcie ojca.
12 grudnia 2015, 13:28 / sobota
I głowa na karku oraz jako taki wgląd w kurwiarsko medziarskie gowno (plus Płock). Marcin nie mógł powiedzieć tak.
12 grudnia 2015, 19:35 / sobota
BANACZEK! !!!!! Jak sie chłop licencji dorobi
12 grudnia 2015, 19:38 / sobota
dokładnie, w moim mniemaniu on nie odmówił Lechii tylko Mandziarze, powiem więcej myślę, że on prędzej czy później zawita na Gdańską ławkę, ale nie czuje presji, zna swoją wartość, on sobie poprostu poczeka i dobrze chłop robi

co do wcześniejszej spiny dwóch Panów o Skorżę, to kolega chwalący jego "markę" niech już przestanie, chyba najjaśniejszy moment "kariery" tego gościa był w Amice i to tej z Wronek, a nie z Poznania, dla mnie to istny komediant bo wszędzie gdzie nie pójdzie po sezonie, max półtora zwalniają go piłkarze, dla mnie to zwykła złotówa, niedługo skończą mu się kluby do prowadzenia bo nikt ponownie już go nie weźmie
13 grudnia 2015, 20:29 / niedziela
zobaczysz jak piłkarze Urbana zwolnią jak im coś nie zagra
13 grudnia 2015, 21:34 / niedziela
Napiszcie proszę który trener naszej e-klapy trwał dłużej niz rok -1,5 i co osiągnął. Przeważnie jedna runda max 9 m-cy więc kogo nie wybiorą i tak odejdzie po roku max 1,5.
13 grudnia 2015, 23:39 / niedziela
Lenczyk 2,5 roku Bełchatów - vicemistrz, 2 lata Śląsk - vicemistrz i mistrz
Brosz 4 lata Piast - 4te miejsce (z tamtą kadrą to był wynik)
Ojrzyński nic szczególnego, ale ponad 2 lata wytrzymał w Koronie
złotousty Probierz w Jagielloni ponad 3 lata - puchar i superpuchar
u nas od ostatniego awansu najdłużej trenującym był Kafar - przez 2,5 roku

to tak na szybko co pamiętam z ostatnich ok. 10ciu lat, nie chce mi się grzebać i szukać, chcę tylko pokazać, że zdarza się
15 grudnia 2015, 11:13 / wtorek
Moim zdaniem pozostawienie D.Banaczka jako pierwszego trenera to na ten czas jeszcze pomyłka. Ryzyko , na które w tym momencie nie stać Lechii. Owszem są dobre wyniki ale to nie tylko jego zasługa. To nuta przyszłości. Niech się uczy przy boku jakiejś sprawdzonej persony, a przy okazji kurs UEFA PRO.
20 grudnia 2015, 12:50 / niedziela
Jesteśmy w sytuacji bez wyjścia. Piłkarze nie przyjmą trenera zamordysty i będa grali przeciwko niemu, natomiast trener poklepywacz nie ogarnie tego bajzlu. Musiąłby przyjść trener z dużym autorytetem, będący jednocześnie znakomitym motywatorem, wtedy mogłoby coś z tego być. Oczywiście taki trener nie przyjdzie do ligi polskiej (to musiałby być obcokrajowiec bo żaden Polak nie spełnia tych warunków), a tym bardziej do zespołu z dolnych regionów tabeli, gdzie rządzi szemrany zarząd i managerowie. Moniz się nam trafił raz i wytrzymał tu 2 miesiące. Niestety cokolwiek Mandziara nie wymyśli, to nie będzie w tym układzie działać. Jak już w tym wątku pisałem w jego stylu będzie zrobienie trenerem Banaczka, ale jeżeli ktoś się łudzi że w tym układzie Dawid coś tu zrobi, to mogę tylko współczuć naiwności.
20 grudnia 2015, 15:01 / niedziela
Sytuacja jest skomplikowana. Do okiełznania jest kilkanaście "gwiazd" i "gwiazdeczek" - bo chemii w tym zespole nie ma.
Trenerzy z najwyższej półki typu Skorża wolą poczekać na ofertę drużyn z czołówki, a do nas przyjdą w tej sytuacji za Mega-kasę i odejdą gdy trafi im się coś lepszego.
Ja jestem zwolennikiem szkoleniowca z gdańskimi korzeniami. Najlepiej Kaczmarka lub Kafarskiego. Obydwaj są młodzi, ale już z doświadczeniem i musieli sobie radzić w niełatwych sytuacjach. Kaczmarek nie chce rezygnować z fajnej pracy i przyszłego sukcesu w Płocku na rzecz niepewnej przyszłości z Mandziarą. Kafarski denerwuje wielu kibiców, ale nie ma takiego co wszystkim dogodzi a on też jest już bardziej doświadczony i z pewnością przeanalizował swoje błędy.
Po co szukać jakichś wynalazków skoro mamy swoich - już mądrzejszych niż kilka lat temu gdy pracowali w Gdańsku. W odwodzie są jeszcze Bobo czy Grembocki, którzy też zostawili tu serducho.
Uważam jednak, że zarząd postawi nam na jakiś wynalazek zza granicy. I trochę się tego boję....
I jeszcze jedno - żygać mi się chce jak niektórzy piszą o Lechistach - naszych dawnych trenerach czy piłkarzach. Więcej szacunku do siebie i innych Panowie!
20 grudnia 2015, 21:31 / niedziela
ciekawe jak to by było ... podpierdolić Latala Piastowi :) gość robi niesamowitą robotę i praktycznie z "gówna" ukręcił niezły bat. Jest oczywiście kilka "ale: 1. czy zmanierowane gwiazdeczki nie będą grać przeciwko trenerowi 2. czy parówa Piekario nie będzie wpierdalał znowu swoich "talentów" do kadry do promowania 3. czy takiemu trenerowi pozwoli się na osobisty dobór ewentualnych wzmocnień ...
20 grudnia 2015, 22:11 / niedziela
odp.
1.Nie
2.Nie
3.Nie

a 4. Co my jestesmy jakaś Barcelona? Każdy trener nagle rzuci wszystko i poleci trenowac druzyne z ogonu ligi, "złozoną" z menedzerskich zachcianek, z krętaczami zza sterami.

Skończcie z tymi gadkami ze komus kogoś odbijemy. Nawet Mały Bobo olał temat nie mówiać o innych.
Przyjdzie jakaś marionetka i biznes bedzie sie toczył dalej.

TYLKO LECHIA!
20 grudnia 2015, 22:14 / niedziela
niestety...
21 grudnia 2015, 09:39 / poniedziałek
"Trenerzy z najwyższej półki typu Skorża"

Taki gruby lot to po zajebistym towarze musi być.

Albo kolega powyżej drugiej półki nie sięga... z kolan ciężko.
21 grudnia 2015, 10:54 / poniedziałek
Zgadzam się z wpisem powyżej. Zaciągnijmy Kafara, lub Bobo Kaczmarka na trenerską ławkę. Mieliśmy już portugalczyków, szkopów i wynik drużyny był mizerny. Jeden Moniz robił różnicę. Kafar lub Bobo pociągneliby ten wózek z lepszym skutkiem niż wspomniana dwójka.
21 grudnia 2015, 12:06 / poniedziałek
Nie mam pojęcia jakiego trenera należy się spodziewać skoro z założenia wszyscy wiemy, że nie przyjdzie ani trener który ma coś do powiedzenia ani trener zwolennik ciężkiej pracy. Jedno i drugie nie na rękę gwiazdeczką za biurkami i gwiazdeczką z korkami.
21 grudnia 2015, 15:37 / poniedziałek
Dla tych co chca Bobo. Bylo wstepne rozeznanie w tym temacie, ale Bobo powiedzial, ze on jest na trenerskiej emeryturze juz, i w zyciu zasiadzie tylko jeszcze raz na lawce trenerskiej - podczas jakiegos swojego jubileuszu.
21 grudnia 2015, 15:49 / poniedziałek
Jóźwiak:
"Nazwisko nowego trenera poznamy najpóźniej tuż po Nowym Roku, a jeśli rozmowy przebiegną po naszej myśli, to być może jeszcze po świętach Bożego Narodzenia. Rozmawiamy z dwoma-trzema kandydatami na to stanowisko. Bierzemy pod uwagę trenerów z Polski i zagranicy, jednak ja bardziej skłaniałbym się ku opcji szkoleniowca z naszego kraju. Kluczowym elementem przy podejmowaniu decyzji będzie to, na ile nowy trener będzie znał realia pracy w naszej Ekstraklasie. Nie chcemy, by nasz nowy trener dopiero uczył się pracy w naszej lidze, ale z miejsca zajął się poprawą gry naszego zespołu.

Jeśli chodzi o sztab szkoleniowy, to na pewno pozostanie w nim Dawid Banaczek. Wiążemy z tym trenerem bardzo duże nadzieje, chcemy, by zbierał w Lechii doświadczenie i dostał się na kurs na licencję UEFA PRO. Zostanie z nami również Andrzej Woźniak, natomiast o pozostałych członkach sztabu szkoleniowego będzie decydował nasz nowy szkoleniowiec.

Celem, który postawimy przed nowym trenerem będzie zajęcie miejsca w pierwszej ósemce na koniec sezonu zasadniczego."

Skorża?
21 grudnia 2015, 17:24 / poniedziałek
Do tego opisu pasuje tylko Skorża. Fakt jest taki że trenerzy typu Rumak, Kafar czy młody Kaczmarek to byłby Brzeczek bis a Smuda to już jest za stary i raczej nikt z "gwiazd" nie brałby go na poważnie. Skorża zrobił ostatnio wynik, pracował w czołowych polskich klubach i według mnie jedyny z polskich trenerów miałby jakikolwiek autorytet w szatni. Mimo że w Amice miał straszny początek sezonu to nie widzę innego Polaka który mógłby do nas przyjść, a tekst Jóźwiaka o poznawaniu ligi to ewidentna aluzja do von Heesena, który próbował u nas nieudolnie rzeczy nie przystające do realiów Ekstraklapy.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.291