Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk 1 liga sezon 2016_2017

strona 1/1

1

3 grudnia 2015, 07:21 / czwartek
Jestem człowiekiem małej wiary. Przestałem już mieć nadzieję, że będzie poprawa gry. Wszystko zmierza do degradacji klubu do 1 ligi. Trzeba podjąć decyzje odnośnie przyszłego sezonu, żeby po roku banicji w 1 lidze wrócić do ekstraklasy. Może to nie być takie proste, jak pokazują liczne przykłady np. Arki, która już kilka sezonów walczy o powrót. W tym sezonie bardziej prawdopodobne jest to, że Arka awansuje, niż Lechia się utrzyma. Mam nadzieję, że jestem złym prorokiem, ale trzeba się przygotować na najgorsze.
3 grudnia 2015, 07:55 / czwartek
Ej, ogarnij się! Lechijka nigdy nie spadnie!
3 grudnia 2015, 09:30 / czwartek
No to dawaj tą decyzję co trzeba podjąć. Będzie ankieta? Bezdomny białoruski masochista też ma prawo głosu? Ty finansujesz koszty podjętej decyzji? Masz juz karnet na śmieciArke?

Dobrze, że za odbudowę Lechii której kibica udajesz nie brali się ludzie Twojej wiary, bo nadal mielibyśmy zwierzęta gospodarskie przyprowadzane ze "szczania" przez W., albo w najlepszym przypadku tiry wzdłuż linii bocznej boiska w czasie meczu.
3 grudnia 2015, 09:47 / czwartek
Wątek do usunięcia!!! A jak cię tak bardzo interesuje arka, to jedź sobie na Ejsmonda.
3 grudnia 2015, 11:48 / czwartek
Lechia nie spadnie, przejściowy kryzys, a DrukArka nie awansuje i temat do zamknięcia.
3 grudnia 2015, 13:12 / czwartek
Peulson78

Spokojnie... Jeszcze Lechia nie zginęła...
My wierzymy... też nie jest zwykłą pieśnią...

Jest chaos i panika, ale żeby od razu 1 ligę nakręcać.
Będzie dobrze, głowa do góry.
3 grudnia 2015, 13:33 / czwartek
Wątek do usunięcia. Było 5 porażek, będzie i 5 zwycięstw. W meczu z Pogonią widać że oni mają mentalny problem. Pod bramką tracą głowę i zaczynają kombinować, za duzo podan zamiast prostych rozwiazan czyli strzalow na bramke.
3 grudnia 2015, 13:39 / czwartek
Co to za pojebany wątek???
3 grudnia 2015, 13:44 / czwartek
Tylko zfrustrowany niedzielny pseudokibic może taki wątek założyć.... Ludzie wy na prawde nie widzicie jaka ta liga jest wąska? Jak nie wiele trzeba do 8 a po podziale punktów wszystko możliwe. Po przerwie zimowej liga na pewno mocno sie zmieni.
3 grudnia 2015, 14:49 / czwartek
"Mam nadzieję, że jestem złym prorokiem, ale trzeba się przygotować na najgorsze."

to musisz koniecznie zmienić nazwę tematu, bo pierwsza liga to nie jest najgorsza perspektywa...
3 grudnia 2015, 16:23 / czwartek
1 ligi nie będzie nie przesadzajmy do ósmego miejsca brakuję nam 5 punktów więc tylko ludzie chorągiewki mogą pisać takie bzdury w trakcie trwającego sezonu
3 grudnia 2015, 17:50 / czwartek
co za zjeb założył ten wątek jeszcze takimi tekstami wkurwiają kibiców
3 grudnia 2015, 18:15 / czwartek
odnośnie tematu, zacytuję klasyka ...nie wydaje się mnie
a nawet gdyby tak, to powiem jedno
LECHIA GDAŃSK!
3 grudnia 2015, 21:04 / czwartek
Proszę o usunięcie tego tematu!!!!! I to natychmiast
Trzecia siła w Polsce nigdy nie spadnie.
4 grudnia 2015, 08:31 / piątek
LECHIA NIGDY NIE ZGINIE!!!
To nie ma znaczenia czy to Extraklasa, I liga czy A klasa...
Ja tam w LECHIĘ WIERZĘ i to SZCZERZE :-)
Pzdr Żółw (wiadomo skąd)!
4 grudnia 2015, 08:47 / piątek
Jak sie wygrywa 3:0 z Biełoruskim kliubem sportowyjm z Białegostoku to nie można spaść.

TYLKO LECHIA!
4 grudnia 2015, 13:03 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
4 grudnia 2015, 13:15 / piątek
odnośnik

TYLKO LECHIA !!!
4 grudnia 2015, 13:45 / piątek
Białoruski kmiocie skocz na najbliższe tobie lotnisko (daleko masz? lol pytanie retoryczne) i zafunduj sobie wycieczkę do lublina żebyś zaznał trochę cywilizacji w Polsce B.
4 grudnia 2015, 16:53 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 grudnia 2015, 19:22 / sobota
Ty specjal84, przekonamy się w niedzielę, czy grajką bliżej do 1 ligi czy jeszcze powalcza o ekstraklase. A na razie trzymaj język za zębami i nie obrażaj ludzi, palancie.
5 grudnia 2015, 23:25 / sobota
Po pierwsze źle życzysz Najjaśniejszej i to wystarczy aby kontynuować z tobą jakąkolwiek rozmowę. Po drugie arka zawsze z małej litery. Jak się ogarniesz i przeprosisz to wróć. Na tę chwile cytując klasyka - WYPIERDALAJ !
6 grudnia 2015, 11:04 / niedziela
Pałlson najpierw pierdolnij baranka z przytupem, a później... WYPIERDALAJ !
6 grudnia 2015, 11:44 / niedziela
Do Peulson78 z całym szacunkiem musze odnieść do Twych niepokojów o byt LG w ekstraklapie,jednak bardziej intryguje mnie pytanie czy zakładając ten wątek jesteś szczerze oddany LG? Czy poprostu bezmyślnym dywersantem usiłującym szerzyć defetyzm wśród tych z mniejszą wiarą.Twoja zaledwie kilkumiesięczna obecność na tym forum właśnie skłania mnie do takich refleksji.Co się ma stać to się i tak stanie,jednak pomysły takich i podobnych wątków , temu na pewno nie zapobiegną i co najważniejsze, Lechii w niczym nie pomogą.Ja wyznaję starą zasadę kibica - Przede wszystkim WIARA w ukochany klub nawet ta ślepa.Pozdrawiam biało-zieloną brać!
6 grudnia 2015, 12:27 / niedziela
Nie będę ci się spowiadał, ale odpowiem Ci na Twoje pytanie. Kibicuje Lechii od 25 lat i pamiętam mecze w których zawodnicy potrafili podnieść się, przegrywając do przerwy czterema bramkami. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, a los mojego klubu nie jest mi obojętny. Za długo czekalem na ekstraklase, żeby teraz przez nieudaczników, którzy decydują o losach klubu, patrzeć jak klub zmierza do 1 ligi.
6 grudnia 2015, 14:09 / niedziela
"Jestem człowiekiem małej wiary." i arka z wielkiej litery określa kim jesteś. Z pewnością nie Lechistą.
6 grudnia 2015, 19:02 / niedziela
Peulson78 myślę że dzisiaj ci jak ich nazywasz grajki odpowiedzieli ci co i jak z Lechią.
Ja po powrocie ze stadionu, zmarznięty ale szczęśliwy dołączając się do przedmówców pozdrawiając cię staropolskim WYPIERDALAJ śledziu.
24 stycznia 2016, 11:05 / niedziela
Degradacja Lechii dalej postępuje. Juz tylko nie aspekt sportowy, ale i finansowy przybliża Lechijke do 1 ligi, a może i nawet niżej. Przykro patrzeć i słuchać, zewsząd, jak to w klubie źle się dzieje, że nie ma pieniędzy i Lechia jest bankrutem. Może w końcu niemiecki inwestor przejrzy na oczy i wyjebie tą całą chołotę.
27 stycznia 2016, 14:11 / środa
PZPN właśnie zap...lił Lechii jeden punkt. I z 24 dotychczasowych zrobiło się 23.
1 lutego 2016, 13:20 / poniedziałek
Już Mandziara i spółka zadbają o to żeby Lechia nie spadła bo inaczej stracą swoje ciepłe posadki. Dlatego spadek nam nie grozi ale na nic więcej nie ma co liczyć
1 lutego 2016, 15:27 / poniedziałek
Zabrzmiało to jakbys traktował ich jako mężów opatrznościowych naszego klubu. Pfuj, co za skojarzenie. A tak na marginesie przypominam sobie, jak zatopieni zostali ŁKS a i Polonia Warszawa. Wtedy tamci piłkarze, do tego w Polonii typowi najemnicy, mający wyjebane na właścicieli, którzy wprawdzie dbali o nich ale do czasu a potem przesiedli sie na szalupę ratunkową wstrzymali wypłaty a im zostawili tylko orkiestrę z Titanica, grali dla frajdy, o honor, dla sportu i ci z Łodzi zajęli chyba 7 a z Warszawy bodajże nawet i 5-te miejsce. Piłkarze nie mają u nas źle, owszem brak trenera i odpowiedniej polityki dla wielkiego klubu tym najambitniejszym utrudnia drogę do wielkich karier ale trzeba pokazać charakter i dać z siebi to co pokaże, że to zawodnik z jajami a nie rozkapryszona panienka.
1 lutego 2016, 17:42 / poniedziałek
michu - aby wbić klin w twoją pewność napisze Ci pewną historyjkę.

Mały cwaniaczek nazwijmy go Adaś dostaje od swojego wujka Józka fajną brykę, trochę ją trzeba podrasować i będzie można bujać się po mieście. Wujek kupił ją nie wiadomo dlaczego, może chciał ulokować gotówkę o której nie wiedziała żona Angela. No, ale pomyślał, dołoże trochę kasy Adasiowi podpicuje ją i będzie w razie czego można opchnąc, albo będę wypożyczał na specjalne okazje - pomyślał Józek.

Adaś chętnie zaopiekował się nową zabawką, szczególnie ze dorżnął właśnie poprzedni wózek. Pieniadze na remont przepił z koleżkami, którzy właśnie wpadli z Wawy na melanż do Trójmiasta. A że Adaś miał duże potrzeby finansowe to powykręcał jeszcze kilka części, które potem opchnął u warszawskiego handlarza Bogusia, za pół ceny chętnie wziął
No i gdy sytuacja stała się bez wyjścia, bo wujek dzwonił z pytanie jak tam bryka, pomysłowy Adaś oblał resztę wozu benzyną i podpalił. Sam stuknął się młotkiem w łeb i udawał ze to była kradzież. W końcu trzeba było zatuszować przed wujem swoje interesiki, a najlepiej zakończyć sprawę zdrowym pierdolnieciem. Nikt się nie dowie jak było.
Tylko tej bryki żal.

TYLKO LECHIA!
2 lutego 2016, 02:42 / wtorek
Zapomniałeś Cygnus wspomnieć, że w tzw międzyczasie funfel Adasia - Mario - zdążył powymieniać w gablocie kilka kompletów foteli, świateł, wycieraczek itd... za każdym razem kasując niezłą flotę za usługę.
2 lutego 2016, 09:55 / wtorek
Tak, kolega Mario (dodam ze filantrop amator) najpierw wypożyczył mu 2 fotele, potem sprzedał je Adasiowi i wziął opłatę za 3letni serwis, a za chwilę obiecał aż 5letnią gwarancje za "niedużą" opłatę.
Następnie się obraził i wymontował nie tylko te dwa fotele, ale jeszcze jeden, który Adas dostał od kolegi Andrzeja z Poznania. Adas dostał za to od niego 5 dych na otarcie łez. Został tylko dość drogi fotel z Fiata 125p wersja DŁ, jednak na allegro nikt nie chce go kupić.

TYLKO LECHIA!
2 lutego 2016, 10:13 / wtorek
Zapominacie, ze nie tylko Lukasik. Gerson tez jest tego zlodzieja
2 lutego 2016, 19:52 / wtorek
miałem tu nic nie pisać bo ten temat jest tak chujowy, że osłabia już na starcie i powinien zostać bezwzględnie zamknięty, ale..

ładne bajki tu opowiadacie tylko jedno "ale" - czy wujek Józek napewno nie wie co się wyprawia? a może wujek Józek ma w tym gruby interes bo co łikęd dyma w bryce inną lalę?

jeżeli ktoś ma wiedzę to niech się nie wstydzi podzielić, bo na moje nic nie dzieje się bez przyzwolenia
2 lutego 2016, 19:57 / wtorek
Wersja DL ma zamiast foteli drewniane lawki,musza byc slepi .
2 lutego 2016, 19:58 / wtorek
Przecież to tylko bajka i nie można tego interpretować jako odzwierciedlenie rzeczywistości, na przykład porównując do sytuacji w naszym klubie. Zbiezność imion jest zupełnie przypadkowa ;)

Ps. Może Wujek Józek ubezpieczył sie na rózne wypadki i wydymany przez Adasia bedzie ktoś inny...

TYLKO LECHIA!
2 lutego 2016, 20:57 / wtorek
Nie no... spokojnie... ja na przykład uważam, że wujek Józek ma więcej takich gablot jak fura Adasia... niekoniecznie w "tem samem geszefcie".
2 lutego 2016, 21:24 / wtorek
Kurna, jakie to szczęście, że jestem już dorosły i w bajki nie wierzę ;-)))))

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.288